Ja reagovat na lichotky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 14:51:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ja reagovat na lichotky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Ja reagovat na lichotky  (Přečteno 32991 krát)
nightwish

Karma: 0
Místo: vysočina
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« kdy: 26. Leden 2009, 15:16:58 »

Docela by mě zajímaly názory na to, jak příjímat od holek lichotky. Samozřejmě, že se člověk snaží dělat skromnýho, ale taková falešná skromnost podle mě taky není někdy na místě. A vrátit holce lichotku stejnou mírou nebo naopak využít své momentálníi převahy kdy máte u holky status loveného samce a radši lichotkami k ní šetřit, aby se situace neobrátila ve váš neprospěch ?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Leden 2009, 15:29:53 »

Poděkovat, říct něco milého...ale s lichotkama k holkám bych to nepřeháněl...Taky nedoporučuju říkat něco ve stylu "ale to vůbec", "to nemám"  a podobně. Říkám tím ve své podstatě že jsou ty lichotky zbytečné, že ti říká něco hezkého zbytečně -> nebude pak časem chtít dělat jiné hezké věci. Když poděkuješ, dáváš tím najevo že oceňuješ snahu a víš o tom
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Leden 2009, 15:32:09 »

Nejlepší odpověď na lichotku, kterou může sebevědomý člověk nabídnout je jednoduše:  "Děkuju."

Odmítat lichotky a dělat, že jsi skromný je hloupost, vlastně shazuješ sám sebe. Když ti někdo polichotí, tak mu poděkuj. Nutně tu lichotku oplácet nemusíš, pokud to nemyslíš vážně. Lichotit s mírou, a většinou až po tom, co víš, že jsi pro tu holku přitažlivý.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 26. Leden 2009, 20:58:43 »

Mně takhle jednou kamarád řekl "Tyjo, seš fakt dobrej." a já to poslouchal nějak na půl ucha, tak jsem automaticky odpověděl "Já vim.". Když jsem si uvědomil, co jsem to řekl, tak jsme se oba začali smát. Takže říct tím správným tónem "Já vim." může bejt dobrý Mrkající
Zaznamenáno
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Leden 2009, 16:22:46 »

taky sem nad tímhle přemýšlel...myslím, že děkuji je někdy na místě a správný, ale zároveň si myslim že je někdy dobrý říct něco víc..jako třeba " ty jo, děkuju ,tohle mi moc holek ještě neřeklo" a nebo "dík, vážim si toho že si mě jako jedna z mála takhle potěšila" - nebo že si něčeho všimla ..holku to potěší že vyzdvihneš její inteligenci a "vyjímečnost"
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Leden 2009, 16:25:34 »

Ale současně tím sám sebe shodíš Mrkající Jakoby: Protože ti to skoro nikdo neřek, tak to těžko bude pravda Úsměv

Méně je někdy více.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Leden 2009, 16:28:14 »

Augi: jojo, takhle reaguju bezne pri konverzaci s lidma, ktere znam:-) na lichotku i kdyz ironickou reaguju presne tihle slovnim spojenim:-)

nightwish: prijimam jen tim, ze reknu "Dekuji", jak uz tu bylo zmineno nekolikrat. a samozrejme k tomu pridam usmev. a at uz chvalej obleceni, vlasy, nebo nejakou vlastnost, vzdycky je reakce stejna. co ti rikaji holky na lichotky? bud mlci a nepo podekuji.... kdyz se zacnou obhajovat, priste lichotit nebudes, to je jasny:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Leden 2009, 16:30:27 »

Podle mě je na to nejlepší odpovědět "já vím" či "konečně si toho někdo všiml".
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Leden 2009, 16:38:48 »

Kiruy: to ale hodne zalezi, v jake fazi komunikace jsi. ale je to podle tebe nejlepsi. tvuj nazor
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Leden 2009, 16:52:34 »

Já osobně na lichotky taky reaguju slovy "Já vim", ale když takhle komunikuješ s holkou, tak k tomu musíš připojit takovej "šibalskej" úsměv, aby si nepůsobil jako arogantní namyšlenej blbec. Ještě občas taky používám "A čekala si něco jinýho?". To se dá použít jenom někdy, ale opět s úsměvem.

Teď mě ještě tak napadlo - jak by na vás působilo, kdybyste holce řekli lichotku a ta by vás hned setřela? A jak by to působilo obráceně?
Co mám přesně na mysli? Kdyby vám holka třeba řekla "Jsi zlato" a vaše odpověď by byla "Zlato už dneska ale není moc cenný" (s úsměvem)
Zvedlo by to vaši cenu? Nahlodalo by to sebejistotu holky? Nebo by to působilo blbě?
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Leden 2009, 16:54:07 »

podle toho, jak to rekne.... muze to znamenat, ze mas nadhodit vetsi lichotku a nebo ze je nesebevedoma:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Leden 2009, 16:57:56 »

Já to blbě napsal Šťastný
Spíš by mě zajímalo, jestli je dobrej nápad trošku uzemnit holku, která vám řekne lichotku. Tak jak sem to popsal s tim zlatem.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Leden 2009, 17:03:13 »

nj, treba to pretocit jeste jinam... i kdyz s tim zlatem ....

ty jsi zlato:-)
"nj, ale zlato skoro zadnou cenu nema, na druhou stranu dokaze zenu udelat stastnou" a pak usmev. (btw, ma stale vetsi cenu pokud se nepletu)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 29. Leden 2009, 17:10:37 »

nj, treba to pretocit jeste jinam... i kdyz s tim zlatem ....

ty jsi zlato:-)
"nj, ale zlato skoro zadnou cenu nema, na druhou stranu dokaze zenu udelat stastnou" a pak usmev. (btw, ma stale vetsi cenu pokud se nepletu)
Hele to je dobrý, to někdy použiju. A při tom "...dokáže ženu udělat šťastnou" na ni s úsměvem mrknu Šťastný

Vim jak si to myslel, ale tomto případě nehraje žádnou roli jakou má zlato hodnotu Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 29. Leden 2009, 17:16:44 »

jj, kdyby te postouchla, ze cena zlata roste, tak muzes reagovat, ze se zajimas o dulezitejsi veci nez o cenu zlata.... i kdyz tim ji shodis... a nahradit to treba dobrovolnou cinnosti pro nezaopatrene deti. pak se rozpovidas o misi v africe, kterou jsi absolvovat behem lonskych 3 mesicnich prazdnin a o tom, jak jsi brecel, kdyz jsi musel od deti odjizdet a vedet, ze nektere z tech deti nebudou za rok zive...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Leden 2009, 17:17:17 »

Řek bych, že ne, vzhledem k tomu jak daleko pro ní holky jdou Úsměv By se IMO tak akorat urazila a zahrát to jako neg by bylo dost těžký Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Leden 2009, 17:22:45 »

Ava, nejak envim, na co reagujes....?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 29. Leden 2009, 17:26:29 »

Mě se totiž ve středu stalo přesně to, co sem tu rozepsal. Akorát to bylo přes smsku.
Já ti nevim. Když ti holka řekne lichotku a ty se po ní sesypeš a začneš jí děkovat, tak nad tebou automaticky získá převahu. Kdežto když jí trošku uzemníš, tak akorát přiživýš pocit nedostupnosti. Samozřejmě se to nesmí přehnat. Prostě takovej lehkej stěr.
Ale souhlas s tim, že holka jde pro lichotku hodně daleko.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 29. Leden 2009, 18:01:27 »

jj, kdyby te postouchla, ze cena zlata roste, tak muzes reagovat, ze se zajimas o dulezitejsi veci nez o cenu zlata.... i kdyz tim ji shodis... a nahradit to treba dobrovolnou cinnosti pro nezaopatrene deti. pak se rozpovidas o misi v africe, kterou jsi absolvovat behem lonskych 3 mesicnich prazdnin a o tom, jak jsi brecel, kdyz jsi musel od deti odjizdet a vedet, ze nektere z tech deti nebudou za rok zive...

To neni špatný, ale musí na to ten člověk působit. Kdybych to řekl já tam mi to nesežere, už od pohledu je holkám jasný že pomáhat do Afriky dětem bych v životě nejel
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 29. Leden 2009, 18:44:34 »

kdyz na to prijde, muzes aspon nadhodit, ze posilas nejaky financni dary.... jeste jsem to na zadnou nepouzil, i kdyz posilam.... napada me treba neco v tom smyslu:

ona: jdeme na panaka?
ja: ne, musim setrit pro dite?
ona: ty mas dite?
ja: no, africky, adoptovany....
a pak kecy atd:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Splinter
Host
« Odpověď #20 kdy: 30. Leden 2009, 18:38:59 »

A, co rikate draci na tohle, kdyz Vam rekne nejaka slecna:

" Mam krasny vecer, kdyz si muzu povidat s Tebou " nebo " Jsi opravdovy gentleman " ?
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 30. Leden 2009, 18:59:26 »

A, co rikate draci na tohle, kdyz Vam rekne nejaka slecna:

" Mam krasny vecer, kdyz si muzu povidat s Tebou " nebo " Jsi opravdovy gentleman " ?
Nejlepší reakcí je jednoduše říct "Děkuju" Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Splinter
Host
« Odpověď #22 kdy: 30. Leden 2009, 19:19:26 »

A, co rikate draci na tohle, kdyz Vam rekne nejaka slecna:

" Mam krasny vecer, kdyz si muzu povidat s Tebou " nebo " Jsi opravdovy gentleman " ?
Nejlepší reakcí je jednoduše říct "Děkuju" Mrkající
Ja spis si myslel, treba v prvnim pripade: " Dekuju, mne se s tebou povida taky krasne " a na druhy pripad treba slovo dekuju postaci paradne  Provokatér
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 31. Leden 2009, 13:37:27 »

- Na první bych odpověděl něco ve smyslu " Ještě aby ne...  S jazykem " ... A na druhou "A ty jsi moje lady!"  Smějící se ... V jednoduchosti, drzosti a sebevědomí viděj ženský přitažlivost, tak proč se tak nechovat?  Úsměv Samozřejmě, že všechno musíme říkat s úsměvej a s jistou dávkou humoru... Úsměv
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 31. Leden 2009, 15:02:45 »

Ja spis si myslel, treba v prvnim pripade: " Dekuju, mne se s tebou povida taky krasne "

tahle odpověď -> kamarádi, s velkou pravděpodobností. Bohatě na tu lichotku postačí úsměv.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS