Holčina je do mě blázen....

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
01. Květen 2024, 00:06:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holčina je do mě blázen....
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Holčina je do mě blázen....  (Přečteno 17664 krát)
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 04. Listopad 2008, 14:15:58 »

Netvrdím, že je to takhle 100% správně. Ale zase mi to připadá daleko lepší než všelijaký to "jemný zbavování se", "časově náročnější řešení", "milosrdný lži" a podobný píčoviny, který používají ženský, a pak je to ještě horší, než kdyby se věci řekly narovinu. Můj názor.
Jo, já bych to taky řešil na rovinu. Ten můj příspěvek jsem psal s tím, že on jí to zkusil říct na rovinu a ona si stejně nedala říct, takže hledá jiný řešení. Teď ale koukám, že jsem si asi popletl vlákna - sorry...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 04. Listopad 2008, 19:08:34 »

Napadla mě ted skvělá výmluva... řekni jí, že jsi gay a že jsi se v tom chtěl jen ujistit.... to se na tebe nemůže ani zlobit, protože za to nemůžeš a zároveň s tim nemůže nic dělat, tudíš je konec Úsměv
Zaznamenáno

Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 04. Listopad 2008, 20:13:12 »

D9: Ale aby se do toho pak nezamotal... podobně jsem já jednou prohlásil, že jsem schizofrenik....

No a jak se to vyvýjí? Už tu delší dobu moc věcí neni...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Warp

Karma: -2
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 07. Listopad 2008, 11:28:38 »

D9: Ale aby se do toho pak nezamotal... podobně jsem já jednou prohlásil, že jsem schizofrenik....

No a jak se to vyvýjí? Už tu delší dobu moc věcí neni...

Tak nakonec to dopadlo dobre. Rekl jsem ji to narovinu. Ze jsem si ten nas "vztah" predstavoval jinak atd. Nakonec to pochopila a je to v pohode...
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 07. Listopad 2008, 12:40:03 »

Tak nakonec to dopadlo dobre. Rekl jsem ji to narovinu. Ze jsem si ten nas "vztah" predstavoval jinak atd. Nakonec to pochopila a je to v pohode...

Good job Potlesk
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 17. Listopad 2008, 01:48:43 »

aspon si sa zachoval ako chlap, a nie ako druha strana barikady Šťastný Inak mam ale na vec uplne rovnaky nazor ako spomenul D9, k tomu sa fakt neda nic dodat - 100% suhlasim, aj ja mam taku skusenost...
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 17. Listopad 2008, 16:56:54 »

Je naprosto jasné, co uděláš.... vzhledem k tomu, že jsi bezcitnej perverzní prasák, co chce jen píchat každou, co potká a nedokáže vůbec ocenit, že je do něj hezká holka zamilovaná, uděláš přesně to, co lidi jako ty dělají - vykašleš se na ní...

- Myslím si, že to zbytečně hrotíš, neříkám že je to normální, ale prostě to tak chodí, ne každej se hned chce hnát do vážnýho vztahu. Člověk se potřebuje vybouřit dokud je mladej a dokud o hovno jde. Lepší když teďka zlomí srdíčko náctiletý holce, která si stejně za tejden najde někoho jinýho pokud je tak pěkná, než aby pak po pěti letech manželství dostal pocit že si moc neužil a že to musí dohánět. To že jí řekl narovinu jak to je, je chvályhodný a vidím to jako nejlepší řešení v týhle situaci. Úsměv

Zaznamenáno

Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS