Holka ze školy ? ano či ne ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 02:36:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holka ze školy ? ano či ne ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Holka ze školy ? ano či ne ?  (Přečteno 8458 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 13. Prosinec 2009, 15:25:43 »

Čau lidi měl bych na Vás takovou otázku líbím se jedný holce ze školy normálně po mě jede. Sehnala si na mě ICQko tak sme si začali psát.Napsali mi, že mě chce a že se jí líbím. Jenže já jí znám převážně spíš takhle přes ICQko a ve škole jí párkrát potkám a prohodím sní pár slov, ale ne moc. A chtěl bych poradit jestli to sní mám zkusit nebo ne. Odrazuje mě to, že sem si řekl, že s holkou ze školy nebudu chodit , protože mám špatnou zkušenost stím a nerad bych si to zopakoval. Mě je 19 a jí 16 . Napadlo mě, že bych sní nejdřív někam zašel , ale ona mi píše pořád takový smsky, že mi dá pusu atd.. tak bych chtěl vědět co si otom myslíte a jak byste se zachovali dík
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Prosinec 2009, 16:03:02 »

Keby mám 19 a ide po mne 16ka, tak ju nechám tak asi, i keď záleží dosť od toho čo je to za babu.

Inak tiež by ma zaujímali reakcie. Ja si ani neviem predstaviť vzťah so spolužiačkou, s niekým zo školy možno aj hej, ale i tak by mi to prišlo také divné. Ale keď vidím tie ostatné ,,školské lásky" tak to možno nie je až také zlé. Len sa toho trochu bojím, asi preto že v prípade núdze je z toho omnoho ťažšia cesta úniku  Šťastný a stretať ju potom každý deň, nejaký ten rok.. neviem.
Jedna holka so mnou stále navazuje eye contact, občas sa na mňa usmeje a osmelila sa ma aj pozdraviť. Ja som trotel ja jej len opätujem úsmev, pozdrav a koniec. Čiže by z toho mohlo niečo byť ak by som chcel a ak by som to neposral, ale neviem či ma to vôbec láka.
Ale to teraz asi trpím ešte čiastočne tým syndrómom - nezbalím nikoho tak beriem všetko čo sa ponúkne.. tak ako som to robil doteraz.. ale takto už nechcem riešiť vzťahy so ženami, chcem sa stať pánom hry  Úsměv  respektíve hráčom..
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Prosinec 2009, 16:45:05 »

Tobě je 19 a jí 16, jste spolu na škole - odhaduju, že jste asi na střední a dále dohaduju, že jsi ve 4. ročníku a ona v 2. nebo 1.
To znamená nějaký ten půlrok spolu na škole, ale každý v jiné třídě - to nemusí být až tak hrozný ne?
Přijde mi docela chtivá, když ti tohle píše... jaké jsou její zkušenosti s klukama? Nevíš? A co od toho vztahu čekáš ty?
Přiřadil by jsi ji ke stydlivějším holkám, které se umí odvázat jen "virtuálně" nebo je odvážnější? Je to holka typu "trefená puberťačka" nebo už ji postihly i známky rozumu? ( no offense ladies ...)
Pokud by ti vyhovovala a chtěl bys to zkusit, tak to, že jste spolu na škole, je snad ten nejmenší problém ... a za zkoušku s ní zajít ven nic nedáš  Mrkající Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Prosinec 2009, 17:04:10 »

pro upřesnění já sem na nástavbě ve druháku... a ona ve druháku na učňáku. Jaký má zkušenosti s klukama tak to nevím , ale řekl bych, že se je odvážnější no... a tím jestli už má rozum tím jestli je to trefená puberťačka nebo už má rozum nevím... ,ale když sem jí napsal, že bych nejdřív sní někam chtěl zajít tak mi napsala , že je to divný že všechny koho zná spolu začali chodit hned když má kluk zájem... tak nevím.... a řekl bych že bude asi trochu odvážnější.... a navíc nevím co si myslet, když mi napsala, že až zítra přídu do školy tak že chce pusu...
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Prosinec 2009, 17:06:10 »

- Jdi do toho, nemáš co ztratit a to, že by si člověk neměl vybírat holku ze školy/třídy/práce je naprostej nesmysl, pokud to tak citíš, tak do toho jdi....  Mrkající
Zaznamenáno

Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Prosinec 2009, 17:11:58 »

no já si právě nejsem , ale vůbec tím jistej no.... nerad bych zase zažil to co se mi už stalo... taky po mě jela jedna holka ze školy jenže to v hlavě neměla v pořádku a když sem jí řekl že kní nic necítím.. tak začala roznášet po škole drby apod.. 3 měsíce trvalo než mi dala pokoj.... proto mám strach.. navíc ani nevím jestli kní něco cítím když jí dá se říct pořádně ani neznám.... já dávám přednost prostě osobnímu kontaktu někde kde bych si sní mohl popvídat atak... přece jen přes ICQko to je uplně něco jinýho
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Prosinec 2009, 17:40:25 »

- Potom je řešení naprosto jednoduchý, řekni jí, kdy máš čas, vem jí na nějakou procházku přes park, potom na horkej čaj nebo kafe a uvidíš sám, jestli do toho chceš jít nebo ne...  Úsměv Mrkající
Zaznamenáno

rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Prosinec 2009, 18:03:39 »

Hele podle mě ona bere vztahy úplně jinak než, ty(ona mi příjde jako taková tvrdá puberťačka zatímco ty jsi spíš introvert- jen můj odhad Mrkající). Myslím, že by ti to nepřineslo štestí, ale když to nebudeš brát moc vážně (alespoň ze začátku) tak do toho jdi.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Prosinec 2009, 18:33:32 »

To je docela hodně zajímavý to její chování ... Takový - "Líbíš se mi, líbím se ti? jo? Tak spolu budeme chodit ... fajn". Fakt hodně zajímavý a neřekl bych že to bude mít dlouhého trvání - i když výjimka přípustná Úsměv Pokud se toho nebojíš, tak do toho prostě jdi a maximálně získáš. Nemyslím si že všechny puberťačky budou zakomplexovaný jako tamta, která šířila drby ... no a i kdyby, ať si šíří - sám nejlíp víš, jak to je ... ne ? ;-)
Co se týče toho "hrrrr" přístupu - tak ji zpomal z očí do očí ne? V čem je problém? Je z tebe úplně udělaná a ty nevíš co máš dělat? Máš ji na vodítku tak ji tím vodítkem trochu nasměruj. Proč bys jí zítra ve škole nemohl říct z očí do očí, že jestli s tebou chce něco mít, tak ať s tebou jde ven, projít se atd. ...něco ve smyslu "že jsi tak drahý zboží, že tě nemůže sbalit jen tak po icq a smsky" ... podle mě máš moc si jí usměrnit podle sebe, tak to aspoň zkus a vytáhni ji normálně na rande...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Prosinec 2009, 19:33:20 »

Je určitě několik řešení na čem seš, ale nechci tě děsit a souhlasim s kluky: "běž do toho a vem jí ven"
Nezajímej se o výsledek, výsledek se o tebe postará

Hold musíš mít v záloze i možnost, že se to zkazí nebo to nevyjde...ale koneckonců o tom je i balení ve škole.

Ja ti věřim, že to zvládneš. Mrkající
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Prosinec 2009, 19:39:52 »

jj no stím ven uplně souhlásím Úsměv to sem jí psal, že nejdřív sní chci jít někam ven Úsměv a pak se uvidí co dál. Jenže ono jí to příde prej zvláštní... a navíc mi pořád píše něco s pusou, že mi jí dá a nebo že jí chce ode mě... tak jako nevím příde mi tohle chování trošku zvláštní.. já sem spíš na to prostě holku někam pozvat a podle toho jak se sní budu cítít tak buď budu pokračovat a nebo ne...
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 14. Prosinec 2009, 20:40:49 »

Shorty... dyť to je perfektní příležitost. Vyrazíte někam. Ona se na tebe bude chtít sápat a ty budeš moct bejt v klidnej jak zmrzlá veverka, páč to budeš ty, kdo to bude řídit. Něco jako "ou ou, prrr, mladá pani, takhle snadno to se mnou nepude" Úsměv A pokud budeš chtít, tak povolíš a ona z toho bude stěstim bez sebe... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Prosinec 2009, 21:00:49 »

Avarang3r: no nezapomínej, že dělá hrdinku, jen přez Icq bo co.... v realu to nemusí bejt tak horký  Úsměv

Shorty: Určo do toho jdi! taky sem si řikal, že od nás ze školy už nic... uppss do měsíce jiná .... po pár měsícech další :-D všechno zkušenosti k nezaplacení a nakonec, ikdyž byla ta poslední od nás, tak v tom nebyl žádnej problém....tak, jak sem se bál Úsměv

PS: když nechceš holku ze školy, rozhodně neřikej nechci holku ze školy... bum a máš ji! :-D zákon přitažlivosti :-D
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Prosinec 2009, 19:39:47 »

takže mi radíte abych to zkusil jo ? já pořád nevím....
jen pro lepší orientaci tohle mi napsala na otázku co vidí divnýho na tom že sní chci jít nejdřív ven... a pak se uvidí :
no....prostě holka s klukem bo obráceně...začnou spolu chodit hned bez nějakejch procházek..

Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Prosinec 2009, 20:12:40 »

Neuraz se, ale neprijde mi, ze by pobrala moc inteligence nebo má jiný myšlení, ale ku*va jiný myšlení, než já Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Prosinec 2009, 20:20:20 »

To: Buchy: proč bych se měl urážet Úsměv pohoda už sem to zjistil taky Úsměv tohle mi právě napsala dneska a tohle mi uplně stačí... prostě to v hlavě nemá hold ještě srovnaný... takže sem jí jemně vysvětlil, že stohohle asi nic nebude... takže se na mě naštvala a prej sem ranil její city
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Prosinec 2009, 22:21:57 »

Nebo jí napiš, že si může myslet, že spolu chodíte a že se s ní chceš jít projít jako se svojí holkou. Vlastně to je blbost, jesli chce být tvoje holka, tak jí zrovna řekni ať si přijede splnit svoje vztahový povinnosti  Smějící se

Nevím, jestli se ti líbí, tak se toho dá dobře využít a nevidím problém. Zkusit to můžeš, začala si ona, takže ty výčitky mít nemusíš.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16. Prosinec 2009, 07:29:39 »

- Ačkoliv jsem nikdy nebyl nějaká citlivka, naučil jsem se v poslední době soucítit a pokud bys udělal tohle, mohl bys jí neskutečně ublížit, zvlášť pokud se jedná o tupou puberťačku, potom by tě mohlo docela solidně mrzet co by byla schopná udělat, kdyby jsi s ní takhle vyje*al... Úsměv
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Prosinec 2009, 09:11:49 »

Prej ranil city Šťastný kdybys ji ojel a pak odkopnul a přitom jí nasliboval vztah, to by nasralo. Ale takhle si nemá na co stěžovat...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS