holka ze seznamky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 07:05:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  holka ze seznamky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: holka ze seznamky  (Přečteno 10977 krát)
Ghostwriter

Karma: 0
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« kdy: 18. Srpen 2007, 11:45:48 »

Zdarec lidi, stala se mi taková nepříjemná věc. Objevil jsem jednu slečnu na Lide.cz, fakt moc pěkná, z popisků co tam psala jsem vycítil že bude podobné povahy jako já, prostě paráda. Ona je z Prahy a já budu v Praze bydlet od října, takže jsem si řekl, že jí napíšu až budu v Praze a zároveň ji hned někam pozvu. Nechtěl jsem si s ní psát maily, to je prostě trapný a všechno to akorát zkazí, chtěl jsem hned osobní styk. Jenže před pár dny, z ničeho nic, si ta holčina svůj profil SMAZALA. Podle mě kvůli tomu, že ji nikdo nepsal, ale klidně taky mohla někoho potkat. Zbyl mi na ní jen email. A teď mi poraďte co s tím? Když ji napíšu pravdu, tak budu vypadat jak zoufalej chudák, prostě takovej kreténskej příběh jí pošlu na mail, to fakt ne. A když ji jenom někam pozvu, tak bude chtít vědět, odkud jsem na ni vzal mail atd. Ono by stačilo, kdyby pouze viděla můj profil na lide.cz a jsem si jistej, že by mi napsala sama Úsměv ale takovou šanci asi mít nebudu, tak na to musim jinak.. nenapadá vás něco? Hele nechci aby to vypadalo že sem nějakej puberťák, trochu to může připomínat dotaz z Brava, za normálních okolností bych to nechal plavat, ale fakt cejtim že tahle holka je ONA, chtěl bych jenom šanci, když mě odmítne, tak se z toho nesesypu, ale aspoň tu šanci Úsměv
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Srpen 2007, 11:57:15 »

Rada - moc si to nemaluj, počkej na případné setkání v reálu. Vidět v ní tu pravou na základě profilu není ideální.

Jenže před pár dny, z ničeho nic, si ta holčina svůj profil SMAZALA. Podle mě kvůli tomu, že ji nikdo nepsal, ale klidně taky mohla někoho potkat.
Profil spíš smazala proto, že jí úchylové psali věci, které fakt nepotřebuje mít denně ve schránce, než proto, že jí nikdo nepíše. Holky s hezkými fotkami to mají v internetových seznamkách těžké, a už proto se jim tyhle seznamky brzy znechutí. Tím menší je šance. Ale nemáš co ztratit, takže nemá cenu se zabývat tím, jaká je šance.

Proč přesně si myslíš, že když jí napíšeš pravdu, budeš vypadat jako zoufalý chudák? Mně to tak nepřijde.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Srpen 2007, 12:01:07 »

Ved jej normalne napis, ze si chcel pokckat, ked budes v prahe aj ty a nie je o com. Nahodou ju to skor prijme k tomu, aby sa o teba zaujimala.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Ghostwriter

Karma: 0
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Srpen 2007, 12:09:43 »

dazed: promiň špatně jsem to řekl. ta holka neměla portrét, nevim jestli znáš server lide.cz, ale jakmile nemáš portrét, tak ti lidi vůbec nevlezou na profil, prostě ti chybí tam malinká fotečka, takže když listuješ mezi lidma, tak nikoho nezaujmeš, máš místo fotky jen siluetu. tý holce chodilo na profil 5-10 lidí denně a to byly stejně jen kamarádi. byla sebou strašně nejistá, bylo to cejtit.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Srpen 2007, 12:23:41 »

Když ji napíšu pravdu, tak budu vypadat jak zoufalej chudák...

Ono by stačilo, kdyby pouze viděla můj profil na lide.cz a jsem si jistej, že by mi napsala sama Úsměv

 Šokovaný Šokovaný Šokovaný

Tak víš co? Napiš jí v mejlu, aby se podívala na ten Tvůj profil...a jak říkáš, pak Ti sama napíše Nemocný#39;
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Ghostwriter

Karma: 0
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Srpen 2007, 15:03:26 »


Tak víš co? Napiš jí v mejlu, aby se podívala na ten Tvůj profil...a jak říkáš, pak Ti sama napíše Nemocný#39;

Mno to jsme se nikam nedostali, je to stejnej princip - jestli jí rovnou pozvu na schůzku nebo ji pošlu odkaz na profil, ona řekne "hmm" a pak ji pozvu na schůzku...
Zaznamenáno
Ghostwriter

Karma: 0
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Srpen 2007, 15:13:35 »

Proč přesně si myslíš, že když jí napíšeš pravdu, budeš vypadat jako zoufalý chudák? Mně to tak nepřijde.

Ještě abych reagoval na tohle, rovněž odpověď pro Radofuna. Jde o to, že bych rád zprvu zaujal postoj kamaráda. Prostě kluka, kterýho jen zaujala holka a chce s ní jít ven, nezávazně. Ale když ji napíšu v tom říjnu, tak jí dojde že bych asi nečekal dva měsíce jenom abych s ní kamarádil, bude v tom čekat něco víc. Něco víc v tom samozřejmě je a dal bych jí to najevo hned při první schůzce. Ale jakmile bude vědět že mam vážnej zájem ještě před tim než se sejdem, bude to hrozně křečovitý, napjatá atmosféra atd. a bude to celý naprd. Proto by bylo naprosto ideální aby napsala ona mně, a já jen něco jako "no tak když jinak nedáš, tak někam půjdem" a ona by od toho nic nečekala...
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Srpen 2007, 15:28:14 »

chi ty ses vtipnej  Smějící se ty chces aby te ta slecna kontaktovala jako prvni? a to jako proc?
myslim, ze to uz se ti asi tezko povede, svuj profil smazala, takze tahle moznost uz asi nehrozi. pokud mas jeji mail a chces se s ni setkat, nezbyde ti nic jineho, nez ji napsat mail (a jo vlast¨ne jeste jedna moznost tu je: muzes pockat, jestli si neobnovi svuj profil, zazrakem neklikne prave na tvuj profil a nezasahne ji blesk lasky z cisteho nebe  Provokatér Smějící se).
ale opravdu prvni krok je v tomto pripade na tobe. a myslim, ze postoj kamarada zaujmout klidne muzes, nikdo neceka, ze ji po prvni schuzce budes vyznavat lasku.
a rozhodne ze sebe neudelas ubozaka, kdyz ji reknes, ze mas jeji mail ze seznamky. Nebo se za to stydis? Proc? Myslis ze na seznamku chodi jen ubozaci? To by byla ubozak i ta slecna a to asi neni!  Šťastný Myslim, ze je to v pohode, Napis ji mail, rekni ji pravdu a klidne i to,ze si proste mail nestihl napsat vcas, dokud ten profil mela a jestli uz je pozde nebo jestli mas sanci si s ni popovidat u kafe. No a aby vedela, s kym na to kafe pujde, tak do mailu pridej link na ten tvuj profil  Mrkající

Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Srpen 2007, 15:44:34 »

Pro jedný kvítí slunce nesvítí.

Nežij tím a zkus to v tom říjnu (jestli si ještě vzpomeneš). Třeba se mezitím někde na ní vyloupne nějakej kontakt (třeba na nějaké jiné stránce, zkus ji třeba vygooglit.

A pokud to chceš mermomocí řešit teď, tak se taky použít metoda omyl. Tedy ovšem pokud ten kotakt je nějak odvozen od jména př. j.novak j_novak apod. - můžeš ji napsat jako bys psal někomu jinému a seznámit se sní pak skrze vysvětlování. ovšem z nějakého záložního mailu, pak za zkoušku nic nedáš a můžeš ji pak napsat i normálně to, co jsi se bál prve (z toho hlavního mailu).
Zaznamenáno
Ghostwriter

Karma: 0
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Srpen 2007, 16:11:03 »

larry flint: jojo pěkně si to napsal a máš pravdu, dělám z toho moc velkou vědu Šťastný... Jinak na seznamku choděj ubožáci, sice v uvozovkách, ale svym způsobem jo. Já si tam udělal profil jen kvůli ní, je to přesně jak píšeš, čekal jsem jestli si zázrakem neobnoví svůj profil a tímhle jsem taky tak trochu ubohej vim Šťastný. A to ani nemluvim o tom, že píšu sem na tohle fórum, to ze mně dělá taky ubožáka... ale beru to s rezervou Šťastný. Jinak ona se takhle seznamuje, protože má komplex méněcennosti, ta holka je fakt krásná, ale věří tomu že je hnusná. Má bulimii, takže když ji nesbalim, tak ji aspoň zkusim pomoct s timhle. Nejhorší je že ona je fakt supr, čet sem od ní příspěvky z různejch diskuzních fór a z toho sem poznal jaká je, jak uvažuje, jak mluví (formuluje věty), prostě moje krevní skupina, takovou holku bych už jen tak nepotkal.


0724: Na detektiva jsem si hrál, google vyhrabe všechno a právě tak jsem zjistil že má bulimii. Dokonce tam psala že hledá někoho s kym by to mohla probrat, protože se styděla o tom mluvit s lidma který normálně zná a nechtěla aby se to dozvěděli rodiče atd. Takže tady by byla dobrá možnost, sice to psala někdy v dubnu tohoto roku, ale stejně by to šlo ještě nějak rozehrát. JENŽE. Nepřijde ti tohle nečestný? Je to strašně rafinovaný a hnusný, takhle si někoho vypátrat a pak mu psát, předstírat a přetvařovat se. Chtěl bych to s ní zkusit vážně a nesnášim neupřímný lidi, takže bych se tak chovat neměl ani já, nemyslíš? Na druhou stranu, kdybych se měl idealisticky podívat do budoucna a představit si jak se už známe a ona se mi svěřuje že má bulimii a já na to "Váážně??! To jsem netušil!!" tak je mi ze mně taky zle. Jak s touhle informací co nejlíp naložit? Já fakt sám nevim co chci; chci bejt upřímnej a čestnej, ale stejně tak sem vychcanej jak mraky a že sem po ní pátral už mi nikdo neodpáře. A potom jí říct, že sem to celou dobu věděl, tak bych se nedivil kdyby mi flusla do ksichtu a utekla... ty voe to je jak z nějaký telenovely, proč to tak řešim??! To sem fakt takovej chudák??! hahaaa  Smějící se
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Srpen 2007, 16:36:23 »

Já tě k ničemu nenavádím, dělej to tak jak to cítíš a s čím nemáš problém.

a) počkej do října
b) napiš ji normálně, s tím, že jsi si na ní poznamenal kontakt, ale než jsi ji napsal, tak stáhla profil, případně to něčím dolň pokud ho stáhla už před dlouhou dobu a tobě přijde hloupé ozývat se po takové době
c)pokud výše uvedené z nějakého důvodu nedokážeš (pokud ano, není problém, nemusíš hledat kostrbatější cestu), ale prostě se s ní cheš seznámit, nezbývá než najít nějaký jiný způsob, tedy třeba:
c1)najít její profil jinde, kde ho ještě má a ozvat se touto cestou (tobě nejde o to seznámit se s ní skrze lide.cz, ale seznámit se s ní - kdyby se tě čirou náhodou zeptala na uilici kolik je hodin, tak by jsi ji neoslovil, protože ty jí přece musíš pozvat přes mail?)
pokud máš problém, že o ní budeš vědět něco víc, než jsi se o ní dozvěděl skrze tu stopu na internetu skrze kterou si ji kontaktoval, tak není snad až takový problém říct víš a)já jsem se tisice ozval skrze forum o bulimii, ale vlastně jsem si te vsiml na lide.cz, ale nez jsem ti napsal , tak jsi si smazala profil,  tak jsem hledal, jestli na tebe na netu nekde nenarazim az jsem te nasel na tomhle foru
b)já jsem, po tom, co jsi smazala ten profil na lide.cz, hledal, jestli nemas nekde zalozeny jeste nejakej jinej, a tak jsem te nmasel tam a tam, takze o tom vim a prislo by neuprimny to pred tebou tajit
imho b je lepsi varianta

aneb vsechno ma reseni, mantinely si nastavujes sam (vcetne toho jestli do toho vubec pujdes)
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Srpen 2007, 16:46:36 »

larry flint: jojo pěkně si to napsal a máš pravdu, dělám z toho moc velkou vědu Šťastný... Jinak na seznamku choděj ubožáci, sice v uvozovkách, ale svym způsobem jo. Já si tam udělal profil jen kvůli ní, je to přesně jak píšeš, čekal jsem jestli si zázrakem neobnoví svůj profil a tímhle jsem taky tak trochu ubohej vim Šťastný. A to ani nemluvim o tom, že píšu sem na tohle fórum, to ze mně dělá taky ubožáka... ale beru to s rezervou Šťastný. Jinak ona se takhle seznamuje, protože má komplex méněcennosti, ta holka je fakt krásná, ale věří tomu že je hnusná. Má bulimii, takže když ji nesbalim, tak ji aspoň zkusim pomoct s timhle. Nejhorší je že ona je fakt supr, čet sem od ní příspěvky z různejch diskuzních fór a z toho sem poznal jaká je, jak uvažuje, jak mluví (formuluje věty), prostě moje krevní skupina, takovou holku bych už jen tak nepotkal.


0724: Na detektiva jsem si hrál, google vyhrabe všechno a právě tak jsem zjistil že má bulimii. Dokonce tam psala že hledá někoho s kym by to mohla probrat, protože se styděla o tom mluvit s lidma který normálně zná a nechtěla aby se to dozvěděli rodiče atd. Takže tady by byla dobrá možnost, sice to psala někdy v dubnu tohoto roku, ale stejně by to šlo ještě nějak rozehrát. JENŽE. Nepřijde ti tohle nečestný? Je to strašně rafinovaný a hnusný, takhle si někoho vypátrat a pak mu psát, předstírat a přetvařovat se. Chtěl bych to s ní zkusit vážně a nesnášim neupřímný lidi, takže bych se tak chovat neměl ani já, nemyslíš? Na druhou stranu, kdybych se měl idealisticky podívat do budoucna a představit si jak se už známe a ona se mi svěřuje že má bulimii a já na to "Váážně??! To jsem netušil!!" tak je mi ze mně taky zle. Jak s touhle informací co nejlíp naložit? Já fakt sám nevim co chci; chci bejt upřímnej a čestnej, ale stejně tak sem vychcanej jak mraky a že sem po ní pátral už mi nikdo neodpáře. A potom jí říct, že sem to celou dobu věděl, tak bych se nedivil kdyby mi flusla do ksichtu a utekla... ty voe to je jak z nějaký telenovely, proč to tak řešim??! To sem fakt takovej chudák??! hahaaa  Smějící se
 

no to sme radi, ze sme ti my ubozaci z fora mohli poradit  Smějící se  Provokatér

bulimie? tak od toho radsi trochu dal hochu, ta nepotrebuje lasku ale psychiatra. Znepokojený
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Ghostwriter

Karma: 0
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Srpen 2007, 18:22:46 »

0724: Tak ju, napíšu jí až budu v Praze. Mohlo by se ale stát, že do tý doby někoho najde (možná už někoho našla a proto stáhla profil). Jako určitě to nevzdám, pokud bych ji vylákal ven tak bych mu ji přebral nebo bych se o to aspoň pokusil. Ale ta internetová komunikace neni tak přesvědčivá, nevim jak ji v mailu ukecat aby se mnou šla ven jako kamarádka - i když má kluka a vůbec mě nezná a píšu ji po dvou měsících Šťastný. Ber to tak, že ona neni stejná jako ostatní holky co si běžně vybíraj, ona by byla šťastná že se jí někdo ujal a moc by to nepokoušela..
Zaznamenáno
Ghostwriter

Karma: 0
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Srpen 2007, 18:24:17 »

no to sme radi, ze sme ti my ubozaci z fora mohli poradit  Smějící se  Provokatér
vy co radíte nejste ubožáci, myslel jsem tu druhou skupinu lidí, tedy včetně mně Šťastný


bulimie? tak od toho radsi trochu dal hochu, ta nepotrebuje lasku ale psychiatra. Znepokojený
neboj na to sem připravenej, začal sem studovat kognitivně-behaviorální terapii, tam stačí jen přecvaknout myšlení. jinak kámoška měla taky bulimii, potkala kluka do kterýho se zamilovala a za 4 měsíce se uzdravila.. doktor to vezme sice odborně a profesionálně, ale protáhne se to až na 3 roky a chová se k tobě jako ke zvířeti, dává ti úkoly, odměny a tak. navíc je to pro mě o to větší výzva Smějící se
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Srpen 2007, 19:01:32 »

no my si tu tak nejak radime vzajemne, myslim, ze vetsina lidi se prisla nejprve proto, ze sama potrebovala poradit.

s terapiema bacha, to nefunguje jako navod k pouziti. Bud si k tobe slecna vytvori vztah jako k priteli nebo jako k terapeutovi, a ve chvili, kdy budes chtit byt oboji, tak veskere jeji neuspechy budou padat na tebe (a ver, ze obvinovani okoli k tehle diagnoze rozhodne patri). Zvaz vsechny dusledky, jestli jsi to schopen unest psychicky i ty. A pozor na mesiassky komplex  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Ghostwriter

Karma: 0
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Srpen 2007, 21:54:37 »

Já se domnívám že mi to nevyklopí hned po pozdravu. Přece jenom nejde o kuří oko na noze, než se mi s tim svěří, tak si musí být jista že mi může důvěřovat. A pak už záleží na mně, jaký postoj k ní zvolim. A určitě to nebude terapeutický postoj Mrkající
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 18. Srpen 2007, 22:04:39 »

Pak ovšem nechápu proč nás tu skoro obviňuješ, ež ti radíme ,abys ji nechával v nevědomosti, že to o ni víš, když nakonec stejně necítíš potřebu ji to říct. Nebo tě nějak špatně chápu, vůbec píšeš trochu zmateně.
Zaznamenáno
Ghostwriter

Karma: 0
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 18. Srpen 2007, 22:23:57 »

Je to hodně zmatený, protože se bavíme hypoteticky, stejně to nakonec bude úplně jinak. Jakmile ucejtim že ke mně má nějaký pouto, tak bych jí to moh říct, tedy že když tehdy smázla ten profil, tak jsem hledal jestli nemá jinej a narazil jsem na to fórum o bulimii. Kdybych jí tohle řekl dřív než se mi přizná sama, tak je to podle mě férový, nebo ne?
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 19. Srpen 2007, 07:16:06 »

proste se ji ozvi, uvidis, zda se s tebou bude vubec chtit poznat. Kdyz ne, resis to tady zbytecne, kdyz ano, stejne to nakonec dopadne jinak, nez jak si naplanujes...
Zaznamenáno
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Srpen 2007, 22:25:36 »

Hehe, no moje řeč. Ona ani neví , že existuješ a ty už tady řešíš jak ji budeš léčit  Přemýšlím Podle mě bys měl postupovat krok za krokem.Takže doporučuju ji napsat ten e-mail, uvidíš jestli bude mít zájem. Pak něco řešit.
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS