"holčina od vedle"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 13:52:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  "holčina od vedle"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: "holčina od vedle"  (Přečteno 3061 krát)
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« kdy: 16. Září 2010, 21:29:47 »

Zdravím,
rád bych vás poprosil o pomoc Mrkající ...
kdysi dávno v 7 třídě sem potkal jednu holčinu co chodila k nám na školu ... po jedny "akci" sem ji s kamošem a její kamoškou šel odporovit.. v tý době sem sechoval jako docela velkej .. debil:D ale to je ta méně podstatná část..
no a teď po asi 5ti letech ... sem se přestěhoval 2baráky vedle ní..a když chodím do školy tak jí potkavam ráno.. teďka zatím 1týdně.. ale včera už sem se sní domlouval na fb na čase.. kdy výjdem ... no vlastně jak sem jí potkal minulý týden tak se mě začla ptát jako v kolik chodím do školy a v kolik jezdím domů ...  tak sem jí to říkal .. pak sem se jí ptal kam de(protože neměla batoh do školy) a ona mi řekla za kámošem(tu nevím ejstli myslela kluka nebo opravdu kámoše.. protože to řekla takovým zvláštním stylem:D)
no v dnešní části rozhovoru mi dala svoje icq .. to začlo tak že jí říkam: Sakra jakto že ani neodepisuješ.. tak zní vyšlo že nerada odepisuje na fb.. a tak jí říkam AHA a kdepak paní ráda odepisuje a ona že na icq.. tak sem jí akorát řekl že bych ho musel mít a ona že mi ho dá.. a tu bych si rad nechal odpovědět několik otázek..Šťastný
1.jak to myslela s tím kámošem(váš subjektivní nazor)
2.jestli tím že se mě zeptala kdy jezdím tak jestli tím projevovala určitý zájem nebo to aby nechodila na vlak sama..Šťastný
3.já se s lidma docela bavím takovým spíš ironickym způsobem.. tak jestli to v tomhle případě nemám vynechat..
4. mám si od ní sehnat číslo nebo jí rovnou někam pozvat ( má psa ..) tak sem uvažoval ěnco to že by se mohla stavit když venčí psa.. .
.. předem dík za vaše názory,kritiky,rady...... Mrkající
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Září 2010, 22:35:37 »

K odpovědím:
Co říká neřeš, nijak speciálně se k ní nechovej, pozvi ji *A* vem si její číslo.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS