jak jí zlepšit náladu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:25:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak jí zlepšit náladu...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak jí zlepšit náladu...  (Přečteno 8998 krát)
Pharellon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« kdy: 04. Leden 2012, 11:44:28 »

Zdravím,

tak abych přiblížil svojí situaci. Chodím s o rok a půl starší slečnou, jsme spolu už skoro 6 měsíců do teď bez nějakých větších problémů (občas nějaká ta šarvátka kvůli blbosti).. Ovšem nedávno, jsou to dva týdny zpátky, se u ní v rodině stala jedna nepříjemná záležitost a od té doby je ode mě hodně odměřená. Přitom ale na silvestra to vypadalo, že už je se vším smířená a bude se to jen a jen zlepšovat... Ale další den začalo to samé, co se dělo celou tu dobu předtím, co se stala ta nepříjemná událost - stále odmítá se mnou chodit ven, protože musí koukat na seriály, je unavená a nebo se jí prostě nechce - odmítá chodit se mnou do společnosti, protože prostě nemá na lidi náladu... Už si se mnou skoro nepíše - resp. nepíše si skoro s nikým, její SMSky na dobrou noc taky odpadly, chová se ke mě, jako bych pro ní už nic neznamenal... a sex je vůbec teďka uzavřená kapitola...
Možná chce prostor, možná ji neumím dostatečně zlepšit náladu, možná jenom ztrácí zájem ? Celou dobu se snažím ze všech sil jí pomoct, ale je to k ničemu...
Posledně potkala pár svých kamarádů, které dlouhou dobu neviděla a hned se vrátila s mnohem lepší náladou - když jsem viděl, že já, její přítel nic nezmůžu, ale kamarádi kteří ji vidí sotva párkrát za rok ji zvládnou zlepšit náladu za pár minut, tak mě to trochu podlomilo nohy...

Co by jste dělali v mojí situaci ? Chtěl bych udělat něco, co by jí rozveselilo, zlepšilo náladu - udělat něco, kvůli čemu by ve špatných situacích chodila za mnou a nezůstávala doma na pospas sama sobě... ale nemám inspiraci, cokoliv jsem zkusil, tak to bylo k ničemu...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Leden 2012, 12:13:07 »

A co se stalo v té rodicě? Jí zabásli tátu za vraždu nebo co? to tak na mě působí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Pharellon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Leden 2012, 12:28:30 »

no... umřelo jí domácí zvířátko který měla hodně ráda a jelikož je hodně přecitlivělá tak jí to takhle vzalo... není to taková tragédie no, ale udělalo to s ní tohle a nevím co s ní mám dělat...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Leden 2012, 08:53:52 »

Je divný, že právě pokud ty jsi její přítel, nejsi ten, za kým jde, aby se z toho dostala. jsi si jistý, že neřeší jinej problém a jen se za toto neschovává?
Na mě to totiž tak působí a nebo je opravdu hodně přecitlivělá.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Pharellon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Leden 2012, 11:30:21 »

Ona nejde za nikým... ani za mnou, ani za nikým jiným...
Stoprocentně jistý si nejsem, ale myslím že se za to neschovává, že jí to opravdu takhle vzalo
Zaznamenáno
Marshal
*


Life's game...

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Místo: Trutnovsko
Příspěvků: 132


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Leden 2012, 18:26:25 »

no... umřelo jí domácí zvířátko který měla hodně ráda a jelikož je hodně přecitlivělá tak jí to takhle vzalo... není to taková tragédie no, ale udělalo to s ní tohle a nevím co s ní mám dělat...
Kup jí nový Úsměv
Zaznamenáno

Chybami se člověk stává člověkem. Čím víc naděláš chyb, tím víc budeš společensky žádanější.
Grand
*
Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Leden 2012, 18:39:22 »

kup jej kožuch alebo diamantovy prsten a bude skakat po tebe jak dajaka ku.va čo stoji pri dialnici a ma odjazdene dvadsat rokov
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS