Jak jí mám porozumět?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 02:21:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak jí mám porozumět?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Stojí o mně nebo ne?
Ano
Ne

Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak jí mám porozumět?  (Přečteno 3238 krát)
Rey



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 08. Březen 2011, 22:14:18 »

Takže, na fóru jsem naprostý nováček, ale qark mám pročtený od zhora dolů. S ženami komunikuji už nějakou dobu takže mi nedělá problém navázat konverzaci a taky jsem extrovert, který se nebojí vyjádřit co cítí. Poslední dobou už se mi zdálo že mé nic nepřekvapí, ale právě nedávno jsem se dostal do docela tíživé situace, ze které nevím jak ven. Vezmu to zkrátka:
Na zápase ve vybíjené na škole, která je asi 50 kiláků od té naší jsem potkal jednu pěknou slečnu a od té jsem si vyptal číslo, ještě ten den jsem jí napsal jak mě zaujala a jestli by si nechťela popovídat. Její odpověď byla kladná a kromě asi tří hovorů týkajících se převážně poznávání toho druhého jsem proesemeskovali asi tak dvě nebo tři noci a to na plné čáře. Z počátku se zdálo být všechno fajn, ale zná ji i jeden můj kamarád (mimochodem ji zná líp než já) a tak se jí okamžitě začal vyptávat jestli se jí líbím jestli máme společné zájmy atd... jenže zde nastal bod zlomu a sice jsem zjistil že má kluka (což by za normálních okolností nebyl problém) a tady se začaly rozdělovat esemeskovací dráhy schémata já+ona a on(mluvíme o "kamarádovi")+ona. Například mě s otevřeným srdcem řekne že se jí líbím (opět upozorňuji, že mě zná pouze chvíli) a kamarádovi radši nic neříká. Dále pokud bych se sní o čemkoli typu "moc se mi líbí tvé oči" bavil já okamžitě to příjme, ale pokud jí kamarád řekne že se mi líbí, tak naráží na přítele větou "nedohazuj já už kluka mám", proto nyní nevím co si o tom mám myslet. Aby jste si nemysleli, že je toho poněkud málo, tak vám dám ještě jeden příklad musím se vás ale nejprve zeptat, kdy vám holka naposled napsala první? protože přesně to se stalo. Po těchto proesemeskovaných nocích už jsem delší dobu nekomunikovali a člověk by řekl že pokud nemá zájem už by se na mě vykašlala ale ona mi napíše jak se mám co dělám a ať jdu volat, co si o tom mám myslet?

Předem děkuji za odpověď...     
Zaznamenáno

Jen dvě věci jsou nekonečné, vesmír a lidská hloupost. Tím první si ale nejsem jist.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Březen 2011, 22:48:19 »

kamarádovi přece nepřizná, že se jí líbíš, protože má kluka a vypadala by divně.
tak ale tím, co dělá dokazuje, že o tebe zájem má. to je u ženských důležitější.... činy, ne slova.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Březen 2011, 23:33:47 »

Proč se tak staráš o to, co si slečna píše s tvým/jejím kamarádem? Na ně kašli, jdi si za svým  Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS