Holka koupák - pokazil jsem si to sám?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 02:02:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holka koupák - pokazil jsem si to sám?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Holka koupák - pokazil jsem si to sám?  (Přečteno 3258 krát)
Petr N.

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« kdy: 11. Červenec 2010, 15:41:15 »

Zdravím,
po delší době jsem zde opět pro radu.


Po dlouhé době jsem zavítal na jeden chat - jen tak z nudy. A zrovna nějaká holka hledala někoho, kdo by s ní zašel k vodě. Na nic jsem nečekal, domluvil se s ní a šel. Ještě jí napsal jeden kluk, takže se (potvůrka) domluvila s oběma (šli jsme teda ve třech). Holka moc milá, hezká, rozuměli jsme si. Potom jsme ještě zašli do baru, něco popili, nálada perfektní. Ale pořád tam byl i ten druhý kluk, takže jsem ji neměl jen pro sebe. Každopádně myslím, že se ke mně měla o něco víc než k němu.

Byli jsme spolu celé odpoledne a domluvili se, že večer zajdeme zapařit. Každopádně já jsem si potřeboval zajít domů a slečna stejně tak (bydlíme necelý kilometr od sebe, hezká náhoda). Tak jsme si domluvili místo, kde jsme se měli asi po půl hodině počkat. Ten týpek bydlí někde mimo a že teda půjde se slečnou. Já souhlasil a to byl poslední moment, kdy jsem je viděl. Na holku mám kontakt (ne mobil), tak jsem jí druhý den ráno nechal vzkaz (obsah je zřejmý) - neodpověděla.

Tákže se ptám: "To, že jsem ji nechal jít s tím klukem asi byla osudová chyba, že?" a "Má ještě cenu se o něco snažit?" Asi si řeknete, že řeším banality, ale mám k tomu 2 důvody: 1) holka mě fakt zaujala a připadalo mi, že si hodně rozumíme, 2) chci analyzovat své chyby a poučit se z nich.


Díky za případné odpovědi Úsměv
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Červenec 2010, 16:11:47 »

Co se stalo, kdyžs odešel, se můžeš jenom domnívat.

Na místě toho kazišuka bych se snažil zlákat holku někam jinam - např. "volali mi známí, že jedou kamsi na kalbu, asi pojedu s něma; jesi chceš, pojeď taky" - abych se zbavil tebe coby konkurence.

Na tvým místě bych se nedal tak lehko odstavit. Když bydlíte blízko, mohli ste zajít prvě k ní, pak k tobě. A kazišuk by se třeba časem sám stáhl - takhles mu nechal úplně volný ruce...


Ale to je kdyby. No což, poučil ses, na zbytek ser.
« Poslední změna: 11. Červenec 2010, 16:18:02 od Stranger » Zaznamenáno

Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Červenec 2010, 20:51:35 »

Chyba byla v tom, žes je nechal spolu samotný. On využil situace a sbalil ji. Jestli ti neodepíše a nebude to znít jako pokus o omluvu, tak bych se na tvým místě přesunul na jinou.

Další řešení, než které nabídl Stranger, je přealfovat ho. To znamená už během toho dne na koupališti ho shazovat na základě jeho vychloubání a nenápadně zvýrazňovat jeho chyby. Je to dost ofenzivní řešení, ale je to další z použitelných způsobů.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS