Holka z brigády

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 07:45:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holka z brigády
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Holka z brigády  (Přečteno 14723 krát)
nomighty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« kdy: 28. Červenec 2007, 18:41:35 »

Takže věc se má takhle: Chodil sem na brigádu, tam sem pokukoval po jedný pěkný holce, několikrát se naše pohledy střetly (ale pracovali sem každej každej v jinym oddělení takže sme se potkávali jenom zřídka)... no ona tendle pátek na tu brigádu šla naposledy a když sme se teda viděli naposledy tak se se mnou dala do řeči a samozřejmě, že já jako správnej pan stydlivka Stydlivý sem toho ze sebe moc nevykoktal a kontakt sem si na ni taky nevzal. Doma sem si uvědomil co sem udělal nebo spíš neudělal a byl sem z toho dost špatnej.. no znal sem křestní jméno, věk sem moh typnout a kde bydlí sem si taky zhruba moh domyslet.. no nakonec sem ji našel na netu... takže teď jí chci napsat maila, něco sem už sesmolil, ale přece jenom bych se radsi zeptal vás jakožto zkušených baličů co bych měl napsat (teďka odjela k moři, na to ještě řeč přišla, takže mam čas na rozmyšlenou) ... mě je 17 jí pravděpodobně 16 a já sem v životě neměl holku a ptz s toudle je aspon nějaká naděje tak to nechci zkur... zvorat.. diky za každou radu
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 28. Červenec 2007, 19:20:25 »

No já bych ji napsal něco v tom smyslu, v jakém jsi to napsal tady. Tzn. že Tě zaujala, že jsi byl rád, že se s Tebou dala do řeči a že jsi si až doma uvědomil, jak jsi to "zvoral". Prostě podobně jako jsi to tu popsal nám. Ale o tom, žes nikdy neměl holku bych ji raději neinformoval Mrkající
Zaznamenáno
nomighty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Červenec 2007, 19:32:20 »

Todle sem zatim vymyslel:
 Ahoj, to jsem já, ten kluk z brigády co po tobě pořád koukal (no vlastně sme oči valili všichni) a pak toho ze sebe moc nevykoktal, takže sem se odsoudil k záhubě, že už tě neuvidim. Si moc pěkná holka, takže sem se tě chtěl zeptat jestli by si, až se vrátíš, nechtěla jít třeba do kina nebo se jen tak projít Úsměv... dík za odpověď ať už bude jakákoliv.

takže alá ivánku kamaráde... je to dobrej nápad nebo špatnej nápat nebo jakej je to nápad
Zaznamenáno
0x

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Červenec 2007, 20:18:42 »

Co jsem pochytil, tak bych rekl, ze se moc neznate ... a v kine si moc nepokecáte.. takze ji primo pozvi na kafe. Zadny nebo se jít jen tak projít .. bud to, nebo to.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 28. Červenec 2007, 20:36:44 »

Přesně, taky bych byl víc pro procházku než kino...
Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Červenec 2007, 06:29:24 »

Jo, přesně, žádné možná, asi, třeba, pravděpodobně, teoreticky, přibližně, nejspíš atd. , a to nejen v dopisech. Chceš přeci působit sebejistě a ne jak nějaká máčka  Mrkající
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
mathews
*


Čo chcem v živote dosiahnuť ? skromne : Všetko !!

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: stejne me navštivit neprijdete,nač by vam to bolo ...
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Červenec 2007, 13:22:40 »

Jo, přesně, žádné možná, asi, třeba, pravděpodobně, teoreticky, přibližně, nejspíš atd. , a to nejen v dopisech. Chceš přeci působit sebejistě a ne jak nějaká máčka  Mrkající

VYsťižné. Ale privela sebevedomi ( vraj ) škodi, takže se zase nemusiš spravať jak nafukanej frajer, čo zjedol slávu a mudrosť sveta.
Zaznamenáno

Ak nič neočekavaš, nemužeš byt ani sklamaný !nikdy niesi tak dobrý, aby si nemohol byť lepšii,preto nikdy nehovor nikdy !
Rozdiel medzi Genialitou a Bláznovstvom je vyjadrený Uspechom ( => : 90% ťažkej prace na sebe, 5% štastia , 5% talent)
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Červenec 2007, 20:21:28 »

Todle sem zatim vymyslel:
 Ahoj, to jsem já, ten kluk z brigády co po tobě pořád koukal (no vlastně sme oči valili všichni) a pak toho ze sebe moc nevykoktal, takže sem se odsoudil k záhubě, že už tě neuvidim. Si moc pěkná holka, takže sem se tě chtěl zeptat jestli by si, až se vrátíš, nechtěla jít třeba do kina nebo se jen tak projít Úsměv... dík za odpověď ať už bude jakákoliv.

takže alá ivánku kamaráde... je to dobrej nápad nebo špatnej nápat nebo jakej je to nápad
Che to trošku sebaistoty. To že si sa odsúdil k záhube by som napísal trošku mierlivejšie.
Nie som si istý tou časťou, kde píšeš, že až sa vráti. Kam sa má vrátiť?
Neďakoval by som, proste len napíš, že ťa poteší keď odpíše.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Červenec 2007, 20:47:06 »

Hm... to co si napisal... ja by som to skusil inak...

napriklad: "Ahoj, to si prekvapena, co? Úsměv Kedze som dostal blok ked sme sa rozpravali, musel som si ta najst na internete. Zdala si sa mi velmi mila na tej brigade, teraz sice lovis delfinov, ale ked sa vratis, nesla by si na prechadzku? [Kava, kino, vecera a ostatne sux hard, predsa len mate 16 a 17, prechadzka to isti]"

to bol len blby priklad co som teraz vyprodukoval za 30 sekund, kazdopadne tym chcem povedat aby si sa snazil zaujmut, avsak nie nejakym trapnym "humorom", aby si ukazal sebadoveru (nepis tam nic o tej zahube, o tom ze je pekna a podobne) + to ze dik za odpoved at uz bude jakakoliv je tiez... no proste sa to nehodi.

staci ze "Tak potom sa ozvi, tesim sa na teba" alebo "Daj vediet, tesim sa na teba" alebo nieco podobne
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 29. Červenec 2007, 21:08:35 »

Pokud chceš vypadat profesionálně nebo úspěšně, tak během klasické pozvánky se neprosí ani neděkuje. Nehorázným způsobem to znehodnocuje tvé postavení.

Ahoj,
náhodou jsem na Tebe tady narazil. Zaujal mě náš včerejší rozhovor. Prosím Tě, půjdem ven? Mrkající
Měj se hezky a děkuji za odpověď.


nebo

Ahoj,
náhodou jsem na Tebe tady narazil. Zaujal mě náš včerejší rozhovor. Co takhle, kdybychom šli ven a pokračovali v něm? Mrkající
Měj se hezky a odepiš..


Je to jen hrubá inspirace, ale porovnej to Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
nomighty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Červenec 2007, 21:13:22 »

Hm... to co si napisal... ja by som to skusil inak...

napriklad: "Ahoj, to si prekvapena, co? Úsměv Kedze som dostal blok ked sme sa rozpravali, musel som si ta najst na internete. Zdala si sa mi velmi mila na tej brigade, teraz sice lovis delfinov, ale ked sa vratis, nesla by si na prechadzku? [Kava, kino, vecera a ostatne sux hard, predsa len mate 16 a 17, prechadzka to isti]"

to bol len blby priklad co som teraz vyprodukoval za 30 sekund, kazdopadne tym chcem povedat aby si sa snazil zaujmut, avsak nie nejakym trapnym "humorom", aby si ukazal sebadoveru (nepis tam nic o tej zahube, o tom ze je pekna a podobne) + to ze dik za odpoved at uz bude jakakoliv je tiez... no proste sa to nehodi.

staci ze "Tak potom sa ozvi, tesim sa na teba" alebo "Daj vediet, tesim sa na teba" alebo nieco podobne
jo dik to vubec neni spatny  Šťastný
Zaznamenáno
nomighty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Červenec 2007, 21:15:34 »

Pokud chceš vypadat profesionálně nebo úspěšně, tak během klasické pozvánky se neprosí ani neděkuje. Nehorázným způsobem to znehodnocuje tvé postavení.

Ahoj,
náhodou jsem na Tebe tady narazil. Zaujal mě náš včerejší rozhovor. Prosím Tě, půjdem ven? Mrkající
Měj se hezky a děkuji za odpověď.


nebo

Ahoj,
náhodou jsem na Tebe tady narazil. Zaujal mě náš včerejší rozhovor. Co takhle, kdybychom šli ven a pokračovali v něm? Mrkající
Měj se hezky a odepiš..


Je to jen hrubá inspirace, ale porovnej to Smějící se Smějící se Smějící se
no dobra, nepatrnej rozdil obrich rozmeru tam je Úsměv
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Červenec 2007, 21:22:25 »

Ved ja som nepisal prosim... Tak slusna prosba tam byt do istej miery moze, ale ako napisal archimonde, nemalo by ta to degradovat... Z toho mojho postu mozes pouzit tych delfinov, mozno to zabere Úsměv A je to risk, kazdopadne jej mozes skusit napisat ci by s tebou neisla na gumovych medvedikov, je to originalne a potesi to... teda ak si to nevysvetli ako nejaku uchylarnu Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
nomighty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 29. Červenec 2007, 21:33:02 »

gumovy medvidky Šťastný , uchyl sem takze v tom by nebyl problem Šťastný
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 30. Červenec 2007, 10:47:52 »

Takéto vtipné vecičky by som možno nepoužíval na dievča, s ktorým sa takmer vôbec nepoznám. Najprv koktáš, potom napíšeš na gumové medvedíky... ešte si pomyslí že si fakt nejaký veľmi čudný Šťastný
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
nomighty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 30. Červenec 2007, 13:50:08 »

Takze dik vsem, ted sem ji to poslal... takze uz zbejva jen cekat Stydlivý
Zaznamenáno
mathews
*


Čo chcem v živote dosiahnuť ? skromne : Všetko !!

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: stejne me navštivit neprijdete,nač by vam to bolo ...
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 30. Červenec 2007, 20:10:16 »

Takéto vtipné vecičky by som možno nepoužíval na dievča, s ktorým sa takmer vôbec nepoznám. Najprv koktáš, potom napíšeš na gumové medvedíky... ešte si pomyslí že si fakt nejaký veľmi čudný Šťastný

TY vieš teda človeka povzbudiť. Po tomto ma s tým akože robiť čo ?? Stlačiť F9 a Loadnuť tu pasaž odznova ? ....myslim že takto to nefunguje ( chlapec si to asi neuložil  Zelenáč Zelenáč ) , treba pokračovať v tom, čo sa začalo, nech to začalo akokolvek...( neberte doslova  Kroutící očima )
Zaznamenáno

Ak nič neočekavaš, nemužeš byt ani sklamaný !nikdy niesi tak dobrý, aby si nemohol byť lepšii,preto nikdy nehovor nikdy !
Rozdiel medzi Genialitou a Bláznovstvom je vyjadrený Uspechom ( => : 90% ťažkej prace na sebe, 5% štastia , 5% talent)
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 30. Červenec 2007, 21:56:03 »

mathew, len som napísal, že s tými gumovými medvedíkmi to nieje dobrý nápad a dôvod prečo si to myslím. Len mu radím ako napísať mail, čo dokazuje aj môj prvý prispevok v tejto téme.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
mathews
*


Čo chcem v živote dosiahnuť ? skromne : Všetko !!

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: stejne me navštivit neprijdete,nač by vam to bolo ...
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 31. Červenec 2007, 10:11:49 »

mathew, len som napísal, že s tými gumovými medvedíkmi to nieje dobrý nápad a dôvod prečo si to myslím. Len mu radím ako napísať mail, čo dokazuje aj môj prvý prispevok v tejto téme.

Ved jasne. Ja som nič proti tebe nemyslel, len on asi čakal neco jineho... Suhlasim, že jsi mel pravdu. Ale myslim, že pisať mail neni to najlepši riešenie. Asi najlepšia by bola SMS, muže se stat ( a poznam vela holek ) čo si maily kontroluju raz za mesiac.  Podivený

to by pak mohl čakat velmi dlouho na odpoved.  Otázka

Btw : asi mi unikla podstata, prispevok predtým mal byť na pobavenie...  Znepokojený  Šťastný
Zaznamenáno

Ak nič neočekavaš, nemužeš byt ani sklamaný !nikdy niesi tak dobrý, aby si nemohol byť lepšii,preto nikdy nehovor nikdy !
Rozdiel medzi Genialitou a Bláznovstvom je vyjadrený Uspechom ( => : 90% ťažkej prace na sebe, 5% štastia , 5% talent)
nomighty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 31. Červenec 2007, 13:49:57 »

poslal bych ji SMS jenze nemam cislo Šťastný a neposlal sem ji tak uplne mail ale vzkaz pres lide.cz a tam je videt kdy se prihlasuje a prihlasuje se casto, imho hned jak se vrati tak pude tam...
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 31. Červenec 2007, 14:54:18 »

Hlavně nesmí poznat, žes ju (zoufale) hledal na netu a že seš blázen do jejího vzhledu Úsměv. Tak až se vrátí, good luck a nezapomeň na sebevědomí Mrkající
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 13. Srpen 2007, 01:09:21 »

Jestli to cítíš tak, že se snažila trochu projvit zájem, tak bych ji i poslal narovinu :
Ahoj, já jsem ten a ten, v pátek jsi mě trochu zaskočila a já si na tebe ani nevzal číslo. Ale jsi mi docela sympatická / líbiš se mi, tak jsem si našel - teď podle toho co to máš za kontakt- nezjdeme na kafe / nebo pokud máš nějakou originálnější - nešla bys na výstavu gumovejch medvídků? Jméno (pokud je to mail) Ps: Jo a Tvoje číslo?Úsměv 
Pokud měla zájem půjde ráda a bude po návratu od moře mile překvapená touhle zprávou ve schránce. Pokud ne, neztratil jsi vůbec tvář, rozhodně jsi se není třeba bát, že by se s tím někde posměšně šířila,k tomu si nezavdal příčinu (teda pokud opravdu nebudeš zvát na gumový medvídky), naopak budeš působit sice možná nezkušeně ale ne chorobně nesměle, ani jsi se nemusel schovávat za vtípky a napsal to na rovinu.
Asi bych nepoužil obrat jako moc se mi líbíš - jednak se skoro neznáte a jedna to působí moc závisle - lepší je budit dojem, že se ti líbí a že by se ti mohla líbit možná ještě víc a právě proto se chceš sejít, abys ji líp poznal.
Zaznamenáno
nomighty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 24. Srpen 2007, 18:09:55 »

Takže za těch pár tejdnů sem se moc kupředu neposunul... jo občas si píšem přes ICQ nebo mobil (než se ji ptát na čiílo sem jí přes icq radši řek že nemůžu najít mobil a jestli by mě nemohla prozvonit...)... jenže ona má spoustu kámošů a kámošek se kterejma pořád někde je takže se to omezí vždycky na někdy bysme mohli jít ven... ona jó jasně ráda.. jenže pořád je někde s těma kámošema... a když je na ICQ tak se hodně často stává, že jí píše hafec lidí a podle toho ten rozhovor taky vypadá... no mam slušnej náběh na to bejt kamarád... ale zatim se nevzdávám
Zaznamenáno
nomighty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 27. Srpen 2007, 14:52:47 »

takze sem jisto jiste kamarad Podivený ma trochu nedoresenej vztah z minula, pred pul rokem se s ni rozesel kluk kteryho porad miluje, a asi pred dvema tejdnama ji napsal ze se s ni chce dat zase dohromady... a kdyz mu napsala ze ho porad miluje tak ji par dni na to napsal ze chce cas a ze si to musi srovnat v hlave....
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: 28. Srpen 2007, 13:29:40 »

No, tak na takovou holku se vy*er. To bys byl jen figurkou na její šachovnici. Až ji to lupne v hlavě, tak má pro ni teprve smysl nějaký jiný vztah, ale to bude asi trvat ještě hodně dlouho... Takže dej ruce pryč a buď v klidu, žes na to došel.  Mrkající
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS