Jak být přirozeně pomalý k začátečnici?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 21:39:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak být přirozeně pomalý k začátečnici?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak být přirozeně pomalý k začátečnici?  (Přečteno 4391 krát)
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« kdy: 24. Únor 2010, 18:08:14 »

Zdravim,
Tak mám jeden problém a jednu změnu.Ta změna je,že jsem si konečně našel holku,bylo to nečekaně potom,co jsem si řekl,že si dám na chvíli od holek pohov,a můžu říct,že všechno je naprosto genialní,všechno, co jsem si od holky vždycky sliboval,přesně splňuje Šťastný ,takže sem naprosto šťastnej.No a teď ten problém,zjistil jsem,že to není jen tak obyčejná holka,tzn. žádný standartní postupy na ní zkoušet nemůžu...Je jí 16 a co se týče kluků,to neni nic vážnýho,já jsem její 1. vážnej,takže je mi jasný,že na ní musím pomalu a nespěchat...Já taky nejsem žádný eso,co se holek týká,holek jsem měl opravdu málo a měl jsem celkem smůlu, a tuhle mám opravdu rád a ona mě taky,podle toho jak se se mnou chová a co říká a co dělá Super! ,což je pro mě rozhodující,takže bych o ní nerad přišel a chci,aby byla šťastná...Z mých špatných zkušeností,ze kterých jsem si toho moc nevzal,tudíž vůbec neumim třeba vycítit okamžik, kdy jí dát polibek,tak aby to bylo příjemný i jí, a nevypadalo to,že na ní spěchám(Doteď se pořád líbáme normálním způsobem,s tim neni problém).Řeknu to takhle: mám takovou radost z toho,že to konečně vyšlo,až mám problém vymýšlet konverzační témata,tak aby se náš vztah vyvíjel dál,nejradši bych mlčel a byl s ní jen tak potichu,jí by to zřejmě nevadilo,ale mě je to trapný.A teď teda ta žádost o radu: V blízký době s ní jdu do kavárny a mě by zajímalo,o čem bych si s ní měl povídat a co popřípadě zkusit,tak aby to bylo přirozený a vyplynulo to ze situace...
Děkuju Vám za rady a za případné pravopisné chyby se omlouvám  Úsměv
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Únor 2010, 18:22:58 »

Já si možný konverzační témata vypisuju. Začnu s něčím co se přímo aktuálně týká někoho z nás a rozvíjím to. Vzpomenu si, co jsem dělal poslední dobou zajímavého, co by se dalo říct, kde by se dalo odbočit, na co bych se jí mohl zeptat. Párkrát si to projdu, kdybych se v konverzaci začal ztrácet, a pak když jsem s ní, tak se snažím uvolnit, být hravej a brát všechno s nadhledem. Ale mít ty témata napsaný se může vždycky hodit.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Únor 2010, 19:52:07 »

Nechápu jak může konverzace váznout, když se máte rádi a jak čtu tak spolu nejste až zas tak dlouho. Určitě máte co říct, jen se toho nebát. S polibky, dotyky a podobnými věcmi nespěchej, máš přece spoustu času. Klidně počkej až s tím partnerka začne sama, nebude to trvat dlouho ;-). Hlavně na ni nenaléhej a nespěchej, to by mohl být kámen úrazu.
Zaznamenáno
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Únor 2010, 17:38:16 »

->Paul C. :Máš pravdu,vždycky, když s ní nejsem mě napadne tolik témat k probrání,ale jakmile jsem s ní,tak mám hned dokonalý okno a musim se hodně snažit,abych si vzpoměl alespoň na něco z toho  Stydlivý ,takže sem dal na tebe a už si to píšu,aby to nebylo nápadný,že pořád vytahuju nějakej papír,tak si to píšu do mobilu a jednou za čas se na to kouknu Smějící se

->bigheaded :Konverzace nevázne,ale jen mám prostě výpadek,o čem bych se s ní měl dál bavit a ona je taky dost stydlivá a jsme spolu krátce,takže se to asi časem změní,ale jak sem psal už Paulovi,některý témata mám,ale vždycky je zapomenu,když sem s ní,asi to chce si na tenhle,u mě nezvyklej stav,zvyknout :)Každopádně dám na tebe a nebudu nic uspěchávat,budu furt takovej jakej sem teď,žádný tlaky na pilu a výsledek se dostaví...

Děkuju vám za rady,zítra s ní jdu do tý kavárny, tak sem zvědavej,jak to tam bude probíhat a večer sem nahodim nějaký info,popřípadě nějakou další otázku.Tak a teď jdu vymejšlet další témata ke konverzaci Šťastný
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Únor 2010, 17:54:13 »

Doporučuju aby ses na mobil moc nedíval. Třeba já to nesnáším. Když s někým jsem na schůzce, tak tam jsem se vším všudy a nečumím na mobil. Může si myslet, že si ještě stíháš psát smsky, nebo, že tě to s ní nebaví, když vytahuješ mobil. Prostě to nepůsobí dobře, tak si je radši napiš a zapamatuj. Kdyby bylo absolutní okno, tak se můžeš podívat, ale jenom v krajním případě. Taky potřebuješ vědět jak to téma nadhodit. Něco jinýho než: "Ták a teď se budeme bavit o filmech."
I když to taky může působit dobře. Ale klidně si zkus promyslet, jak bys na to téma mohl navést konverzaci, nebo čím bys mohl začít.

Pokud si někdo myslí, že je to moc umělý a nepřirozený, tak ať si to nechá od cesty.

- Paul
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Únor 2010, 19:39:47 »

Dobře,zapamatuju si to.S tim, jak k určitýmu tématu zavést řeč myslim,že nebude problém...Dík za dobrou radu,dobrá rada nad zlato Úsměv
Zaznamenáno
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Únor 2010, 21:32:21 »

Tak pánové,je to divný,ale stalo se nepředvídatelný...Dneska jsme teda byli spolu a já ani nevim jak,nedělal sem žádnej nátlak a jak jste řikali,tak se stalo,převzala iniciativu a dopadlo to suprově,stalo se to,co sem tady 2 dny řešil Smějící se Super!
Zaznamenáno
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Únor 2010, 19:09:08 »

Vidíš chlape,vlastně se to všechno vyřešilo samo a Ty jsi měl tolik strachu a starostí. Někdy stačí, jen si trochu více věřit a taky to, že v tom nejsi sám.  Co dodat ?  Držím palce ať Vám to klape !
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS