Jak často se vidíte s přítelkyní?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:40:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak často se vidíte s přítelkyní?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak často se vidíte s přítelkyní?  (Přečteno 12673 krát)
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« kdy: 08. Leden 2012, 14:44:22 »

Docela by mě zajímalo, jak to máte Úsměv Já s mojí první byl den co den, s druhou jen na víkendy a s mojí teď je to teda dost slabý...až mě to už štve. Jen tak jednouv týdnu na pár hodin a v neděli na pár hodin...Nahouby.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Leden 2012, 14:53:42 »

mě osobně to teď (po 6 letý době bez vztahu) vyhovuje tak 2× týdně.... třeba se ta frekvence časem zvýší, nevím....určitě až bude léto, teplo, bude se moct bejt víc venku, tak to bude častější.....
na druhou stranu vztah (zvláště na začátku vztahu), kdy bych se měl s přítelkyní vidět každej den, by mě asi začal brzo unavovat....takhle se na sebe podle mě člověk víc těší až se uvidí....
osobně si myslím, že čím déle spolu člověk je, tím je asi přirozené, že se bude vídat častěji....
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Leden 2012, 15:03:26 »

mě osobně to teď (po 6 letý době bez vztahu) vyhovuje tak 2× týdně.... třeba se ta frekvence časem zvýší, nevím....určitě až bude léto, teplo, bude se moct bejt víc venku, tak to bude častější.....
na druhou stranu vztah (zvláště na začátku vztahu), kdy bych se měl s přítelkyní vidět každej den, by mě asi začal brzo unavovat....takhle se na sebe podle mě člověk víc těší až se uvidí....
osobně si myslím, že čím déle spolu člověk je, tím je asi přirozené, že se bude vídat častěji....
  Tojo ale vem si, já moji viděl od minulé soboty jen dvě hodiny v uterý a dnes na tři hodiny..to mi přijde už dost málo, budu si o tom s ní muset asi promluvit.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Leden 2012, 15:11:55 »

ono to podle mě není o tom, jak často se vidíte, ale o tom, jak se na sebe těšíte, jestli máš pocit, že tě miluje nebo spíš cítíš, že její zájem klesá.....
já třeba cítím, že jsme oba dva zamilovaný, že třeba když se nevidíme, tak mi píše, jak se na mě těší atd., takže to tam nehrotím....
ale jestli máš pocit, že něco není v pořádku, tak si s ní promluv...
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Leden 2012, 15:13:36 »

ono to podle mě není o tom, jak často se vidíte, ale o tom, jak se na sebe těšíte, jestli máš pocit, že tě miluje nebo spíš cítíš, že její zájem klesá.....
já třeba cítím, že jsme oba dva zamilovaný, že třeba když se nevidíme, tak mi píše, jak se na mě těší atd., takže to tam nehrotím....
ale jestli máš pocit, že něco není v pořádku, tak si s ní promluv...
Právěže já se vždy těším jak magor, nedávám jí to teda najevo, odložil bych všecko abych ji viděl. Chtěl jsem k ní jet dnes dřív a ona se musí učit tak jedu pozděj na chvilku jen...ale proč se neučila třeba včera že? Nevím no, mluvil jsem s ní nedávno, je to zajímavý a nechápu to no. Nedává mi najevo právě city, tak nevím vůbec. Je to prekérka.
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Leden 2012, 16:10:52 »

Chápu dobře, že ty by ses chtěl vídat častěji a ona nemůže/nechce?
Jinak pokud jde o mě, tak jsem si říkala, že mi to tak max. 3x týdně bude stačit a ono se to nějak vymklo na skoro každý den Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Leden 2012, 16:44:33 »

Chápu dobře, že ty by ses chtěl vídat častěji a ona nemůže/nechce?
Jinak pokud jde o mě, tak jsem si říkala, že mi to tak max. 3x týdně bude stačit a ono se to nějak vymklo na skoro každý den Šťastný
Ano já bych chtěl víc, ale nechci jí to vnucovat, to nejde žejo Úsměv Budu si s ní o tom muset dnes promluvit.
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Leden 2012, 18:53:58 »

S bývalým jsme se vídali dvakrát týdně odpoledne a každé všední ráno cestou do školy a bylo to na mě tak akorát, občas moc. Se současným klukem se vídáme jedno odpoledne a víkendy (každý jsme z jiného města) a přijde mi, že zbude dost volného času na udržení vlastního života a přitom se i dost vídáme (ne že by mi nechyběl, ale ono to ani častěji nejde).
Právě bývalý kluk mě pak už začal moc "dusit" - podle mě by oba partneři měli mít i samostatné zájmy a nebýt jen pořád s tím druhým. Každý má tu hranici samozřejmě jinde, jde  o to se domluvit (nebo rozejít, není-li domluva možná). Rozhodně ale nedoporučuju citové vydírání "jestli mě máš ráda, tak si na mě uděláš čas", minimálně u mě to mělo opačný efekt.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Leden 2012, 22:00:54 »

S bývalým jsme se vídali dvakrát týdně odpoledne a každé všední ráno cestou do školy a bylo to na mě tak akorát, občas moc. Se současným klukem se vídáme jedno odpoledne a víkendy (každý jsme z jiného města) a přijde mi, že zbude dost volného času na udržení vlastního života a přitom se i dost vídáme (ne že by mi nechyběl, ale ono to ani častěji nejde).
Právě bývalý kluk mě pak už začal moc "dusit" - podle mě by oba partneři měli mít i samostatné zájmy a nebýt jen pořád s tím druhým. Každý má tu hranici samozřejmě jinde, jde  o to se domluvit (nebo rozejít, není-li domluva možná). Rozhodně ale nedoporučuju citové vydírání "jestli mě máš ráda, tak si na mě uděláš čas", minimálně u mě to mělo opačný efekt.
To je jasné, to bych nikdy neudělal citově. Jen prostě pár hodin týdně je málo, stačilo by mi jednu noc o víkendu a jsem spokojený.
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Leden 2012, 22:14:40 »

U přespávání taky záleží na tom, jak bydlíte - máme tu výhodu, že on bydlí sám. Být tam ještě jeho rodiče, tak nevím nevím, asi by se mi tam tolik nechtělo. Soukromí má své výhody  Úsměv Taky záleží na jejím věku - jestli jí třeba rodiče nechtějí pouštět...
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. Leden 2012, 22:22:32 »

U přespávání taky záleží na tom, jak bydlíte - máme tu výhodu, že on bydlí sám. Být tam ještě jeho rodiče, tak nevím nevím, asi by se mi tam tolik nechtělo. Soukromí má své výhody  Úsměv Taky záleží na jejím věku - jestli jí třeba rodiče nechtějí pouštět...
Chtějí, ale mám pokoj s bratrem. A u ní mamce to nevadí, a ona má svůj vršek domku, taže obyvák, ložnici Úsměv Soukromí je fajn...dnes i tak její mamka přistihla při nejlepším a hned měla řečičky no.
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Leden 2012, 22:47:06 »

Třeba aspoň příště zaklepe  Úsměv Taky mi jednou vrazil táta do pokoje v nevhodnou chvíli a netoužím po tom to zopakovat..takže naučte maminku, ať respektuje soukromí a mohlo by to být ok.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Leden 2012, 22:48:19 »

Třeba aspoň příště zaklepe  Úsměv Taky mi jednou vrazil táta do pokoje v nevhodnou chvíli a netoužím po tom to zopakovat..takže naučte maminku, ať respektuje soukromí a mohlo by to být ok.
Tak to zaklepala ale nestihlo se nic Úsměv Respektive neviděla nic, moje jí řekla, teď jsem nechoď ale potom jak jsem odjel jí řekla, že bychom se měli chovat v rámci slušnosti Šťastný
Zaznamenáno
lukenet



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 11. Leden 2012, 21:30:22 »

My jsme oba z jiného města-20 km, ale v zimě to stačí - přes léto se dá třeba na kole. Vidíme se přes týden občas pár hodin odpoledne po škole(já VŠ, ona SŠ kousek od sebe) o víkendech, soukromí moc není - zvláštní rodiče Úsměv. Ale je to tak, jak se píše výš, těšíme se na sebe a přitom máme i dost času na vlastní věci - i když stejně ho trávíme spolu na netu. Trochu ironický bylo, že když jsme měli loni menší krizi, tak jsme spolu byli víc než kdy jindy, i když jsme nechtěli a dalo nás to zase dokupy a od tý doby je to super  Úsměv.
Zaznamenáno

Humor nesmíme ztratit ani na šibenici!
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 11. Leden 2012, 21:38:12 »

My jsme oba z jiného města-20 km, ale v zimě to stačí - přes léto se dá třeba na kole. Vidíme se přes týden občas pár hodin odpoledne po škole(já VŠ, ona SŠ kousek od sebe) o víkendech, soukromí moc není - zvláštní rodiče Úsměv. Ale je to tak, jak se píše výš, těšíme se na sebe a přitom máme i dost času na vlastní věci - i když stejně ho trávíme spolu na netu. Trochu ironický bylo, že když jsme měli loni menší krizi, tak jsme spolu byli víc než kdy jindy, i když jsme nechtěli a dalo nás to zase dokupy a od tý doby je to super  Úsměv.
Tak to stejný se stalo asi i mě...nasadil jsem trošku taktiku ochladnutí vůči ní (nepsat sms, odepsat pozděj, neiniciovat pusu apodobně) a taky jsme se viděli víc a najednou je to zase OK.
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 11. Leden 2012, 21:42:35 »

Když zvolníš, ona přitlačí.. Push and Pull
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. Leden 2012, 21:43:25 »

Když pozvolníč, ona přitlačí.. Push and Pull
Jojo něco na tom fakt bude Úsměv Je to super si ji takhle testovat Šťastný
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 11. Leden 2012, 21:44:19 »

Ono je tak nějak nejmenovaně řečeno, že kdo ve vztahu miluje méně, tak ho řídí. Šťastný
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 11. Leden 2012, 21:45:59 »

Ono je tak nějak nejmenovaně řečeno, že kdo ve vztahu miluje méně, tak ho řídí. Šťastný
No to je jasné, ale tak řekl bych právě, že miluju zrovna víc. Ty role se asi točí, nebo teda ona to nedává moc znát a neříká. Každopádně předstíranej nezájem dělá divy.
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Leden 2012, 21:47:23 »

Ta poslední věta je fajn;-)
Zaznamenáno
lukenet



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 11. Leden 2012, 21:59:34 »

Tak tak, občas člověk fakt musí po týhle taktice šáhnout...  Pssst!  Úsměv
Zaznamenáno

Humor nesmíme ztratit ani na šibenici!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS