jak dál?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:57:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak dál?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak dál?  (Přečteno 5189 krát)
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« kdy: 11. Prosinec 2011, 15:11:21 »

Zdravím, chtěl jsem se zeptat.. jedna holka má o mě očividný zájem (ano 100%) no jako baívme se už dýl ale tak minulý patek sem se za ní byl stavovat seděli sme v autě a sem tam bylo takové to ticho ... jenže já nic neudělal no to je fuk ... ted sme byli vlastně spolu ve čtvrtek v čajce tam zase nenastalo to ticho Šťastný takže nebyla příležitost nic udělat no prostě sme leželi a furt si povídali.. včera jsem byl u ní a zase sme prostě furt leželi jak sem se sní loučil tak sem jí objal políbil a jel jsem .. pak sme si psali, a už nevím jak to bylo přesně ale napsala mi něco ve smyslu "že jestli jí chci tak se budu muset snažit" .. a jako to bych potřeboval vysvětlit.. Úsměv popřípadě jak pokračovat předem děkuji za odpověď Úsměv
Zaznamenáno
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Prosinec 2011, 15:59:05 »

Myslím že do tebe "kopá" aby ses k něčemu odhodlal asi nepomohlo naznačit. Čeká na to.
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Prosinec 2011, 15:59:48 »

Chlape, pokud sis seš jistej, tak něco udělej!:D
Zaznamenáno
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Prosinec 2011, 16:05:10 »

jo jenže otázka co? jako nechci se sní vyspat hned po 3 "rande" vícemeně.. "líbal" jsem se sní ano .. pak mě napadají už jen ty intimnější věci který prostě tak rychle dělat nechci Mrkající tak se mě snaží dokopat k čemu ?
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Prosinec 2011, 20:26:29 »

Ty si frajer Šťastný Jseš jedinej na fóru, kdo žádá radu "jak oddálit sex". Většinou se tu lidi ptaj, jak se k němu co nejrychleji dostat. Nj, originalita musí být, co? Šťastný
Zaznamenáno
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Prosinec 2011, 22:14:25 »

Tak ten člověk může mít každý patek na akci že Mrkající a samozřejmně že originalita být musí Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Prosinec 2011, 08:03:19 »

snažit = probudit v ní absolutní touhu

takže naopak ji nehonit, ale pěkně dráždit.
2 kroky vpřed, jeden dozadu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Prosinec 2011, 16:40:35 »

Působí to na mě "dal jsem jí pusu, další krok je vylízat a pak už zbejvá se s ní jen vyspat" Šťastný Wrong.

Já tam vidim to, že pro ni nějsi sexuální hrozba, ale roztomilý snažící se moula, kterej zkusil políbit a teď z toho máš další krok na přímce "políbit, vyspat, manželé" Úsměv Možná ve skutečnosti působíš jinak, a jen jsi to blbě popsal Úsměv

Můj postup by byl začít jí víc škádlit. Úplně mi přijde, že tp jak furt mluvíte a mluvíte, že si to říká o neg "tyjo, řek ti někdo, že jsi horóóóźně, ale hrozně moc ukecaná"? A když to dobře uhraješ jako neg cocky&funny, tak můžeš pokračovat ve stylu "a umíš ty vůbec něco jinýho?" / "furt jenom mluvíš a mluvíš a skutek utek" atp. K tomu přidáš trochu kino, nějaké šťouchání s tim, že se pořád roztahuje a tak. Když budeš v tom, můžeš začít obdivovat pásek na jejích kalhotech (normálně jí úplně ignoruj a pásek je nejzajímavější věc v místnosti). ¨Prostě to hraj tak, jak píš joei - nejdřív dotyky a pak najednou nic. Až budeš zkoumat pásek, tak ona bude předopkládat, že ho budeš chtít rozdělat, ale.... bane bane ba ne! Úsměv ((c)Brak) Pak jí třeba zas políbíš a ona bude čekat, že zajdeš někam dál a ... ono ne Úsměv A po chvíli povídání zas něco, trochu,  a zas nic Úsměv

Čiliže k čemu se chci dostat je, že když to dobře zahraješ tak ti nakonec narve jazyk do krku jen abys konečně přestal Šťastný

Note: Obejmout a políbit nerovná se lííbat se. Takže i kdyby nic, tak ještě jeden krok máš S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS