Holka a autobus

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:01:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holka a autobus
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Holka a autobus  (Přečteno 27811 krát)
Scientist



Karma: -2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« kdy: 05. Listopad 2006, 16:59:04 »

Znate to, jedete busem, tesite se az budete doma, koukate z okna a proste nejak to ubiha. Najednou dostane takovy divny pocit, zvednete hlavu, a zjistite ze vas svadi slecna svym pohledem. Ten pohled je tak vyzyvavy, ze sem vam uplne rozbusi sdce. Rikate si, je to omyl asi kouka nekam za vas, nebo jen ze nema co delat. Kdyz pohled pokracuje a vam uz je tak na 100% jasne ze to mate v kapse. Staci rict ahoj, nejakym zpusobem si vymenit tel. cisla nebo neco a je to jasna akce. Se 100% kladnym vysledkem. Libite se ji, ona se libi vam. a Je fajn. Slecna vystupuje z busu a naznacuje vam, ze mate vystoupit taky. Uz je to jasne. Mate pritelkyni.
 Hm. jenze co delat, kdyz v tom busu sedite, holka vystoupi, dvere se zavrou a vy jedete dal s silenym vyrazem v obliceji, protoze jste zkazili, sanci tydne, mesice nebo dokonce roku. Pak uz je zcela jasne, ze pristi dny. opravdu nejsou vase vesele a vas vykon (v praci i ve skole) se extremne zmensil. Co s tim? DIK, pls, a nepiste rady typu: Zvedni se a bez za ni. Poac to asi nedokazu.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Listopad 2006, 17:01:02 »

kdyz nedokazes jit za ni, pak je nutne naucit se zit s tim, ze to nedokazes...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Listopad 2006, 17:03:10 »

Sice to neznám, ale nechápu, co bys nedokázal na tom se zvednout a jít za ní? Když si o to sama "říká"!!! Jediná možnost, co mě napadá je, že už je pozdě a nevídáš ji...co chceš teda poradit??? Jak se netrápit, žes za ní nešel?
Zaznamenáno

Life is outside!
Peter

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Listopad 2006, 17:40:00 »

To je hrozne lahke povedat chod za nou. ALe pre cloveka to proste nie je prirodzene, pokial si az moc neveri. Mne sa to stava dost casto, ale nic nespravim, max. pokukujem.
Ved preco nedojde za mnou to dievca....??? ja tiez neublizim...
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Listopad 2006, 18:17:24 »

Citace: "Scientist"
Znate to, jedete busem, tesite se az budete doma, koukate z okna a proste nejak to ubiha. Najednou dostane takovy divny pocit, zvednete hlavu, a zjistite ze svadi slecna svym pohledem. Ten pohled je tak vyzivany, ze sem vam uplne   rozbusi sdce. Rikate si, je to omyl, asi kouka nekam za vas, nebo jen ze nema co delat. Kdyz pohled pokracuje a vam uz je tak na 100% jasne ze to mate v kapse. Staci rict ahoj, nejakym zpusobem si vymenit tel. cisla nebo neco a je to jasna akce. Se 100% kladnym vysledkem. Libite se ji, ona se libi vam. a Je fajn. Slecna vystupuje z busu a naznacuje vam, ze mate vystoupit taky. Uz je to jasne. Mate pritelkyni.


Tak to teda neznam. To's nekde cetl? Úsměv


Citace: "Scientist"
Hm. jenze co delat, kdyz v tom busu sedite, holka vystoupi, dvere se zavrou a vy jedete dal s silenym vyrazem v obliceji, protoze jste zkazili, sanci tydne, mesice nebo dokonce roku. Pak uz je zcela jasne, ze pristi dny. opravdu nejsou vase vesele a vas vykon (v praci i ve skole) se extremne zmensil. Co s tim? DIK, pls, a nepiste rady typu: Zvedni se a bez za ni. Poac to asi nedokazu.


Mno, pak ti zbyva jen napsat o tom do nejakeho diskuzniho fora a doufat, ze te ostatni polituji. No ne, promin, ale co jineho bys chtel poradit? Chces ji, nebo ne? Pak se ptej, jak se prekonat, jak na sobe pracovat, jak umlcet toho ustraseneho "mindraka", co ti septa do ucha. S tim ti snad mnozi odsud poradi, ale v prvni rade musis chtit!
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Listopad 2006, 18:38:18 »

Citace: "Scientist"
Znate to, jedete busem, tesite se az budete doma, koukate z okna a proste nejak to ubiha. Najednou dostane takovy divny pocit, zvednete hlavu, a zjistite ze svadi slecna svym pohledem. Ten pohled je tak vyzivany, ze sem vam uplne   rozbusi sdce. Rikate si, je to omyl, asi kouka nekam za vas, nebo jen ze nema co delat. Kdyz pohled pokracuje a vam uz je tak na 100% jasne ze to mate v kapse. Staci rict ahoj, nejakym zpusobem si vymenit tel. cisla nebo neco a je to jasna akce. Se 100% kladnym vysledkem. Libite se ji, ona se libi vam.


A pak zazvonil zvonec a pohádky je konec... Smějící se  Smějící se  Smějící se
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Listopad 2006, 18:39:18 »

Úsměv no taky by me docela zajimalo jak si si tak jisty duvodem proc se na tebe diva.
-teda me taky casto pripada ze se na me nejaka uhrancive diva, ale docela to bagatelizuje fakt ze za tou holkou pak pride jeji kluk, nebo ze se na me stejne uhrancive diva hospodarka z koleje nebo nejaci chlapi Úsměv)
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Listopad 2006, 19:41:24 »

Udelejte si vizitky s telefonnim cislem a kdyz tak na vas bude zirat, tak ji ho vrazte do ruky Šťastný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Listopad 2006, 20:19:08 »

Život se skládá z promarněných příležitostí.
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Listopad 2006, 21:48:09 »

Citace: "daemoniack"
Udelejte si vizitky s telefonnim cislem a kdyz tak na vas bude zirat, tak ji ho vrazte do ruky Šťastný

to vubec neni blbej napad  Super!  du do toho...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Listopad 2006, 23:06:44 »

Citace: "Lee Cougan"
Citace: "daemoniack"
Udelejte si vizitky s telefonnim cislem a kdyz tak na vas bude zirat, tak ji ho vrazte do ruky Šťastný

to vubec neni blbej napad  Super!  du do toho...

Tohle funguje, můžu doporučit.  Já s sebou sice tehdy neměl vizitku, ale vytrh jsem kus papíru z jízdního řádu, na to napsal svoje číslo a vrazil jí to do ruky a vystoupil, byla tak v šoku,že do minuty napsala. S jazykem
Zaznamenáno
duff

Karma: 0
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Listopad 2006, 16:28:36 »

Citace: "Cj"

Tohle funguje, můžu doporučit.  Já s sebou sice tehdy neměl vizitku, ale vytrh jsem kus papíru z jízdního řádu, na to napsal svoje číslo a vrazil jí to do ruky a vystoupil, byla tak v šoku,že do minuty napsala. S jazykem


Ještě by mě zajímalo, CO napsala  Smějící se
Zaznamenáno
dexx
Host
« Odpověď #12 kdy: 06. Listopad 2006, 16:33:37 »

Citace: "Cj"
Citace: "Lee Cougan"
Citace: "daemoniack"
Udelejte si vizitky s telefonnim cislem a kdyz tak na vas bude zirat, tak ji ho vrazte do ruky Šťastný

to vubec neni blbej napad  Super!  du do toho...

Tohle funguje, můžu doporučit.  Já s sebou sice tehdy neměl vizitku, ale vytrh jsem kus papíru z jízdního řádu, na to napsal svoje číslo a vrazil jí to do ruky a vystoupil, byla tak v šoku,že do minuty napsala. S jazykem


Já už tohle plánuju hrozně dlouho..prstě papír kde je jenom telefoní číslo...jednoduchý a geniální..a jak je vidět tak to funguje Šokovaný
Zaznamenáno
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Listopad 2006, 16:53:41 »

Napsala: "Co to jako mělo bejt?", já jí napsal, že se mi moc líbila, ale neměl jsem prostě čas na to ji oslovit a že jsem nechtěl přijít o kontakt sní, ¨nejdřív jí to bylo pořád divný proč jako zrovna ona, ale pak vyměkla a dokonce jsme šli na rande, tam jsem zjistil, že jsem tehdy asi měl vlčí mlhu a že je strašně namyšlená, a že ji zajímá jen škola. Nic z toho nebylo, ale zkušenost je to kvalitní Úsměv Poenta je taková, že bych do toho klidně šel znovu. Nápad Dodatek: podle mne zapůsobilo i to, že viděla jak trhám jízdní řád, píšu tužkou v rychlosti číslo a dávám jí to.  Je otázka co by na to řekla kdybych jí dal předem připravený vystřižený papírek s číslem natisknutým na počítači.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Listopad 2006, 19:39:05 »

ja mel na mysli takovy ty 'diplomaticky' vizitky...oni tam maj jen jmeno, tak bych si tam dal jeste # na mobil...je to prakticky predevsim obchodne, ale vyuzitelny i takhle...co byste vy holky rikaly na obdrzeni takovyhle 'vizitky'?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Scientist



Karma: -2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Listopad 2006, 19:43:42 »

Citace: "Peter"
To je hrozne lahke povedat chod za nou. ALe pre cloveka to proste nie je prirodzene, pokial si az moc neveri. Mne sa to stava dost casto, ale nic nespravim, max. pokukujem.
Ved preco nedojde za mnou to dievca....??? ja tiez neublizim...



mno ona asi nepujde, musis jit ty, njn, achjo,
proste na to potrebuju trosku vic casu, a kdyz ten cas neni, tak nejakyho kamose kterej me nakopne, teda spis nastve a ja jdu,

vidim ale, ze sou tady zkuseni borci Šťastný
Zaznamenáno
<.Martin.>
Host
« Odpověď #16 kdy: 06. Listopad 2006, 20:52:13 »

Když na tebe holka pokukuje, tak asi proto, že se jí líbíš, jinak by se na tebe nedívala tím svůdným pohledem. Tak už to samo by ti mělo dát jistotu. Kdyby si byl jako já, že celej rok o tebe nezavadí holka pohledem, tak neřeknu, ale když je na holce vidět, že má zájem, tak tomu říkám dobře připravená půda pod nohama a jakýkoliv obavy jsou zbytečný. To si asi nechtěl slyšet, ale je to fakt!
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Listopad 2006, 23:27:41 »

Me vizitka neprijde divna - mam dost kamaradu, kteri to praktikuji Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Scientist



Karma: -2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Listopad 2006, 00:18:20 »

Citace: "<.Martin.>"
Když na tebe holka pokukuje, tak asi proto, že se jí líbíš, jinak by se na tebe nedívala tím svůdným pohledem. Tak už to samo by ti mělo dát jistotu. Kdyby si byl jako já, že celej rok o tebe nezavadí holka pohledem, tak neřeknu, ale když je na holce vidět, že má zájem, tak tomu říkám dobře připravená půda pod nohama a jakýkoliv obavy jsou zbytečný. To si asi nechtěl slyšet, ale je to fakt!



ja myslim ze sem chtel slyset primo tohle, diky
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Listopad 2006, 01:05:41 »

Citace: "<.Martin.>"
Kdyby si byl jako já, že celej rok o tebe nezavadí holka pohledem, tak neřeknu...


A já myslím, že si jen nevěříš...holky nemusíš zaujmout jen vzhledem...
Zaznamenáno

Life is outside!
<.Martin.>
Host
« Odpověď #20 kdy: 07. Listopad 2006, 21:25:38 »

Citace: "Scientist"
ja myslim ze sem chtel slyset primo tohle, diky

To sem rád, nemáš zač  Šťastný
Citace: "Tomassimo"
A já myslím, že si jen nevěříš...holky nemusíš zaujmout jen vzhledem...

Sebe tu radši nebudu rozebírat, to by bylo na dlouhosáhlé téma - ale myslíš správně Mrkající
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Listopad 2006, 22:50:27 »

Citace
Když na tebe holka pokukuje, tak asi proto, že se jí líbíš

tim si prave nejsem jisty...napada me
1)muze se pokukovat ze vypadas ja nejaky exot, mas na xichte cmaranec, mas rozeply poklopec, vytr ti fakt nahodil uchylny uces, nebo ta ruzova sponka ve vlasech co sis koupil je asi fakt urcena pro holky.
-snazim se to eliminovat tim ze se porad ptam kamaradek(v praze) nebo mamky a sestry (doma), jestli nevypadam nejak divne. Je fakt brutalne veci co muzou vypadat divne a ja bych si to neuvedomil.
2)Kdyz ses vymanil od vnitrniho sveta, a rekl sis ze budes pozorovat a intereagovat s okolim, tak muzes navazovat ocni kontakty a rozhlizet se vsude kolem docela predimenzovane Úsměv Fakt se mi casto stava ze po sobe zacnem "pokukovat" s nejakou starou pani, nebo nejakym chlapem. Protoze logicky kazdy kdyz zaregystruje takovy pohled tak zbystri. Na druhou stranu je fakt ze i kdyz o tebe divka puvodne zajem treba nema, pouze ji atakoval tvuj pohled, tak jeji reakcni pokukovani muze byt asi zaminka. Zeptat se "co se tak divas" me osobne prijde jako docela silne alibi, ale zaroven i flirtovani  (teda alepson vzhledem state-of-the-art v mem pripade Úsměv

//takovych duvodu pro omyl je podle me hodne, tohle jsou jen co me zrovna napadly
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
<.Martin.>
Host
« Odpověď #22 kdy: 08. Listopad 2006, 07:20:56 »

0254:
Taky mě napadá, že člověk má v obličeji spoustu mimických svalů, které také hodně prozradí, stačí se dívat  Úsměv  Myslím, že výraz obličeje u holky, který se líbíš, a holky, která na tebe zírá, protože máš růžovou sponku, se bude velmi lišit Mrkající
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 08. Listopad 2006, 13:59:28 »

toz to nevim, spise myslim ze kdyz s clovekem nejak aktivne neintereagujes, ale spise ho pozorujes, protze nevys co od neho cekat tak nic moc mimiku nevykazujes

ale teda semtam i kdyz se smeje tak si rikam ze sem mohol ten smich vnutit, nebo ze se muze smat me protze se chovam fakt smesne

na druhou stranu sam sem zjisti ze i kdyz si to vnitrne neuvedomuju mam hodne vyraznou mimiku z pohledu z vnejsku, jako ze je na me videt ve vyrazu obliceje ktery bych dokazal dekodovat kdybych se videl v zrcadle jakou mam treba naladu nebo pristup k problemu, i kdyz vnitne vedome si myslim ze se tvarim zcela neutralne.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Scientist



Karma: -2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 08. Listopad 2006, 16:19:48 »

rekl bych, ze asi poznate ze se na vas nekouka, ze mate cmouhu na obliceji, ale ze se ji libite.
pro vas to je mozna lehke, se zvednete jdete za ni neco reknete a je to, jenze ja bych se mozna zvedl, zakopl, a rozbil si nos nebo tak neco, nebo bychcestou zapomel co rict , dosel byc h k ni a koukal jak puk
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS