Hodná holka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
01. Květen 2024, 11:09:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Hodná holka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Hodná holka  (Přečteno 16605 krát)
Mercedeska
Host
« Odpověď #25 kdy: 17. Listopad 2010, 22:06:31 »

O Karkulce mohu taky  Smějící se. Tohle je ale holy fakt, at se vam to libi nebo ne  S jazykem
Vanec: Ma te dle meho rada. Jen je proste "zbabela". Napr. Amelie z Montmartru...take hodna holka. A jak utikala pred tim, do koho se zamilovala... Same strategie vymýšlela. Schazi odvaha.. Neni z rozvedene rodiny, vnimava, citliva? Pro poklad se proste musi nekdy dojit az do vysoke hory.. Pokud jsi citlivy a extrovertni, vytahnes ji. Jen ty se nesmis bat. Kdyz se boji dva, nikam to nedojde.
Mozna nejlepsi, kdyz zazvonis u jejich dveri..Kdyz ti nebude vadit jeji odtazitost. Pak se uvolni, ze bude "vedet", ze je dobrá takova jaka je. A odtazitost castecne zmizi, i kdyz si ji ponecha, aby byly dukazy, ze o ni stojis. Patrne se sebevedomim na tom nebude nejlepe. Ona za to nemuze.
Face to face je to tezsi nez pres maily. Proto je to horsi. Muze schovat radost, ale neschova nerozhodnost, ze nevi, co udelat, aby to bylo spravne.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 18. Listopad 2010, 18:13:43 »

Mě se to líbí, mám rád pohádky. Občas se i v současnosti rád podívám na Popelku s Šafránkovou...Jenom prostě nevěřím tomu že by to co popisuješ byla realita té holky o které on píše Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mercedeska
Host
« Odpověď #27 kdy: 18. Listopad 2010, 21:05:26 »

A ty ji, Mr. LyWu, znas osobne? Ja myslim, ze jsme na tom stejne, ne?  Šťastný Jen ja jsem holka tak jako ona a jeste ke vsemu jsem si již neco odžila a podobnost s ni je ke mne ciste nahodna, tak je tu jista pravdepodobnost, ze tomu mohu rozumet ci ze aspon zlomek mych nazoru, zkusenosti a rad se nemusi minout ucinkem Úsměv
Ja take nesouhlasim se vsemi nazory, ktere se zde prezentuji, ALE vzdy budu hajit pravo kazdeho svuj nazor rict  Šťastný a neschazovat ho  Mrkající (Hodna ohleduplna holka, do ktere nekdo kamenem a ona do nej chlebem.....  Smějící se )
Zaznamenáno
Vanec
Host
« Odpověď #28 kdy: 23. Listopad 2010, 22:52:58 »

Tak jsme spolu strávili pěkný večer na jedné akci, kde jsme byli jen sami pro sebe. I kámoši pokyvovali jako že jo, jenže vůbec to nikam nevedlo, já se snažil vším možným ji dovést na tu "správnou" vlnu, ale celou dobu jen hleděla do země, červenala se a v podstatě zabíjela konverzaci. Jakože byly tam náznaky zájmu, to jsem poznal, proto jsem zkoušel plno věcí, aby se alespoň na mě koukala...Jinak takhle jsem se ještě ohledně oživování konverzace dosud neprocvičil, většinou protějšek fakt něco dodává, ale tady jsem to držel jen já.  Ale smála se hezky Úsměv Poté bych očekával, že už by mohla být trochu otevřenější, ale opak byl pravdou. Když jsme se potkali tak ani nebroukla, ani náznak, že by jí to nějak bralo, byla jak na cizího. Tak jsem si řekl, že se to musí buď teď nebo už to tak bude nafurt a opět jsem se odhodlal jí někam pozvat - výsledek? Nemám ten den čas, nevím a když jsem teda navrhl další den, tak si nechala čas na rozmyšlenou a po deseti minutách bez odpovědi odešla. Spíš mi to přijde, jakoby bojovala sama se sebou. Já teda fakt nevím, všechno vypadalo nalajnované doslova "učebnicově" na to, aby bylo hotovo, ale nic. Tak teď nevím co dále, sice jsem rád, že se spolu bavíme, ale takhle to přece donekonečna nejde...
Jinak Liwu, ona je opravdu taková, jako popisuje Mercedeska, ale bohužel bere si to svou daň Smutný
Zaznamenáno
ulala

Karma: 0
Věk: 39
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 23. Listopad 2010, 23:41:38 »

Podla mna je to ticha baba a jednoducho ju nenapada o com by kecala, popripade co ti odpovedat.
Zaznamenáno
Vanec
Host
« Odpověď #30 kdy: 24. Listopad 2010, 00:00:51 »

Jasně, to já chápu, to mi vůbec nevadí...otázka je pro mě však proč stále odmítá pozvání?Smutný Vždyť jakkoli se stydí, tak by se se mnou měla cítit dobře, ne? Myslíte, že by mohla mít až takový strach z toho, že nebude vědět co a jak dělat? Mě to mrzí, protože jí nemám jak říct, že u mě by si to rozhodně nepokazila Smutný Povahově jsem totiž spíše jako ona. Mám teď teda tlačit na pilu a říct jí to, nebo stále dělat jakoby se nic nedělo? Podivený
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 24. Listopad 2010, 01:58:11 »

No, logicky - musela by řešit milion věcí:
* co si vzít na sebe
* jak si udělat vlasy
* jestli tě pozdravit, nebo ti podat ruku
* co má dělat když jí budeš chtít dát pusu a ona nebude chtít
* co když jí bereš jen jako kamarádku
* co když bude pršet a ona cestou zmokne a zničí se jí účes
* co když si zbytečně vezme deštník a pak ho bude muset hlídat celou dobu
* co když zjistí, že tě vlastně tolik nechce a bude ti to muset nějak říct (sic!)
* ...

Tohle mě na tomhle typu holek hrozně štve - že furt něco řeší. A pokud možno kraviny. A pokud možno předem, než nastanou. Taková holka se pak musí strašně pracně vycvičit, aby občas fungovala hezky impulsivně. Aby se všeho hned nebála a tak Mrkající Ale na druhou stranu tě takováhle holka bude milovat až za hrob, když se k ní budeš chovat správně.

Potřebuje abys rozhodl za ní.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Vanec
Host
« Odpověď #32 kdy: 17. Prosinec 2010, 18:37:07 »

Lidičky, já jsem z ní fakt jelen...řekl jsem si, že nebudu nikam pospíchat, jelikož je jí to patrně nepříjemné. Tak jsme si pravidelně psali, dokonce už semtam napíše i ona mě, i na potkání se mi zdá vstřícnější. Tento týden jsem jí však zahlídl po škole sedět s jedním klukem a celá se červenala, stejně jako tehdy ten večer se mnou:( Vzhledem k tomu, že mě řekla, že po škole nemá čas a ani další nabídku na doprovod nepřijala tak mě to děsí Smutný Ten kluk s ní nepřímo komunikuje i na FB přes nějaké ty kravinky tam - ne že by mě toto nějak bralo, ale vzhledem k situaci...Na druhou stranu, on je celkem hodně nízko co se týče jakési "společenské váženosti", vzhledu, oblékání, komunikace a prostě všeho - já ho trochu znám. Zase jestli jí právě tahleta dostupnost nelichotí - někdo +- jako ona - ona má totiž sebevědomí bohužel docela dost nízko. Taky můžu ovšem být paranoidní a je to známý odněkud nebo nějaký projekt - cokoliv. Další dny jsem je už spolu neviděl. Tak se vás snad už naposled táži - co byste mi doporučili za kroky? Už jsem měl pocit, že bych jí mohl dostat z její zatvrzenosti a nemluvnosti, ale teď tohle:( Normálně bych k ní přišel a pozval jí ven, jenže to už selhalo a moc nevěřím, že by se teď v dohledné době něco změnilo a mohlo by jí to nadobro odradit. Zase tahle situace je celkem k ničemu, ale já tomu dávám šanci - stále věřím, že jí "rozlousknu". Co si myslíte vy? Děkuji za všechny reakce.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 17. Prosinec 2010, 20:04:28 »

No vidíš jaks to posral. Řikal jsem ti ať rozhodneš za ní. Ale ty ne a te%d jse pozde
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS