Jak být Ten dominantní

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:38:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak být Ten dominantní
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak být Ten dominantní  (Přečteno 12020 krát)
Ronin

Karma: 1
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 06. Červen 2011, 01:26:24 »

Zdravím,

už jsem mnohokrát slyšel, že muž musí být ve vztahu ten dominantní, že to u žen budí větší respekt a tím pádem je to i víc k onomu muži přitahuje. Moc si ale pořád nedovedu představit konkrétní situace, ve kterých se to projevuje. Byl by mi tu někdo ochoten vysvětlit/ukázat na konkrétních situacích jak takovéto dominantní chování vůči ženě vypadá, případně říct jak by se měl muž chovat aby byl "zdravě" dominantní? Setkal jsem se totiž s jednou ženou, o které je známo, že potřebuje opravdu dominantního muže, a že vůči jiným nemá respekt. Poraďte.

Děkuji,

Ronin.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Červen 2011, 14:43:12 »

No, na takovou nemáš prostě. Dominanci musíš mít v krvi, abys jí udržel. Ale jinak obecně to znamená, že tvoje slovo platí - je důležité neplést si to s agresivitou, kterou množí  submisivnost nebo nedostatek respektu dohání.

Ty:"Domluvil jsem se s Frantou, že půjdem do Nálevny. Bere s sebou i Lucku."
Ona: "Mmm, když já nevim, mě se asi nechce..."
Dominance: "OK, tak zůstaň doma." (plus ona pravděpodobně řekne, že teda půjde)
Agresivita: "No, prostě pudeš, nemínim to teď řešit"
Submisivita: "A co bys ráda dělala? Chtěla bys jít někam jen sami dva? Nebo bys chtěla na večeři?" (Nevim, asi nic)

Není to úplně ideální příklad, protože většinou se ta dominance projevuje v tom, že toho druhého ani nenapadne ti odporovat. I když si myslím, že jsem ve vztahu dominantní, tak na druhou stranu celkem často používám tu poslední větu - především proto, že často nemám vlastní preferenci, co bych chtěl dělat.

Jedna z možností, jak převahávat dominanci na svojí stranu je fyzická manipulace - myšleno, že jí donutíš dělat něco, co by sama od sebe nedělala - např. jí cestou domu "donutíš" běhat po závějích, nebo si třeba ukážeš na tvář ve smyslu "nezapomělas na něco?" s tím, že ti má dát pusu... a tak. Takový malinký věci. Samozřejmně jí do toho nenutit, ale vmanipulovat jí nějak do toho, aby udělal to co chceš.

Konkrétně to s ukázáním na tvář používám občas. Vždycky se hezky přitulí a dá mi pusu. Přijde mi to hodně sexy Mrkající Taky je to dobrá příležitost na různé hry. Jakože ona "nechce", tak ty fajn, ok... a jdeš si dělat něco jiného. A ona pak zas chce a ty nechceš a můžete se takhle hezky škádlit Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS