Holka, kterou miluju

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:00:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holka, kterou miluju
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Holka, kterou miluju  (Přečteno 21443 krát)
Nirmox

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 24. Leden 2011, 14:13:34 »

to ještě nevíš a je s nim, protože si myslí o něm že je v pohodě, ale pak jí něčim překvapí, že se vykousne třeba s jinou nebo se budou hádat
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 24. Leden 2011, 14:18:04 »

Akože sorry, si blbec Šťastný. Načo chceš radu keď ju potom niesi schopný prijať? Múdry človek sa poučí z chýb druhých, sprostý človek sa poučí zo svojich.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Nirmox

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 24. Leden 2011, 14:20:32 »

nejsem blbec, myslel sem že tu budou normální rady a ne rady jak se stát děvkařem
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 24. Leden 2011, 14:23:30 »

Nejsou tady rady, jak se stát děvkařem, ale jak se stát sebevědomým chlapem, po kterém holky touží:-)

Zda to pak využiješ k tomu, abys byl děvkařem, je už tvoje věc...
Zaznamenáno
Nirmox

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 24. Leden 2011, 14:25:41 »

právě že jak se stát chlapem po ketrym ženy touží, tak od těch 25 let budiž, ale pod, pokud holce bude kolem 16, tak sou tyhle rady pro děvkaře, z těhlech rad se kluk vě věku kolem 16-18 let stane děvkařem
Zaznamenáno
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 24. Leden 2011, 14:27:18 »

Ukaž mi jedinej příspěvek, který ti radí, jak se stát děvkařem. Všechny rady jsou rady očividně zkušenějších, které by ti možná mohly (ale samozřejmě možná taky nemusely) pomoct, pokud by ses nad nima zamyslel. Neříkám, že se jima musíš přímo řídit, ale aspoň si z nich vzít trochu základu a změnit svůj přístup k tý holce. Věř mi, jsem v současné době v podobné situaci jako ty, taky si úplně nevím rady, jak dál. Ale ty nedokážeš pochopit, že ti, co ti přispívají do vlákna, to s tebou myslí dobře. Říkáš, že jsi chtěl dobré rady. Tím myslíš rady, které se shodují s tvou představou. Tzn. čekáš rady typu "ano jsi skvělý, že jsi jí natočil video, jak romantické, z toho se určitě posadí na zadek", ale takhle to nefunguje a měl bys přepnout na trochu civilnější jednání, jak se ti tady všichni snaží doporučit. Věř tomu, že ne každá rada, která se shoduje s tvým názorem, je objektivně dobrá a naopak Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 24. Leden 2011, 14:30:05 »

lol, ty píšeš, že chce něco jinýho, že hledá hodnýho kluka... bullshit.
Vždyť je s hajzlíkem, tak proč by měla chtít kluka? kdyby byla taková, jak říkáš, tak za tebou jde....

Namlátil jsem si hubu asi 10x od svých 15ti do 21... vždycky jsem dělal první a poslední a byl jsem dobrej kamarád. Ve chvíli, kdy jsem si sebe začal vážit jsem s těma holkama teprve začal spát.

Hodněkrát jsem slyšel, že jsem super a nemít toho a toho, byla by se mnou, jak jsem super, ale že nikoho nehledá.... to jsou kecy, kecy kecy a ty máš tak strašně růžový brejle, že se tu zbláznila půlka fora, aby ti ty oči otevřeli, tolika příspěvků od rána v ejdnom vlákně jsem dlouho neivděl, ale tobě není pomoci, protože ti přesně můžu říct, jak tohle dopadne, ale ty to nechceš slyšet. I kdyby tvoje video bylo lepší než Avatar, tak ji nedostaneš. ne timhle přístupem.

A i kdyby za tebou na chvíli šla, tak si stejně za chvíli najde někoho, kdo pro ni první a poslední nedělá...a ten s ní bude spát.

Jo, když si vzpomenu na Barziniho, jakej byl totální AFC když sem přišel.... a teď je už konečně v pohodě.... dělej jak myslíš, ale jak tu někdo řekl, rádi tě tu uvidíme a pomůžeme ti, až zjistíš, že tohle nikam nevede.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Nirmox

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 24. Leden 2011, 14:33:04 »

ale jo, rady sou užitečný, ale když čtu deníky, o čem se bavit s holkou atd. tak sou to právě návody jak se stát děvkařem a jako chvílema si nemyslim že to tady někteří myslí dobře, plno z vás odpovědělo, že sem udělal chybu a neřekli co dál a nepotřebuju tady hodnotit to video, ptal sem se co dáál
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 24. Leden 2011, 14:36:40 »

Chceš vědět co dál? Tak si počkej, co ti zase poradí její kamarádka.
Třeba za ní dělej domácí úkoly, aby mohla být se svým klukem.

Když to vezmu kolem a kolem, tak ti tu radí lidi, kteří dohormady mají stahodinové, snad i tisícihodinové zkušenosti v interakci se ženskejma.

Měl bych na tebe osobní otázku. S kolika holkama už jsi chodil? S kolika jsi se líbal? Mám z tebe pocit a to teď nemyslím  špatně, že ještě nemáš tyhle zkušenosti.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 24. Leden 2011, 14:41:21 »

Tady máš návody, co dál:

Pro priste. Vzdycky davej prednost osobni komunikaci. Puzzle

 Přečti si články na qarkovo webu, Beduin

 Když chceš, aby tě chtěly, musíš demonstrovat hodnoty, který jsou pro holky důležitý. Tj. např. sebevědomí, oblíbenost u přátel, atp.  Holky chtějí dominantní kluky. Nechtějí hodný romantický usmrkánky. D9

Skoro každé druhé vlákno je tady o tom, jak se někdo zamiloval do zadané holky. Přečti si dvě tři nejobsáhlejší a zamysli se nad tím, co mají společného. A typově, které chování následně vedlo k úspěchu.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 24. Leden 2011, 14:44:54 »

Zavpa to krásně shrnul... karma +
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 24. Leden 2011, 14:53:49 »

Nirmox: on se tě tu ale nesnaží nikdo poškodit, věř mi, všichni ti tu radí, jak nejlíp umí... to, že ty chceš vidět svět uplně jinak, už je tvůj problém. Svět je, jakej je. A v tomhle světě prostě holky chtějí kluky, kteří si sami sebe váží... už z toho názvu topicu a vůbec všeho, co píšeš, je uplně jasný, že tu holku stavíš na piedestal a sám se vůči ní dosazuješ do nižší pozice, jako by byla nějaká bohyně... to je uplně, uplně špatně!

Ona moc dobře ví, jakej ten její kluk je hajzlík, neboj se... jenže to jí je jedno, ona ho chce, protože je sebevědomej, má vlastní hlavu a hraje si s ní, což jí baví. Kluk na provázku, kterej po ní slintá a kterýho může kdykoliv odkopnout a pak si pro něj zas jít, když se začne brutálně nudit, jí zajímat nikdy nebude. Lidi chtějí to, co nemůžou mít. Proč by proboha měla toužit po něčem, co má za zadníma vrátkama a kdykoliv si pro to může dojít?...


(btw joei: I kdyby tvoje video bylo lepší než Avatar, tak ji nedostaneš. tohle mě pobavilo Úsměv)
« Poslední změna: 24. Leden 2011, 14:59:00 od D9 » Zaznamenáno

stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 24. Leden 2011, 15:19:04 »

ale jo, rady sou užitečný, ale když čtu deníky, o čem se bavit s holkou atd. tak sou to právě návody jak se stát děvkařem a jako chvílema si nemyslim že to tady někteří myslí dobře, plno z vás odpovědělo, že sem udělal chybu a neřekli co dál a nepotřebuju tady hodnotit to video, ptal sem se co dáál

Co dělat dál?

1. Vymaž si z komplu všechny Windows movie makery a podobné programy.
2. Přestaň uvažovat jako totální trouba, který má roztomile hloupoučké představy o tom, jací kluci mají u holek úspěch. Uvědom si základní fakt, že ten druhej kluk (debílek, děvkař) s tou holkou chodí (spí) a Ty ne. To je základní skutečnost. Podle Tebe je jeho přístup k ní hnusnej a ten Tvůj dobrej. Přesto s ní chodí on a ne Ty. Z toho vyplývá, že Tvůj pohled na přístup k holkám je špatnej.
3. Jak si tohle uvědomíš, změň svůj přístup k holkám (jak? Toho docílíš poměrně snadno, mně stačila ta knížka od Baránka - příjde mi nejlepší, ale to je individuální, ostatní Ti určitě doporučí něco jiného)
4. Vytáhni ji ven, vytvoř vhodnou atmosféru a dej jí pusu. Pokud se bude vymlouvat, že má kluka, ale fyzicky nebude proti, tak dělej, jako bys to neslyšel a dej jí pusu. Líbej se s ní, spi s ní, choď s ní. Pokud uhne a bude fyzický kontakt odmítat, tak neztrácej čas a najdi si jinou, je docela možné, že tahle po čase začne toužit po Tobě (protože budeš nedostupný a v jejích očích stoupneš na ceně)


Můj kamarád byl zamilovanej do holky. Dělal pro ní všechno to, co si myslel, že ona ocení. Dokonce si jednou kvůli jednomu pitomému romantickému gestu málem udělal otřes mozku. Rok to dělal, rok na něj srala (respektive chodila s ,,hajzlama" a jemu vždy říkala: ,,Já nevím, jsi skvělej, ale...) Pak to vzdal a našel si jinou holku. To, co se mu nepovedlo za rok, najednou velmi nenáročným způsobem získal za 14 dní. Dotyčná nerozhodná se najednou sama ozvala, že ho chce. Tak se s tou holkou rozešel a dodneška je s holkou svých snů. Je s podivem, že metody, které jsou přece ty správné (gesta jako z filmu, trpělivé čekání a vyznávání lásky) nefungovaly, ale jednoduché žárlení zabralo. Ano, využil k tomu jinou holku (i když nezáměrně), podle Tvé logiky je to ,,hajzl a děvkař", ale je ŠŤASTNÝ. Chceš být taky?
« Poslední změna: 24. Leden 2011, 15:23:16 od stoudy » Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
cax

Karma: 2
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 24. Leden 2011, 15:25:38 »

Heh, no ono se lehko řekne "najdi si jinou, ať začne žárlit", ale ono to pro člověka v tomhle stavu není zas tak úplně jednoduchej postup Úsměv samozřejmě je to asi nejlepší řešení, ale ne vždy úplně realizovatelný Úsměv já si myslím, že dávat jí najevo svoji pozornost není od věci, ale rozhodně čeho je moc...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 24. Leden 2011, 15:29:34 »

Tady o tohle nejde.... tady jde o to, že jeho přístup je uplně mimo a dokud se to nezmění, nemá u ní absolutně žádnou šanci
Zaznamenáno

stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 24. Leden 2011, 15:50:49 »

já si myslím, že dávat jí najevo svoji pozornost není od věci, ale rozhodně čeho je moc...


4. Vytáhni ji ven, vytvoř vhodnou atmosféru a dej jí pusu.

Takhle dává najevo svou pozornost a zájem chlap. Videama, dopisama nebo kytkama přede dveřmi lúzr.
Teda alespoň podle mě.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 24. Leden 2011, 17:16:06 »

sem rád za rady, ale já sem spokojenej tim co sem udělal a dopadlo to dobře

Kdyby to dopadlo dobře, tak jste spolu.

jinak sem rád za vaše rady a já sem si nechal poradit od tý holky, protože je to holka a může vědět mnohem líp než já co se holkám líbí a zatim sem jejim dlužníkem, protože tak jak mi ona pomohla to by asi nikdo jinej nedokázal;)

Hele, smiř se s tím, že většina kamarádek ti sice poradí s dobrou vůlí, ale blbosti. Jí to přišlo romantické, tak to odsouhlasila...romantiku si schovej do vztahu (a i tam s mírou).
Jestli poslechneš radu od holky spíš než od kluků, tak tady ji máš: žádná romantická gesta, žádné dopisy, videa ani nic podobného, nebuď ten, kdo pořád navazuje komunikaci za každou cenu a je neustále iniciativní atd. (Nejlépe přečti si znova všechny příspěvky, co už tu jsou a připusť si, že mají ve většině pravdu.) Protože ji nejspíš vůbec nepřitahuješ a není jisté, že by se ti to podařilo změnit, jdi hledat jinou. A začni se chovat k holkám jako partner, ne jako sluha...
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 24. Leden 2011, 17:38:13 »

Souhlas s Lalanea že teď jí nejspíš nepřitahuje...kdyby jo, vypadalo by to jinak. Naštěstí přitažlivost žena x muž není jenom o vzhledu. Většinu přitažlivosti dělá to jak muž podvědomě působí na ženu. Ženy podvědomě chtějí chlapa se kterým je sranda a nebojí se, ale zároveň musí umět uvažovat racionálně a být vhodnej pro biologický početí potomka, to maj v sobě holt zakořenený. Musíš cítit tvoji převahu, tzn. nebát se jí chytnout za vlasy...zároveň musí cítit že je pro tebe důležitá i na poli pochopení, občas si pobrečet - opět myšleno obrazně. Musíš, tlačit na pilu, ale s citem -> trénuj, časem si to vychytáš...Celý je to taková rubikova kostka, ale když pochopíš tyhle zásady a začneš je aplikovat, získáš nad ostatníma výhodu.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS