Jak ji dostat ven :(

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Duben 2024, 16:25:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak ji dostat ven :(
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak ji dostat ven :(  (Přečteno 17727 krát)
reknetewow

Karma: 0
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« kdy: 05. Září 2008, 17:19:14 »

Ahoj komunito (zajímavě slovo že  Šťastný) jsem tady nový a potřeboval bych poradit s jedním problémem Úsměv

Nejdřív bych chtěl napsat co se vlastně stalo atp..
No jednoho hnusného dne sem se nudil tak jsem vlezl na seznamovací server a hledal... Při hledání sem našel pár zajimavých holek ale jedna z nich mě zaujala nejvíce tak jsem se rozhodl že ji napíšu na icq. V profilu měla vyplněno že ráda pozná nové lidi a navíc nejspíš bez kluka, říkal sem si super kombinace! Chvíli jsme si psali na icq (cca 3dny), ale jí se psát moc nechtělo, konverzaci moc nezačínala a psall sem spíš já. No pak se mi naskytla taková příležitost kam bych ji mohl pozvat tak jsem ji chtel pozvat ale odmítla že má něco s kámoškou.. Pak sem ji zeptal jestli by semnou vubec šla ven a ona mi odpověděla že se moc neznáme, vlastně že ona o mě ví  jen že si furt stežuju a mluvim o sobě.. Tak jednoduchá otázka se složitou odpovědí, mám u ní šanci popř jak na ni..?

PS doufám že si to nepřečte a pokud ano tak ať to pochopí v dobrém  Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Září 2008, 17:22:14 »

Ne.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 05. Září 2008, 17:24:28 »

Kdo by stál o egoistického kňouru - aspoň poučení pro příště, že by jsi neměl mluvit jen o sobě a působit pohodově. Takže souhlas s Avarangerem - u týhle je to zabitý...
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Září 2008, 18:05:47 »

souhlasim s pánama, todle jde fakt do kytek. Se jí nedivim že ti nepíše, taky nemá proč...
A to, že tam má že poznává nové lidi=ráda chodí na disko. POkud to ej ve významu nový lidi z netu, tak to znamená že má na mysli takový nějaký prince, nějakýho Tom Hanks samce...

Zaznamenáno
reknetewow

Karma: 0
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Září 2008, 18:21:18 »

hmm moc ste mě nepotešily  Překvapený ale tak co najdu snad jinou no  Eh?

btw už sem takhle znal jednu (celkem dlouho) a že bych mluvil o sobě to se říct nedá dokonce jsme i flirtovali ale nikdy nechtěla jít ven..  Podivený

Nemáte nějakou radu kdy ji pozvat? asi to neumím správně vystihnout... (myšleno na tu další Mrkající)
« Poslední změna: 05. Září 2008, 18:37:54 od reknetewow » Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Září 2008, 18:55:02 »

Aspoň trochu slušnejm holkám píše tolik chlapů že absolutně nemá důvod k ničemu..
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
reknetewow

Karma: 0
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Září 2008, 19:02:42 »

Imho abychom byli v obraze jedna se o 14-15 letou skupinu  Mrkající. Mimochodem dle kamaráda který chodí s ní na školu by měla bejt opravdu volná. ale tak už to je jedno. Jak mám teda postupovat když si někoho najdu na netu? Někdo píše nevyužívat icq ale psát jen vzkazy..
« Poslední změna: 05. Září 2008, 19:06:36 od reknetewow » Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Září 2008, 19:04:52 »

Někdo píše seznamovat se VENKU!
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
reknetewow

Karma: 0
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Září 2008, 19:08:29 »

No to mi dělá docelá problém  Překvapený. Potřeboval bych sehnat nějakýho kámoše kterej by šel semnou za tema holkama a začali jsme s nima kecat.. Přitom příležitostí mám celkem mnoho, před barákem jich je vždycky pár.. Já sám to nedokážu, přijde mi to takový divný.... No a škola moc nepřipadá v úvahu tam je 5 holek z celýho ročníku..
« Poslední změna: 05. Září 2008, 19:14:10 od reknetewow » Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Září 2008, 20:01:50 »

Není to divný. Divný je to že se lidi bojí mezi sebou bavit... ale tys našel způsob tak ho zrealizuj! Vykřičník
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Září 2008, 20:16:02 »

Já jsem názoru, že ji ven vytánheš...pokud sis to teda nepokazil úplně nějakou hodně špatnou komunikací po icq. Ale asi nesbalíš. Ono taky tato věková skupina je jiná, náladovější. Ztratit není co, tak ji pozvi na kofolu.

Rozhodně bude ale lepší začít znovu načisto nějakou jinou...v tom se shodnu s ostatními.
Zaznamenáno
reknetewow

Karma: 0
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Září 2008, 20:37:53 »

Tak mi poraďte jakým způsoem mám vest komunikaci..  Mám se ji ptát na ni? jak se ji vedlo atp O sobě vůbec nepsat nebo jak?
Zaznamenáno
johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Září 2008, 20:46:32 »

čo sa týka vekovej kategórie 15 a nižšie, tak tú moc neriešim pretože sú tam väčšinou nejaké naivky, alebo také čo si o sebe myslia že im patrí svet.. ale samozrejme sú aj skvelé holky... a tak o čom kecať? no ak myslíš na rande treba sa zaujímať hlavne o ňu, byť prirodzený a nikam sa neponáhľať(na to som naposledy doplatil:( ) a ak myslíš, to že si píšete a chceš ju vytiahnuť von, tak neviem na to stačí trošku humoru a priamy návrh či pôjde von nejakým zaujímavým spôsobom, a keď napíše že nemôže alebo bla bla tak asi nemá záujem... ja čo som bol naposledy na rande tak s holkou sme si písali tuším 2 dni? a potom sme sa dohodli že sa stretneme, chcel som už hneď na tretí no ona dokonca sama navrhla že to preložíme až na pondelok(tj o 3 dni neskôr) ale tak tam bolo vidieť aj jej záujem, bola to skvelá baba, len som to pokašlal tým že som išiel naňu príliš rýchlo, a nejak sme na konci rande nemali očom kecať(nebol som otvorený a tak) na to si dávaj bacha.. ale ja som to už vycítil na konci že ako to dopadlo, a na 2 deň prišla správa že sa už asi nestretneme
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Září 2008, 20:51:24 »

petanx: Sázím svou ruku na to, že jí ven nedostane
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Září 2008, 12:41:00 »

D9: chceš soutěžit?  Super! Raděj vsaď něco míň důležitýho, ruka se ti může hodit (obzvlášť pravá).

reknetewow: Takže ti sestavím plán: asi nevíš kde bydlí, takže nezbývá, než ji zavolat. Jestli nemáš telefon, tak aspoň to ICQ. Navaž komunikaci, zeptej se třeba na počasí a hned říkej, že ji zveš na kofolu. Když se bude vymlouvat, tak ji nenuceně přemlouvej, že je to přece jenom kofola. Pokud bude vzdorovat moc dlouho, tak ji do ničeho netlač. Komunikaci po ICQ zvol jen krátkou, tak ideálně 10-15 minut potom se odpoj. A pozvání se snaž udělat hned ten den třeba za hodinu nebo tak. Do školy se první týden nemá co ko učit, takže výmluvy neber. Držím palce.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Září 2008, 14:07:06 »

D9: chceš soutěžit?  Super! Raděj vsaď něco míň důležitýho, ruka se ti může hodit (obzvlášť pravá).

reknetewow: Takže ti sestavím plán: asi nevíš kde bydlí, takže nezbývá, než ji zavolat. Jestli nemáš telefon, tak aspoň to ICQ. Navaž komunikaci, zeptej se třeba na počasí a hned říkej, že ji zveš na kofolu. Když se bude vymlouvat, tak ji nenuceně přemlouvej, že je to přece jenom kofola. Pokud bude vzdorovat moc dlouho, tak ji do ničeho netlač. Komunikaci po ICQ zvol jen krátkou, tak ideálně 10-15 minut potom se odpoj. A pozvání se snaž udělat hned ten den třeba za hodinu nebo tak. Do školy se první týden nemá co ko učit, takže výmluvy neber. Držím palce.

vidíš, já sem tejden v prváku a už sem se učit musel, takže ono s timhle bych nesouhlasil, nicméně ten plán je vskutku dobrý
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Září 2008, 18:13:09 »

Když odpovídáš na nějakej inzerát nebo píšeš vzkaz přes net, tak buď maximálně stručnej a hlavně originální. Když píšu některý holce vzkaz, tak buď ho píšu mega dlouhej (ale gramaticky správně a přehledně (odstavce apod.), ale ne moc spisovně) a nebo úplně krátkej a většinou nějakou narážku. Jakmile ti dá icq, tak si s ní povídej maximálně dvě hodiny a potom jí někam pozvi. Nemluv vůbec o sobě (ve smyslu jakej si), ale třeba piš svý zážitky s kámošema apod. A ona automaticky bude psát svý.

Ale podle mě je hledání holky přes net na dvě věci (protože většinou se z toho vyklube kamarádka a nebo si přitáhneš fúrii, žárlivku nebo něco podobnýho. Fakt neznám nikoho, kdo by si našel přes internet holku, s kterou by byl spokojen a chodil s ní dýl než 14 dní).
Zaznamenáno

Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Září 2008, 20:27:01 »

Ja naopak mam kamarata, ktory si takto nasiel cez net holku 2 razy. S tou prvou vydrzal asi rok a s tou druhou mali teraz druhe vyrocie a uz sa k sebe stahuju. Ja to neodporucam ani neodsudzujem. Je to jedna z moznosti, ktora moze vyjst a nemusi. Ale urcite by to nemal byt jediny sposob, ako zbalit holku a ked je to nazivo, tak je to po prve zabavnejsie a po druhe efektivnejsie. A po tretie vies na com si Úsměv
Zaznamenáno
brtvrt

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Zlín
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 27. Říjen 2008, 18:03:53 »

Ja naopak mam kamarata, ktory si takto nasiel cez net holku 2 razy. S tou prvou vydrzal asi rok a s tou druhou mali teraz druhe vyrocie a uz sa k sebe stahuju. Ja to neodporucam ani neodsudzujem. Je to jedna z moznosti, ktora moze vyjst a nemusi. Ale urcite by to nemal byt jediny sposob, ako zbalit holku a ked je to nazivo, tak je to po prve zabavnejsie a po druhe efektivnejsie. A po tretie vies na com si Úsměv

Njn, jenže někdo na to hold nemá najít si holku jinak, samozřejmě se  mezi ně řadím i já  Smutný
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 27. Říjen 2008, 19:38:43 »

A zkoušels to naživo? Nebo je to jenom tvůj názor nepodložený praxí?
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
brtvrt

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Zlín
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 27. Říjen 2008, 19:42:04 »

A zkoušels to naživo? Nebo je to jenom tvůj názor nepodložený praxí?
 Toť reakce na mne?
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 27. Říjen 2008, 20:03:07 »

Ano, reakce na tebe.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
brtvrt

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Zlín
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 28. Říjen 2008, 00:57:43 »

To se ví, že nezkoušel, opravdu se na to vůbec necítím, ale třebas se někdy překonám   Mrkající
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 28. Říjen 2008, 17:04:49 »

To se ví, že nezkoušel, opravdu se na to vůbec necítím, ale třebas se někdy překonám   Mrkající
a helemese, někdo ve stejný situaci jako já, akorát já mám hodně času to odkládat  Úsměv
Zaznamenáno
brtvrt

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Zlín
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 28. Říjen 2008, 17:07:10 »


[/quote]
a helemese, někdo ve stejný situaci jako já, akorát já mám hodně času to odkládat  Úsměv
[/quote]

njn, smyška času se mi utahuje  Smutný
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS