Jak moc hledí ženy na vzrůst muže?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:13:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak moc hledí ženy na vzrůst muže?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak moc hledí ženy na vzrůst muže?  (Přečteno 16182 krát)
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« kdy: 07. Červenec 2011, 16:07:12 »

Zdravim, mám takovej dotaz. Ptal jsem se nějakejch holek, včetně mé sestry a a všechny chtěj vysokýho chlapa, alespoň 180 cm+, menšího prej nechtěj. Je fakt že už kolikrát jsem viděl fakt pěknou holku s klukem kterej byl o 2 hlavy větší než ona, přitom nebyl ani nijak hezkej. Co si o tom myslíte vy? Už z toho pomalu začínám chytat bonapartův komplex pač bohužel průměrného vzrůstu muže nedosahuju.  Úsměv
Ještě otázka. Je mi 19, měřim 171 cm...můžu ještě vyrůst? Alespoň do těch 175 bych to ještě chtěl dotáhnout  Úsměv . Je tu někdo kterej třeba výrazně vyrostl ještě ve dvaceti? Na netu jsem četl že chlapi rostou do 21, jenže já asi v šestnácti vyrostl hodně a celkem rychle a to prej člověk už pak po tom "boomu" neroste.

// Jo a chodím do posilovny. Je takovej mýtus že pak člověk neroste, co si o tom myslíte vy?
« Poslední změna: 07. Červenec 2011, 16:13:42 od Noon » Zaznamenáno
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Červenec 2011, 16:31:55 »

Moji dva kamarádi jsou menší, pod 180 a na nezájem si nemůžou stěžovat. Ale jsou zas hezčí v obličeji. Já jsem větší, přes 180 a nicmoc.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Červenec 2011, 19:30:36 »

Všeobecně se to opravdu tak tvrdí, ale podle mě je to jeden z mnoha faktorů. Já mám cca 186 a odhánět holky fakt nemusim  Podivený
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Červenec 2011, 19:33:07 »

Hraje to roli, většině holek se líbí vysokej chlap.... ale není to jen o tom a pokud se chceš vymlouvat na výšku, nedělej to, byl by jsi za slabocha.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Červenec 2011, 19:50:53 »

Ono to podle mě je hlavně tim, že větší výška dává člověku v mnoha oblastech automatickej alfa status. Jeden kamarád, který má 196 (a sportovní postavu, tj ne vychrtlík) je, co se týče prvního dojmu, alfou všude, kam přijde, a neni to jeho vystupováním ani ničím jiným, ale skutečně tím fyzickým vzrůstem. Nikdo si na něj nedovolí bejt drzej, atd.
Zaznamenáno

ulala

Karma: 0
Věk: 38
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Červenec 2011, 21:28:37 »

ten moj moc vysoky nie je, ma asi tak o 10 cm viac ako ja... Ma to jednu vyhodu, ked mu chcem dat pusu, nemusim si brat rebrik, ani vyskakovat a jeho zase neboli krk Úsměv Inak neviem cim to je, podla vysky som si nikdy chlapov nevyberala, ale skoro vsetci moji ex, alebo ti ktori sa mi pacili, boli zhodou nahod vyskovo cca iba o par centimetrov vyssi odo mna.
Zaznamenáno
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Červenec 2011, 10:40:46 »

Díky za odpovědi. Joei, máš pravdu, pravdou je taky že už na sobě ty chyby přímo hledám což je asi špatně Mlčím
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Červenec 2011, 23:32:18 »

Podle mého je to podvědomý pocit bezpečí, když vedle ní stojí "něco velkého". Ale myslim, že ten pocit se dá dohnat i jinak než výškou. Třeba tím, že prostě ztělesňuješ bezpečí. Já třeba (z části podvědomě, z části vědomě) když jdu, tak jdu na "nebezpečné straně" (u silnice, na straně kde je nějaká skupinka ožralů, atp.) Pár holek (resp. jedna) si toho už všimlo ... a hodně to ocenila..., že to na ní působí hrozně romanticky (jakože princ ochranitel) a zároveň sexy (jakože jsem nebojácný).

Nevim ale, jestli to tak fakt je, nebo jestli tim borka sledovala něco jiného.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 12. Červenec 2011, 00:25:25 »

Je to asi taková všeobecná domněnka, že holky chtějí vysokýho... když nějaká mluví o tom, jak by měl její kluk vypadat, tak většinou říká "vyšší", ale co maj říkat... že chtějí malýho? Úsměv Jinak ale co pozoruju, tak striktně požaduje dlouhána jen málokterá, většině stačí, když je kluk o kousek vyšší nebo dokonce stejně vysoký... no a všichni víme, že jsou i páry, kde je kluk menší. Čistě podle výšky se absolutně nedá určit, jak na tom kluk s holkama je/bude. Znám menší kluky (168-170) a o holky nemají nouzi, a naopak vyšší (185+), kteří jsou zoufale bez holky.

Co se týká toho růstu, tak některé zdroje opravdu uvádí, že kluci můžou růst i nějakej ten rok po dvacítce, ale je to hodně individuální. Někdo se výtáhne v pubertě a pak už klidně od 15ti vůbec neroste. Já jsem nejvíc povyrostl někdy mezi 15-16 a pak už prakticky nic, možná 1-2 cm.
« Poslední změna: 12. Červenec 2011, 00:54:56 od NeverLetYouGo » Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. Červenec 2011, 01:43:04 »

Ježiš to je jedno. Já mám cca 164 a taky na to dlabu. Tohle je úplně irelevantní. Je jasný, že výška symbolizuje dominanci, jenže tu si klidně získáš v první větě, kterou na holku vybalíš. Spíš záleží obecně na BL, než na tvojí výšce. Jsou kluci, co jsou vysocí a choděj se shrbenejma zádama a v naprostém beta postoji, pak jim je ta výška samo sebou k ničemu.

Tady za chvilku bude dotaz, jestli je lepší mít blonďatý, nebo černý vlasy.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 12. Červenec 2011, 12:37:16 »

Na druhou stranu ono je to oboustraný.... kluci taky chtějí většinou menší holku
Zaznamenáno

Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 12. Červenec 2011, 12:44:48 »

Taky mám okolo 165 (trochu víc možná) a už nevyrostu. Musíš se s tím smířit. Naneštěstí na výšce tolik nezáleží.
Třeba Tom Cruise má taky jenom 170cm, ale on to zase vynahrazuje svým charismatem.

Jak už tady psali, není to že ten kdo je vysoký má buchtičky a ten kdo je malý nemá. Taky Innominate (už sem moc nechodí) má stejně jako já, jenže opravdu dokáže zapůsobit, charisma jak hrom a rozhodně si na nezájem nemůže stěžovat.

Od kolika chodíš do posilovny? Posilování na to opravdu trochu vliv má, ale jen do cca. 15 let do kterých se nedoporučuje výrazně cvičit, právě aby se nezastavil růst a pár dalších věcí.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 12. Červenec 2011, 12:46:39 »

Bavil jsem se o tom s několika holkama a závěr bych udělal asi takový:

Pokud by si průměrně vysoká dívka měla vybrat mezi chlapem s charakterovýma vlastnostma X a výškou 175 cm a chlapem s charakterovýma vlastnostma X a výškou 190 cm, tak volí toho vyššího.

Být vysoký je jako třešnička na dortu. Ale pokud by si měla dívka vybrat mezi hnusným dortem s třešničkou a chutným dortem bez ní, volí vždy ten chutný Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 12. Červenec 2011, 20:03:00 »

tak já taky přidám trošku do mlýna Šťastný myslím, že výška není tak důležitá Úsměv ano dá se považovat třeba za menší výhodu ale není zas tak důležitá toť muj názor Úsměv já mám 170 cm a mám momentálně přítelkyni která je o něco vyšší než já Šťastný a ani jednomu z nás to nevadí Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Noon

Karma: 4
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 12. Červenec 2011, 21:48:35 »

Tak díky že jste se tady ještě trošku rozepsali. Už na to kašlu, byla to blbá otázka já vím  Úsměv Ale povzbudilo mě to co už. Jinak Daidalos, do posilky chodím od novýho roku, tudíž se mě to asi netýká co?  Mrkající
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 12. Červenec 2011, 22:02:59 »

Netýká Úsměv. A nedělej si planý naděje. Na 99% nevyrosteš.

Já vždycky když mě holka odkopne, tak se vymluvim na to, že to je kvůli tomu jak jsem malej  Provokatér (naštěstí vim že to pravda neni Šťastný)
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Srpen 2011, 23:17:00 »

Ježiš to je jedno. Já mám cca 164 a taky na to dlabu.
To jsme dva, mám 164 cm přesně.
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 20. Srpen 2011, 03:40:54 »

Jo, Mentor/Innominate je klasa!.... . Já mám 189cm , jen abych vás popíchl  Mrkající


Výška určitě není to, co rozhoduje. Já jsem vždycky chtěl být menšího vzrůstu  Šťastný. Určitě to neřeš,  nezměníš to ( nějakejm tabletkám bych nevěřlm).. Soustřed se na spíše na sebe, jako osobu.


pocit bezpečí, když vedle ní stojí "něco velkého".
  Provokatér  Smějící se
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Září 2011, 08:56:03 »

Holky chtějí někoho, kdo vypadá mužně => dává jim to pocit bezpečí
Podle mě to není ani tak ve výšce, jako v postavě... pokud člověk měří 165 a má široký ramena a trošku svaly, tak myslím že tam ta výška vůbec nevadí....
ale pokud někdo měří 171 cm jako já, má úzký ramena, předloktí užší a ruce menší než plno holek (ano taky jako já), tak to podle mě má na holku vliv velký - z vlastní zkušenosti Podivený
Už kolikrát jsem slyšel od holky, která třeba o mně trochu uvažovala: "A nechtěl by jsi trochu přibrat?"
Přitom nejsem žádnej vychrtlík, k výšce 171 cm vážím 65 kg, což si myslím že je normál, jenže geneticky jsem zdědil tu subtilnější tělesnou schránku..... ano, kdybych navštěvoval posilovnu, jistě bych se obalil trochu svalama, ale ramena nebo zápěstí (myslím teď kosti, ne svalovou hmotu) se mi nerozšíří....
To vysvětluje podle mého i to, že mi holky často říkaj, že jsem hezkej, čímž ale myslí nejspíš obličej....jako celek už jim přitažlivej nepřipadám a ty normal girl nebo HB si mě k tělu nepustí....

Takže tohle všechno dohromady, podle mého má výrazný vliv na to, jestli je holka ochotna s člověkem něco mít nebo ne.....
Každopádně jak řekl borec Karel: "V ksichtu to není!  Smějící se
Zaznamenáno
Clark

Karma: 12
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Září 2011, 14:15:20 »

S tím posilováním je to mýtus, naopak jsem jsem někde četl, že když budete hodně žrát a překročíte určitou frekvenci posilovacích tréninků (možná tak 3 nebo 4 denně), tak společně s růstem svalů na to začnou reagovat růstem i kosti. To tělo řekněme "zblbnete"... navíc biologicky se v kostech vytvářejí pořád nové buňky, takže je to možné. Fungovat by to tedy mělo i ve starším věku, tedy i po 21. roku. Takový experiment ale určitě vyžaduje odborníka a skvělé poznání svého těla (dlouholetými zkušenostmi s tréninkem), protože nezkušeným lidem to jen ublíží.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Září 2011, 19:16:58 »

..HB si mě k tělu nepustí....

S timhle přesvědčením se nedivím, že se ti to stává.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Září 2011, 19:37:27 »

..HB si mě k tělu nepustí....

S timhle přesvědčením se nedivím, že se ti to stává.

To není přesvědčení, to je konstatování reality...  Mrkající i když jsem cítil, že bych pro tu holku mohl být přitažlivej (třeba úsměvy a tak) a měl jsem dobrej state a cítil se před ní alfa, tak nikdy žádná větší iniciativa od ní nebyla a ani moje nebyla opětovaná, takže jsem zas rychle z toho pocitu vystřízlivěl...
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 02. Září 2011, 18:43:49 »

Tak jasný, že jen přemýšlením rádoby alfa to nezvládneš. Pointou je, že si musíš v hlavě připustit, že tě holky milujou
a postupně začneš cítit, že se to stává skutečností. Jsem toho živým důkazem.

PS: psal jsem ti PM, bylo by slušné reagovat.

Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 14. Prosinec 2011, 22:05:10 »

No tak já mám 179, na večer 177 cm Šťastný , a mám komplex z toho že jsem malý  Kroutící očima...holka kterou teď chci zkusit říká, že chce jen vyššího kluka, protože chce aby ji ochránil, zatím ona se vedle kluků pokaždé cítila jako ta co má chránit, protože ona měří 180...no já sice nejsem vyšší než ona, ale beru to jako výzvu, ikdyž jasně říká že menšího kluka by nepřekousla  Úsměv.
Ale prostě fakt mám komplexy z toho že jsem malý, ať se podívám kamkoliv každý je vyšší...A je mi 18, už neporostu, ale pořád si dávám naději, co když přece to dám na 183 cm...ikdyž 4 cm vyrůst už fakt nepujde
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 14. Prosinec 2011, 23:48:50 »

Já měřim cca 170 a dřív jsem z toho taky měl hrozný komplexy a štvalo mě to, ale postupem času jsem si na to zvyknul. Dá se říct, že jsem z toho udělal i svojí přednost a jsem rád, že měřim takhle málo. Navíc je to výhodný třeba i při posilování, protože se mi daleko líp dřepuje než kdybych měřil víc. Samozřejmě každý má svoje plus a mínus, v něčem je výhoda bejt vysokej a v něčem bejt malej, ale zase na druhou stranu je to hlavně o hlavě jak se s tim člověk vyrovná a dokáže se zaměřit hlavně na ty plus. Taky bych řekl, že je to dost v sebevědomí. Když má kluk vysvoký sebevědomí tak mu nemusí vadit ani vyšší holka a může pro ní být oporou.  Super!
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS