Ja reagovat na lichotky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:47:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ja reagovat na lichotky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Ja reagovat na lichotky  (Přečteno 32903 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 31. Leden 2009, 15:44:49 »

LiWu: muze to tak byt, ale treba je to IZ a ne naznak toho, ze budou jen kamaradi. ona kdyz ti to holka rekne asi z 20ti centimetru do obliceje a lehce se pritom usmiva a potom, co to dorekne ma stale pootevrenou pusu.... myslim lehce, ne ze na tebe ziva... rika ti to o KC
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 31. Leden 2009, 15:46:53 »

Nemusí to být náznak kamarádství, ale tím že on na to opáčí tohle ze sebe toho kamaráda začne dělat sám
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Splinter
Host
« Odpověď #27 kdy: 31. Leden 2009, 15:53:32 »

Nemusí to být náznak kamarádství, ale tím že on na to opáčí tohle ze sebe toho kamaráda začne dělat sám
Proc myslis ?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 31. Leden 2009, 15:54:35 »

Proc myslis ?

Zvyšuje tím hodnotu holky -> snižuje tu svoji a přestává být vhodným "dárcem spermatu", dominantním samcem
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Splinter
Host
« Odpověď #29 kdy: 31. Leden 2009, 15:55:46 »

Proc myslis ?

Zvyšuje tím hodnotu holky -> snižuje tu svoji a přestává být vhodným "dárcem spermatu", dominantním samcem
Tohle nechapu, snad zadna holka tahle neuvazuje, ne ?  Kroutící očima
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 31. Leden 2009, 16:01:26 »

- Vědomě možná ne, ale podvědomí a geny jsou svině... Mrkající
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 31. Leden 2009, 16:02:24 »

Splinter : Právě že dost jich takhle uvažuje. Podvědomě, neuvědomujou si to...To je to dokážu si s ním představit sex x nedokážu si ho představit v posteli...nevím proč, jenom ví že ne
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Splinter
Host
« Odpověď #32 kdy: 31. Leden 2009, 16:04:25 »

Splinter : Právě že dost jich takhle uvažuje. Podvědomě, neuvědomujou si to...To je to dokážu si s ním představit sex x nedokážu si ho představit v posteli...nevím proč, jenom ví že ne
Takze z toho vyplyva, ze holky maji radi, kdyz je ten kluk vedouci situace, ktery treba na lichotku odpovi s usmevem " Ja vim " ?  Šťastný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 31. Leden 2009, 16:07:06 »

Spilnter : No něco na ten způsob
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 31. Leden 2009, 16:27:35 »

Takze z toho vyplyva, ze holky maji radi, kdyz je ten kluk vedouci situace, ktery treba na lichotku odpovi s usmevem " Ja vim " ?  Šťastný
Holky mají rády, ačkoliv o tom nikdy nemluví, když je kluk sebevědomej a trošku arogantní (v rámci určitých mezí).

Kkdyž na lichotku odpovíš "já vim" s potřebnou dávkou výrazu ve tváři, tak tvoje cena v očích holky vzroste.
Naopak, když tu odpověď budeš moc rozvíjet, děkovat za tu lichotku a v podstatě se jí podbízet, tak získá pocit, že se s tebou dá manipulovat. A jestli tě ta holka nechce využívat, tak o tebe začne ztrácet zájem.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Splinter
Host
« Odpověď #35 kdy: 31. Leden 2009, 16:40:23 »

Takze z toho vyplyva, ze holky maji radi, kdyz je ten kluk vedouci situace, ktery treba na lichotku odpovi s usmevem " Ja vim " ?  Šťastný
Holky mají rády, ačkoliv o tom nikdy nemluví, když je kluk sebevědomej a trošku arogantní (v rámci určitých mezí).

Kkdyž na lichotku odpovíš "já vim" s potřebnou dávkou výrazu ve tváři, tak tvoje cena v očích holky vzroste.
Naopak, když tu odpověď budeš moc rozvíjet, děkovat za tu lichotku a v podstatě se jí podbízet, tak získá pocit, že se s tebou dá manipulovat. A jestli tě ta holka nechce využívat, tak o tebe začne ztrácet zájem.
Hmm, tohle jsem chtel slyset, diky moc  Mrkající Mas tam " K "  Provokatér
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 31. Leden 2009, 18:13:02 »

Splinter:Je vidět že se musíš ještě velmi hodně učit.  Mrkající
Zaznamenáno
Splinter
Host
« Odpověď #37 kdy: 31. Leden 2009, 20:50:53 »

Splinter:Je vidět že se musíš ještě velmi hodně učit.  Mrkající
No, dneska se naucim uz jen do chemie, zitra matiku a  mam to za sebou  Provokatér
« Poslední změna: 31. Leden 2009, 20:54:03 od Splinter » Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 31. Leden 2009, 22:32:20 »

- Šťastný to člověk...  Andílek
Zaznamenáno

NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 04. Únor 2009, 17:13:09 »

Asi záleží, kdo vám lichotí a čeho se lichotka týká. Vzhledem k tomu, že topic se v sekci "Jak na ženský", předpokládám, že se jedná o lichotku od dívky, o kterou máte zájem. Lichotka určitě potěší každého, skromnější a méně seběvědomí jedinci ji většinou začnou zpochybňovat, protože nevědí, co mají říct a cítí se trapně: "Ale ne; to není pravda, nepřeháněj, nech toho, nebo se budu červenat... atd." Tak trochu tím ale snižují svou cenu. V tomto případě je podle mě nejlepší reagovat na lichotku pouze úsměvem, případně prostě "děkuju". Když vám dívka řekne, ře vám to sluší, myslím, že tím "děkuju" nic nepokazíte. Když vám dívka na rande řekne, že se jí v váma dobře povídalo, tak "děkuju" by bylo trochu divné, v tomto případě je na místě právě ten úsměv. Samozřejmě můžete lichotku opětovat, záleži na vás, jak to cítíte, každopádně, pokud zareagujete jenom úsměvem, dívka si bude nejistá a můžete tak i zvýšit svoji cenu a její zájem o vás.
« Poslední změna: 04. Únor 2009, 17:16:26 od NeverLetYouGo » Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 04. Únor 2009, 21:53:41 »

Samozřejmě můžete lichotku opětovat, záleži na vás
To můžeš. Ale v tom případě to musíš hned po lichotce něčim zakecat. Třeba jen pohotovou otázkou. Protože pak jí uvedeš do stejný situace jakou ted řešíš ty.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 04. Únor 2009, 23:26:08 »

Samozřejmě můžete lichotku opětovat, záleži na vás
Mě osobně nepřijde jako moc dobrej nápad reagovat na lichotku lichotkou. Pak to působí moc vynuceně. Že když ona vám řekla lichotku, tak vy jí musíte říct taky nějakou. Sníží se vám cena.
Myslim, že nejlepší je říct "děkuju" nebo "já vim". Jak co komu vyhovuje víc.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 05. Únor 2009, 17:48:16 »

Samozřejmě můžete lichotku opětovat, záleži na vás
Mě osobně nepřijde jako moc dobrej nápad reagovat na lichotku lichotkou. Pak to působí moc vynuceně. Že když ona vám řekla lichotku, tak vy jí musíte říct taky nějakou. Sníží se vám cena.
Myslim, že nejlepší je říct "děkuju" nebo "já vim". Jak co komu vyhovuje víc.

Nejde o to na lichtku říct taky NĚJAKOU... pokud vám například po rande řekne, že se jí s váma dobře povídalo, tak "já vím" asi nepoužijete, "děkuju" se mě zdá taky divný, takže pokud jste to cítili, můžete říct "mě s tebou taky", nemyslím, že tím nějak moc snížíte svou cenu... ještě lepší možná je se jenom usmát a nechat ji trochu v nejistotě...
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 05. Únor 2009, 18:11:47 »

Nejde o to na lichtku říct taky NĚJAKOU... pokud vám například po rande řekne, že se jí s váma dobře povídalo, tak "já vím" asi nepoužijete, "děkuju" se mě zdá taky divný, takže pokud jste to cítili, můžete říct "mě s tebou taky", nemyslím, že tím nějak moc snížíte svou cenu... ještě lepší možná je se jenom usmát a nechat ji trochu v nejistotě...
Ještě by se dala použít pusa na tvář... Ale záleží na situaci a vývoji vztahu...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 05. Únor 2009, 19:27:09 »

Nejde o to na lichtku říct taky NĚJAKOU... pokud vám například po rande řekne, že se jí s váma dobře povídalo, tak "já vím" asi nepoužijete, "děkuju" se mě zdá taky divný, takže pokud jste to cítili, můžete říct "mě s tebou taky", nemyslím, že tím nějak moc snížíte svou cenu... ještě lepší možná je se jenom usmát a nechat ji trochu v nejistotě...

Ještě by se dala použít pusa na tvář... Ale záleží na situaci a vývoji vztahu...

Jasný, souhlasim. Nejde to použít vždycky. Ale ve většině případů ano.
S tou pusou bych byl opatrnej. Pokud je to třeba na prvním rande, tak to bych nedělal. Pokud třeba už na druhým, tak proč ne. Ale vždycky by ses měl řídit svým pocitem. Kdybys z toho měl blbej pocit, tak to nedělej.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 05. Únor 2009, 20:12:24 »

Používání těch rad pro první rande bych možná bral skoro za samostatné téma... První rande je skoro samostatná "vědní" disciplína.
I na prvním rande jde s úspěchem použít pusu na tvář - jde o to kdo a v jaké situaci ji dá, a čeho tím chce docílit...
Jinak první pusa na pusu už na prvním rande je téma, které tu někde určitě je. Navíc reagovat na lichotku francouzákem (nebo pusou na pusu) je už zase něco trochu jiného, než pusa na tvář, o které jsem psal...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 31. Říjen 2009, 22:44:58 »

♀Moc krásně se mi s tebou povídá
♂No, ještě aby ne  Úsměv
♀Ty si pako
♂To říkaj všechny.......ze začátku Úsměv           -      (už si nevzpomínam čí to byla replika,ale někdo na foru to zmiňoval)
♀  Úsměv
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS