Hra, nebo prirozenost?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:33:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Hra, nebo prirozenost?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Hra, nebo prirozenost?  (Přečteno 58018 krát)
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« kdy: 23. Květen 2011, 20:46:15 »

Ahoj vsichni,

rozhodl jsem se vam napsat malou story. Je asi trochu delsi, ale snad ne moc zamotana a pochopitelna.

Pred nejakymi 4mesici jsem se ja(24) dal dohromady s o pul roku starsi slecnou. Zaclo to klasicky nejakym tim cukrovanim, ale po mesici prisel jakysi kiks v te podobe, ze prisla zprava, ze tenle vztah moc nevidi, po otazce co od toho vztahu ocekava se mi dostalo odpovedi, ze nic. Ze si nemuze dovolit neco cekat atp. Tenhle stav se opakoval jeste jednou, opet po mesici.. pak z ni vypadlo, ze mi asi nebude nikdy verit, protoze..a tohle mi potvrdili i rodinny prislusnici te slecny.. ze ji jeden z jejich byvalych bil, ze chodila s monoklama domu. Pry ji bil ikdyz treba jen rekla ze chce jit domu. A nakonci toho vztahu, kdy se on obesil, vyslo najevo, ze ji 2roky podvadel s jinou.(jestli ji podvadel kvuli sexu, tak ho ted zacinam trochu chapat, ale ne, ze bych pomyslel na zalet take, pze to neni reseni).

 -- tohle byly prvni dva mesice, kdy byla podrazdena a nevrla az mi prislo, ze me jen zkousi, co jsem zac, ale pomerne bizardnim zpusobem.


Po dalsim mesici prisel zase error, opet, ze ten vztah nevidi, podotykam, ze vse jen po SMS - na coz uz jsem pak nechtel ani reagovat. Ale napsal jsem ji na to, ze jestli s takovyma sms hodla pokracovat, tak to bude muset zkusit jinde a ze v takovemhle vztahu nechci byt a nebudu. A odjel jsem s kamarady na den na chatu, odpocivat (Branik, Start a buřt Úsměv ). Cele odpoledne a noc byl klid, az v jednu rano prisla nejaka sms, vc. takove te vycitaci, ze ji akorat kazdej vyuzije a odhodi, ze byla zase jen hracka. Na nakonec jsme se druhy den jeli projet na motorkach. Nicmene jsem pri setkani zkusil to, ze jsem se k ni jen priblizil a pockal si, jak se zachova resp. jestli mi da pusu atp.(nekde jsem snad cetl ASHuv pririspevek, o sportovni slecne, ktera dobre ridi bmw...byl to zajimavy prispevek) Coz se konecne projevila a bylo to super odpoledne. Prestoze ja mel jasno..."rozpustime ten mejdan a najdi si jineho blba, ktery to bude snaset." . Od te doby je jako mílius a nebyl snad zadny problem. Ze je obcas neprijemna a podrazdena, nebo prehnane reaguje..ale ano :/ Nevim - je to jeji povaha?

--- tady se priznavam, ze uz jsem byl docela bezradny a nechtel jsem vubec nic. Ale i tak jsem se svolil ke spolecne projizdce, precijen ji hned odkopnout se mi nechtelo. Imponuje mi svou inteligenci, docela i logikou a hlavne se mi libi Úsměv

Ale posledni dobou mi, asi jsem nedopatrenim sundal ruzove bryle, zaclo dochazet, ze uz asi ani nejsem zamilovanej, chybi mi z jeji strany nejaka vasen, nebo i nejake dotyky (ze musim sex provokovat neustale ja a ona na mne vpodstate ani nesahne, coz ve mne evokuje akorat to, ze ji asi moc nepritahuju - at mi nikdo nerika, ze holka, pravda, mozna si toho dost zazila, hodne kluku vystridala, muze byt ve 24letech "hlucha na spodek"!). Premyslim, jestli ma vubec cenu v tom vztahu pokracovat. O sexu jsem se s ni bavil. Na na otazku proc na me nesahne, nebo co se ji libi..rekla nevim/ musi se mi neco libit? Nebo - budu muset mit chut/ budes si to muset zaslouzit(to rikala hlavne zpocatku). Ze ji pry sex nebavi. Prijde mi to jako jedna velka manipulace ci hra, kde si ta holka o ten "pruser" koleduje sama. Na druhou stranu si tak rikam, ze me asi nechce namlsat hned ze zacatku, abych si nemyslel, ze TO budu mit kdy si reknu.. Nebo to je jen stresovou praci ci, dle meho nazoru, disharmonickym prostredim, ve kterem zije?

Zatim jsem si rekl, ze tomu dam trebas 1/2 roku a uvidime, jestli se to nejak srovna, nejen v posteli, ale jestli se objevej i jeji city. A jestli zmizi i ta mnohdy nesmyslna/zbytecne prehnana reakce, ale pry to hodne zpusobuje i jeji okoli - rodina, stresova prace v uctarne. Rika resp. pise, ze je se mnou proto, ze to tak citi, ze je se mnou moc rada. Ale nikdy mi nic takovyho nerekla do oci. Je to neuprimnost ci zbabelost? Hra? Nevim.
 (-- vidame se, asi mozna casto, mozna i to je chyba.. vidame se takrka kazdy den a i u sebe spime. Paradox je, ze nam to ani jednomu nevadi. Vyjimkou jsou nektere nedele, kdy mam panskou jizdu Úsměv . NEbo ze bych byl moc dostupny pro tenhle typ holky?)

 Marne ted ale badam, jestli ten pul rok neni moc..jestli tu mam nekomu delat blbecka a nechat ji zkouset nejake manipulace. Dat ji cas se z toho vzpamatovat, ackoliv to jsou uz 2roky od toho podvodu, a dat ji zase sanci ukazat to, ze jsou stale lidi, kterym se da verit..nebo jestli to pustit, prestat neco resit. A najit si jinou, lepsi.
Nebo jen zvolnit, vidat se pres tyden min..a cekat. Jo, asi se z toho da vycist i nejaka omluva te holky, ze je takova a je mi jasny, ze nejake stanovisko zavisi jen a pouze na me.. Asi bych na sobe mel vic pracovat.
 Na Qarkovych strankach jsem cetl jakou holku nebrat pro dlouhodoby vztah : naladovou, dlouho trva nez se ujistite.....bla bla.. my normalni takovou nebrat, vy ostatni : asi jste zvlastni, dobre vam tak.... Úsměv

Setkal se nekdo z vas s necim/nejakou takovou? Jaky na to mate nazor?

Diky
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Květen 2011, 20:54:59 »

řekni mi, proč s ní jsi? a jestli opravdu to, co má, jiná nemá?
po mých zkušenostech a labilníma slečnama bych ji poslal do prdele hodně rychle, nečeká tě žádný štěstí
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Květen 2011, 21:23:42 »

Nevěří ti, protože jí v minulosti mlátil její kluk. Resp. u tebe musí pocítit bezpečí a důvěru, aby začalo vše lépe klapat.
Pokud budeš jenom čekat půlrok na výsledek, že se vše zlepší, tak to rovnou zabal. Tohle trauma si ponese celej život.  Mrkající
 
Nevím, jak je fungující, ale logicky je tu možnost léčby - Společný seskok padákem.  
Takhle si uvědomí, že se na tebe může spolehnout a bude ti více věřit.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Květen 2011, 13:35:23 »

řekni mi, proč s ní jsi? a jestli opravdu to, co má, jiná nemá?
po mých zkušenostech a labilníma slečnama bych ji poslal do prdele hodně rychle, nečeká tě žádný štěstí


covece i pres tohle ji mam docela rad a imponuje mi. Je ale fakt, ze hrozne proziva vnejsi vlivy..a mnohdy to akorat odnesu ja.

A jestli ma to co jina nema? Covece..vsechny zensky jsou asi stejny. Hlava plna blbejch napadu Úsměv
Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Květen 2011, 20:16:52 »

nekdo nejaky poznatek ci par slov? Uvitam...
Zaznamenáno
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Květen 2011, 20:34:45 »

jak psal Joei - prokopnout jí prdel, zapíchnout do ní americkou vlajku a poslat do Iráku. Osobně nemám rád, když se mnou někdo vyje*ává nebo mě tahá za fusekli. Všude okolo tebe je nabeton hromada krásnejch bab, tak si vytáhni hlavu ze zadku a rozhlídni se Mrkající
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Červen 2011, 06:56:47 »

To je fakt.
 Vcera jsem ji rekl, ze to takhle nejde. Ze nebudu zadnej boxovaci panak a snaset ty jeji nalady a to, ze je na me hnusna.(pritom vikend na chalupe byl super) Kdyby aspon neco kvákla, ze toho ma v praci hodne, je unavena, ale proste zensky do hlavy nevidis a ona se na tebe akorat sklebi, neprohodi s tebou slovo natoz aby te obejmula ci ti dala pusu.. a beda, kdyz se na neco zeptas, ze prej resim porad hovna - nas vztah = hovno? A ze jsem prijel jen proto, abych ji obtahnul. Tak jsem toho mel plny zuby....
 Tak jsem si sbalil vsechny svoje veci a odjel. No a samozrejme, zanedlouho sms a delala chudinku, ale s tim, ze za mnou nepoleze. Tak proc psala? Úsměv
Kdybych tak mel chut na ni vymejslet nejakou hru..

Vim, ze jinde budu stastnejsi, ale uz ji trochu znam a vim, ze dokaze byt v pohode, kdyz neni doma a nesere ji okoli, nicmene.. hodny blbec (ja) si pak porad stezuje.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Červen 2011, 07:04:56 »

3thno: Kolik Ti je? že se chceš zahazovat s takovou holkou? 45 a máš problémy s erekcí?

Myslim, že mladej kluk má právo hledat štěstí jinde, pokud mu neteče do bot. Uvidíš, že se z toho poučíš. A budeš se mít s jinou lépe.
Nebo máš snad problémy s balením holek? Bojíš se, že budeš sám, protože tuhle jsi dostal náhodou? Pokud jo, tak na sobě začni makat, ať jsi ty ten kdo si vybírá a ne ona.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Červen 2011, 07:58:49 »

3thno: Kolik Ti je? že se chceš zahazovat s takovou holkou? 45 a máš problémy s erekcí?

Myslim, že mladej kluk má právo hledat štěstí jinde, pokud mu neteče do bot. Uvidíš, že se z toho poučíš. A budeš se mít s jinou lépe.
Nebo máš snad problémy s balením holek? Bojíš se, že budeš sám, protože tuhle jsi dostal náhodou? Pokud jo, tak na sobě začni makat, ať jsi ty ten kdo si vybírá a ne ona.

je mi 24.. S balenim holek to nebyla nikdy slava, ale rozhodne se nebojim, ze bych byl nejaky cas sam..
 Poucenej jsem uz docela dost, tomu ver Úsměv
Ti nevim, asi mam zkratka tendenci si neco vpacit do hlavy, ze ta holka bude cajk, ze si proste nabehla a ted je z ni takovejhle necitlivej despota uveznenej ve vlastni skorapce a chci aby mi duverovala, prestoze rika, ze mi nikdy nebude verit, coz je, alespon si myslim, ve vztahu docela zasadni vec. Mozna to cele prameni i z toho, ze se vidame vpodstate kazdy den a po tech 5mesicich to je, spis nez chozeni, tak ze spolu zijeme. Je znudena, pze byva dlouho v praci a nesportuje(ok, koupili jsme brusle i obnovili plavky, ale to mam vsechno planovat ja? Je sice hezky, ze v tomhle se ta holka odevzdalal a “nasleduje“ mne, ale proste...) A ja zacinam byt znudenej s ni vecer cucet na telku a pak jen usnout (pze je unavena a nic nebude) a nejaka vasen? Pozitek? Ze by na mne sahla? Nic. Nebo kdyby se alespon na me tesila, ale to asi nejde, kdyz se vidime kazdy den. Vcera jsem ji taky uz rekl, ze jsem nezacal chodit s nastvanou a neprijemnou holkou..

Boha, ted, kdyz si to znovu ctu, tak tech negativ a toho vseho je tolik, ze to je fakt nesmysl a akorat me to stve.
Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Červen 2011, 20:54:55 »

si z toho snad tady udelam zapisnik..
 Doposavad to bylo ok, ale kdyz jsem se o vikendu ozval, ze jsem proste cely tyden platil ja atd. Tak dobry - hadka, radeji jsem ustoupil, pze me nebavi se hadat..
 Ale od te doby jsem to mel dvakrat na taliri, naladu ma na pest.

 Dneska jsem prijel, tesil jsem se na ni. Pravda, nevideli jsme se jen od pondelka..nicmene je proste tak odtazita. Nesahne na me. A pomalu cokoliv reknu, tak je zle.
 Dobry, tak toho ma asi hafo v praci, ale dyt nejde, aby se cela nalada a vztah vyvijel jen podle jejich nalad. Dyt to je absurdni, ne??
 Jeden nastrel : uz od vikendu je domluveny, ze ve stredu vyzvednem nejaky veci, pze je potreba, aby si je i vyzkousela. O 2h pozdeji mi rekne, kdyz ji rikam, ze ji teda po praci vyzvednu, ze proste konci v pul 4. ... Ale takovym tonem.. Jako : koncim v pul 4 delej si co chces. Proste arogantni.
 Uplnej nesmysl.
Zase obrat o 180..ke spatnymu. A to jen kvuli tomu, ze jsem si dovolil se ozvat?

Asi si me proste nevazi a ja mam fakt pocit, ze se na to vykaslu nehlede na to, co si asi zazila. Pze jestli se po tom chova takhle..tak se nedivim, ze s ni nikdo nevydrzel.
Uvazuju, jestli by melo smysl se min vidat..
Achjo.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Červen 2011, 07:54:52 »

Jsi moc mladej na to, aby jsi byl nespokojenej. Udělej to, co je potřeba. I kdyby jsi měl problém se z toho dostat, podpoříme Tě.
Máš to nekonečný s takovou babou. Najdi si takovou, která si Tě vážit bude.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 22. Červen 2011, 09:03:21 »

Jsi moc mladej na to, aby jsi byl nespokojenej. Udělej to, co je potřeba. I kdyby jsi měl problém se z toho dostat, podpoříme Tě.
Máš to nekonečný s takovou babou. Najdi si takovou, která si Tě vážit bude.

diky za podporu. Je to proste smesny..
Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Červen 2011, 14:00:52 »

tak vcerejsek vybornej.. dobra nalada, vsechno ok. Brusle, plavani.. vsechno v cajku.
Dneska rano taky supr.. ale kdyz jsem odjizdel, pze jsem musel neco zaridit a se slovy nevim, jestli pujdu cvicit a drzel jsem v ruce telefon, se mi dostalo nahle odpovedi : delej si co chces, sukej koho chces, je mi to jedno. Ja na ni jestli si dela p*del. A ona, ze prej to stejne jednou prijde, ze jsem jenom chlap. Dobry, neveri mi, ale ze by ten telefon v ruce spustil nejakou reakci? To uz ani nesmim odpovedet lidem, kdyz mi prejou k svatku?
Vzpomene si treba i ona??

Proste z cista jasna. To mi prislo fakt husty.
Vim, ze tohle je proste jasna indikace toho, ze by kazdej normalni clovek vzal kramle.. Nebo to prestal resit (a ze ja to asi resim zbytecne moc) A to se vuci te holce chovam uplne normalne.

Ja vim co chces napsat Joei Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Červen 2011, 14:04:28 »

Ona příjde ta chvíle, kdy jí to vpálíš do xichtu a strašně se ti uleví, až se z toho dostaneš a najdeš si normální ženskou.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Červen 2011, 16:36:06 »

po mých zkušenostech a labilníma slečnama bych ji poslal do prdele hodně rychle, nečeká tě žádný štěstí

Souhlasím s Joeim, ale jak se říká, dokud si člověk nenabije hubu, nepozná s čím měl tu čest.
Holt naše slabost je kamen, který nás táhne pořád dolů..(narážím na ten výběr holek)
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Červen 2011, 19:08:23 »

Ja len pridám to, čo ostatní, ženu ako opisuješ by som nechal tak. Najskor musí zvládnuť svojich démonov a to ona očividne nechce. Podľa mňa na teba časom len prehodí svoje mindráky a jej to nejak nepomože.

Mysli hlavou, nie guľami.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Červen 2011, 21:00:06 »

Nějak nechápu autora. Proč se s ní ještě trápí? Jak to čtu od začátku ke konci je to jen horší ... lepší určitě ne.
Dvě řešení: odkopnout, nebo odkopnout a nechat ji ať se zlepší. Musíš jít to nejprve vpálit do xichtu a až si to zase rozmyslí, tak nějak rozumně vysvětlit, že tohle přece nejde.
Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Červen 2011, 10:24:12 »

rozumne s ni neco probirat je nekdy proste nerealny. Protoze slecna je priliz hrda a dokonala na to, aby uznala chybu. Mate pravdu vsichni a uz tak spis zajima, jestli z toho jeste dokaze neco vzejit, nebo ne. Ten soucasny stav si proste sama vykonstruovala, resp. Se zblaznila po tom co jsem psal v prvnim postu vyse s tim podvodem.

Nicmene vcera me odpo paradne vytocila.. Byli jsme jeste s jednim parem na squashi.. A nejakym zahadnym zpusobem si vymyslela, ze jsem si pry te kamaradce stezoval, ze mi nepoprala k svatku. Tak jsem byl nepravem obvinen a pekelne sem se vytocil. Nesnasim krivdu. Ale ze by nadhera prisla a rekla treba promin, tak vse nej....? Jo ho*no ho*no svaty soude Úsměv hrdost, to je to co ve vztahu asi akorat prekazi.

Tolik vcerejsek... Dneska je stav nemennej. Netykavka.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. Červen 2011, 10:38:57 »

Neber si to osobně ale možná patříš mezi typy problémových partnerů, respektive, že tě komplikace vzrušujou. Smějící se
Osobně byl jsem tam dříve taky, rád jsem měl ve vztahu nějaké napětí, ale všeho moc škodí, věř mi.

Takže je na Tobě jak se k tomu postavíš, zahráváš si ale s duševním zdravím jako malý kluk s ohněm.
Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 28. Červen 2011, 08:25:59 »

Ona příjde ta chvíle, kdy jí to vpálíš do xichtu a strašně se ti uleví, až se z toho dostaneš a najdeš si normální ženskou.

svatá pravda..

Chuderka z toho vseho mela v sobotu depku..protoze jsem ji jeste trochu pritopil. A od te doby je to zase cajk. To je fakt neskutecna sinusoida. Jako by si dycky neco uvedomila. Ale neresim to, nebot bych se z toho musel zblaznit.  Smějící se

Barzini : osobne uz si veci neberu dlouho Úsměv Komplikace me nevzrusujou a jsem proti hádání se.
Nicmene me docela zaujal tenhle clanek : http://xman.idnes.cz/sex-je-ztrata-casu-aneb-zivot-s-workoholickou-fok-/xman-styl.aspx?c=A110624_130121_xman-styl_fro
Ne, ze by to byla 100% workoholicka, nicmene tam nektery rysy vidim uplne jasne..a tak nejak to vidim, ze neuspesnej vztah vytloukla praci. No..

Tolik dalsi zapisek Úsměv
Zaznamenáno
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 16. Srpen 2011, 12:43:58 »

Chceš chodit s hysterkou?
Ať zajde na terapii, napřiklad www.terapeutka.cz.
Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 02. Říjen 2011, 11:02:00 »

tak se zase mesic sesel s mesicem a nejak mi doslo, ze uz jsem sem nenapsal zadnej postreh Mrkající      - akorat mi na telefonu nejdou delat odstavce, skoda. Do patku to bylo vsecko cajk, jasny, par kixu bylo, ktery se tak nejak ustaly, presly, vyresily. Jenom od soboty proste nechapu, jak se clovek muze probudit a hned rict, ze bude blbej den Úsměv to mi proste hlava nebere. Chape to nekdo? Takze zase vikendovej pust, kdy mne odmita a nechce pomalu ani pohladit/ dat pusu nic. Ze bych byl moc narocnej a ve vztahu tohle zkratka ocekaval? Jsem zvedavej, co prinese odpoledne, ci vecer. Jestli alespon nejakej obrat.                                        v posledni dobe zacalo uvazovat nad nejakym pronajmem, aby byl alespon nejaky klid. Zpocatku bych do toho sel, ale ted si rikam, jestli by to k necemu bylo nebo jestli bude takhle blbnout i nadale. Nebo je chyba ve me, ze chci ve vztahu trochu vic citu a ne mit po 8mesicich, ze to je spis vztah bud z rozumu nebo po 20letech manzelstvi? Jsem normalni? Úsměv
Zaznamenáno
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 02. Říjen 2011, 22:09:06 »

tenhle článek mi připomína bejvalku naprosto do každýho detajlu Šťastný ze začátku se zdála v pohodě, ale po určité době ve vztahu začala dělat přesně to, co popisuješ - ztratila zájem se mě dotýkat, nic se mnou dělat a sex byl pro ní španělská vesnice  Řekni to mé ruce

Až mi došla trpělivost (a že mi to taky trvalo dlouho) a slečnu jsem odkopnul a na druhý den se ke mě plazila zpátky, ale já řekl ne Úsměv Jednoduše řečeno, vykašli se na ni, dokud je čas.
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 03. Říjen 2011, 10:39:38 »

a vysvetlila, proc se tak chovala?
Zaznamenáno
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 03. Říjen 2011, 13:36:06 »

a vysvetlila, proc se tak chovala?

no co si pamatuju, řekla: "tak jsem náládová, no a?" Šťastný
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS