Holka s jiného města

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:44:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holka s jiného města
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Holka s jiného města  (Přečteno 29970 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 10. Březen 2009, 19:27:37 »

a nebo se s tebou pak rozejde, protože studuješ a nemáš na ní dost času, ale někdo jiný jí ho věnuje dost a navíc je hrozně úžasnej:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 10. Březen 2009, 21:16:46 »

Spíš když pracuje tak má míň času než když studuje...nebo že by tady všichni byli zakopaný někde na úřadě kde se skutečně zevluje víc než na škole? Jenom mě to zarazilo
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 10. Březen 2009, 21:36:33 »

spíš jsem to myslel tak, že když je někdo na vysoké škole, bývá často přes týden pryč:-) a proto člověk, který dělá na živnost a má schůzky po okolí si může prakticky skoro každej den najít hodinu čas na to, aby se za ní stavil:-) ale to polemizuju, nikoho takového neznám Super!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 10. Březen 2009, 21:39:18 »

Spíš jsem myslel pracovní poměr než živnost á la konzultant, přecijen většina lidí v ČR jsou zaměstnanci a těch co se živí schůzkama je poměrně málo. No já já studuju VŠ, znám mraky dalších lidí co studuje VŠ...A většina z nich je stejně jak já ve škole jenom přes den, pak se zas vrací do Prahy
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 10. Březen 2009, 21:41:05 »

nj, ale ženský právě nechoděj s každým a takových lidí může být víc:-D nějak už jsem ale ztratil smysl týhle debaty:-) ale debatuje se s tebou LiWu dobře

ale když teda něco přihodim, tak já neznám skoro nikoho, kdo by na VŠ dojížděl každej den. Většina lidí je celý týden v tahu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 10. Březen 2009, 21:47:01 »

nj, ale ženský právě nechoděj s každým a takových lidí může být víc:-D

Jestli jsem to pochopil tak že to bylo myšleno ve stylu že jsou lukrativnější profese a míň lukrativnější profese (na čem mám svůj názor, ale debata o tomhle by neměla smysl, ničeho bysme se nedobrali), tak si dovolím tvrdit, že pro ženský tohle nehraje tak velkou roli jak by člověk čekal, je před tím nekolik dalších atributů...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 10. Březen 2009, 22:03:26 »

Podle mě jde o dostupnost a sjízdnost v ohledu cestovani...pokud to muzes vzit nakym mhdckem co jezdi pomerne casto tak se to da...a kde je napsano ze musis jezdit jen ty...jeste ze existuji veci jako prazdniny a podobne....btw-taky tak nesnasite nedele?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 10. Březen 2009, 22:10:04 »

nj, ale ženský právě nechoděj s každým a takových lidí může být víc:-D

Jestli jsem to pochopil tak že to bylo myšleno ve stylu že jsou lukrativnější profese a míň lukrativnější profese (na čem mám svůj názor, ale debata o tomhle by neměla smysl, ničeho bysme se nedobrali), tak si dovolím tvrdit, že pro ženský tohle nehraje tak velkou roli jak by člověk čekal, je před tím nekolik dalších atributů...

ne, vůbec to není o profesích a máš pravdu, debata se mnou by nikam nevedla, já mám taky svůj názor:-) Jen říkám, že jsou profese, kde si můžeš určovat a řídit čas a kde ne. Není to o financích nebo o sociálním statusu, teď peníze vynechávám. Jde mi čistě jen o ten čas.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Emerica



Ouuuu xP

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #33 kdy: 01. Srpen 2009, 19:56:10 »

Čus.. měl jsem holku na dálku a vydržel jsem to dva měsíce. Ta láska vás hodně rychle přejde a budete chtít něco jinýho. Vztah nemá smysl.
Zaznamenáno

Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 01. Srpen 2009, 19:58:27 »

Tak záleží jak na dálku  Úsměv mamka a její přítel jsou od sebe asi 40 Km a klape to dobře,možná bude něco víc (klep,klep,klep)
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Emerica



Ouuuu xP

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #35 kdy: 01. Srpen 2009, 20:00:25 »

Já jsem z Prahy a ona bydlí v Čerňovicích. Tedy nějaká štreka od Plzně.
Je to dobrý ponaučení, že do vztahu na dálku už nikdy nejdu.

PS: Ale sex stál za to Úsměv
Zaznamenáno

Princ



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 19. Březen 2010, 00:10:18 »

Před půl rokem jsem měl vztah na dálku (120km). Vydrželi jsme spolu chodil 1,5 roků a v té době mi bylo 22 let. Než jsem s ní začal chodit, tak jsem se toho dost bál, myslel jsem, že se uvidíme tak jednou za měsíc Smutný Na začátku jsme se vídali často, skoro každý víkend, později už jednou za 14 dní. Já za ní jezdil a i ona za mnou, měli jsme to tak napůl. Oba chodíme do školy a dalo se to celkem pěkně. Jenže nakonec nebyl problém v té dálce, já mohl jezdit každý víkend, ale v tom, že měla velkou rodinu, která skoro každý víkend pořádala nějakou akci (narozeniny, svátky, ...). Tím se to nejvíc komplikovalo Smutný
Kupodivu nebyl problém ani v dálce a ani v penězích. Přijel jsem za ní třeba na štědrý den o půlnoci, nebo jako překvapení na svátek atd.. Problém byl v tom, že ona neměla nebo si neuměla udělat čas ani o víkendu Smutný Nejednou jsme se kvůli tomu pohádali. Nakonec jsme se rozešli o prázdninách, když odjela do Británie na 3 týdny a to ještě po telefonu (jak trapný)...
Závěrem: Nejde o dálku, ale o to, jak si to zařídíte. Když jeden nechce, tak to prostě nejde.
 Výhoda je, že se na sebe víc těšíte a každej ten víkend si pěkně užijete aby jste dohnali všechno co dělají páry, který jsou spolu každý den. Prostě se nikdy nenudíte ;-)
 Nevýhoda určitě v tom, že když se rozhodnete "teď se chceme vidět", tak to prostě nejde do 30 minut se sejít. Vynahrazujete si to na ICQ, což mi vztah spíš kazilo, nebo na skype..
Určitě doporučuji si takový vztah zkusit. Pokud jí chcete, tak do toho jděte. Rozejít se můžete vždycky, ale dát se dohromady už není tak jednoduchý...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 24. Březen 2010, 00:29:23 »

...nakonec jsme se rozešli o prázdninách, když odjela do Británie na 3 týdny a to ještě po telefonu (jak trapný)...
M2 to tedy přijde o dost lepší, než dojet, říct si sbohem a jet zas zpátky. Jednak by to bylo stejně uspěchaný a nebo byste museli řešit podivný situace jakože ti ujel poslední vlak a musíš u ní přespat a tak Šťastný

Ale souhlasím s těma tvejma myšlenkama, cos tu nastínil. A i s tím, že vztah na dálku není prvoplánovitě zlo, ale stojí a padá na tom, že si ti dva musí dobře sednout...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Princ



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 28. Březen 2010, 23:13:55 »

Abych jen upřesnil ten rozchod - Rozešli jsme se v půlce jejího pobytu v Británii. V téhle situaci nebyl dobrý nápad se rozejít osobně, protože přece jenom VB je dost daleko Úsměv Ale chtěl jsem tím říct, že jsme si tu hádku a následně rozchod v telefonu mohli ušetřit a počkat s tím o 10 dní později, kdy se měla vrátit a vidět se. Mohlo to proběhnout úplně jinak, třeba bychom se mezi tou dobou nějak zase uklidnili. Ale myslím, že bychom se stejně dřív nebo později rozešli. Díky tomu jsem získal spoustu zkušeností a taky se dostal k tomuhle fóru.. A postupně zjišťuju v čem jsem dělal chyby.
Takže i rozchod s nej láskou má svoje pozitivní věci ;-) třeba právě do dalšího LTR a znovu neopakovat ty samé chyby
Zaznamenáno
Splinter
Host
« Odpověď #39 kdy: 07. Duben 2010, 18:43:57 »

Lepsi mit holku z jineho mesta, nez holku, s kterou chodis napr. do tridy ! A vidis se s ni furt, takhle se na ni aspon tesis !
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 07. Duben 2010, 21:28:55 »

Lepsi mit holku z jineho mesta, nez holku, s kterou chodis napr. do tridy !
To není pravda. Naopak to může být velká láska. Nechci to sem moc psát, ale moje mamka od třetí třídy chodila s klukem ze své třídy a vydrželo jim to až do osmičky, což je asi 5 let. Vím, že byli na to trošku mladí, ale o to víc je to zajímavější, jak jim to dlouho vydrželo. Opravdu se měli hrozně rádi a všichni o tom věděli. Teď je však jiná doba, ale stejně si myslím, že je blbost, aby to nemohlo dlouho vydržet a tak dále..
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS