Ignorace

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 13:22:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ignorace
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Ignorace  (Přečteno 5586 krát)
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« kdy: 26. Únor 2011, 13:19:22 »

Zdar tak tu napíšu po dlouhej době zase jeden muj problém. Znám jednu slečnu znám e se tak nějak od vidění ještě když sem studoval ona je o rok mladší než já (19) . No a jen párkrát sme si povídali, psali,kdysi měla nějakýho borce ten jí podvedl a teď byla sama ( což sem si myslel teda) No a začla si semnou nějak zase psát atd. a jednou mi napsala jako že se jí líbím, že sem hodnej a má mě moc ráda chce se semnou poznat blíž než kamarádsky. No tak sem se sní domluvil, že někam spolu pujdem si sednout a popovídat Úsměv Měli jsme domluvenej den jenže mě do toho něco přišlo kvuli práci. Tak sem se jí omluvil stím, že sem navrhnul jinej den. Ale nedočkal sem se odpovědi říkal sem fajn nemá čas napsat. A pak sem jí viděl na ICQ večer a psal sem jí a ona jako by se nic nedělo zase semnou tak laškovala a já jí řekl jestli sní mám počítat ten příští týden, napsala no já ještě nevím se někdy jeeště domluvíme. V tu chvíli mi začalo v hlavě blikat červený světýlko a řekl sem si něco se děje . Nechal sem jí teda chvilku nechtěl sem jí uhánět, příští týden ve čtvrtek sem si říkal sakra to není možný. Tak sem jí volal, ale neúspěšně nezvedla to, napsal sms taky nic. Říkal sem si co se najednou děje a nyní když se přihlásím na ICQ a ona tam ječ v zápětí se ona odhlásí a když ne tak nenapíše, ale jakmile jí napíšu na ICQ já okamžitě se odhlásí ? Myslím, že má asi nějakýho jinýho frajera protože tam má statusy typu Sem tvuj obrázek, Těším se na tebe! , konečně společnej víkend a nebo neboj nikdy mě neztratíš. jako beru to že si našla někoho jinýho, nejsme spolu, ale že se mi takhle bude vyhejbat to nepobírám, ani semnou nehcce mluvit atd... co tohle je za chování ??
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Únor 2011, 17:00:50 »

Varianta že si někoho našla se zdá být reálná.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Únor 2011, 21:10:49 »

Někoho má, ve stádiu počáteční zamilovanosti s ním soupeřit stejně nemůžeš, to je předem prohraný boj. Takže: NEXT!
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Únor 2011, 10:12:51 »

jo bohužel je to asi pravda, ale to mi ani tak popravdě nevadí já jí to přeju Úsměv Ale spíš mi vadí to její chování tak sakra dyť nemá důvod mě takhle ignorovat a nebavit se semnou ? Tohle chování fakt nechápu, pochopil bych ho u nějaký 15ky ale u ní v jejím věku to mi hlava nebere Šťastný
Zaznamenáno
ulala

Karma: 0
Věk: 39
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Únor 2011, 12:05:27 »

Ja som sa s takymto chovanim stretla v minulosti aj u dospelych muzov okolo 25 a viac Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Únor 2011, 08:17:56 »

ženský kolikrát neuměj řešit problémy.... neuměj kolikrát řešit cokoliv.... oni ti neřeknou, že nemají zájem, ženský radši mezi sebou budou drbat a pomlouvat tě, jakej že je s tebou problém, ale k tobě se to dostane až přes 10 lidí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Únor 2011, 10:51:53 »

Joei: tak stím musím jen souhlasit Šťastný

ale jako to její chování je fatk k nepochopení Šťastný ale kašlu na ní smažu si jí z ICQ a budu mít klid a ona taky když se přihlásí a vidí mě tam tak okamžitě se odhlásí, jednou sem zkoušel tam být jako neviditelnej byla tam asi 15 minut pak sem se ukázal a v tu ránu se odhlásila po chvilce sem se zase hodil do neviditelnýho stavu a co se nestalo ona se tam zase ukázala to sem se málem válel z ní smíchy na zemi jak jí nechápu Šťastný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Únor 2011, 10:55:54 »

Evidentně je ta pani  dilina...tak se na ní vykašli na nezkoumej kdy se odhlašuje z icq a podobný nepodstatný věci...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Únor 2011, 13:21:08 »

Na to se dá napsat spousta věcí, které by na tvou situaci pasovaly.
Třeba, že není duševně vyspělá a citově vyzrálá.

Věk není a nemůže být měřítkem chování. Zvykni si na to.

Vykašli se na ni. Směrovka NEXT
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS