Hra, nebo prirozenost?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:18:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Hra, nebo prirozenost?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Hra, nebo prirozenost?  (Přečteno 58017 krát)
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 03. Říjen 2011, 15:04:56 »

no to je odpoved  Šťastný
Zaznamenáno
A.R.

Karma: 1
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 03. Říjen 2011, 19:31:11 »

Ta holka má dvě postižení. Jedno je fyzický a druhý je psychický. Jedno je neléčitelný a druhý se do jisté míry dá ovlivnit.
To první je že je to (typická) ženská (jak je vidí v některých seriálech) a to druhý jsou plus minus následky z toho jejího ex.
Jak ti tady ostatní radí vykašli se na ni. Je tu ještě jedna možnost a to že by jsi ji chtěl pomoct ale to by byl těžkej boj.
Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 05. Říjen 2011, 05:15:50 »

mas recht! No, me zatim prijde, ze jsem zvolil tu posledni variantu  Šokovaný
Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 05. Říjen 2011, 11:04:39 »

tak dneska snad najdu silu, abych to utnul.. Sice tyden pred jejima narozeni nama, kdyz uz mam darek, ale co uz..
Zaznamenáno
mmarty



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Hradec
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 05. Říjen 2011, 17:24:59 »

narozeniny nenarozeniny, to je jedno. jestli to chceš ukončit, ukonči to..... být tebou bych už to dál neprodlužoval.
Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 16. Říjen 2011, 19:21:50 »

je clovek slaboch, kdyz to nedokaze utnout? nebo proc to nedokazu? lzu sam sobe?
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 09. Listopad 2011, 21:07:41 »

Potřebuješ otevřít oči a vědět, že lze si najít jinou a lepší dívku, musíš ale doopravdy chtít. Musíš si racionálně odůvodnit, proč to nikam nevede
a chovat se jako chlap (nenechat se vést jen emocemi a vzpomínkami). Tady na fóru je spoustu deníků, několik kluků včetně mne zažilo rozchody a píšou,
jak se z toho dostali, co poté dělali apod.
Klidně si sepiš někam na papír, co tě brzdí, aby si ji nechal. Je to jenom láskou? Nebo se bojíš, že jinou nenajdeš? (Tohle je hrozně velká lež, denně vidím tunu dívek a ony vidí mne).
Nepřestávej se dívat, nejde o tu dívku, jde o Tvé zdraví. Pochop to ty se trápíš, tahle dívka není pro Tebe.

Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 10. Listopad 2011, 06:44:11 »

barzi : diky za ta slova.. Spis se nemuzu rozhoupat, odhodlat, nez abych se bal byt sam - to by mi zpocatku ani moc neva  Mrkající
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 10. Listopad 2011, 19:15:24 »

Věř tomu, kdyby jsi byl šťastný psal by jsi sem? Určitě ne. Možná Tě takový typ dívky přitahuje, ale co z toho?
Chodil jsem s podobnou, je to jako bojovat s větrnými mlýny a její způsob, jak si Tě chce udržet - násilím a "obroučkou" kolem krku.
Dej na mě, čím dřív si najdeš novou, tím víc se posuneš.
Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 10. Únor 2012, 08:17:34 »

Musim to sem napsat.. Zprvu nemyslitelne se vcera stalo skutecnym a ja od ni odesel.
Najednou za mnou zacala lezt a nechtela tomu verit. Uz me druhy den boli hlava, ale co uz Mrkající
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 10. Únor 2012, 08:28:31 »

Po tak dlouhé době jsi byl stále s ní? Ty máš ale žaludek:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 10. Únor 2012, 11:05:26 »

Je to tak no. Tezko uveritelny.
 kdybych ti mel vypravet jeji po-rozchodovou snahu a mysleni, kdy me chtela utahnout na sex, to by bylo na pul strany Úsměv
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 10. Únor 2012, 16:58:06 »

Ať jde do haj*lu. Konečně jsi svobodný.
Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 10. Únor 2012, 17:39:50 »

Jsem svobodny a jsem rad. Uplne svobodny budu, az najdu silu a prestanu ji uplne odpovidat na sms.  Pssst!
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 13. Únor 2012, 14:22:04 »

Tak to ještě svobodný ale nejsi Projel jsem to
Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 20. Únor 2012, 00:44:23 »

Tak uz svobodny jsem.. Dava to trochu zabrat, protoze obcas pise opravdu srdceryvne kousky.  Neutrální
 asi vyrazim po praci a po dloouhe dobe na kole nekam kousek za Phu.
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 26. Únor 2012, 20:10:53 »

Tykrávo jak to tu čtu, mám to docela podobné a nevím jak z toho ven. Jsme spolu osm měsíců teď. Chtěl bych otevřenej vztah, plnej komunikace, lásky, sexu, pohody a klidu. Místo toho mám ženskou, která je povahově nejlepší co jsem kdy měl: řeknu jdem na pivo jde, řeknu jdem skočit s padákem jde..prostě cokoliv, je střelec jako já, taky střelená, společenská, berou ji poprvé moji kamoši, brácha, rodina. Zasportuje se mnou, zajdem do fitka, do kina, prostě s ní opravdu cokoliv, vodní dýmky, grilovačky...

Problém je ten, že je citově chladnější, to jí vyčítat nemůžu, co se dá dělat. Každopádně mě občas fakt sere, kupříkladu včera výborný maškaní ples, bavili jsme se, já se bavil i s jinejma, ona vždy doběhla, vzala mě a letěli jsme na parket. Prostě paráda, večer luxusní sex, usnem. Ráno se probudím, jdeme snídat chci se jí podívat do očí, ona mi řekne "co čumíš"...jak by jste na todle reagovali? Nevím jak jí todle odnaučit...to stejné třeba loučení, říkám tak ahoj milá. A ona mi řekne čus...Nevím proč to dělá, zezačátku to byla prdel, už to prdel moc není. Přijde mi, jakoby si mě nevážila, shazovala mě. Je to možná i problem našich znamení a povah...střelec chce bejt středem pozornosti, mít pravdu, být šéf. Tak o to asi bojujeme docela.

Jak si u ní vybudovat větší respekt? Jak získat větší atraction? Furt mele něco, že chtěla chlapa co za ni bude řešit problémy, ale ona se nesvěří a je to těžký predikovat. Díky za každej postřeh.
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 26. Únor 2012, 20:36:52 »

Tak ta je tvrdá Šťastný
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 26. Únor 2012, 21:26:10 »

A nemuze to byt zpusobene tim, ze s ni travis moc casu? Nebo ji nenechas prijit samotnou?
 nevim, priznam se ze varim z vody, vas vztah znas sam nejlepe.

Nicmene s tim shazovani/nevazenim si, jsem to mel asi stejne, ne-li horsi Úsměv mnohdy mi pomohlo ji proste nechat vycukat, nechat to trochu vychladnout a delat si svoje veci, jit treba cvicit nebo s klukama na pivo. ona se pak zacla sama zajimat, co se deje. ale ty holky si jsou trochu podobne, spolecenske, super, ale chovani maji reznickeho psa. Ale zpetne budu tvrdit, ze je to problem v komunikaci, kdy se ti ta holka boji neco rict nebo o neco pozadat. Cimz je sama proti sobe. Nemela ta tva nejaky problem v minulosti? u te me to byl problem s nekolika bejvalejma, ze jim pry mnohdy az prilis verila a z velke casti na tom ale melo podil disharmonicke a skoro az otresne prostredi v rodine, kdy se na toho dotycneho snad az prilis upnula a pusobila majetnickym dojmem. ale dost uz.. Mrkající
 pro me je bohuzel tezky radit...

Sry za preklepy, pisu z telefonu.
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 27. Únor 2012, 09:35:52 »

Hej tak moc času určitě ne, jsme spolu max dvakrát za týden pár hodin. Úsměv Chodím 4* týdně do fitka, 2* týdně na florbal, o víkendu s klukama na pivko, vodnici. V tom bych problém neviděl. Plánování kdy se uvidíme je teda čistě na mě, to nepopřu. Tak to bylo už od začátku, beru to tak, že vztah vedu tak si to plánuju tak jak mám čas...nevím jestli je to chyba. Jinak problémy si myslím, že neměla nevím o ničem. Každopádně zezačátku to bylo ještě horší, držela si odemě krutej odstup, dělala drsnou. Teď je to trošku lepší ale pořád to není ideální, nevím jak to udělat aby se otevřela, hlavně aby mě respektovala a nechovala se jak hovado. Sice chce být asi hustá, přijde ji to vtipný ale mě teda ne. Hlavně nevím jak reagovat když mi řekne ať nečumím, pozdraví mě jako Nazdar bazar, nebo se loučí se slovy čus.
Zaznamenáno
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 27. Únor 2012, 11:07:07 »

Na zacatku si taky drzela velkej odstup.. Nevim covece. Nechce s tebou naopak travit trochu vic casu?
Predpokladam, ze ses s ni o tom snazil mluvit..
A jedno reseni v podobe rozchodu tu je vzdycky..
Treba ti ale nejakej zkusenej harcovnik z fora jeste neco poradi..
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 27. Únor 2012, 11:16:52 »

Tak rozchod zatím není proč, jsem spokojenej, jen mě občas nasere nějakým tím kecem. Šťastný Musím ji to nějak odnaučit a bude to oukej. Proto se ptám jak reagovat, když řekne to co řekne. Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 28. Březen 2012, 22:52:14 »

Nepostačí přísnej pohled a "Tak ještě jednou a hezky, miláčku, jo? Šťastný" a na "Co čumíš?" nahodit "Poslední dobou každá holka mluví jak dlaždič, hrozný co?". Počítám, že jí na to nic neřikáš a ona si přijde hrozně drsná, jak je free a cool Šťastný

Nejvíc udělá, když naprosto na rovinu řekneš, že ti přidá trapný, když takhle mluví. Podle mého řekne něco jakože "když se ti to nelíbí tak si polib", ale ve výsledku to pro ní bude myslim celkem šok a bude si na to dávat pozor.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
3thno



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 17. Červen 2012, 16:02:20 »

Musim se priznat, ze kdyz jsem to s ní cca. pred mesicem a neco uz opravdu definitivne ukoncil, tak jsem se cejtil jak jinak nez svobodne, free, stastnej, mohl jsem co jsem chtel a nic a nikoho neresit. 14dnu jsem chodil kazdej den do cinkarny, abych nemyslel, znicil se, dohnal co jsem ztratil...
Ale cim dyl to je, tim horsi a tezsi pocit mam. Takova ta tendence otevrit ten mail ci sms a zacit psat, nebo proste neco udelat.
Je jasny, ze by to byl prohranej souboj a je zbytecny to delat, lec neco tam, do te propasti, cloveka stale tahne..
Ac mam skvele kamarady a nesedim skoro vubec doma..tak nekdy je ta pritazlivost takova, ze jsem jako odtrzenej od reality a zafunguje predstavivost.
Snadno se rekne, jdi nekam ven a sbal 5holek, nebo neco. Nejde. Bavit se s dlouholetejma kamaradkama neni problem, ale navazat kontakt s nejakou cizi slecnou.. :/
Cejtim takovou nejakou prazdnotu a pohrdani zenskejma..jako bych byl neschopnej a po tom rocnim vztahu uplne znicenej a vyzdimanej.

Asi popisuju klasickej stav, kterej drive ci pozdeji zmizi, ze?  Kroutící očima
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 17. Červen 2012, 18:50:34 »

lofty:
Citace
Ráno se probudím, jdeme snídat chci se jí podívat do očí, ona mi řekne "co čumíš"...jak by jste na todle reagovali?

Co nejrychleji bych ji poslal do pr****.... tohle bych neskousnul ve vztahu, aby se mnou moje holka jednala takhle....

3thno:
Citace
Musim se priznat, ze kdyz jsem to s ní cca. pred mesicem a neco uz opravdu definitivne ukoncil.....

Já myslel, že už jsi to ukončil dávno.... Smějící se každopádně jsi asi dobrej masochista, když tě to pořád táhne k takovej holce....přečetl jsem celej post a je mi jasný, že se k ní stejně zase vrátíš, protože si nevážíš sebe.....
nedokážeš si říct: "mám na lepší", protože tomu nevěříš.....
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS