Já vůl

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:36:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Já vůl
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Já vůl  (Přečteno 18714 krát)
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« kdy: 02. Červen 2014, 15:08:46 »

Ahoj hoši mám takovej dost velkej problém Šťastný začnu od začátku Šťastný
Seznámil jsem se s jednou holkou.. Jde o to, že jsme spolu byli každý den nějak 5 dní a já mě je sní fajn prostě uplně taková idealní holka.. (jí 17 mě 21) no a ona tedka od patku byla v praci až do pondělí ... No já sem prostě blbec někdy ve čtvrtek sme byli u mě začli sme se líbat a bylo to všechno fajn ..takže první krok sem splnil Šťastný ale jde o to, že další den když sem jí vezl do práce (už jak sem jí čekal před školou) tak to bylo takové jakože kamarádi .. no jakože ještě ten den kdy byla u mě tak mi psala jakože to chce čas atp. což samozřejmně chápu. ale jak byla v té práci tak já pak odjížděl řekli sme si ahoj .. no já totálni kretén sem byl pít pak ... a co já dement jí nenapsal za sms Šťastný prostě docela dlouhou a stálo tam jakože nvm vůbec jak to je, že jeden to vypadá že spolu sme a druhý že se pomalu ani neznáme a že si připadám, že sebe dělam čur*ka atp. což byla ta lepší část která zas tak hrozná není ale pak přišla další ve které stálo něco ve smyslu, že si myslím že je to ona taková "TA" holka a vicemeně, že jí mám strašně rád a chtěl bych jí dělat štastnou a že mi přirostla k srdci atp. takže sem to dost posral Šťastný ted když po té práci přisla na fb tak jsme si psali ale šlo vidět že konverzace se posunula někde uplně jinde než byla.. prostě jakoby mě chtěla svým způsobem ignorovat.. ale přitom ještě ty dny kdy sme byli spolu tak i říkala jak nejsem fajn a že jestli spolu budem tak že nechce aby mě ztratila jako kamaráda když se rozejdem atp atp. poradte co teď Šťastný já vím sem debil a posral sem si to sám .. taky jsem přemýšlel nad plánem B ale prostě mě nic nenapadá Šťastný jako jestli jí zkusti normálně říct, jestli nezajde ven a nějak se z toho vykecat nebo mám pár dní počkat a vůbec jí nepsat či jinak nekontaktovat nebo počkat až se ozve sama ... Šťastný Díky moc všem za rady
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Červen 2014, 21:23:50 »

Tak za prvé: ať už se stalo cokoliv, teď začni být člověkem, kdy se povzneseš nas váš vztah a jestli se ona bude vykrucovat, tak teď nebudeš dolejzat, ale budeš ten, kterej si to řídí a když někde něco nevyjde, nepřijdes k ní s pláčem, ale vezmeš to chlapsky a s humorem. Není důležité jak to cítíš, ale jak tohle bude vypadat navenek.

A k tomu co teď dělat: jak už jsem psal, nezabývej se minulostí, co jsi mohl udělat jinak, ale začni teď věci dělat tak, aby to vycházelo. Řekl bych to asi tak, že s ní nebudeš probírat tyhle smsky, ale prostě ji pozveš ven, a budeš jí zase balit, resp. budeš se tak chovat.
Příklad: budete venku a ona začne narážet na to, proč ji taháš ven, že ona chce čas. Ty na to odpovíš, že ji prostě chceš vidět Úsměv. (špatně by bylo, kdybys řekl, že si o sobě musíte promluvit, vyřešit -tj. můj názor, svým způsobem promluvit si narovinu je taky dobrý, ale to obvykle fuguje až po dlouhodobějším vztahu, ne u tebe tady)

Když to nezafunguje a nebude chtít ven, tak jí dej třeba 4 dny pauzu a počkej co udělá. Pak uvidíš, a kdyžtak sem zase napiš, něco se tu určitě najde Úsměv
Zaznamenáno
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Červen 2014, 22:04:47 »

Jo já vím já to dokonale posral přitom sem si uvědomoval že jet o píčovina psát jen nvm co jsem to měl za náladu.. :/ Šťastný no dnes sem jí napsal
hele vojta mi poradil jednu komedii pry je sranda jak cip hraje tam zac efron jak se jmenuje Šťastný je to 2014 myslím mohli bychom se kouknout zítra jak příjdu od holičky což ?
ona: Newm este Úsměv)
no jak budeš mít zítra čas tak napiš  já jdu k holičce někdy kolem 5-6h  tak kdyžtak potom se mužem kouknout Úsměv užíj si film Úsměv)
ona hm jo třeba

nvm či jsem to zase posral nebo ne spíše jsem se snažil jakoby tu zprávu neřešit tak sem se snažil normílně bavit jak předtim ale teĎ otázka co zítra vykašlat se na to pokud nenapíše nebo se připomenout? Šťastný já fakt sem tak užasnou holku potkal po strašně dlouhé době a nejvíc mě sere když jsem dobře začal a pak sem to posral ! Šťastný a teď už spíše člověk dělá takové ty "panické" věci které ví že nemá ale přesto je udělá Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Červen 2014, 00:22:45 »

Tyvole to dobře dojebáváš! Šťastný

Zkus chvíli (nějakou dlouhou chvíli - třeba týden) nedělat nic. Protože i nic bude lepší než tohle Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Červen 2014, 12:59:36 »

V týhle fázi cokoliv dělat je jen další zhoršení. Přesně jak říká Av4, nedělej nic. A klidně dýl než jen týden. Je to v tuhle chvíli definitivně to nejlepší, co můžeš dělat.
Zaznamenáno

Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Červen 2014, 20:35:28 »

Jo směju se sám sobě vím že nemám ale i přesto udělám  Ďábelský no OK budu čekat Šťastný ale co pak ? co mám napsat nebo tak ? Šťastný
Zaznamenáno
minibb

Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Místo: Kolín
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Červen 2014, 22:16:09 »

Bejt tebou, klidně počkám dýl jak tejden. Je možný, že se ozve sama. Ikdyž ve tvym případě dost nepravděpodobný... Každopádně je jedno jak se budeš cítit, hlavně nic nepiš. Tohle je tak strašně needy, ty věci, který, jak píšeš, děláš v panice. Taky zkus nebýt z toho tolik "vyplesknutej". Začni se chovat -jak ti tady radí- jako chlap. A na to co dál bych se ptal až třeba za týden dva. Třeba se do té doby něco změní a budeme schopni ti lépe poradit. Jestli to teda k něčemu bude.. no, ale to už potom bude na tobě.

Takže žádný "co potom?". Radši počkej a třeba za týden dva napiš jestli se něco změnilo Mrkající
Zaznamenáno
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Červen 2014, 23:00:21 »

No díky Šťastný Šťastný umřu v tom čekání Šťastný kurňa fakt jde o to, že se semnou rozešla holka asi před měsícem po 2,5 roku a to víte.. byl sem ztho smutný jen chvili a pak přišla takhle do mojeho života a já se skoro na první pohled zamiloval Šťastný nvm jak jinak to napsat ale prostě dělal sem vše správně všechno vycházelo jak má a pak člověk de pít a podupe to .. :X  no já doufám, že se to nějak vyjasní protože jak se říká "zoufalá doba si žádá zoufalé činy" a pokud se to nezlepší tak mě asi .... Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Červen 2014, 23:06:14 »

Čekat bys měl ideálně tak dlouho dokud se neozve. Což může být třeba dva týdny (bude tě chtít nechat vykysat). Pokud to s ní má jakoukoli budoucnost, tak se na 99% ozve. Každopádně - až se ozve, tak se celá konverzace musí točit okolo toho, co děláš, co chceš dělat a co budeš dělat. A jestli u toho bude nebo ne je jedno. Tím získá pocit, že je HROZNĚ DŮLEŽITÉ aby u toho byla (ano vypadá to jako blbost, ale opravdu - čím víc ji nebudeš někde chtít, tím spíš tam bude a čím víc se budeš snažit, aby se nějak nechovala, tím spíš se tak bude chovat - až do určité úrovně, logicky).

Důležitá věc na tom je, že to musí bejt skutečně tak - že záleží na tvých věcech a ne na ní. To znamená, že bys neměl těch 14 dní třeba strávit čekáním na telefonu. Měl bys je strávit věcma, co tě baví. Ideálně něco zajímavého podniknout - něco o čem se dá vyprávět. A až se pak ozve a zeptá se, jak se máš, tak mžůeš snadno napsat "V pohodě, minulej víkend jsem byl na plachetnici a teď o víkendu plánuju jet pod stan na fesťák". A ona (pokud se chytí) řekně něco jako "To je fajn, že takhle cestuješ" nebo něco takového "neutrálního". Ale ve skutečnosti bude přemejšlet, jak to udělat, aby mohla tyhle super věci dělat s tebou Mrkající No a pak už je to jen o tom přihodit nějakou udičku "Ve středu jdem s X do Y, kdyby ses chtěla přidat". Ale zas - musí to fakt fungovat tak, že ji tam nepotřebuješ - tj. že tam půjdeš/pojedeš i bez ní. A jako bonus, který určitě zabere si pořiď kamarádku (tj. holku se kterou nechceš chodit). Abys mohl psát "Vyrážíme s kamarádkou na párty"... a ona se mohla zeptat "s jakou kamarádkou" a tys mohl odpovědět "Lucka, asi neznáš" a nechat ji celý večer trápit tím, kdo to je a jestli s ní něco máš.

Ale je potřeba pochopit, že tohle celé nahoře může a bude fungovat pouze v případě, že mezi váma je nějaká základní přitažlivost (to z toho co píšeš nejde odhadnout). Pokud ne, tak je naprosto jedno co uděláš (krom toho, že se ztrapníš, pokud se budeš extra snažit a ona tě nechce).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Červen 2014, 23:10:34 »

Díky za vystihující odpověď .. No přitažlivost takhle zkusím to víc rozepsat.. jakože když sme spolu byli venku či v čajce či napivu či u mě .. tak právě vypadalo to z její strany dobře.. jakože mi psala že jsem strašně užasný kluk a blabla pořád se snažila semnou mít nějaký fyzický kontakt, jak sme u mě byli tak sme se líbali při rozloučení taky... prostě evidentně zájem "měla?!" a já to totálně dokur...  buh je mi svědkem
edit: A co když se neozve ?! Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Červen 2014, 23:34:36 »

Aha... tak jestli jste se líbali, tak se ozve. Jen to nesmíš posrat Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Červen 2014, 23:41:00 »

Hm doufám, že máš pravdu Šťastný protože přecejen má kolem sebe docela dost lidí tak si myslím že jeden kluk je pro ní 1% jejich možností Šťastný  ale tak budu doufat a věřit ale pořád sme u toho co když se za ty 2 týdny neozve ? Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Červen 2014, 00:11:16 »

Když se neozve do týdne, tak to sem napíš. Mi ti napíšem, ať si z toho nic neděláš a počkáš ještě týden. A když se ani potom neozve, tak jsi to posral už na začátku. A pak už to bude jedno, protože tě prostě už teď nechce - je potřeba přijmout fakt, že ne vždycky jde všechno opravit - ale je potřeba se z toho poučit a příště tu chybu neopakovat.

Ale já myslim, že se spíš ozve.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Červen 2014, 18:04:27 »

Tak ironie .. Šťastný stejně sem to nevydržel ale tak Šťastný teda napsal jsem jí "ahoj nechce se ti k řece se psem" ona že jde po dlouhé době se segrou někam ok... ale co mě zarazilo potom sem jí psal a napsal jsem "no myslelvjsem zebychom se mohli po delsi dobe videt Úsměv" reakce mě víc než překvapila Šťastný "Nechtěl si se ani bavit" Šťastný tak WTF?! Šťastný
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Červen 2014, 18:22:41 »

Hmm, nj, sedmnáctka...to je o nervy.
Je to zoufalý, já být tebou, tak si stojím za svým a snažím se s ní "usmířit", tzn. např. "Ale já tě fakt chci moc vidět, ale byl jsem teď pryč... a chci se s tebou jít projít nebo něco". Co nedělat, tak neházet vinu na ni (chápeme, že to posrala i ona, ale tím si nepomůžeš).
Pak už je to jenom o tvojí trpělivosti, buď ti to vyjde a půjdeš s ní ven a tam se s ní vykousneš a bude všechno fajn, nebo se bude furt cukat a ty to nevydržíš a pošleš jí do háje.
Zaznamenáno
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Červen 2014, 19:02:57 »

No jako ... Šťastný nakonec já sem za toho hajzla co vlastně jí nepsal.. jakože viděl sem že po té zprávě co sem jí napsal ta konverzace byla jak to jednoduše říct.. oničem. Tak jako přestal sem konverzovat uplně a vlastně ja sem se ani nechtěl bavit no oka.. tak kurňa co teď .. jak říkáš taky mě to napadlo je jí 17-18 skoro prostě normalně jí napsat něco ve smyslu "blabalba víš jak sme byli ten týden spolu bylo mi fajn a nebylo pro mě jednoduchy ti nenapsat ale myslel jsem si že jsi ztratila zájem se semnou bavit tak jsem nechtěl být dotěrný ..blabla" nebo já fakt nvm už :
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Červen 2014, 22:33:13 »

Ach jé, to je marný. Nedáš si říct Úsměv

Už jí to začlo vadit. Už zbejvalo jen to, abys to vydržel a ona napsala první.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Červen 2014, 22:42:35 »

No jako já si dal říct a opravdu bych to vydržel ale včera jsem to řešil s pár slečnama a prostě poradili mi tak tak sem si říkal, že když to jsou baby tak by snad mohli mít pravdu.. Šťastný
edit. ale jakože to co napsal petanx "nj sedmnáctka to je o nervy" Šťastný jako když sem se nad tím zamyslel a zamyslel jsem se nad tím co jsi mi psal ty av4.. v tomhle věku má možná pravdu petanx jako věřím tomu, že kdyby té holce bylo 20 nebo takhle tak by to nenapsat jí avšechno tohle určitě pomohlo a sama by se ozvala.. jen prostě já nvm v 17ti člověk ani neví co chce (si myslím) a tak no jakože myslím si respektive podle toho co sme si dnes psali si myslím že tadyk to funguje tak, že čím víc se bud angažovat tím asi lépe.. (vím žev 90% případu by to bylo nahovno) ale jako prostě zezačátu mi napsala "já už ic nenapíšu" a v pozdější konverzaci už to bylo "já neřekla že nekouknem jen nevím kdy" a prostě zdá se mi že čím víc jí "blbnu" hlavu všelijakyma hovnama tím lépe Šťastný ale nvm možná se spálím možná ne .. teď už to je jen otázka kdo z vás bude mít pravdu.. ale jakože nvm je to dobrý sám sem si uvědomil že je to bez ní relativně vphoodě Šťastný takže teď už to bud výjde nebo ne Úsměv každopádně teoreticky v pondělí by se to mělo rozlousknout jestli mi napíše že nemá čas nebo cosik už to kašlu přecejen v pátek jedem s klukama do prahy pořádně popít tak aspoň se i odreaguju Šťastný
« Poslední změna: 07. Červen 2014, 22:49:13 od Kidik » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Červen 2014, 13:58:07 »

když to jsou baby tak by snad mohli mít pravdu..
Častý omyl. Holka ti poví, co si MYSLÍ, že by na ni fungovalo. Myslí si, že chce kluka, který ji bude mt rád a bude jí nosit kytky a brát jí na večeře. A nelže ti - skutečně si to myslí. Problém, je, že sama sebe nezná, případně si nechce připustit, že tyhle věci ji zajímají jen minimálně. Ve skutečnosti chce chlapa, kterej dokáže přemejšlet sám za sebe a kterej je nebude bezmezně obdivovat.
Resp. ona popisuje pocity, které by chtěla s klukem mít - pozornost, zamilovanost, atp. Průšvih je, že tyhle pocity jsou relativní. Čím víc jich zažívá, tím méně je vnímá - potřebuje začívat pocit, že ji nezajímáš, aby pak mohla mít úžasný pocit, když se jí věnuješ. Potřebuješ mít pocit, že jí nemáš rád, aby ji pak naprosto pohltil pocit zamilovanosti, když ji ukážeš, že to není pravda.

A tohle platí u mladších holek IMO ještě víc, než u starších.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 08. Červen 2014, 20:58:16 »

ty jsi fakt případ, tak se příště neptej, když si to uděláš po svém... ještě se jí svěř, že to byla hra z tvojí strany, že jsi se naschvál neozýval a budeš vyhlášen tragédem tohoto roku.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS