Jak holku ODnaučit platit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 00:30:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak holku ODnaučit platit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak holku ODnaučit platit?  (Přečteno 6108 krát)
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« kdy: 22. Říjen 2009, 19:02:58 »

Nazdar lidi,

mám takovej kuriózní problém. Mám slečnu, která mi platí všechno - kupuje mi kredit (i když jsem se ani nezmínil, že ho nemám), zve mě do kina (koupí lístky předem) a tak dále. Jsem sice rád, ale neřekl bych, že má víc peněz, než já, a nechci ať za mě platí. Okej, ať platí za sebe, ale za mě? Už jsem jí to i vysvětloval, že jí děkuju, ale že si to zaplatím sám, a tak dále... Ale pořád jen "ne, to je v pohodě", peníze si ode mě nevezme, kredit jí taky koupit nemůžu (paušál), takže už jí "dlužím" asi tři stovky.

Co s tím? Jak jsem říkal, pochybuju, že má tolik peněz na to, aby za mě mohla všechno platit. Co mám udělat, aby si platila sama? Jasný, někam jí třeba pozvu, abych jí to vrátil, ale to "problém" tak uplně neřeší... Úsměv

Dík,
Fox
Zaznamenáno

Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Říjen 2009, 19:55:45 »

A čemu to vadí, že za tebe platí? Předpokládám, že ses s takovouhle situací nesetkal, je to jiný, než je ve společnosti běžný a tak se bojíš, abys nevypadal divně.

Jestli se přes to dokážeš přenést, tak buď rád, že tě uznává. Jestli ti to ale vadí až tolik, prostě si s ní na rovinu promluv, že je to od ní milý, ale ty se u toho cítíš trochu trapně a že taky občas zaplatíš.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Říjen 2009, 19:59:18 »

já bych se taky cítil opravdu blbě, cítil bych se jako ten chudý a jako ten co na to nemá. Nehledě na to že až něco od tebe bude potřebovat tak jí automaticky budeš muset vyhovět protože si tě předem "koupila"
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Říjen 2009, 20:04:22 »

Kazisvět: A holky tohle snad dělají? Jako že ty ji pozveš na rande a ona ti pak bude muset automaticky vyhovět? S jazykem Já osobně jsem rád, že to takhle nefunguje a že to jen na dohodě, kdo bude platit.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Říjen 2009, 13:59:25 »

Tak to ber jako že si to zasloužíš. Úsměv

Ale třeba si tě schválně kupuje a očekává že jí večer dáš Úsměv (jako z opačnýho pohledu AFCčka)
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Říjen 2009, 21:44:43 »

Beduin: ne, protože je ve společnosti běžnou praxí že kluk platí, ale obráceně to je něco jako "služba navíc" (nebo já to tak cejtim)
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 31. Říjen 2009, 22:04:39 »

Ano, ty to tak cítíš, protože to vidíš všude kolem sebe. To je naprosto logický. Ale nezapomínej, že existují i vyjímky - a vyjímeční kluci jsou zajímavější než ti tuctoví.  Mrkající
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Říjen 2009, 22:13:46 »

beduin:
Tak já to mám tak že jednou platim já podruhý ona, popř každej sám za sebe, ale kdyby měla móresy za mě cálovat furt tak bych se fakt cejtil strašně blbě a jako že jí něco dlužim. Souhlasim že vyjímečný nevyjímečný,ale ty by ses necítil jako kopřiva?
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Říjen 2009, 22:24:38 »

No ještě se mi nestalo že by za mě slečna POŘÁD platila, takže nemůžu říct jak bych se cítil. Ale asi bych to vážně bral jako že o mě má zájem.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Listopad 2009, 20:04:02 »

Taky se mi to už párkrát stalo a řeším to jednoduše...

Pár situací, na které jsem si vzpomněl...

Byli jsme byli u ťamanů v restauraci a kupovali jsme si gyros a ona říkala, že to za mě zaplatí, že mě na něj pozvala (přitom to nebyla pravda, prostě jsme si chtěli někam sednout do tepla). Vetřel jsem se před ní a zaplatil to celé (i to její)... čekala, že jí k tomu něco řeknu... naprosto vážně jsem řekl něco v tom smyslu, že se mi těch přebytečných 30kč co jsem měl v peněžence nelíbilo. Že bych je jinak vyhodil nebo si snad myslí, že bych za ni utrácel peníze?

Měla jet do Prahy a prosila, ať jedu s ní (jinak by s ní jela její mamka), že z toho bude pěkný výlet. Jenže já neměl dost peněz, nabízela mi, že mi cvakne kompletně cestu, ale to mi přišlo trapné. Tak mi máma dala, ale i přesto to nestačilo. Cestu mi platila částečně ona. Peníze vracet nechtěla. Říkala, že jestli jí ty peníze chci vrátit, tak ať za ní nejezdím (na druhý den). Přijel jsem a ty peníze jí dal, řekla že je nechce a že si je nevezme..... řekl jsem, že jsem ty peníze našel před vchodovými dveřmi do bytu a že jsem si myslel, že jsem její, tak jsem je vzal a tady jí je dávám... <= bylo tam trochu "přátelského" přetlačování... ona říkala, že pokud jsme je našel, tak bych si je měl nechat, ale já ji to furt vyvracel a tvrdil své Úsměv...

Něco podobného "aplikuju" i na ostatní věci. Např. jsem si zašel 3 km, aby nešla sama ze zábavy domů (to bylo ještě, když jsme spolu nechodili). Když jsme se rozcházeli každý jiným směrem děkovala mi za to, že jsem šel s ní. Já ji řekl, že nevím za co děkuje, že jsem si nezacházel kvůli ní, ale kvůli tomu, že jsem se chtěl projít, protože jsem touhle cestou už dlouho nešel a ať si nemyslí, že jsem šel tak daleko kvůli ní...

Za ty dva měsíce co jsem s ní, už jsem to řekl v hodně situacích a vždycky to na ni platí a myslím, že na jiné holky bude taky...

Všechno jsem to říkal strašně vážně, bez špetky náznaku toho, že to myslím, ze srandy Šťastný... Na každou situace se najde v okamžiku kravina, na kterou se dá vymluvit. Čím větší blbost= tím větší úspěch Mrkající.
« Poslední změna: 01. Listopad 2009, 20:22:58 od bigheaded » Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS