Jak dál ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:50:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak dál ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak dál ?  (Přečteno 5026 krát)
mgpx

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 02. Leden 2012, 02:03:17 »

Zdravím,
tohle fórum už znám delší dobu ale teprve před pár dny jsem odhodlal začít se sebou něco dělat Úsměv
Potřeboval bych malou radu jak pokračovat s jednou slečnou.

Poznali jsme se na větší akci v Brně když jsem dělal "doprovod" kamarádovi který šel se svou přítelkyní (HB 7) a právě s její kamarádkou (HB 8 ). Bohužel ten večer jsem měl na starosti uplně jiné věci takže jsem se jí moc nevěnoval. Jen jsme se seznámili a prohodili pár slov. Zjistil jsem z kama je, kolik jí je atd...

Jenže jsem jí včera potkal na Silvestra na jedné párty kde seděla smutně na sedačce.Tak jsem jsem si říkal co tím zkazím když za ní nepůjdu. Sedl jsem si vedle ní, popřál všechno nejlepší do nového roka a dal jí pusu. Poté jsem se zeptal co jí je. Říkala že na ní dolehla taková krize a přemýšlí co dál. Divil jsem se navíc že byla i střízlivá (měla akorát se mnou pak nějaké panáky) Chvilku jsem se tam s ní bavil o jejich problémech a pak jsem změnil téma na tu akci v Brně.Usmívala se, jenže celou tam hrála hudba nahlas a já slyšel tak 70 % toho co mě řekla.Proto jsem se jí zeptal jestli nechce jít někam jinam.Souhlasila a sedli jsme si dozadu kde už jsem ji normálně slyšel. Ona se už rozvykládala a celou dobu v podstatě mluvila ona a určovala a já určoval témata. Bavila se a já taky. Dost jsem si s ní rozumněl, je to asi tím že máme v podstatě stejné rodiče a zájmy. Šahala mě na koleno a pak i na rameno což jsem považoval za IZ.
Opětoval jsem poté taky. Došla pak její nejlepší kamarádka (přítelkyně toho kluka, HB 7) že už by chtěla jít domů. Nabídl jsem se že můžou jet se mnou taxíkem jelikož to mám po cestě. Čekali jsem na taxíka asi tak hodinu venku všichni tři a pak mě slečna usnula na klíně jelikož já už měl vyseděný důlek a všechno bylo namrzlé :-D . Bavil jsem se venku i s tou její kamarádkou a ta mě objala a řikala říkala jak jsem hodný a jak jim oboum rozumím což mě překvapilo a trochu aji zarazilo protože nechcu být jen jejich kamarád. Obě jsem vyhodil u nich doma a rozloučil jsem se rychlou pusou jelikož taxi spěchal.

Ona dneska slaví narozeniny tak jsem jí popřál na Facebooku a chvilku jsem si s ní psal.

No teď k té pointě :-D,
Rád bych tu holku pozval někam na pizzu třeba. Právěže nevím jak dál. Mám ji vyzvednout nebo ať dojde sama ? A co jí mám dát k narozeninám? Nevím esi kvítko se hodí a právě proto potřebuju poradit. Teda tohle všechno pod podmínkou že pozvání přijme, což si myslím že jo. Jinak problémy typu o čem si s ní vykládat nemám. Cítím jsem dobře v dámské společnosti a vždycky najdu řeč.

Děkuji předem za odpovědi. Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Leden 2012, 07:59:02 »

Spíš by mě zajímalo, jestli ta konverzace byla aspoň trochu sexuálně laděná nebo jsi ji udělal pěknou vrbu, aby se ti vypovídala.

Zkus ji pozvat ven... pokud se bude kroutit, stal jsi se kamarádem, pokud ne, je možné, že nebudeš jen kamarád.
Jinak dárečky... věčné téma.... každá ženská ti řekne, že by jí udělalo radost to a to.... ale pokud to pak člověk udělá, holky si říkají "sakra, nějak moc se snaží, měl by brzdit", takže pokud bych řešil já narozeniny, byl by to dárek tak za 30 Kč.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
mgpx

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Leden 2012, 15:42:49 »

Řekl bych tak na půl. Byla pak dost otevřená takže jsem se zeptal co ona a sex. Říkala že ho má ráda a tak jsme o tom bavili asi tak 20 minut a pak zase normální téma. Řekla co má ráda,co ne tak jsem jí co mám rád  já a další věci Úsměv  ... Dívala se mě hodně do očí no a pak byly ty IZ.
Teda pokud myslíš tohle.

Jinak s tím dárkem máš asi pravdu. Dám ji něco malého + pusu .
Dneska jsem jí zatím nezastihl takže jsem ji stále nikam nepozval.
Mám ještě otázku. Když jdu s holkou ven jak ji mám pozdravit. Mám jí dát pusu ? Vždycky jsem byl zvyklý na to že jsme se pozdravili jenom a rovnou šli ale teď když nad tím tak přemýšlím, zkusil bych i něco jiného.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Leden 2012, 16:11:40 »

Citace
Byla pak dost otevřená takže jsem se zeptal co ona a sex

tahle formulace mi nepřijde zrovna šťastná, myslím, že je lepší to podat nějak hravěji  Úsměv

Citace
Když jdu s holkou ven jak ji mám pozdravit. Mám jí dát pusu?

nu hele, v roce 2009 jsem se snažil o jednu holku, jezdil za ní k ní do vesnice a pořád nevěděl jestli mě chce nebo ne..... když jsem přijel poprvý k ní (to jsem si myslel, že má zájem)...suverénně jsem vystoupil z auta, řekl jí ahoj a dal jí pusu na rty....ona byla viditelně překvapená a začala se koukat jestli jí někdo neviděl.....odtud už jsem začal tušit, že to nebude tak růžové.....samozžejmě mě brala jako kamaráda.....

teď jsem přijel za holkou (kterou jsem předtím viděl jen jednou) na první rande....vystoupil jsem, ona šla ke mně, řekl jsem jí ahoj, došel k ní a objal ji....potom jsem řekl nějakou vtipnou poznánku, která ji rozesmála a nějak samovolně jsme se políbili  Úsměv

chci ti říct, že jestli holka má zájem, nemusíš se nějak moc přemáhat a vyplyne to tak nějak samo....já bych jí objal a pak se jí podíval do očí, a pak už to poznáš, jestli chce abys jí dal pusu, nebo jestli se snaží vykroutit.... Šťastný


Zaznamenáno
mgpx

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Leden 2012, 18:11:09 »

Přesně jak říkáš, šlo to podat líp Úsměv . Aspoň se přiučím do budoucna. Ale snad si to nějak nevzala blbě.

No každopádně dík za tvůj názor. Aspoň přibližně vím co může udělat Úsměv
A jakou vtipnou poznámku si zvolil ? Úsměv
Já jen že mě nikdy nic takového při pozdravu nenapadlo, vždycky akorát sluší ti to atd...
Zaznamenáno
mgpx

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Leden 2012, 19:13:29 »

Tak jsem jí pozval někam.
Bohužel jsem zjistil že v pátek jde na operaci se zubama a přes víkend bude muset být doma. Ale řekla že potom si se mnou ráda vyjde.
Jelikož nemám čas přes týden tak to budu muset odložit až na další.
Co si o tom myslíte ?
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. Leden 2012, 19:35:03 »

A jakou vtipnou poznámku si zvolil ? Úsměv

tady to vyplynulo ze situace... jel jsem k nim do vesnice, kam jsem jel poprvý v životě, tudíž jsem to tam neznal.....
ona mi psala kde bude čekat a jak to tam najdu....
řekla: budu u rybníka, je tam zastávka a kontejner.....tak jsme jí napsal, že jí budu vyhlížet u kontejneru  Šťastný

a když jsem přijel do vesnice, zahlídnul jsem z dálky kontejner a před ním nějakýho člověka, v domnění, že je to ona...když jsem přijel blíž, zjistil jsem, že je to starej děda co vyhazuje odpad, ona tam ještě nebyla....

nu a pak když jsem ji objal, tak jí povídám: "Nevím, jestli ti to mám říkat, ale právě jsem si tě u toho kontejneru spletl s nějakým dědou" Šťastný a pak jí políbil  Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS