Jak "donutit" slečnu v autobuse, aby si sedla vedle mne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 09:40:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak "donutit" slečnu v autobuse, aby si sedla vedle mne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak "donutit" slečnu v autobuse, aby si sedla vedle mne?  (Přečteno 21669 krát)
Mistr



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Praha 8
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« kdy: 08. Únor 2009, 15:25:52 »

Kolegové, představte si situaci, kterou již asi řada z vás zažila.

Jedete třeba linkovým autobusem (dříve bývaly modré barvy), který zastavuje v každé vesnici a nabírá cestující. V autobuse sedíte na tom dvojsedadle sami, vedle vás je volné místo.

Najednou nastoupí pěkná slečna, zaplatí panu řidiči jízdné a jde autobusem uličkou mezi sedadly a hledá, kam by si sedla. Jak jí naznačit, že chci, aby si sedla právě vedle mne? Já tu slečnu neznám a nevím, jestli na ni nečeká vzadu nějaký kamarád, partner nebo kamarádky...

Jaké máte postupy či triky, abyste slečnu "donutili" si sednou vedle vás? Úsměv

Díky.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Únor 2009, 15:33:23 »

Pokusit se navázat oční kontakt... Pak mě napadají dvě možnosti podle naturelu baliče:
a) Po navázání očního kontaktu (úsměv) gestem naznačit, ať si slečna přisedne - buďto to vyjde nebo nevyjde
b) Po navázání očního kontaktu (úsměv, dát trochu najevo zájem, nepatrně zvědavý pohled taky nemusí být na škodu) negestikulovat a počkat na její reakci... je pravděpodobné, že si nebude mít odvahu přisednout... mezitím zjisti, jestli si přisedla k nějakému kamarádovi -> pokud ne, tak si k ní přisedni sám... pokud to správně zahraješ, tak to nemusí nutně vypadat trapně...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Únor 2009, 16:37:17 »

a co treba zkusit nejbrutalnejsi a nejlepsi zpusob osloveni, ktery kdy byl pouzit?

"Ahoj..."
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Splinter
Host
« Odpověď #3 kdy: 08. Únor 2009, 16:41:23 »

 Smějící se Smějící se Loooool, Ty nevydrzis sedet sam ?  Smějící se
Zaznamenáno
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Únor 2009, 16:45:49 »

jasný... úsměv a oční kontakt každopádně, ale bez toho Ahoj to nepude..... představ si dvě situace:
1. libis se ji ---> bude se třeba stydět, přjide jí to blbý, že se neznáte a ty na ni jen koukáš
2. se ji nelíbíš, nezajímáš jí ..... tak prostě bude koukat jinam a bude dělat, že tě nevidí
 ale na to Ahoj .... určo zareaguje .... pokud to ještě rozvineš dál......jako, že sis s jí s někým splet tak máš o zábavu během cesty postaráno
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Únor 2009, 16:55:06 »

To je fakt, "Ahoj" je nejspíš nejjednodušší varianta... Na oslovení určitě zareaguje, ignorovat ho dost dobře nepůjde, navíc ty hned z její první reakce zjistíš na čem jsi... pokud by bylo vidět, že je její reakce extra nevraživá, tak pokud by se ti nechtělo ji balit (i to by ale mělo zajímavý náboj), můžeš to ještě pořád zahrát do autu jakoby se vlastně nic nestalo...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Únor 2009, 16:58:05 »

Pokusit se navázat oční kontakt... Pak mě napadají dvě možnosti podle naturelu baliče:
a) Po navázání očního kontaktu (úsměv) gestem naznačit, ať si slečna přisedne - buďto to vyjde nebo nevyjde
b) Po navázání očního kontaktu (úsměv, dát trochu najevo zájem, nepatrně zvědavý pohled taky nemusí být na škodu) negestikulovat a počkat na její reakci... je pravděpodobné, že si nebude mít odvahu přisednout... mezitím zjisti, jestli si přisedla k nějakému kamarádovi -> pokud ne, tak si k ní přisedni sám... pokud to správně zahraješ, tak to nemusí nutně vypadat trapně...

king666: no tak tohle je ale kardinální blbost... samozřejmě, že to bude VELICE trapné... slečna vás vidí a stejně si vedle vás nesedne a vy si pak přesednete ze svýho místa k ní?... ona s váma očividně sedět nechce, nebo to třeba neni nijak osobní, třeba chce jen mít klid... třeba má fóbii ze sezení s lidma v autobuse... omg je jedno z jakýho důvodu si k vám nesedla, prostě si k vám nesedla... přisedávat si k ní je absolutní kravina, pokud už sedíte jinde.... nemluvě o tom, že tim neuvěřitelně snížíte svou hodnotu, protože jste byli kvůli ní ochotný opustit svoje nejlepší místo...
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Únor 2009, 17:01:27 »

king666: no tak tohle je ale kardinální blbost... samozřejmě, že to bude VELICE trapné... slečna vás vidí a stejně si vedle vás nesedne a vy si pak přesednete ze svýho místa k ní?... ona s váma očividně sedět nechce, nebo to třeba neni nijak osobní, třeba chce jen mít klid... třeba má fóbii ze sezení s lidma v autobuse... omg je jedno z jakýho důvodu si k vám nesedla, prostě si k vám nesedla... přisedávat si k ní je absolutní kravina, pokud už sedíte jinde.... nemluvě o tom, že tim neuvěřitelně snížíte svou hodnotu, protože jste byli kvůli ní ochotný opustit svoje nejlepší místo...
Není to nejvhodnější varianta, to uznávám, ale pokud by oční kontakt navazoval s určitým nádechem zvědavosti a jakože o něčem přemýšlíte (neplést se slintáním, ale uznávám, na mimiku obličeje tohle všechno ztvárnit docela hokna), pak by přisednutí s dobře voleným otvírákem mohlo taky zabrat (nesmělo by tam ale v žádném případě předtím být žádné gestikulování, které by ji mělo přimět přisednout, muselo by to vypadat jako náhlé rozhodnutí - to by bylo klíčové pro vytváření dojmu)...
Každopádně jsou tu asi popsané i lepší metody... Metoda "Ahoj" mě asi měla napadnout dřív...
« Poslední změna: 08. Únor 2009, 17:09:26 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 08. Únor 2009, 17:35:56 »

"Čau, tady je volno." lyšácky-ironickým tónem...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Únor 2009, 17:49:44 »

Úsměv a "Tady je volno"...buď přisedne nebo ne, lámat to přes koleno je blbost
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. Únor 2009, 19:36:09 »

Hele a co třeba vstát do uličky ... říct: "STOP  Řekni to mé ruce .....můžeš si sednou k oknu, páč já za chvilku vystupuju  Mrkajíc튝astný
originální to je myslim dostatečně...... myslim, že se tim nemůžeš vůbec ztrapnit  Šťastný
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Únor 2009, 20:53:59 »

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že nejvíc si vedle mě sedaly holky, když jsem navázal jen letmej náznak pohledu a pak se zas podíval před sebe. Když koukáme až moc, tu holku to vyděsí, přijde jí to až moc okatý, posadit se vedle vás.
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Mistr



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Praha 8
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Únor 2009, 23:07:46 »

Když jsem psal první příspěvek, napadlo mne ještě řešení, které zde pak již asi i bylo zmíněno: "Ahoj, hledáš místo...?"
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 08. Únor 2009, 23:12:38 »

Záleží jak bys to podal, kdyby s důvtipem, pak jo, jinak si bude myslet že jsi idiot že se ptáš holky co jde autobusem a kouká po sedačkách jestli hledá místo...Co jinýho by tam dělala...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Únor 2009, 23:14:30 »

Já bych se klonil k tomu krátkýmu pohledu do očí a následnýmu dívání se před sebe. Holka si radši sedne za klukem co se na ni podívá než za důchodkyní / houmlesem / děckem / těhotnou / whatever. Jen se nedívej moc dlouho, já jednou jel nevim s kolika promilema v rozjezdu a čučel jsem na dotyčnou jak šílenec, ale způsobilo to tak jedině její zprvu pobavený úsměv, následně vyděšený pohled  Šťastný chvilka stačí Mrkající
Zaznamenáno

Jackxl
*
Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Únor 2009, 23:25:26 »

Stačí přesně to,a je to asi i nejlepší,co psal Augi.Takhle jsem to taky jednou zkusil a vyšlo to.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. Únor 2009, 19:43:10 »

Mám podobnou zkušenost s Blaueminence. Přehnané koukání nepomůže, ignorace taky ne. Navázat oční kontakt na dálku a pak se dívat jinam, třeba jen chvilku po očku sledovat kam jde. Akorát tady není zaručený výsledek. Lepší by bylo přisednout sám.
Zaznamenáno
Raydeeen
Host
« Odpověď #17 kdy: 09. Únor 2009, 20:34:20 »

Hele to netuším, ale vždycky to je hezký jak si k tobě v autobuse přisedne hezká slečna  Šťastný
Snad můžeš vytáhnout nůž a "přinutit" ji aby si k tobě sedla...  Překvapený
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 09. Únor 2009, 21:05:03 »

By mě zajimalo proč si někdo je lama na n-tou dává přezdívku Mistr...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Únor 2009, 21:33:05 »

jejda, za todle téma jsem vám extrémně vděčný. V autobuse trávim část svého mládí..(denně asi hodinu a půl). Jenže víte co řešim za problém? Někdy si k holce přisednu já, někdy ona ke mně, jenže vždy a pokaždé má sluchátka...no to mě tak vadí.. je mi tak jako trapné na ní přes sluchátka řvát nebo anznačovat ať si je sundá.. no nevim, to je strašně vlezlý a takový že jí strašně strkám šunku do soukromí..  Kroutící očima
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 09. Únor 2009, 21:44:01 »

- Pokud by měla holka co se mi líbí sluchátka na uších schválně bych na ní potichu mluvil tak, aby mě viděla...  Smějící se A sama si je sundala, udělá to každej když vidí že na něj někdo mluví, klidně jí říkej, že se tváří jak kdyby sežrala ježka když tě neuslyší, až si je sundá, a zeptá se co jsi říkal, už můžeš začít vesele konverzovat...  Mrkající
Zaznamenáno

msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 11. Únor 2009, 00:23:57 »

Osobně bych předstíral naprostej nezájem. Třeba bych si čet nebo hrál na mobilu. A až si sedne, tak bych použil můj oblíbenej autobusovej otvírák.

RÁNA loktem (například otáčim na další stránku v časáku nebo zandavám mobil) a potom "Jéžiš promiň, já dneska fakt už někoho zabiju. (smích) Nejdřív ráno málem srazim sousedku i se psem ze schodů a teď ještě přizabiju tebe. A když už sme u toho, kolik lidí si přizabila dneska ty?" (nebo jak se máš ty) (nebo můžeš sousedku nahradit čimkoliv jinym, jenom aby si v tom figuroval jako nemehlo)

Potom už musíš holku jenom rozkecat.
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 11. Únor 2009, 17:23:39 »

- Pokud by měla holka co se mi líbí sluchátka na uších schválně bych na ní potichu mluvil tak, aby mě viděla...  Smějící se A sama si je sundala, udělá to každej když vidí že na něj někdo mluví, klidně jí říkej, že se tváří jak kdyby sežrala ježka když tě neuslyší, až si je sundá, a zeptá se co jsi říkal, už můžeš začít vesele konverzovat...  Mrkající

Nojo,ale v praxi..když sedí vedle mě, tos e před ní mám naklonit a začít mlít, aby viděla že mluvím? protože jinak mě štěrbina neusliší...Ale, příště až budu v situaci zkusím něco podniknout...
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 11. Únor 2009, 18:38:42 »

- Když se na ní otočíš, pozná že se na ní díváš...  Úsměv
Zaznamenáno

Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 11. Únor 2009, 18:42:46 »

Neboj se, že by vedle tebe jen tak seděla a periferně nezaznamenávala všechny tvoje pohyby  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS