Jak moc to (ne)znamená?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 13:32:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak moc to (ne)znamená?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak moc to (ne)znamená?  (Přečteno 24043 krát)
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« kdy: 18. Únor 2016, 18:14:55 »

Zdravím,

jak moc podle vás znamená, když holka (na párty, při rozloučení po rande, kdykoliv kdekoliv...) při pokusu o pusu uhne? Qark na webu pro tenhle případ myslím píše "Pokud uhne, jste nahraní". Myslíte si, že po takovýmhle "odmítnutí" je šance to obrátit? Co v "překladu" tohle uhnutí (nebo jiný podobný, negativní signál) znamená, když to mezi vámi např. při rande jiskřilo a všechno šlo v pohodě?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Únor 2016, 00:52:37 »

Kamarádka neuhne. Holka co tě chce neuhne. Když uhne, tak to znamená, že je jí jasný, že jí chceš a je to způsob, jak ti dát najevo, že tě nechce. Takže IMO je to jasné znamení, že další snažení nemá cenu.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Únor 2016, 14:50:01 »

Nemůže uhnutí znamenat, že jsem to prostě zkusil moc brzo?...Tý holce se kluk sice líbí, ale jelikož tak soudí zatím pouze na základě dosavadní konverzace (což v případě nějaký párty může být klidně jen pár minut), může se chtít ještě chvíli přesvědčovat, že by byla k něčemu svolná. Když se o něco pokusím v týhle fázi, myslím, že je potom ještě možný to obrátit (sám jsem to tak jednou už zažil). Přecijen, holka, kterou kluk naprosto nezaujme, s ním nejspíš ani nikam sama nepůjde (neoddělí se od kamarádek) ne? Úsměv Otázku jsem spíš myslel tak, kdy už je odmítnutí 100% a kdy ještě ne.

Někde tady na fóru je podobné téma zaměřené na dlouhodobý horizont, teď mluvím pouze o jednom večeru.
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Únor 2016, 20:17:16 »

Je to akt nezájmu. Jinými slovy jí musíš ještě trochu víc opít  Šťastný
Já bych se v takovým případě otočil na patě a šel za jinou. Ale teoreticky to může znamenat, že jsi to zkusil moc brzo. Všechny holky nejsou stejný a třeba byla jen překvapená nebo chce hrát nedostupnou. Já být ve tvé kůži, tak jí nachvíli odepíšu, jestli se ozve sama, když ne, kašli na ní.

Měl jsem to trochu podobně v práci, zadaná kolegyně, sahal jsem na ní a tak. Pak mi na fb napsala, že se jí to moc nelíbilo. Tak jsem se na ní vykašlal. Za 3 dny se ke mě lísala a chtěla se zase bavit se skvělým klukem. Ale nene, já už to dávno táhnul s druhou kolegyní. Ted mě začíná stalkovat, když jdu do kuchyně, aby za mnou jako náhodou přišla a mohla mi vyčítat, že se s ní nebavím.
No prostě komedie.
Btw. Napsal jsem ti do zpráv.
« Poslední změna: 20. Únor 2016, 20:24:00 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Únor 2016, 16:48:23 »

Nelze to říct na 100%, ale převážně to tak je - když uhne, tak zájem nemá. Ať už jsou okolnosti jakýkoliv. Můžu mluvit i z vlastní zkušenosti. Naopak když holka chce, tak se sama podbízí, to snadno poznáš, že se na tebe hodně dívá z příma a je blízko.

Samozřejmě to můžeš dál zkoušet a může ti to vyjít, ale pokud můžeš oslovit jinou, s touhle neztrácej čas.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS