jak a predevsim kde sbalit starsi zenu (Milfku)_HELP!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 11:38:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak a predevsim kde sbalit starsi zenu (Milfku)_HELP!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak a predevsim kde sbalit starsi zenu (Milfku)_HELP!  (Přečteno 11260 krát)
jiricek



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 14. Srpen 2013, 13:32:34 »

Zdravim Vas,
 jelikoz je zde velka koncentrace lovcu zen:-D tak Vas pozadam o jednoduchou radu,kde nejlepe a nejefektivneji ulovit starsi zenu (myslim tim zenu 27-40let),ano jde mi predevsim o sexovani a zabavu a kamaradstvi..Kdyz obcas jedu na kole po cyklostezce,tam je vyber obrovsky,prdelky obtahle v leginach,suknich a sportovnich uborech,neskutecne!Jelikoz svuj cil,mit takovou zenu neni stale naplnen,cas bezi a uz me to stve,musim se obratit na nekoho povolanejsiho:-)
Je mi 21,takze lov starsi zeny mi pripada jako utopie a citim se v nevyhode (spis mam psychicky blok,nevypadam starsi a mam takovy divny pocit,prijet na cyklostezku a zkouset neco na damy stredniho veku:-D
Pokud mate nejaky zajimavy pribeh-jak a kde se Vam povedlo lovit starsi zeny,sup sem s nim.
V baleni jsem zelenac,a proto ocenim postrehy a veci,kterym se vyhnout hned na zacatku,at nezacinam od nuly..
Abych prihodil taky jeden pribeh tak jako doposud nejvic kuriozni vec s zenami co se mi povedla je tato:kratce psal s jednou studentkou (velice sexy slecna-nechci at to vyzni jakoze je devka,mela pred tim asi 2lety vztah),kterou sem jen tak pres psani an skypu dostal do meho mesta!,pozval ji k sobe na jednoduchou veceri a za 2h po podani ruky a prekroceni prahu bytu sme do toho pekne busili:-),vztah z toho nebyl,protoze se z toho asi potom probrala a slizl sem tu otrepanou verzi,ze "jsem moc hodny":-D (to nevim co ma znamenat v cestine:-) ).jednak bych to do ni (hlavne po tom co povidala u sexu) a do sebe uz vubec nerekl a myslim,ze mi pomohla hlavne sexy cerna kosile a vystupovani:-D a uplne nejvic me rozesmala veta ve stylu-"tys uz musel mit asi hodne holek,coo":-D-"neee"(ale to je fkat pravda:-D)...Neumim si to vysvetlit.Podobny kousek uz se mi nepovedl..Diky za tipy a rady,cetl jsem tu denik Abruzziho (smekam nad tvymy kousky,Pane!),ktery nejakou milfku ulovil.Takze diky za postrehy,jakmile zapocne lov,podam info Provokatér
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Srpen 2013, 15:11:19 »

Tebe mi seslalo samo nebe.. Šťastný
Haleď borče, jsem rád, že se ti líbí moje zápisky. Jsem normální kluk, v podstatě v tvym věku ;-)
K těm milfkám bych pro tebe pár tipů měl..

Jednej s nima jako kdyby to byly tvoje mladší sestřenice, neboj se jich. Oni se tě taky nebojí. Může jim bejt sice víc než tobě, ale pořád jsou to ženský.
Spoustu z nich žijou v rutině - vstát/jít do práce/ a podobně. Stačí když budeš vědět co chceš, a budeš jí dávat něco co jí chybí. Vem si, kdy byla taková pětatřicítka třeba naposledy tančit?
Měla by se s tebou cítit bezstarostně a mladě  Mrkající

Tak ti držim palce a těšim se až tu budu číst nějakej veselej zápisek ;-)
Good luck a měj se
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Září 2013, 15:53:54 »

Šťastný Krása !

Kdybych měl něco přihodit k tématu, souhlasím s Abruzzim. Hlavně nezapomeň, že ženský v tomhle věku oceněj hlavně sílu charakteru, takže věčný "přitakávání" a souhlasení
se vším jí jen odradí. Já osobně bych volil trochu rebélie, drzosti, provokace, ale ne moc, aby se nezalekla, že si nadrženej puberťák (což nadrženej si víme a chápeme Smějící se). No, takže měj vlastní
názor a otevři s ní zajímavou konverzaci, filozofujte na hluboký témata, třeba sex, láska, vztahy, spojení mezi pohlavími a nezapomeň jednat. Doteky a hluboké pohledy do očí jsou to pravé ořechové. Abruzzi víceméně vše shrnul, takže za mě jenom tento dodatek Úsměv

Nechť se ti daří;-)
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Září 2013, 15:56:40 »

A PS: Nebuď z ní posranej, není to nutný;-)
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS