Jak dlouho čekat, než se ozve??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 16:18:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak dlouho čekat, než se ozve??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak dlouho čekat, než se ozve??  (Přečteno 30150 krát)
Petr4271

Karma: -4
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« kdy: 26. Červenec 2007, 04:46:26 »

Tak zase jeden ze spickovych dotazu  Šťastný

Byl jsem s divcinou ta trech rande. Posledni dva si na rozloucenou vyfasovala pusu. Na ctvrte rande jsem ji pozval na veceri ale tu odmitla hodinu pred s nahradnim terminem ktery ale mne nevyhovoval, tak jsem ji rekl at mi zavola dalsi tyden ze s ni pak nekam rad zajdu. Dotycna divka je dost placha tak by mne zajimalo, dlouho je normalni cekat az se ozve a pak se na ni vykaslat (v pripade ze se neozve). Ja ji volat neminim. Nebo bych snad mel ?
« Poslední změna: 26. Červenec 2007, 13:27:19 od LordAli » Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Červenec 2007, 06:49:45 »

no tak za zkousku nic nedas... ja bych se ji jeste ozval Úsměv
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Červenec 2007, 06:57:12 »

A volil bych něco "méně zavazujícího" než večeři. Aby slečna nezačala trpět utkvělou představou, že si jí třeba tou večeří chceš nějak pojistit. Nebo nevim, z jakého důvodu to odmítla, ale u plaché slečny bych si tohle uměl představit.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Červenec 2007, 09:22:32 »

to že navrhla náhradní termín myslím že znamená že má zájem....tak určitě bych jí dal šanci. Ale některý plachý slečny se třeba bojí ti sami zavolat a navrhnout znovu nějakej termín, protože se bojí že ti zas nebude vyhovovat. Tak počkej, a když se neozve, tak se jí ozvi ty a zkus se s ní domluvit, třeba ráda půjde....jo a s tou večeří to je pravda jak psal Avaranger
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 26. Červenec 2007, 10:48:31 »

Souhlas s Henrym. Souhlasím i s Avarangerem co se večeře týče. Zájem očividně má. A je blbost podle jednoho neuskutečněného telefonátu člověka zavrhnout nebo odsoudit, víš, jak to myslím. Jo pokud by ti řekla dejme tomu 3x, že nemá čas a nenavrhla náhradní termín, tak to je jiná. Šťastný To už se zájmem nemá moc společného.

Když jí ale zavoláš, tak si nezvykni jí volat vždycky, nebo si zvykne, že všechno děláš ty a to není úplně nejlepší.

Takže hodně štěstí a sebevědomí! Mrkající
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
MooMoo



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno / Zlin
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Červenec 2007, 23:16:38 »

Ja teda normalne klidne jako 4. rande i na veceri (dokonce me pozvala) .. ja predtim platil flasku atd atd. Nicmene, resil sem to same. Ozvala se 2x za tyden, pak 1x za 14dni ted vubec, protoze ja ji behem tydne napsal 4x a az sem byl nasranej, tak se uracila odpovedet. Sejit se, prodiskutovat. Vysvetlit. Pokud uslysis same vymluvy a zvasty ... poslat...

docela se mi osvedcilo pravidlo 3x a dost. hele 3x ti to zrusi a nenavrhne termin a skoncila. 3x ti nesedne v charakteru a skoncila. Usetris tak svuj cas. Neztracis ho zbytecne s nekym, kdo na to prdi, nema zajem, nebo je divnej... ale tusim ze v takoveto fazi zatim nejsi... Ja se s kazdou partnerkou bavim o tom, ze to co obdivuju a ocenuju je AKTIVITA. Aby se projevila a prisla s planem, pojdme tam tam tam, budem delat to to to. Jsem proto aby to bylo v paru pul na pul.

Takze stale ji nenahanej, pockej si i na jeji aktivitu - ale dopredu ji 3x rekni: "Dobre, ja ted pockam az se ty ozves a muzem udelat rande po tvojem". (dulezite je zopakovat to 3x a zeptat se ji jestli ti rozumnela Úsměv... v tomto clovek nikdy nevi :DDDDDD)
Zaznamenáno

n-_-n    Moomoo with a sleeping dog
Petr4271

Karma: -4
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Červenec 2007, 00:33:11 »

a jak dlouho bych mel pockat ??  Tyden, dva ?
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 27. Červenec 2007, 08:06:57 »

Dva už je docela dost. Myslím, že tak 3-7 dní by mohlo být fajn, pokud se spolu bavíte častěji, ale pokud spolu komunikujete 2x do týdne, tak ty 2 týdny není zas tak velká doba, ale dýl už bych nečekal. To nemá smysl, když holku někam pozvu a ona pak 2 týdny nic neříká.  Nemocný#39;
Ještě mě tak napadá, když je plachá, tak nemůže být celý život, pokud už tě to bude fakt srat, tak jí klidně řekni, že nemáš chuť se s ní scházet, když vůbec nic nedělá. Úsměv Aspoň jí to bude vrtat hlavou a pokud tě opravdu chce, tak se bude snažit něco se sebou udělat.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Červenec 2007, 23:04:13 »

Já bych jí nevolal. Můj přístup je takovej, že pokud sme se domluvili, že se má ozvat, tak pokud má zájem, určitě se ozve, a pokud ne ať si trhne...

Ale sám nevím, jestli je to nejlepší přístup, soudě podle mé "úspěšnosti", asi moc ne  Smějící se
Zaznamenáno
Syky

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Červenec 2007, 17:47:54 »

Zavolej jí  Úsměv. Je to holka, ta ti nezavolá. Plus když je ještě plachá, to ti nenapíše ani sms. Jako čekat až holka zavolá mi připadá docela naivní. Nechci ale aby to vyznělo jakože ji musíš furt volat, to ne. To bys ji zase mohl otravovat. Pár dní počkej, pak jí zavolej jak to teda bude a jestli si to už promyslela nebo já nevím co. Tak bych to udělal já  Úsměv
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 31. Červenec 2007, 15:01:17 »

Třeba se bojí mu zavolat, protože neví jak to s jejich vztahem za ten týden je (bůhví kolik měla vztahů). Já bych zavolal, jestli tě (ještě) chce nebo ne poznáš z jejího projevu...
Zaznamenáno
Petr4271

Karma: -4
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Srpen 2007, 01:45:50 »

Tak se nakonec ozvala, asi tam nejaky zajem bude si myslim.
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 13. Srpen 2007, 00:01:06 »

Tak zase jeden ze spickovych dotazu  Šťastný

Byl jsem s divcinou ta trech rande. Posledni dva si na rozloucenou vyfasovala pusu. Na ctvrte rande jsem ji pozval na veceri ale tu odmitla hodinu pred s nahradnim terminem ktery ale mne nevyhovoval, tak jsem ji rekl at mi zavola dalsi tyden ze s ni pak nekam rad zajdu. Dotycna divka je dost placha tak by mne zajimalo, dlouho je normalni cekat az se ozve a pak se na ni vykaslat (v pripade ze se neozve). Ja ji volat neminim. Nebo bych snad mel ?
Ehm, ona navrhla náhradní termín, je to tak? Projevila tak zájem? Odmítl jsi ty? Tak z čeho usuzuješ, že by se měl ozvat ona? Tohle nebyl klasický projev nezájmu ,tak proč chceš testopvat její zájem zbytečným čekáním? Posledbní ne jsi řekl ty a i když ona odřekla poměrně dost na poslední chvíli (ale mohla mít skutečně ospravedlnitelný důvod, ale hlavně projevila snahu to realizovat jindy), měl bys se ozvat ty. Mohli jste najít termín už při tom hovoru a když ne tak slíbit, že zjistíš, kdy se ti hodí a ozveš se (ostatně tě trochu zaskočila, tak máš vcelku právo nemít okamžitou představu o svém dalším programu).
Zaznamenáno
Mattheus

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Srpen 2007, 10:24:58 »

Zavolej jí a uvidíš na čem seš ,zkus ji někam pozvat. Za zkoušku nic nedáš ne?  Super!
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 14. Srpen 2007, 16:44:07 »

Tady se musím ztotožnit s názorem holek, které říkají, že volat raději ne, raději napsat. Protože jsem obdobnou situaci už zažil. Můžeš si vybrat, jestli chceš aby byla v šoku anebo chceš, aby Ti odpověděla v klidu. I když jí pošleš sms, stejně když nebude mít zájem, tak to poznáš a když bude, tak to taky poznáš!
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 14. Srpen 2007, 21:56:47 »

Tady se musím ztotožnit s názorem holek, které říkají, že volat raději ne, raději napsat. Protože jsem obdobnou situaci už zažil. Můžeš si vybrat, jestli chceš aby byla v šoku anebo chceš, aby Ti odpověděla v klidu. I když jí pošleš sms, stejně když nebude mít zájem, tak to poznáš a když bude, tak to taky poznáš!

Prave pro tento nazor je lepsi volat. My preci jedname proti holkam Úsměv. Faktem zkratka je, ze pri zavolani se odmita mnohem hur. A jestli telefon zamerne nezvedne, pak by ani neodpovedela na SMS.
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. Srpen 2007, 23:04:09 »

Ak ti do telefónu povie že súhlasí, tak potom to neskôr môže odvolať alebo vôbec neprísť. Keď jej napíšes, tak máš aspoň istotu, že keď s tebou súhlasila tou druhou cestou keď jednala a rozmýšlala normálne, tak si to potom nerozmyslí... aj keď človek si nikdy nemôže byť istý Šťastný
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 14. Srpen 2007, 23:59:25 »

Ak ti do telefónu povie že súhlasí, tak potom to neskôr môže odvolať alebo vôbec neprísť. Keď jej napíšes, tak máš aspoň istotu, že keď s tebou súhlasila tou druhou cestou keď jednala a rozmýšlala normálne, tak si to potom nerozmyslí... aj keď človek si nikdy nemôže byť istý Šťastný

Vsechno, co pises, je pravda. Pokud te uz od pocatku chtela, presvedcis ji tak jak tak. Jenze my se bavime o eventualite, kdy ona nechce a tim, ze zavolas, to muzes zvratit spis, nez tim, ze napises SMS.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Srpen 2007, 06:24:52 »

moc to resis. CHces s ni nekam jit? ozvi se a necekej, az se ozve ona. Mozna se po poslednim odmitnuti boji, ze s ni jit nikam uz nechces a proto se neozyva.
Takze jestli mas zajem, bez ji napsat/zavolat (preferuju tez tu sms, muze byt na brigade atd. a nemusi mit zrovna moznost telefonovani, lepe si muze promyslet co odpovi atd.) a na nic uz necekej:)
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 15. Srpen 2007, 07:22:56 »

Jo majo... Chlapče, ty chceš pozvat na schůzku holku, která by se s tebou nechtěla sejít? Víš, jak se budeš trápit, když ji tam dostaneš i tak? (Což je stejně skoro nemožné)
A nemysli si, že pro ni není problém ti přes hovor říct "ok, přijdu" a pak by nedošla, to je stejně tak jednoduché, jako napsat do sms "smůla blbečku".
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 15. Srpen 2007, 08:54:11 »

archi ... jeste horsi je moznost dostat na rande holku, ktera tam puvodne vubec nechtela (tj.ukecat ji) a ona se dostavi jen proto, aby se na "stastneho dotycneho" mohla celou dobu divat s vyrazem "smula blbecku" ... to je pak ten pravy ocistec  Ďábelský
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Srpen 2007, 20:55:58 »

archi ... jeste horsi je moznost dostat na rande holku, ktera tam puvodne vubec nechtela (tj.ukecat ji) a ona se dostavi jen proto, aby se na "stastneho dotycneho" mohla celou dobu divat s vyrazem "smula blbecku" ... to je pak ten pravy ocistec  Ďábelský

Naopak. Pak mas prave jeji liknavost zvratit, zaujmout, pobavit, rozehrat to v plne parade. Nebo mas aspon sanci to udelat. A cela predesla diskuze byla predevsim o tom, jak si takovou sanci vytvorit.
« Poslední změna: 15. Srpen 2007, 21:02:18 od Mourn » Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 15. Srpen 2007, 21:03:50 »

nechci ti brat iluze, ale kdyz prijde baba na rande z pocitem, ze tam jde jen a jen proto, abys ji uz dal pokoj, tak jeji nazor vetsinou nezmeni ani komediant krizeny s clenem mirovych sboru se vzhledem filmove hvezdy .... maximalne se po usilovnem snazeni docka vety "hmm, vis, jsi fajn, ale nefungovalo by to"   Mrkající nazor na cloveka si vetsinou clovek vytvori behem prvniho setkani a zvlaste ty negativni nazory se velmi spatne vyvraceji  Kroutící očima
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 15. Srpen 2007, 23:32:03 »

Hm, nemám rád ludí, ktorí si vytvoria silný názor o človeku po prvých pár minútach.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 16. Srpen 2007, 06:40:10 »

nechci ti brat iluze, ale kdyz prijde baba na rande z pocitem, ze tam jde jen a jen proto, abys ji uz dal pokoj, tak jeji nazor vetsinou nezmeni ani komediant krizeny s clenem mirovych sboru se vzhledem filmove hvezdy .... maximalne se po usilovnem snazeni docka vety "hmm, vis, jsi fajn, ale nefungovalo by to"   Mrkající nazor na cloveka si vetsinou clovek vytvori behem prvniho setkani a zvlaste ty negativni nazory se velmi spatne vyvraceji  Kroutící očima

Aha. Takze se na to radsi od zacatku vykasles? To je blbost, ze...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS