Jak a kam se správně dotknout ,aby se vzrušila???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:51:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak a kam se správně dotknout ,aby se vzrušila???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak a kam se správně dotknout ,aby se vzrušila???  (Přečteno 20776 krát)
save2life

Zachraň sám sebe!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 02. Prosinec 2010, 20:28:54 »

Čau lidi,
Přejdu radši hned k problému. Chodím se svou přítelkyní už celkem dost dlouho, bude to skoro rok, ještě jsme spolu nespali, ani jeden z nás ještě neměl sex, oba se dost bojíme, ona je hodně stydlivá, to mi nevadí, taky nejsem zrovna exihibicionista a ještě k tomu taky nemám moc zkušeností, a vzhledem k tomu,nevím, kam mám šáhnout, co dělat, abych jí dokázal vzrušit jiným způsobem než je orgasmus při sexu, protože na sex nespěcháme a pomalu se poznáváme (tzn. mazlení atd). A moje otázka směřuje tím směrem, kam mám šáhnout, jak se dotýkat, tak, aby jsem jí dokázal vzrušit..??? Je ten typ, na který nefungujou takový fígle jako něžný polibky na krk, klíční kost, atd (s tím mám  spíš problémy já  Šťastný)... Je hodně něžná,citlivá a romantická (dokonce jsem začal kvůli ní psát i básničky  Šťastný ), takže má spíš hodně ráda a je jí příjemný, když jí hladim vlasy, nebo prý, když cítí na sobě můj dech, protože má prý ráda, když jsem u ní, co nejblíž. To je jediný, co jsem nějak tak vypozoroval a co jsem se dověděl. Prosím vás tedy všechny o radu, zejména slečny, protože, jak jsem slyšel, tak je tohle celkem častý u holek, takže já vůbec netušim, jak to taková holka může brát a co jí může být nejvíc příjemný. Je to pro mě hodně důležitý, protože když bude šťastná a spokojená ona,budu šťastnej a spokojenej i já. Děkuju vám všem moc za rady. Určitě mi hodně pomůžou Super! 
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Prosinec 2010, 21:14:06 »

Nevím, zda-li ti to nějak moc pomůže, ale zkus tyhle dva články : zde and zde .
Musíš se na SD regnout, jinak ti to nepojede Mrkající.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Prosinec 2010, 21:25:50 »

Jste spolu rok, tak se musíte už ipo této stránce aspon lehce před sebou "odvázat". Je na čase pomaličku odbourávat stud a zábrany, každý další splečný večer spolu zajít o malý krůček dál ... Nebude to brát jako že na ní "tlačíš", pokud víš, co je moc rychlé (a po roce by jsi to už mohl vědět Úsměv ) Příjemné a vzrušující je hlazení p ocelém těle. Nejde o partie. samozřejmě jsou některé citlivější, ale i když jí pojedeš rukou po zádech ... po páteři ... tak jí to bude příjemné. Každý dotek na holé tělo je svým způsobem vzrušující. Čím dál se dostanete s vyslékáním a odbouráváním studu, tím víc to bude vzrušující. Těžko vzrušíš holku, která je oblečená a nesmíš na ni pořádně sáhnout Úsměv :-D . Líbání na břiše spojené s hlazením po těle. Vem si, že toho druhého hodně vzruší, když může dělat dobře tomu prvnímu. Dovol ji teda víc. Veď to. Když jí pustíě dál, můžeš i u ní dříve dál ...
vzrušuje ji tvůj dech na jejím těle? Tak jí před líbáním dlouho napínej ...a než jí začneš na tělo líbat, chvilku se zdrž a protáhni tu chvíli. Když bude čekat, bude se na to víc těšit, a když se bude víc těšit, víc si to vychutná... Protahování toho okamžiku a napínání holky je dobrá věc. Není to jen o tom kam sáhnout ..sáhnout můžeš kamokoliv, ale když tam doslova hrábneš, není to zdaleka tak vzrušující... Začátky jsou nejlepší, vychutnávejte si je! ...
PS: pokud je vám 18 nebo nemáte problém s morálkou - kupte si i nějaký alkohol (Nenalívat se!!! ... ! lehoulince !  se připít ... zábrany opadnou a požitek vzroste Úsměv )
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Prosinec 2010, 22:14:18 »

Rok?! A nespat spolu? A to je vztah?
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 03. Prosinec 2010, 01:27:18 »

ehm a co jste ten rok spolu delali, vodili se za rucicky?  Šťastný ne tak v pohode, kazdopadne to chce promluvit si spolu o tom co se komu libi, normalne pekne otevrene, treba u flasky vina/cehokoliv kdyz to jinak nepujde .)  no a pak uz to jen vyzkouset a uzivat ;D jo a az za rok bude treba rada jak na sex, ozvi se Mrkající
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Prosinec 2010, 08:06:54 »

Ježiš, kdo ví kolik jim je. Ve 14 je to třeba docela optížný Mrkající
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Prosinec 2010, 08:42:34 »

Rok?! A nespat spolu? A to je vztah?
Mám kamaráda, kterej začal chodit v prváku na střední s holkou a spali spolu snad až ve třeťáku(ona byla o rok mladší). Jsou spolu i ted ... když je on na výšce a ona v posledním ročníku na střední.

Ježiš, kdo ví kolik jim je. Ve 14 je to třeba docela optížný Mrkající
Stejně tak jako je oPtížný se naučit česky Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Prosinec 2010, 13:51:21 »

Obtížné ?  Stydlivý
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Prosinec 2010, 13:56:37 »

Daidy česky umí Úsměv
Říkali že ani jeden sex neměl, ale jak já to vidím tak jsi spíš moc stydlivej na to aby jsi jí prostě svléknul a šel na to když ti děla problem líbání na krk a klíční kost ( mimochodem není holka které by se to aspon trošku nelíbilo když to děláš správně ).
Prostě musíš sebrat odvahu, vsadím se že ona sex chce protože holky ho vlastně chějí ještě víc než my, jen jsou uspěšnější v tajení svejch tužeb.

Myslím že se ptáš jak jí vzrušit protože chceš aby ona začala protože sám k tomu odvahu nemáš, ale tohle alfa není.Ty jsi chlap a ty jí musíš vést.Předpokládám že vám je kolem 15-16 let a holky v tomhle věku prostě koukají a čekají že jim vyčteš z očí co chtěj.Prostě to vem do ruky.( dvojsmysl ) a per to tam !

Jinak odpověd na smysl topicu jako takovej : zjisti erotogení zony, musíš jí hladit jemně a nabírat na intenzitě a podle zrychlenýho dechu poznáš kde se jí to líbí.Třeba mě u každé holky fungovalo když jsem jí při líbání zajížděl přes zadek co nejníž až mezi nohy, jen tak okrajově ale stačí to na to aby se prohnula jak kočka.Ale nesmíš tam držet moc dlouho aby to nebylo nepříjemný, prostě přejížděj a když jí u toho správně líbáš na krk zvlhne uplně.Taky určitě hlazení z vnitřní strany hýždí a u některejch holek to jsou ještě žebra Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Prosinec 2010, 14:20:43 »

Prostě musíš sebrat odvahu, vsadím se že ona sex chce protože holky ho vlastně chějí ještě víc než my, jen jsou uspěšnější v tajení svejch tužeb.

Dík. Mrkající
V tomhle se trochu mýlíš. Je jen opravdu málo teenagerek kterým něco sex říka. Respektive ano, ale až po pár prvních stycích. Poprvý to většinu dost holek bolí, takže si to ani neužijou. Jde opravdu jen o to mazlení a tak.
U starších slečen je to pravda na 100% Šťastný.

Každopádně o tom pojednává i jeden Qarkův článek.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Prosinec 2010, 22:29:46 »

Mám kamaráda, kterej začal chodit v prváku na střední s holkou a spali spolu snad až ve třeťáku(ona byla o rok mladší). Jsou spolu i ted ... když je on na výšce a ona v posledním ročníku na střední.

Ok, ale co to dokazuje?

Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Prosinec 2010, 10:14:33 »

Že není nic špatného na tom, když to tak odkládaj ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Prosinec 2010, 11:09:06 »

Ale ani nic skvělého na tom neni...
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Prosinec 2010, 11:19:12 »

Ale vztah bez sexu prostě není vztah.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Prosinec 2010, 11:40:15 »

Když to nepotřebujou. Nebojím se že by se kvůli tomuto rozešli, když s tím oba souhlasí. Vy se na to díváte jinak, protože už normálně provozujete sex... jste starší. Kdyby oba měli za sebou "poprvé", bylo jim 20, tak se taky divím a souhlasím stím, že by to bylo o ničem. Já jim to vlastně aji závidím - čeká je tolik svkělých věcí.. To postupné poznávání, to vzrůstající vzrušení ... Věřím, že jakmile ten první velkej krok překonaj, tak už nebude problém. Jen se save2life musí začít víc angažovat. Nejde o to kam sáhnout aby se vzrušila, ale o to vůbec někam sáhnout a pokusit se z dané "dovolené" situace vytěžit "co nejvíc", aby to zároveň nevypadalo, že tlačí na pilu ... Musí to prostě vést a sám...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
save2life

Zachraň sám sebe!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Prosinec 2010, 23:26:48 »

No tak předevšim,ani jednomu z nas neni 16-17, to uz nam bylo dávno  Šťastný  Super! ...akorát prostě sme trošku zpomalený a stydlivý...ani jednomu z nás to nevadí a naopak to oba vidíme jako naše pozitivum  Super! .
->to P1R3K: když mi bylo stejně jako tobě,tak sem si to taky myslel,ale teď už to vidim jinak,jednou přijdeš na to, že sex neni jediná věc, co dělá vztah vztahem,i když je jeho důležitou součástí  Mrkající
-> to Buchy: Buchy má úplnou pravdu, není vůbec kam spěchat, ten skoro rok sme si fakt užívali všechno to hezky,co vztah rozvíjí, a až teď sme se dostali k tomu,že bysme mohli dál udělat další krok,ale pomaličku,žádný tlačení na pilu..myslim,že nic by se nemělo uspěchat,moje priorita je holku dostatečně poznat a vybírám si jen takové,který to berou stejně jako já a nejde jim jenom o to, skákat ze vztahu do vztahu a dělat si postupně zářezy na pažbě a počítat s kolika klukama spaly,těhle už sem si taky užil dost a sem rád, že už mám natolik rozum a štěstí, že už si s nima nezačínám a vyhýbám se jim. Asi sem to podal špatně, protože samozřejmě nejsem nějaký dřevo,co  jenom kouká a nic nedělá, pomalu postupujeme,ale můj dotaz byl čistě jen na to, jak být leší v tom, co dělám a popřípadě se naučit od vás něco nového,protože moc zkušeností nemám...Ale dík za dosavadní odpovědi,některý vyzkoušim  Super!
 Jinak nic proti,ale byl bych rád, kdyby sme se drželi názvu topicu, tzn. je zbytečný zde probírat, jestli je normální chodit s někym dlouho a nemít sex nebo že vztah bez sexu neni vztah apod. DÍK  Super!
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Prosinec 2010, 16:23:40 »

Pokud seš s ní rok a stydíš se před ní, tak to vidím jako pořádnej nedostatek.
Neřekl jsem že sex je nejdůležítější část vztahu, pokud bych chtěl jen sex, najdu si holku jen na šukání. Vztah má tři pilíře - emoce, komunikace, sex. Všechno je ale propojený. Emoce buduješ skrz sex. Při kvalitní komunikaci není důvod se za cokoliv stydět. A tak to jde pořád dokola, všechno je propojený.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Prosinec 2010, 16:49:23 »

ani jednomu z nás to nevadí a naopak to oba vidíme jako naše pozitivum  Super! .
->to P1R3K: když mi bylo stejně jako tobě,tak sem si to taky myslel,ale teď už to vidim jinak,jednou přijdeš na to, že sex neni jediná věc, co dělá vztah vztahem
Hele, tvoje holka tu ted neni... tady můžeš klidně psát narovinu a necpat nám tyhle sračky, co předstíráš před ní... ok?

Nevěřim tomu, že jsi chlap a nevadí ti chodit rok s holkou a nemít s ní sex... proč asi vzniknul tenhle topic, mg?.. protože s ní ten sex chceš mít, či-li ti to vadí... ONA je ta, komu "to nevadí, že nemáte sex" a ONA to "vidí jako naše pozitivum"... tady si nemusíš na nic hrát omg...
Zaznamenáno

Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Prosinec 2010, 17:22:37 »

Čau, vezmu to popořadě a upřímně. Buď je ta otázka v nadpisu špatně položená, respektive už bys na ni měl znát sám odpověď, protože je položená pozdě.

"ale můj dotaz byl čistě jen na to, jak být leší v tom, co dělám"

Co třeba další meta?:-D Ono totiž těch míst, kam se můžeš dotýkat, abys ji vzrušil (ve vašem rámci, který dodržujete), co jsem si přečetl, asi zas až tolik nebude.... Můžu ti tady napsat pár inspirací, věř mi ale, že každá holka to může mít jinak.
Mimojiné souhlasím s P1Rk9m a D9. Vztah bez sexu je "nejlepší kamarádství, no ni?Úsměv.
Každopádně bych chybu viděl v té komunikaci, protože pokud se milujete, tak by jste spíš měli vidět chybu v tom, že někde sami o samotě masturbujete. A představ si, že ona u té masturbace myslí na tebe a na tvoje...(tedy pokud není frigidní)  Šťastný
Pokud jsi trošku nápaditý, tak určitě víš, co by jste mohli zkusit...
Souhlasím s tím, že by jste si třeba u skleničky vína o tom měli promluvit, myslím o tom, co kdo máte rádi, co by jste mohli zkusit, já jsem si o tom s každou holkou povídal přímo v pelíšku a aby jsme na to nezapomněli, tak jsme to hned v zápětí vyzkoušeli  S jazykem. No a ta sklenička červeného vína skončila u sprchování před prvním milováním její nervozitou v pračce s prádlem Smějící se.

Abys neřekl, že ti radíme, to co nechceš slyšet, tak ti napíšu pár tipů, které můžeš zkusit: Můžeš zkusit třeba cumlání konců prstů na rukou, jemné kousání uší, případně olizování boltce, určitě se jí bude líbit, když budeš dlaní hladit a sjíždět na zádech v místě páteře a budeš ji pomalu sjíždět dolů bříšky prstů až k zadečku, přimáčkni ji k sobě, ať ucítí tvoji erekci, pak můžeš pokračovat a chytnout ji za zadeček pod kalhotkama, to ji při líbání určitě vzruší. Jinak při líbání, ji můžeš chytnout třeba za culík, projíždět jejími vlasy, ale opatrně, nebo ji můžeš chytnout zezadu za temeno a přitáhnout ji k sobě, můžeš zkoušet střídání horkého a studeného dechu na šíji, holku taky vzruší, když vidí a ucítí i tvoje vzrušení,uslyší jemné vzdechy, zrychlení tvého dechu, chtíč v očích, takže i ona by si s tebou měla hrát, pokud není aktivní sama, tak jí ukázat, kde tě to vzrušuje. Vnitřní strana stehen, ňadra, bobřík;-) jsou na samostatnou kapitolu...Úsměv

P1R3K: Asi časem zjistí, že bez 3 pilířů není most. D9: Možná , že ona je věřící...
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Prosinec 2010, 22:34:43 »

Hele šéfe, oháníš se věkem, ale i když mě je 17 a tobě, tipuju, přes 20, nemůžeš tvrdit
Citace
když mi bylo stejně jako tobě,tak sem si to taky myslel,ale teď už to vidim jinak,jednou přijdeš na to, že sex neni jediná věc, co dělá vztah vztahem,i když je jeho důležitou součástí
. Já přece neříkám že ve vztahu jde jen o sex. To je samozřejmě hloupost. Ale jak říkáš i ty, sex je důležitou součástí. Ale až to poznáš, až ji možná jednou někdy poprvý uděláš a ona ti řekně v tom euforickým stavu, že tě miluje, věř mi, že budeš mlátit hlavou do zdi, za to že vypustils z pusy takovou blbost jako "ani jednomu z nás to nevadí a naopak to oba vidíme jako naše pozitivum".
Ale dost už o tomhle tématu, nemusíš s náma souhlasit, ale jak já, tak D9, tak i Aleš víme, o čem mluvíme.
Jako vůbec tady nechci srážet to že seš panic, to fakt ne, ale podle mě to vzals v mládí za špatnej konec. Nic sis neužil a nemáš zkušenosti. Ale proboha, pokud máš LTR rok, tak se vůbec, ale vůbec nemáš stydět...naopak byste se měli vzájemně podpořit. Ale podle toho co říkáš tak ona se toho bojí, má nějakej mindrák atd...ne opravdu, pokud jste spolu takhle dlouho tak je někde fail a měli byste to řešit.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Prosinec 2010, 02:49:41 »

No tak předevšim,ani jednomu z nas neni 16-17, to uz nam bylo dávno  Šťastný  Super! ...akorát prostě sme trošku zpomalený a stydlivý...ani jednomu z nás to nevadí a naopak to oba vidíme jako naše pozitivum  Super! .

Ok. Tak bez obalu... kolik je vam let? Od toho se totiz dost podstatne odviji, co bychom ti meli poradit.
Zaznamenáno
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Prosinec 2010, 08:47:08 »

normaně se stim moc nemazli libacka svlikacka a pak uz to pude samo od sebe, ja taky poprvé kdyz sem byl s holkou do minuty svlecena a bylo to 
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 21. Prosinec 2010, 12:21:21 »

normaně se stim moc nemazli libacka svlikacka a pak uz to pude samo od sebe, ja taky poprvé kdyz sem byl s holkou do minuty svlecena a bylo to 
nic pro mě... respektive svlíknout ok, ale pak ji pořádně dráždit, než jdeš do ní, to je paráda:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 21. Prosinec 2010, 14:00:52 »

normaně se stim moc nemazli libacka svlikacka a pak uz to pude samo od sebe, ja taky poprvé kdyz sem byl s holkou do minuty svlecena a bylo to 

Taky to takhle nebylo nic pro mě, ale myslím, že celkem pozdě a o-t.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 21. Prosinec 2010, 14:31:01 »

normaně se stim moc nemazli libacka svlikacka a pak uz to pude samo od sebe, ja taky poprvé kdyz sem byl s holkou do minuty svlecena a bylo to 
nic pro mě... respektive svlíknout ok, ale pak ji pořádně dráždit, než jdeš do ní, to je paráda:-)

Moje slova, radši jí dlouho dráždím a stupnuju to.
Rád si hraju a sleduju jak se začíná prohýbat, není od věci když jí na sobě cítíš jak se vzrušením chvěje.
I pro chlapy je sex lepší s předehrou, čím lepší a delší vrzušení tím lepší je pak i vyvrcholení.I když to často podcenujem.
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS