Jak dobejvat a nesklouznout k otravování

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:19:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak dobejvat a nesklouznout k otravování
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak dobejvat a nesklouznout k otravování  (Přečteno 7567 krát)
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« kdy: 08. Červen 2011, 17:42:28 »

Čus chtěl bych se optat na rozdíl,mezi tim,jak holku dobejvat a tim,jestli jí už otravuju svejma blbejma kecama.
Čili jak dobejvat a nebejt otravnej!!
Prosim nějaký příklady,jak jste holku dobejvali a kdy otravovali Šťastný
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Červen 2011, 19:36:52 »

Holky sice chtějí něco, čemu říkají dobývání a považují to za strašně romantické, ale ve skutečnosti to vždycky vyústí v otravování.

Takže můžeš říkat dobývání třeba pravidlu "třikrát a dost" a budeš spokojený ty i ta slečna. Ale to dobývání, co chtějí (budeš jí nosit dárky, zvát ji někam, ona tě bude pořád odmítat), vážně nefunguje.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Červen 2011, 12:25:30 »

Ono dneska spíš to dobejvání A.K.A. otravování funguje opačně - dobývaj holky kluky se kterýma chtějí spát...což jsou pro ně ne ty co je berou an večeře ale ty co jim jsou ty holky fuk...takže souhlas s Beduinem že to čemu se říká "dobývání" už je dneska přežitý a nefunguje.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Červen 2011, 13:44:32 »

Postupně to jde za sebou od nejmenšího: dobývání, uhánění, otravování blbýma kecama;-)
Liší se to jenom mírou hloupostí, nebo naopak mírou emocí v ní vzbuzených, ale panuje tam paradox, který popisujou kluci, nade mnou.

Romantickým dobýváním sice zaplníš obrovskou mezeru v potřebách dívky, ale nevede to ani k LTR,(proč se tebou vázat, když ji budeš dobývat "zadarmo" tak tě bude udržovat v nejistotě) ani k sexu!(nejsi dominantní chlap, co by ukázal jasně, že si bere co potřebuje a když mu to nedá, tak to dostane jinde)

Ty si s ní musíš hrát, hrát si s jejíma emocema, jakmile budeš cítit, že by mohla mít zájem, hodíš zpátečku, vytvoříš pochybný nezájem, v ní to evokuje docela velký zmatek, bude zmatená, víc se na tebe bude fixovat, myslet apod.

Taky můžeš zkusit pravidlo: tři kroky vpřed a dva zpět. Mrkající
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Červen 2011, 14:14:39 »

Sebevědomá holka, které nedáte najevo žádný zájem, si řekne jen (ač na první pohled jste jí třeba i trošku zaujali), že holt asi nemáte zájem a pujde bez problémů o dům dál. Naopak, přežitej je tenhle PU názor, že na holku musíte srát, abyste jí získali. Nefunguje to. Musíte najít ideální rovnováhu mezi projevováním zájmu a projevováním nezájmu. Víceméně souhlasím s tim, co napsal Aleš.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Červen 2011, 14:19:10 »

Je třeba být hravý a ne jen nedostupný. Zaměstnaný, ale zároveň mít na ni chvíli čas. Udělat to tak, aby si ona tvého času vážila. Nesmíš pro ni být pořád dostupný, ale ani nedostupný.

Tohle je názor i mezi ženskýma. Pokud jedeš jen na ignoraci, vybodne se na tebe, jak píše D9.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Červen 2011, 14:31:30 »

Asi jsem to špatně definoval...Nicméněž pod "jsou mu holky fuk" si nepředstavuju totéž jako "s*át na ně"...Myslel jsem to ve myslu frajera co s holkou stráví nějaké ty příjemné chvíle a v ten moment kdy je s ní projevuje zájem (fyzický, ne slovní), ale nesnaží se udělat dojem á la večeře a romantika a když s ní není tak ji pořád nepíše ani nevolá...Už je ta moje myšlenka pochopitelnější? Mrkající
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 10. Červen 2011, 09:39:16 »

Tak s tímhle mám taky někdy problém, protože většinou se holky aspoň z mojí zkušenosti samy neozvou a musíš plánovat a dobývat ty.
Podle mě hodně záleží na tom, jak se jí uplně poprvé uvedeš a jak si tě zapamatuje... Úsměv
Zjistil jsem, že tohle je asi opravdu základní a nejdůležitější, se jí při prvním setkání zalíbit a zapůsobit, od toho se potom odvíjí pokračování a její přístup.
Takže když ses jí zalíbil, bude to pro ni spíš "dobývání"  Super!
ale jestli ses uvedl jako nespolečenský nesebevědomý kluk co škemrá, bude to "otravování"
takhle to vidím já....
 
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Červen 2011, 10:32:23 »

Tak s tímhle mám taky někdy problém, protože většinou se holky aspoň z mojí zkušenosti samy neozvou a musíš plánovat a dobývat ty.
Podle mě hodně záleží na tom, jak se jí uplně poprvé uvedeš a jak si tě zapamatuje... Úsměv
Zjistil jsem, že tohle je asi opravdu základní a nejdůležitější, se jí při prvním setkání zalíbit a zapůsobit, od toho se potom odvíjí pokračování a její přístup.
Takže když ses jí zalíbil, bude to pro ni spíš "dobývání"  Super!
ale jestli ses uvedl jako nespolečenský nesebevědomý kluk co škemrá, bude to "otravování"
takhle to vidím já....
 
to se mi líbí
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS