Holka z diska

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 03:58:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holka z diska
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Holka z diska  (Přečteno 4959 krát)
Frenk

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« kdy: 29. Listopad 2008, 16:50:23 »

Včera jsem byl na jedný diskotéce a potkal jsem tam jednu holku. Chvíli jsme se spolu bavili, pak jsem s ní tancoval a nakonec došlo i na líbání. Jenže pak jsem se jí zeptal, "Dala bys mi číslo?" a ona mi odpověděla "Jo, počkej chvilku" a odešla někam s její kámoškou. Pak sem jí už do tý doby co jsem odjel z tý akce už neviděl. Měl sem už docela hodně vypito, tak jsem jí pak ani už nezkoušel hledat. Normálně bych to bral jako jasný odmítnutí, ale ta holka chodí na stejnou školu jako já, tak sem si řikal jestli by nestálo za to za ní ve škole dojít a nějak se jí na to zeptat. Co vy na to? Mrkající
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Listopad 2008, 16:54:22 »

taky dobry Smějící se mě se stalo něco podobnyho řešil jsem to o pár topicu niž Smějící se... Ale tak až ji uvidiš ve škole tak ji pozdrav uvidiš jak bude reagovat a pak sni zkus hodit řeč a uvidiš co se doviš Mrkající
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Listopad 2008, 17:11:28 »

Na 90% to byl ulet. Zalezi na tom, jestli odesla okamzite potom co ses ji zeptal, a taky hlavne na tom jak bude ve skole reagovat na pozdrav (jak uz rekl Lister) ... Kdyz se bude chovat stejne jako kdyz se potkavate normalne, byl to ulet. Kdyz se bude chovat provinile za to ze ti to cislo nedala, klidne pokracuj v baleni. A v jakemkoliv jinem pripade (bude se ti vyhybat, zacne na tebe rvat co si to dovolujes s ni mluvit, atd.) - byl to ulet.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Listopad 2008, 17:26:10 »

Nehrotil bych to. Když bude chtít, řekne si o tvoje číslo sama, že máš zájem ví...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Frenk

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Listopad 2008, 17:30:58 »

Na 90% to byl ulet. Zalezi na tom, jestli odesla okamzite potom co ses ji zeptal, a taky hlavne na tom jak bude ve skole reagovat na pozdrav (jak uz rekl Lister) ... Kdyz se bude chovat stejne jako kdyz se potkavate normalne, byl to ulet. Kdyz se bude chovat provinile za to ze ti to cislo nedala, klidne pokracuj v baleni. A v jakemkoliv jinem pripade (bude se ti vyhybat, zacne na tebe rvat co si to dovolujes s ni mluvit, atd.) - byl to ulet.

No já se jí na to zeptal, když už odcházela, tak nevim, navíc já byl docela připitej, tak nevim jakej sem udělal dojem no, i když ona asi byla trochu taky  Šťastný Jinak já ji předtim ani neznal, sem se s ní seznámil až na tom disku, ale říkám si že za ní půjdu a prostě jí pozdravim, pokecam oběcně o tý akci a vůbec nebudu nějak nebudu naražet na to co se stalo mezi náma. A pak uvidim podle její reakce, jestli bude odmítavá nebo ne Úsměv
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Listopad 2008, 19:23:00 »

Škola neni dobrý místo na balení, ale výborný na seznámení. Osobě sem to už párkrát udělal a tobě to radim taky: Ve škole jí pozdrav, ale nejlepší by to bylo tak, aby ten pozdrav zaznamenalo široký okolí a ne že špitneš "Ahoj" a pudeš dál. Pořádně nahlas, sebevědomě, hoď při tom pohled, ála mistr světa. Jestli má ta holka normální sebevědomí, tak ti odpoví potišejc a koukne pryč. V týhle chvíli si jí dal najevo, že si pamatuješ, co se stalo a že si nad věcí - zvláštní, jak může pohled a tón zapůsobit.

Potom si jí někdy (nejlíp ještě ten den) vyčíhni na chodbě až bude čekat na hodinu nebo jenom o přestávce s kámoškou sedět nebo bude na cígu, já nevim kde a prostě jí řekni: "Minule si mi zapomněla dát to číslo" (tohle můžeš říct i v případě, že ses na to číslo vůbec nezeptal, protože člověk, kterej byl pod vlivem (i slabě) si kolikrát myslí, že je možný, že by takovou prkotinu zapomněl a radši ti ho dá, aby se neztrapnil).

Tenhle postup je sice taková sázka do loterie. Klidně k ní můžeš kdykoliv přijít a o to číslo si normálně říct a buď dá nebo nedá, ale proč se trošku nepobavit?
Zaznamenáno

Frenk

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Prosinec 2008, 14:31:32 »

No tak sem jí dneska potkal ve škole na chodbě a pozdravil sem jí. Sice to nebylo nějak extra sebevědomí jak psal msankh, ale stejně když mi odpovídala tak zčervenala a koukla pryč  Šťastný I když to asi může znamenat cokoliv. Sem za ní chtěl ještě potom zajít, ale už sem jí nikde neviděl, takže půjdu zejtra  Úsměv
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Prosinec 2008, 14:56:17 »

Myslim, že z toho nic nebude. Brala to jako úlet
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Frenk

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Prosinec 2008, 15:36:04 »

No to je jedno, mě je jedno jestli od ní uslyšim že to byl úlet, stačí mi když budu opravdu vědět na čem sem  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS