jak ji nestratit

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 01:06:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak ji nestratit
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak ji nestratit  (Přečteno 7315 krát)
klonl

Karma: -6
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« kdy: 03. Leden 2009, 12:14:03 »

Zdravím, v poslední době sem navázal super vztah ze slečnou N. Slečna N mě má také nejspíš ráda, blbnem u mě, líbačky atak dál... No však to znáte, beru to pomalu jako že už jsem sní, tak teď jestli byste mi mohli dát nějáké rady ať to nezdrbu, jak si ji udržet prostě... Dík moc..  Nápad Otázka
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Leden 2009, 12:28:01 »

...nehledět na ní jako na "bohyni"
...nedělat pro ní první poslední
...nesouhlasit s ní ve všem
...mít i svý jiný zájmy, nesmíš jí dávat najevo že když není s tebou že nevíš co dělat
...škádlit jí, vyvolávat u ní smích
...nezačít jí psát nebo říkat jak jsi nikdy nikoho tak nemiloval a podobný blbosti, jak ona je ta nejúžasnější atd.
...atd atd.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Leden 2009, 13:18:06 »

panebože to je hrozný tyhlety rady, nemůžu si pomoct Šťastný ... nezačít jí psát nebo říkat jak jsi nikdy nikoho tak nemiloval a podobný blbosti, jak ona je ta nejúžasnější atd ... já tohle holkám řekl už hodněkrát, protože to prostě byla pravda a ony mi to říkaly taky! tohle samozřejmě psát a říkat MUSÍŠ!... lidi to rádi slyšej!... je jasný, že když s ní budeš spát, tak jí u toho nebudeš říkat, jak je děsná nebo u toho mlčet, ale budeš jí právě říkat, jak je úžasná, skvělá, sladká apod.... tyhle věci se ve vztahu říkají pořád... hlavně prosimtě neposlouchej tyhle rady, že na ní máš srát apod... ser na ní jen, když budeš vědět, že ona sere na tebe... neposlouchej rady typu: "NIKDY jí neříkej, že jí miluješ" apod... říkej jí to pořád, když to bude z její strany stejný !.... přizpůsobuj se, ale zároveň buď přirozenej... když to tak cejtíš, tak to řekni a na tyhle povýšený kraviny a ignorování se prosimtě vyser....
Zaznamenáno

stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Leden 2009, 13:27:23 »

D9 to teď fakt skvěle vystih... to je ten správnej návod.. rady od henryho se hodí tak ze začátku vztahu prvních 14dní-4tejdny.... pak už an to stejně budeš sr*t Šťastný a pojedeš po vlastních kolejích
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Leden 2009, 13:29:40 »

I když se to nestává často, tak tentokrát musím souhlasit s D9.
Samozřejmě je důležité u ní vyvolávat zájem o tebe, ale jestli se to dá udělat (u holky pro vztah) těmito pickuperskými způsoby (občasná ignorace, negování apod.) nevím...spíš ne než jo.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Leden 2009, 13:55:09 »

D9: koukam žes to nepochopil jak jsem to myslel.

Ani v jednom bodě jsem nenapsal že má na ní srát. Ale dobře, zapomněl jsem uvést hlavní myšlenku od který se to odvíjí a to aby neprojevoval víc citů než ona. Nikde jsem neřekl, aby když mu ona řekne Miluju Tě, aby on jí řek A já na tebe seru, to sis překroutil k obrazu svému. Myslel jsem to ve smyslu, že ona mu napíše třeba: Mám tě ráda! a on na to: "Já tě strašně miluju, nikdy o tebe nechci přijít, bla bla! Šťastný

Citace
Samozřejmě je důležité u ní vyvolávat zájem o tebe, ale jestli se to dá udělat (u holky pro vztah) těmito pickuperskými způsoby

to co jsem napsal nemá s pickupem nic společnýho  Šťastný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Leden 2009, 13:56:28 »

kdyz uz jsi ve vztahu, tim, ze schvalne davas min ochuzujes jen a jen sam sebe Vykřičník
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Leden 2009, 14:43:48 »

........
Vyjimecne souhlas Úsměv
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Leden 2009, 14:48:47 »

Noghri:

 jasně že když už s holkou chodíš nějakou dobu, tak je to už jiný, ale klonl psal že je na začátku, kdy ta holka nemusí být ještě totálně zamilovaná, tak jsem reagoval na to. Ne na to, jak si jí udržet až s ní bude chodit půl roku nebo rok....
« Poslední změna: 03. Leden 2009, 14:54:36 od henry » Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Leden 2009, 15:08:22 »

Souhlasim s D9...

Ono bude nejlepší, když se budeš chovat normálně - žádný přetvařování. Řekni to, co chceš říct, kdy to chceš říct a jak to chceš říct. Beztak se budete vzájemně přizpůsobovat, ale nench to zajít tak daleko, aby ses přizpůsoboval jenom ty jí. To znamená, aby sis zanechal něco svýho, co ona bude respektovat. Neříkej jí "pořád" ty kecy, jak ji strašně miluješ atd. Ale neříkat to vůbec je chyba taky. Musíš si najít hranici, kdy je to ještě normální a kdy už to přeháníš.
Ale stejně si myslim, že nejdůležitější rada je: BUĎ SÁM SEBOU
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Leden 2009, 15:09:58 »

no a? bez ohledu na to jak dlouho me vztahy trvaly, jedna vec se mi vyplatila. uzivat si dnesek, bez ohledu na zitrek i kdyz vim, ze to treba obrecim. pokud chci davat, davam. pokud chci brat beru. zni to sobecky, ale funguje to.

chci radeji mit trimesicni vztah, kde se nemusim pretvarovat a hrat hry a ty tri mesice byt skutecne stastna a sama sebou, nez mit trirocni, ktery bude postaven na tom, ze jsem na zacatku kalkulovane dosahla toho, ze se ten chlap zamiloval tak, ze zustal. protoze ver nebo ne, me osobne tyhle hry nebavi a spis me vycerpavaji. a muj postoj je jsem jaka jsem, ber nebo nech byt.

cili klonl, nepremyslej o problemech, protoze je tim privolas. negativni mysleni a strach ti muzou nadelat ze zivota zatracenou paseku driv nez se nadejes. neboj problemy prijdou samy i bez tveho pricineni, preci jen zijes skutecny zivot, ne pohadku. nepotrebujes jeste mit na krku i pocit viny, ze sis ten vztah sam zpackal. mit strach, ze o ni muzes prijit je normalni, ale nesim se tim nechat pohltit.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Leden 2009, 15:27:25 »

koukam, že se tu všichni shodnou na tom, že je člověk má být sám sebou a na nic si nehrát (i když to jsem neřekl ani já, že by měl člověk něco hrát).
Tak v tom případě mi teda řeknětě proč v dřívějších dobách, když o mě měla nějaká holka zájem a viděl jsem že jsem jí sympatickej a byl jsem sám sebou - psal jsem jí (na počátku vztahu) mnoho sms,  jak je úžasná, že takovou holku jako ona jsem ještě nepotkal, jak jí moc miluju a že ji nechci nikdy ztratit (ona taky psala, ale v mnohem menší míře)...tak časem holka zájem ztratila a napsala mi jak jsem milej a že budem kamarádi....
pro mě tohle všechno znamenalo chovat se NORMÁLNĚ, žádný přetvařování....

ale odpovím si sám: protože jsem se moc snažil, a nenechal tu holku aby se trochu snažila ona....

jinak jasně že souhlasím s tím, že ve vztahu by měla být rovnost, jednou napíše ten, po druhý ten atd....prostě jediný co chvi říct je, aby člověk nebyl moc závislej a oddanej, to je celý... Šťastný

Citace
Řekni to, co chceš říct, kdy to chceš říct a jak to chceš říct. Beztak se budete vzájemně přizpůsobovat, ale nench to zajít tak daleko, aby ses přizpůsoboval jenom ty jí. To znamená, aby sis zanechal něco svýho, co ona bude respektovat. Neříkej jí "pořád" ty kecy, jak ji strašně miluješ atd. Ale neříkat to vůbec je chyba taky. Musíš si najít hranici, kdy je to ještě normální a kdy už to přeháníš.

jo smoulo ty jsi to vystih, takhle nějak jsem to myslel....

« Poslední změna: 03. Leden 2009, 15:31:54 od henry » Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Leden 2009, 15:31:35 »

ale odpovím si sám: protože jsem se moc snažil, a nenechal tu holku aby se trochu snažila ona....

Jo odpověděl sis sám Úsměv
Ale jak sem psal. Musíš si vždycky najít hranici, kdy je to ještě únosný a kdy už ji tim v podstatě otravuješ.
A ještě jednu věc bych rád řekl. Psát holce na začátku vztahu, že je naprosto úžasná, že ji strašně moc miluješ, že takovou si vždycky hledal, je docela blbost. Tu holku znáš chvilku a nevíš, jestli se náhodou nějak nepřetvařuje, aby tě dostala. Něco takovýho bych holce řekl až tak po cca 3 měsících chození.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Leden 2009, 15:36:11 »

Citace
A ještě jednu věc bych rád řekl. Psát holce na začátku vztahu, že je naprosto úžasná, že ji strašně moc miluješ, že takovou si vždycky hledal, je docela blbost. Tu holku znáš chvilku a nevíš, jestli se náhodou nějak nepřetvařuje, aby tě dostala. Něco takovýho bych holce řekl až tak po cca 3 měsících chození.

No to já už vím teď taky, jen jsem chtěl poukázat na to, že jste tu pořád řešili, aby člověk za každý situace byl sám sebou. A v tý době já to tak bral, že jsem sám sebou. Teď vím, že tohle psát je blbost.

A přesně tohle, co tu teď píšeš, jsem chtěl klonl-ovi (kterej možná je na ZAČÁTKU vztahu) říct v mým prvním příspěvku....
to jen D9 to pochopil úplně jinak, jako že tu radím něco aby se člověk přetvařoval a na holku kašlal a podobný blbosti....

Citace
říkej jí to pořád, když to bude z její strany stejný !.... přizpůsobuj se, ale zároveň buď přirozenej
ale s tímhle souhlasím....
« Poslední změna: 03. Leden 2009, 15:47:32 od henry » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Leden 2009, 22:31:16 »

Já sem pochopil jak to henry myslí a souhlasím. A dokonce to napsal dobře. Náš milý klonl totiž je na úplném začátku skoro-vztahu. A to je přesně ta doba, kdy to pos*re tím, že se bude moc snažit. Takže než mu vysvětlovat, jak to správně vyvážit je lepší mu napsat, ať to dělá takhle a on včas dospěje do fáze, kdy už mu tyhle všechny poučky budou k ničemu a bude v tom až po uši Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS