Jak ji dostat?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 10:29:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak ji dostat?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak ji dostat?  (Přečteno 11385 krát)
tomas839

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 19. Červen 2007, 17:37:54 »


    Čau všichni.Chtěl bych od vás poradit jak sbalit jednu holku, která chodí se mnou do třídy.Jednou jsme spolu seděli a dělali nějakej zadanej
    úkol, kterej jsme měli dělat ve dvojicích.Byla hodně v pohodě a byla sranda. Od tý doby jsem na ní začal myslet a přemýšlet jak ji sbalit.
    Problém ale je, že ona zatim neudělala žádnej náznak, že se ji libim atd.  a já nevim jak vhodně to zjistit. Občas před ní sedim, takže šance by se naskytla, jenže sedim s kámošem a ona s kámoškou a přeci jen před nimi dělat nějaký náznaky mi moc nevyhovuje. Blbý je, že tohle je jediná možnost, jak jí být blíž.
   
Zaznamenáno
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Červen 2007, 18:05:13 »

dost by si tady vsem pomohl kdyby sis do profilu doplnil vek Mrkající nebo ho aspon napsal sem, protoze to dost casto muze rozhodovat o radach...

Jinak jak ji sbalit...pokud ten tvuj kamos vi ze se ti ta holka libi, tak ho zkus poprosit at zabavi tu jeji kamosku, kdyz se stydis mluvit pred nima. Nebo ji odchyt nekde na chodbe, poptej se jak se ma, jakej mela vikend nebo neco podobnyho, snaz se mluvit, hlavne klidne, pomalu, ver si a pulku mas v kapse. Pokud je pro tebe problem zacit s ni mluvit s cilem ji sbalit, tak na ni jdi pomalu. Kdyz sedis blizko ni, obcas prohod nejakou vtipnou poznamku treba na ucitele nebo tak nejak aby to, pokud mozno, slysela jen ona. kdyz se na tebe usmeje, usmevem v zadnym pripade taky nesetri, mrkni na ni a dal se venuj hodine. Udelej to tak parkrat, pokud se na tebe bude i dal usmivat, tak se ji libis. Pak to zalezi na tobe jak moc budes odvaznej, jestli ji budes dostavat pomalu nebo chces rychle vedet na cem jsi. Drzim palce
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Červen 2007, 19:17:46 »

No, předešlý příspěvek to celkem shrnul. Prostě se s ní snaž hodně podívat. Jednou za čas jí povíš nějaký dobrý vtip, občas se na něco zeptáš, třeba ať ti s něčím poradí co od kantora nechápeš atd.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Červen 2007, 20:46:15 »

HOLKU ZE TRIDY NEBRAT
Zaznamenáno

MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Červen 2007, 22:31:24 »

HOLKU ZE TRIDY NEBRAT

Souhlasim ... ale to uz se tu probiralo nekolikrat a prijde mi ze dokud se clovek "nespali" sam tak to nepochopi.
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Červen 2007, 22:48:20 »

HOLKU ZE TRIDY NEBRAT

podle mě zase záleží co to je za třídu, právě proto by nam tomas839 pomohl kdyby napsal aspon vek. Chozeni se spoluzackou muze mit budoucnost stejne jako kterejkoli jinej vztah, spis pak vidim problem v tom uceni  Šťastný
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Červen 2007, 23:07:13 »

HOLKU ZE TRIDY NEBRAT

Sice ne ze třídy ale ze školy jsem holku na střední měl a byl to pěknej vztah

Jinak bych doporučil bavit se s ní, občas být vtipnej, oční kontakt, občas letmý dotyk...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Červen 2007, 11:34:09 »


Podle mě záleží na každym jedinci (páru) jestli to má cenu a jak se dokážou k sobě v tý třídě chovat  Úsměv
Je blbost řikat že holku ze třídy nebrat.. Třeba si zrovna padnou do oka a jejich vztah vydrží dlouho a bude fajn. To nikdo neví  Úsměv
Tudíš to asi pane autor musíš jít vyzkoušet,jináč se to nedozvíš!  Smějící se

Přidám ještě jednu mojí zkušenost s balením holky ve třídě  Smějící se
Bylo to na základce asi tak v 8,9 třídě -> už nevim přesně... Ta holka,kterou sem balil si mě ale moc nevšímala a tak na školnim výletě sem ji pozval na ledovej čaj do hospody kousek... Sme pěkně pokecali,všechno paráda,pak se vrátili a zas jakoby nic  Úsměv Nakonec sem si sehnal číslo a jako vždy udělla největší kravinu že sem jí napsal : "Ahoj.Potřebuju ti něco říct,mam ti to napsat nebo v pondělí ve škole?"  No a celej víkend žádná odpověď... V pondělí odpoledne sem o tom řikal kámošoj že mi ani neodepsala a tak on šel a zeptal se jí na to ,proč mi jako neodepsala a tak? I když já to teda nechtěl aby šel.. No a tak mu prý říkala něco ve smyslu, "dyt ja nevim jesi si ze me delate srandu nebo co?" Mno , jí prej vysvětlil ež jako srandu ne a natož mi přišla smska s následujícím zněním : "Nezlob se ale ne, mě se totiž líbí Filip." To byl kluk o rok vejš.. Takže sem ostrouhal... Za dva tejdny,pže byl konec školního roku sme měli diskotéku a já si tam našel jinou kočku a když sems is pak odspkočil an záchod tak sem tam viděl onu slečnu jak tam brečela na lavičce... Tak sem se jí ptal co: a že prej Nic.. Ok..Když sem se vrátil an disko ciděl sem onoho Filipa,jak se líbal s nákou jinou holkou mno...   Takže tak  Směrovka tečka .
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Červen 2007, 13:37:30 »

2 Tomba88: Vidíš jak dopadla? Tomu se říká: Kdo chtěl víc, nemá nic.  Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Červen 2007, 19:18:18 »

Tomba88, se mi líbí tvůj příběh, to je uplně učebnicovej příklad pubertální tuposti. Tyhle speciality, úskočnost puberťáků, to je klasa ... potkáme tlupu 14ti letých holčiček co kopou holeňema do pouliční lapmy, že to viděly v Jackassu.

Takže spíš: 15ctky nebrat!! Akorát tak na prasárny
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Červen 2007, 19:27:49 »

Na "prasárny"?Inu nějakej sex na úrovni bych od 15ti letejch slečen už vůbec nečekal
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Červen 2007, 19:34:21 »

S tímhle opravdu nemám zkušenosti, ale třeba jde o psychický stimul ... takový Pavel Opočenský by věděl víc ...
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. Červen 2007, 19:36:46 »

Opočenský by jistě věděl víc, škoda že nezavítá na forum aby nám objasnil jak se má situace s mladými slečnami...I když Opočenského bych si tipl vzušoval spíš fakt že je s mladou holkou než samotný "um" těm slečen.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Červen 2007, 20:08:01 »

hoši kolikrát by jste se divili co ty 15/16 letý mršky dokážou... Smějící se jde to všechno hrozně dopředu a v tomhle ohledu dvojnásob... Úsměv
akorát je teď otázkou to jestli je to dobře nebo špatně... Šťastný
Zaznamenáno

Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Červen 2007, 20:17:57 »

jak pro koho ... hlavně u těch blbších ... biologické pudy volají, pak tu máme baculky se dvěma andílky na internetových seznamkách a ty původní "borce" emigrující nejlíp někde hodně daleko od nich

dobře asi jen pro mě ... o zábavu postaráno
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Červen 2007, 11:29:25 »

jak pro koho ... hlavně u těch blbších ... biologické pudy volají, pak tu máme baculky se dvěma andílky na internetových seznamkách a ty původní "borce" emigrující nejlíp někde hodně daleko od nich
Toto som moc nepochopil Šokovaný

Ale k téme sem môžem napísať jeden link na Qarkov článok: http://www.qark.net/clanek/baleni-zname-holky-a-dobre-kamaradky Mrkající
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS