Jak by jste se zachovali v této situaci s lehce starší holkou??..pomoooc

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Duben 2024, 15:42:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak by jste se zachovali v této situaci s lehce starší holkou??..pomoooc
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak by jste se zachovali v této situaci s lehce starší holkou??..pomoooc  (Přečteno 6782 krát)
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« kdy: 08. Prosinec 2008, 20:15:24 »

Čau,mám docela solidní dilema. popíšu následně: Asi měsíc si povídám po netu s uplně úžasnou,hodnou a chytrou o 2 roky starší holkou(je jí 23). Je super, rozumíme si, vždy je co říct a i sama od sebe napíše. Už jsem nadhodil že by sme se mohli sejít, ale zatím to nevyšlo. Rád bych udělal nějaký krok vpřed..budou ty vánoce,silvestr..a myslím že je vhodná chvíle něco podniknout. Ale pár dní zpět mi napsala že poslední dobou na ní jde nějaká deprese,že jí nic nedělá štastnou a tak..což mě dost mrzí. Je většinou doma a tam to na ní dopadá asi nejvíc. Ven jí takhle ted asi nedostanu. Tak přemýšlím jestli za ní prostě nejet bez zeptání a rovnou za ní.skusit jí pomoci...ale právě bojím se reakce..jestli by nebyla moc překvapená a nehrálo to spíš proti mě..nebo jestli by pochopila že to myslím s tou pomocí vážně a nahrálo by mi to do plusu.. Záleží mi na ní..a jsem v týhle situaci docela bezradný. nikdy jsem starší holku nezkoušel zbalit...a proto doufám že mi tu někdo víc zkušený poradí co by mohlo platit...za všechny návrhy a rady budu opravdu rád..
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Prosinec 2008, 21:00:45 »

Bude to vypadat, že se moc snažíš, což povětšinou není dobře...
Ale tady není co zkazit. Udělej to a uvidíš, každej průšvih se dá vyžehlit  Nápad
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Prosinec 2008, 21:02:02 »

Ve věku mezi 20 - 30 nejsou zas takový rozdíly mezi holkama (to sem slyšel jenom teoreticky - sám sem maximálně balil 21 v 18 a neúspěch). Takže to, že je starší bych do toho vůbec nezatahoval. Pokud víš, kde bydlí a zjistíš si, co bude v právě danou chvíli dělat (nenápadně se třeba zeptat: "co plánuješ na dnešek?" a pak to nějak zakecat), tak by asi nebylo nejhorší k ní přijet, zazvonit a říct jí, ať de ven, ale zase je problém jestli pude. Nejdřív bych si s ní zkoušel něco domluvit přes telefon nebo net a nečekanej příjezd by byl asi až poslední možnost.

Každopádně si dej pozor, ať se nestaneš její citovej hromosvod - tedy jestli jim už nejsi!
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Prosinec 2008, 21:34:51 »

citovej hromosvod...dobrý přirovnání.
Asi se teď někdo ohradí, ale já bych to udělal přesně tak: budeš se tvářit jako její citovej hromosvod a pozveš ji někam ven, kde ji budeš chtít zlepšit náladu. Na hromosvod to vlastně ani nemusí dojít, její problémy nech stranou a prostě se bavte o všem možným. Máš ji venku a můžeš pokračovat
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Prosinec 2008, 21:37:53 »

citovej hromosvod...dobrý přirovnání.
Asi se teď někdo ohradí, ale já bych to udělal přesně tak: budeš se tvářit jako její citovej hromosvod a pozveš ji někam ven, kde ji budeš chtít zlepšit náladu. Na hromosvod to vlastně ani nemusí dojít, její problémy nech stranou a prostě se bavte o všem možným. Máš ji venku a můžeš pokračovat

Pod to se podepisuju. Vytáhni ji ven pod záminkou řešení jejich problémů, ale následně ty její problémy vůbec neřeš. Ani se na to neptej, prostě jako kdyby žádný neexistovaly.
Vůbec nemysli na to, že je starší. Chovej se úplně normálně.
Přijde mi trošku divný, že bys za ní neočekávaně jel a vytáhnul ji někam ven. Nejdřív bych to spíš zkusil se s ní domluvit na nějaký schůzce.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Prosinec 2008, 21:53:17 »

citovej hromosvod...dobrý přirovnání.
Asi se teď někdo ohradí, ale já bych to udělal přesně tak: budeš se tvářit jako její citovej hromosvod a pozveš ji někam ven, kde ji budeš chtít zlepšit náladu. Na hromosvod to vlastně ani nemusí dojít, její problémy nech stranou a prostě se bavte o všem možným. Máš ji venku a můžeš pokračovat

Pod to se podepisuju. Vytáhni ji ven pod záminkou řešení jejich problémů, ale následně ty její problémy vůbec neřeš. Ani se na to neptej, prostě jako kdyby žádný neexistovaly.
Vůbec nemysli na to, že je starší. Chovej se úplně normálně.
Přijde mi trošku divný, že bys za ní neočekávaně jel a vytáhnul ji někam ven. Nejdřív bych to spíš zkusil se s ní domluvit na nějaký schůzce.

kde bydlí samozřejmě vím. ona taky kde já..a na schůzce už jsme se nějak domlouvali před tím,ale nevyšlo to..a teď se k tomu právě moc nemá kvůli jejím problémům. Vydím právě lehčí nečekanou návštěvu jako jednu z jediných možností. Napadá mě něco jako "jel jsem kolem tak jsem se stavil" ...a právě jak už tu někdo psal..o pokus vrácení fajn nálady mi jde..a chtěl bych aby se to otočilo v můj prospěch a ona zjistila že to s ní myslím vážně a že mi na ní záleží..co vy na to?
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Prosinec 2008, 21:55:09 »

Ale pár dní zpět mi napsala že poslední dobou na ní jde nějaká deprese,že jí nic nedělá štastnou a tak..což mě dost mrzí. Je většinou doma a tam to na ní dopadá asi nejvíc. Ven jí takhle ted asi nedostanu.
A nemyslela to spíš tak, že jí prostě ubíjí stereotyp a potřebuje si trochu orazit? Zažít něco vzrušujícího, dobrodružnýho? Úsměv Určitě ji zkus někam vytáhnout.
Zaznamenáno

mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Prosinec 2008, 22:08:56 »

Ale pár dní zpět mi napsala že poslední dobou na ní jde nějaká deprese,že jí nic nedělá štastnou a tak..což mě dost mrzí. Je většinou doma a tam to na ní dopadá asi nejvíc. Ven jí takhle ted asi nedostanu.
A nemyslela to spíš tak, že jí prostě ubíjí stereotyp a potřebuje si trochu orazit? Zažít něco vzrušujícího, dobrodružnýho? Úsměv Určitě ji zkus někam vytáhnout.
dobrá úvaha..
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Prosinec 2008, 22:13:21 »

Ale pár dní zpět mi napsala že poslední dobou na ní jde nějaká deprese,že jí nic nedělá štastnou a tak..což mě dost mrzí. Je většinou doma a tam to na ní dopadá asi nejvíc. Ven jí takhle ted asi nedostanu.
A nemyslela to spíš tak, že jí prostě ubíjí stereotyp a potřebuje si trochu orazit? Zažít něco vzrušujícího, dobrodružnýho? Úsměv Určitě ji zkus někam vytáhnout.
Třeba naznačovala, že CHCE abys ji někam vytáhnul. Otázkou je, jestli bude chtít i když se o to budeš pokoušet....
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Prosinec 2008, 09:22:50 »

Jedna moja kamaratka si takto pisala cez net s jednym chalanom. Ten ju samozrejme chcel zbalit. A nakoniec to urobil tak, ze jej necakane zavolal, ze za 10 minut je u nej, ze uz je na ceste a ze proste ide za nou. Ona sice bola spociatku v soku, bolo to na nu akesi rychle, ale vypravila sa von a potom spolu dlho chodili.

Druha teoria je zase ta, ze holka musi byt na to pripravena, vzdy si da zalezat na tom, aby dobre vyzerala a potrebuje stravit pred zrkadlom pol hodinu. Tymto ju uvedies do casovej tiesne a ona si akosi uvedomi, ze nie je namalovana, ucesana a podobne.

No a teraz babo rad Šťastný Byt tebou, asi vyskusam ten prvy variant, bude to sice pre nu sok, ale mozno pojde. Druhy variant si uz v podstate skusal a nevyslo, tak podme na ten prvy.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Prosinec 2008, 10:03:58 »

Pokud jí budeš lákat na to, že budete řešit její problémy, tak tě klidně odpálkuje s tím, že je s nikým řešit nechce.

Jinak ještě dost podstatná věc. Už jste si alespoň poslali fotky? Jestli ano, jaké bylo její hodnocení na tebe?
Zaznamenáno
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Prosinec 2008, 15:21:02 »

Pokud jí budeš lákat na to, že budete řešit její problémy, tak tě klidně odpálkuje s tím, že je s nikým řešit nechce.

Jinak ještě dost podstatná věc. Už jste si alespoň poslali fotky? Jestli ano, jaké bylo její hodnocení na tebe?

jojo..oba víme dobře jak vypadáme.a obojí hodnocení jsou kladný!  hlavně se známe trochu od vidění od diskotéky kam už dnes ale nechodíme.je to tak 4-5 let..ale nikdy nebyl kontakt..jen od vidění
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS