Jak jednoduše a rychle získat číslo – pro stydlivce – lekce 1

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 16:09:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak jednoduše a rychle získat číslo – pro stydlivce – lekce 1
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak jednoduše a rychle získat číslo – pro stydlivce – lekce 1  (Přečteno 8483 krát)
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« kdy: 18. Prosinec 2010, 00:16:15 »

Průzkum telefonního operátora


Taky jste si i jako já za svých mladších let všímali slečen v MHD a říkali si, oh ta není vůbec špatná škoda že už ji nikdy neuvidím? A pokud máte problém s oslovováním slečen přímo, je jedna z možností, jak číslo získat, aniž byste se museli jakkoliv stydět.. To vás čeká v horším případě až po telefonu, kdy si budete chtít s obětí domluvit schůzku :-D Takže jak na to.

Šance na úspěch : 50 na 50
Zaujme: osamělé duše, nymfomanky
Doba na přípravu: Zhruba 1hod.
Nevýhody: Nesežerou to, pokud se budete tvářit a koktat jako idioti

Krok 1) Hodíte na sebe nejlépe oblek, na to kabát, prostě nějaké společenské hadry, samozřejmě se dostatečně upravíte ať působíte co nejlepším dojmem. Vemete si sebou desky s papíry a vytisklými dotazníky,

Krok 2) Vyhlédnete si patřičně vypadající objekt někde kde by se takový otravové jako vy dali čekat. Přistoupíte k ní a zeptáte se: Dobrý den slečno, dělám průzkum mobilní operátory, měla byste 5-minut na krátký rozhovor? (Proboha hlavně ne víc jak 5 otázek jí nedávejte) Budete jí pokládat otázky, co se týkají telefonování, jako např. kolik provoláte přibližně, telefonujete spíše v síti nebo i mimo síť, kolik pošlete sms, bla bla. To je jedno. Nejdůležitější je poslední otázka.  Měla byste zájem poskytnout své číslo, na toto můžete a nemusíte odpovědět ale v případě že odpovíte budete zařazena do slosování o ceny ;-D. ( hezky se na ní usmějte) Pozn. Během rozhovoru si nezapomeňte všímat jak se tváří, jak je ochotná se s vámi bavit, bude to mít velký vliv na další kontaktování.

Krok 3) Nasbírejte si čísla a začnete vybírat. Zavolejte jí řekněte něco ve smyslu že se omlouváte jestli si na vás pamatuje, ale že po tom rozhovoru nemyslíte na nic jiného, nebo že vám přišla moc sympatická a jestli se s váma nechce sejít.Když jo vzhůru do toho.Je to 50/50 protože nikdy nevíte jestli třeba už někoho nemá ale není to nemoc že jo :-D

Krok 4) Mějte s ní sex.

Pozn. Jsem tu nový na foru, objevil sem vás teprv nedávno, počítejte s pravidelnými příspěvky :-P doufám že jsem nezařadil špatně, ale tohle je v podstatě tak trochu, jak na ženský Mrkající Lovu zdar!
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Prosinec 2010, 12:02:30 »

Za sebe můžu říct, že podobný ankety nemám rád a tak trochu pochybuju, že by se holka chtěla sejít s někým, kdo s ní dělal anketu Šťastný V jistém malém procentu případů to vyjde. Mám k tomu několik výhrad:

1) Zbytečně moc příparavy kvůli takovéto šaškárně. Brát na sebe oblek jen kvůli tomu, abych holkám pokládal anketu Šťastný To si radši vezmu oblek s kloboukem a půjdu do klubu a budu holky balit bez nějaké ankety.
2) Na ankety lidi odpovídají neradi, často budete odmítnutí. Už tady je velká pravděpodobnost rejectu.
3) Provedete anketu. Řekněme že i získáte vytoužené číslo (k tomu jsem také skeptický - já osobně nedávám číslo nějakému šaškovi co provádí anketu) a později holce zavoláte. Ona vaše číslo nemá, takže opět je tu větší šance, že hovor nevezme. Není to tak dávno, co si holka neuložila moje číslo a potom mi to nebrala. Když jsem se jí později ptal proč, tak jenom řekla, že si mě nepamatuje a cizí čísla nezvedá. Tohle nejspíše platí u mladších ročníků, starší už ty neznámá čísla brát budou.
4) Až po telefonu jet direct je zbytečně komplikované, lepší je to naživo. Po telefonu vás lehce odmítne a možná to bude považovat i za vlezlé, protože vás neustále bude mít zafixovaného jako zaměstnance O2, takže tak trochu nebude chápat, proč jí zvete na date. Byla to přeci soutěž.

Čím víc si tuhle situaci představuju, tím více si myslím, že ta pravděpodobnost tu ani zdaleka není 50:50. A možná se pletu. Máš to vyzkoušené v terénu?
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Prosinec 2010, 12:06:13 »

Oprávnená kritika od paula, sorry ale toto celé mi pripadá ako jedna šaškárna pre lúzrov.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Prosinec 2010, 12:16:07 »

Za sebe můžu říct, že podobný ankety nemám rád a tak trochu pochybuju, že by se holka chtěla sejít s někým, kdo s ní dělal anketu Šťastný V jistém malém procentu případů to vyjde. Mám k tomu několik výhrad:

1) Zbytečně moc příparavy kvůli takovéto šaškárně. Brát na sebe oblek jen kvůli tomu, abych holkám pokládal anketu Šťastný To si radši vezmu oblek s kloboukem a půjdu do klubu a budu holky balit bez nějaké ankety.
2) Na ankety lidi odpovídají neradi, často budete odmítnutí. Už tady je velká pravděpodobnost rejectu.
3) Provedete anketu. Řekněme že i získáte vytoužené číslo (k tomu jsem také skeptický - já osobně nedávám číslo nějakému šaškovi co provádí anketu) a později holce zavoláte. Ona vaše číslo nemá, takže opět je tu větší šance, že hovor nevezme. Není to tak dávno, co si holka neuložila moje číslo a potom mi to nebrala. Když jsem se jí později ptal proč, tak jenom řekla, že si mě nepamatuje a cizí čísla nezvedá. Tohle nejspíše platí u mladších ročníků, starší už ty neznámá čísla brát budou.
4) Až po telefonu jet direct je zbytečně komplikované, lepší je to naživo. Po telefonu vás lehce odmítne a možná to bude považovat i za vlezlé, protože vás neustále bude mít zafixovaného jako zaměstnance O2, takže tak trochu nebude chápat, proč jí zvete na date. Byla to přeci soutěž.

Čím víc si tuhle situaci představuju, tím více si myslím, že ta pravděpodobnost tu ani zdaleka není 50:50. A možná se pletu. Máš to vyzkoušené v terénu?

Samozřejmě, tohle jsem dělal v období kdy jsem neměl moc sebevědomí a když to děláš takhle, po telefonu tak tě to odmítnutí zamrzí mnohem víc a kolikrát se to taky stalo že Úsměv Avšak cílem není zafixovat se u té slečny jako zaměstnanec O2,ale jako ten sympatický klučina,co byl tak milej... Nicméně musím dodat, špetka osobního šarmu a uvolněná atmosféra rozhovoru taky přidává % nahoru. Když se jí budete libít nebude to řešit. Navíc tohle je určený spíše pro lidi, který se teprve potřebujou najít,co se týče komunikace s opačným pohlavím, pokud budete působit slušně, i přesto že jí pak zavoláte se omluvíte se že jste to číslo použil na něco jiného než bylo určeno. Jí to vadit nebude.. Pokud jste teda zapůsobili pozitivně
« Poslední změna: 18. Prosinec 2010, 12:19:15 od mr.Awesome » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Prosinec 2010, 18:55:25 »

To ano, ale když bude někdo působit pozitivně a bude schopen se holce zafixovat jako skvělý kluk na první setkání, tak asi nebude potřebovat takovýhle šaškárny
Zaznamenáno

Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Prosinec 2010, 21:27:05 »

Ahoj, musím dát za pravdu paulovi27 a D9.
Nevím, proč bych to měl dělat takto složitě, když to jde daleko jednodušeji a přirozenosti, vždyť v přirozenosti a jednoduchosti je krása Super!.
A je tam taky víc úskalí, kde ti to nemusí vyjít, než vyhlídek na zisk.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Prosinec 2010, 15:12:50 »

Já bych to nebral tak kriticky..Když to někomu bude fungovat, tak proč ne.
Nicméně získávat číslo by měl být ten poslední krok, který je nezbytný, nejlepší je vytahnout
ji na místě okamžitě (ovšem z vlastní zkušenosti vim, že to chce už nějaký skill).

Jen tak dál  Mrkající
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Prosinec 2010, 15:34:00 »

Pro někoho to bude možná prospěšné, ale pro většinu určitě ne, protože takový nesmělý nebo nejistý kluk bude muset před tou holkou obhájit i to, že jako nesmělý dělá nějakou anketu, bude jí to podezřelé. Ta holka mu tedy pomůže udělat anketu, ale když se jí zeptá na číslo, tak mu ho vůbec nedá, nebo mu ho později nevezme.
Kdežto nesmělý kluk, který sice nesměle osloví holku, ji nebude podezřelý, na nic si nemusí hrát a nemusí mít strach z příp. odhalení.

S nějakým pokračováním bych moc nepočítal, bude ji vrtat hlavou na kolik čísel sis ten přišel...

K tomu, abych od nějaké holky získal číslo opravdu nemusím dělat takovouhle šaškárnu, opravdu v přirozenosti je krása a síla, na to abys ji zaujmul stačí skoro jen úsměv a pak se rozhodne. Pochybuju, že by nějaká anketa dokázala holku zaujmout, nebo zvýšit v jejích očích tvou attraction.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Prosinec 2010, 00:22:09 »

 Šťastný
Nesedí mi ten nadpis - Jak jednoduše a rychle získat číslo.

Jednoduše a rychle se pro číslo chodí asi takhle:

PUA: "Ahoj, viděl jsem tě a líbila ses mi. Rád bych si na tebe vzal číslo."  Super!    (Nebo jakákoli jiná permutace repliky podobného obsahu)

Dostatečně častý počet opakování  - - - - > x NC
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Prosinec 2010, 13:01:40 »

Celý ten postup mi závání zoufalostí a takovým tou snaživostí, kterou dobře popsal Baránek. S odpuštěním, považuju to za naprostou pitomost. Být holkou a todle na mě někdo zkoušet, tak mu asi za zády budu sjednávat odbornou pomoc. Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Prosinec 2010, 14:22:26 »

Paul C., stoudy: Mám z toho úplně stejný pocit, karma +
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Leden 2011, 12:57:54 »

wall of text
Fail meter 130%

Stydlivec při žádání o číslo zrudne/bude nervózní/whatever a ony to poznají.

Navíc:
Šance na úspěch : 50 na 50
Zaujme: osamělé duše, nymfomanky
Nevím jestli je to zrovna to co ten stydlivec hledá. Možná by to sedělo zoufalcovi, kterej chce brát cokoliv.
Edit: Navíc to že má něco možnost že to vyjde nebo nevyjde rozhodně neznamená že je šance 50:50, to je jako kdybys tvrdil že šance na vyhrání sportky je 50:50  Šťastný
« Poslední změna: 02. Leden 2011, 13:09:05 od Deuren » Zaznamenáno
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Leden 2011, 17:29:44 »

Všichni tu píšou jak je to na nic, já se ptám, zkusili jste to? Ha? Nejdřív neco o kostuju abych si o tom mohl udelat nazor. Adieu
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 02. Leden 2011, 18:59:09 »

Proč to kurva dělat takhle složitě?!
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Leden 2011, 21:47:14 »

Všichni tu píšou jak je to na nic, já se ptám, zkusili jste to? Ha? Nejdřív neco o kostuju abych si o tom mohl udelat nazor. Adieu
A ty jo?  Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Leden 2011, 11:36:00 »

Všichni tu píšou jak je to na nic, já se ptám, zkusili jste to? Ha? Nejdřív neco o kostuju abych si o tom mohl udelat nazor. Adieu

Aha, a co když někdo bude tvrdit, že nejlepší orgasmus máš z toho, když strčíš péro do vroucí vody? Taky to nejdřív musím vyzkoušet, abych ti řekl, že orgasmus mít nebudu a navíc si ošklivě spálím ptáka? Úsměv

Proto máme mozek, který nám umožňuje o věcech myslet!
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS