jak dál na pannu ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:37:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak dál na pannu ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak dál na pannu ?  (Přečteno 9424 krát)
Steve



Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« kdy: 26. Září 2010, 20:56:58 »

název zní jasně, už půl roku chodím s holčinou (16) já (18) a ještě nic nebylo. Když sem se snažil s ní o tom promluvit tak se tomu vyhýbala a nedokázala se o tom se mnou pořádně bavit. Nedávno se o tom začla bavit se mnou bavit sama od sebe ale že její postoj znám...nechce a neví proč, at tomu nechám čas..Děsně se kvůli tomu poslední dobou hádáme včera sme měli už těsně před rozchodem..nakonec mě řekla že to teda udělá když mě to tak potěší a budu mít z toho dobrej pocit,ale ona rozhodně ne...což sem samozřejmě nesouhlasil, nechci aby se mnou spala z povinosti a ze soucitu. Mě ale přijde že půl rok je docela dlouhá doba. Zároven sem jí řek že problem bych videl i v tom ze spolu nespime ani normalně (bez toho aniž by něco bylo) už sem jí to párkrát navrhoval, ale zamítla s tím že by jí to rodiče stejně nepovolili a ani se o to nepokusila zeptat..Jenomže tohle by mělo jít tak nějak postupně samo a s časem přecházet na sex...a ne to takhle plánovat....Původně sem myslel že se s ní rozejdu protože s holkou s kterou nemuzu ani spát nevidím moc dobře budoucnost..ale nakonec jsme se domluvili že zkusí teda domluvit jestli by nemohla spát u mě, aby jsme to nějak začli řešit...mám radost že se k tomu aspoň tak postavila a snaží se..jak to dopadne uvidím sám..viděl bych to jako poslední šanci..Jaký na to máte názor vy ?
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Září 2010, 21:28:12 »

Buďto se obrň trpělivostí, nebo to skonči.
Vážně nemá moc smysl nutit holku do sexu, obzvlášť poprvé. To už spíš zkoušet, kam až tě pustí, když tě zastaví, chvíli nechat a pak zkusit zas.. Má jinak mazlení ráda, nebo se mu vyhýbá? Kam až jste došli? Máte zajištěné soukromí?

Btw. jsem se svým klukem něco přes rok a taky spolu ještě nespíme. Vcelku brzo jsme si to vyjasnili, on se rozhodl, že počká. Když mu to občas ujede a začne mě do toho lehce strkat, tak mě to spíš odrazuje. Taky na to teda asi má vliv jeden můj ne moc hezkej zážitek z dětství.. takže doporučuju nenápadně zjistit, jestli se slečně někdy něco nestalo..
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Září 2010, 21:39:01 »

Aha, "vztah" bez sexu...jen tak dál děti, jen tak dál  Kroutící očima
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Steve



Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Září 2010, 21:57:45 »

Lalanea : mazlení má moc ráda, ale jakmile mě ruka sjede na pásek začne se cukat..jinak v ničem jiným problém není...až na pusu, líbání na krku, bříška, a hlazení po celým těle jinam ne...soukromího moc nemáme, protože má segru a mají pokoj dohromady ale tak to by mozna slo pořešit do jiný místnosti....některý dny nemívá rodiče doma...
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Září 2010, 22:08:07 »

A co tvůj byt?
Pokud nechce, tak prostě nechce. Nejsi pro ní ten pravej, nebo má nějaký trauma z dětství jak se zde zmiňovala Lalanea. Tak jako tak, bych řekl že se sexu s ní nedočkáš.
A pokud ano tak za delší dobu a asi si to moc neužije..
Taky nesmíš zapomínat, že penetrace je bolestivá záležitost..
Záleží na tobě, jestli tii to takhle vyhovuje nebo opravdu sex tak nutně potřebuješ i za cenu, že by to mohlo vztah zníčit...
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Září 2010, 22:08:38 »

trochu mi to přípomíná American Pie 5  Šťastný

Taky nesmíš zapomínat, že penetrace je bolestivá záležitost..

Spíš deflorace ne? Když už chce někdo používat cizí slova, měl by vědět co znamenaj...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Září 2010, 22:13:46 »

Sem idiot..
Máš pravdu. http://cs.wikipedia.org/wiki/Penetrace_%28sex%29
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Steve



Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Září 2010, 22:17:55 »

Daidalos : svuj byt zatím nemám a taky je pořád někdo doma...a docela si protiřečíš..v jedný větě píšeš něco a ve druhé uplně něco jinýho....nemyslím si že se nedočkám...
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Září 2010, 07:34:01 »

Někdy prostě plácám..
Tolik to neřeš. Záleží na tobě jestli chceš čekat, až si to rozmyslí....
Když to budete nějak "lámat" přes koleno (budeš jí k tomu nutit), neužiješ si to podle mého ani ty (aspoň u mne by to tak bylo).
Když si myslíš že se dočkáš, tak proč sem vůbec píšeš?
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Steve



Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Září 2010, 12:55:57 »

chci se někomu svěřit a zároveň se rád poradím Úsměv a pečtu vaše zkušenosti  Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Září 2010, 15:21:52 »

Přečti si tohle téma až k tomuhle příspěvku Úsměv Průběžně zaznamenávaný fieldtest S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Marshal
*


Life's game...

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Místo: Trutnovsko
Příspěvků: 132


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Září 2010, 19:24:46 »

Třeba je to lesba a zkouší, jestli by ji to bavilo s klukem Šťastný
Každopádně, já osobně se spíš čím dál více přesvědčuju, že ty holky to prostě chtěj. Když jsem o tom dřív jen četl, tak jsem si jen klepal na čelo...
Zaznamenáno

Chybami se člověk stává člověkem. Čím víc naděláš chyb, tím víc budeš společensky žádanější.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Září 2010, 19:33:12 »

že ty holky to prostě chtěj.
Holky mají rády sex, ale představ si, že máš v sobě panenskou blánu. To musí být pro ně hrozný psycho.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Září 2010, 21:31:57 »

Že deflorace hrozně moc bolí je jen mýtus. Prý to bolí 1 holku z 10ti... Navíc jsem byl na táboře pro teenagery (věk 16 let povětšinou), kde jsme si nepovídali o ničem jiným, než o sexu - ani jedna holka neříkala, že jí to bolelo. Navíc panenská blána se může roztrhnout i tak, že to dotyčná ani nepocítí (viz. Google) nebo při nějakých obvyklých činnostech (viz. Google). Takže tohle nehroť... Je potřeba jí dobře emočně naladit a musí mít jistotu ve všem.

A k tomu, že nechce - čím víc jí do toho budeš nutit, tím víc nebude chtít. Taky je možný, že to chce, ale různý psychický věci jí v tom brání (výchova rodičů, společenský "pravidla", že se to rozkřikne, cokoli - jsou to holky). Důležitá je Empatie (vcítění se do role jiného člověka). Představ si, že jsi holka, která "to" chce s někým, komu maximálně věří a koho má ráda (sex je hlavně emoční věc, děje se převážně v hlavě)... Nechce to s nikým, kdo ji do toho nutí. Osobně na tvém místě bych ji řekl něco, jako že se s ní nechystáš sexovat a že jsi na ní neměl tlačit a že sis to uvědomil a necháš toho. Každopádně je důležitý, aby si jí sdělil, že se s ní nechystáš a nechceš s ní spát.

Taky si ale myslim, že sex by měl ze vztahu tak nějak přirozeně vyplynout. Jestli se tomu jeden z vás brání nebo o tom druhý píše tady, je něco špatně. Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Září 2010, 21:45:38 »

.. jakmile mě ruka sjede na pásek začne se cukat..

Tak ji vysvětli, že to nutně neznamená sex a jestli by se nechtěla mazlit bez kalhot. Pokud (zatím) ne, tak ji stejně hlaď přes kalhoty (boky, stehna..), časem povolí..
Na tohle by byla ideální sukně, škoda že léto skončilo  Úsměv
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Září 2010, 22:33:10 »

Lalanea..., ty dračice.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS