Jak na balení po internetu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 04:33:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na balení po internetu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Seznámení na internetu - jak navázat fyzický kontakt?  (Hlasování ukončeno: 08. Červen 2008, 14:02:48)
Pozvat holku co nejdřív ven, aby věděla, kdo vlasně jsem - 8 (21.6%)
Něco o sobě zjistit a vzápětí navrhnout nějaké rande - 17 (45.9%)
Poznávat se delši dobu a až poté navrhnout rande - 6 (16.2%)
Být velice opatrný, nechat dívku, ať sama navrhne schůzku - 0 (0%)
Holky se přes internet neseznamují - 6 (16.2%)
Celkem hlasů: 36

Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak na balení po internetu?  (Přečteno 11808 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 19. Květen 2008, 14:02:48 »

Zajímá mě váš názor, jak na balení holek po internetu...třeba přes libim....cz. Konkrétní situaci naznačím: napíšu holce (třeba jí pošlu stopu - jsi hezká), odpoví, trochu pokecáme - jaký má záliby, kam chodí do školy.
Ale jak dál? Je vhodné holku hned někam pozvat ven na nějakou společnou aktivitu (po pár dopisech) ?  Nebude si myslet, že takovýto seznámení je "divný" a co když se zalekne a přestane psát?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Květen 2008, 16:39:08 »

Když se zalekne a přestane psát, tak se nechtěla vůbec seznamovat, jen se bavit.

"Jít s klukem z internetu" a "jít s klukem z diskotéky" je úplně to samé - co se týče nebezpečí toho, že jsi uchyl a budeš jí chtít znásilňovat nebo tak něco Mrkající Šťastný

Psaní po netu je fajn, ale nesmí se to protahovat - jeden kámoš se takhle "zasek" a na setkání to nevypadá v nejbližších letech a to si rozumí a vlastně spolu skoro málem chodí Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Květen 2008, 16:43:57 »

Tady je asi nejdřív lepší zeptat se jí na jinej kontakat, než vzkazovník.... tim pozná, že něco myslíš vážně a nejsi jeden z těch dvaceti úchylů, co jí denně píšou (ty na to dou rychle). Dokonce mi většinou přišlo nejlepší začít si psát jen nějakym nevinnym dotazem na některou z fotek ("Neni tohle náhodou focený tam za tou hospodou u mostu..." Šťastný) a podobně........ poznáš, jestli je ochotná se chytnout a pak už můžeš začít Úsměv.....

Dál ale nevim, skoro dycky sem si třeba i dlouho psal, ale vyplynulo to do ztracena, protože sem jí nikam nepozval.... asi je lepší to udělat Smějící se
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Květen 2008, 16:55:11 »

tak ze vzkazů bych přešla na icq a pak na mobil ....chvilku flirtovat a pak někam jít....Asi neprotahovat, ale taky bych nešla, kdyby mě pozval hned u druhého vkazu na rande...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Květen 2008, 16:58:35 »

Monny: to se mi zda rozumne.. idealne tak 5-7 dnu na icq,  pred schuzkou jeste par sms..  je to dost na ziskani castecne duvery a aspon predbezne zjisteni,jestli to ma  vubec cenu a zase to neni tak dlouho na to,abyste si na rande nemeli o cem povidat.
Zaznamenáno
jiko

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Květen 2008, 17:17:25 »

Tak s mojí nynější jsem se seznámil přes net a můžu s vámi souhlasit. Nejdřív pár mailiků, pak icq, mobil, první rande, 2., 3., atd. doba od 1. mailu po 1. rande trvala 2 měsíce.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Květen 2008, 17:50:50 »

Ajaj, to je celkem dlouho. Právěže mi nastala situace, že jsem se seznámil s od pohledu zajímavou holkou. Strašně rád bych ji někam pozval, zatím jsme si vyměnili jen dvě nebo 3 zprávy...jde o to, že se teď koná v Brně plno akcí a já na ně nechci jít sám. (za měsíc nebudou)...tak váhám, jestli ji pozvat hned...třeba až si vyměníme ICQ. (Holka je nezadaná) Ale zase na to nechci jít tak rychle. Jak něco pokazím, tak to asi nenapravím.
Zaznamenáno
jiko

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Květen 2008, 18:09:16 »

no právě je to o tom si to všechno pěkně načasovat, ale jak psal někdo výš je jedno jestli jdeš na rande s někym z diskošky nebo z internetu. Pokud se bude chtít seznámit tak přijde.
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Květen 2008, 18:19:10 »

To pořadí komunikačních pprostředků bych trochu prohodil, ideální je nejdřív mail, po pozvání na rande získat číslo a s ajskem počkat až potom, co se uvidíte, protože abyste si taky nevybrali všechny témata předtim, než se prvně uvidíte... a mezi prvním kontaktem a pozváním nechat tak tejden až deset dní minimálně, pokud si píšete fakt hodně...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Květen 2008, 19:33:25 »

Než nápíšu odpověď na tvůj dotaz, asi bude vhodné zmínit, že osobně dávám přednost spíše seznámení v reálu, ale proti seznámení přes internet ABSOLUTNĚ NIC nemám Úsměv

Ne úplně souhlasím s tím, že jít na rande s "klukem z netu" a s "klukem z diskotéky", je to stejné. Z toho pohledu, že to může být úchyl snad ano, je to prostě schůzka dvou lidí, kteří se prakticky neznají. Na druhou stranu na oné diskotéce už byl onen osobní kontakt, povídání a ve většině případů i nějaké ty lehké intimnosti jako doteky, pusa... To přes net jaksi nejde.

Abych přešel k dotazu - myslím, že není vhodné vaši vzájemou "internetovou komunikaci" zbytečně protahovat. Stačí základní informace, pokec o obecném tématu. Nějaké detaily a dlouhé týdny povídání jsou asi spíš naškodu. Jednak taková "netová komunikace" může vytvářet jakousi vlastní realitu nesouvisející se skutečnou podstatou pisatele, a jednak samozřejmě "sežírá" témata pro budoucí osobní setkání. Z komunikačních prostředků bych tedy volil buď pouze ono libko, nanejvíš ještě ICQ. Mobil až po osobní schůzce.

Při balení na netu (nejen) asi nejsnáze získáš důvěru a sympatie dívky tak, že jí budeš dávat najevo, že jste v určitých věcech stejní a máte podobné názory - prostě ve smyslu "Ty mi úplně mluvíš z duše". Zase se ale moc nepřetvařovat, nesnažit se být za každou cenu vtipný (na netu), když v reálu vtipem vůbec nehýříš atd. Realita by pak vyšla stejně najevo a bylo by to kontraproduktivní.

Až dojde k samotné schůzce, tak hlavně si neříkej "teď, nebo nikdy", "když ji dnes nesbalím, tak je konec", to tě jedině znervózní. Uvolnit se a snažit se, aby měli oba z rande dobrý pocit a zájem na další schůzce.

Tak hodně štěstí  Mrkající
« Poslední změna: 19. Květen 2008, 19:43:32 od NeverLetYouGo » Zaznamenáno
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 19. Květen 2008, 20:55:03 »

Nejdříve bych si vzal kontakt asi na mail, nebo ICQ (mobil je ze začátku moc osobní, na to, že se vůbec neznáte), a pak bych si s ní psal nějaké základní informace. A tak po týdnu (záleží, jak se bude vyvíjet komunikace atd.) bych ji někam pozval. Ale na schůzce v reálném životě se můžete chovat úplně jinak. Ono něco jiného je osobní komunikace a komunikace přes internet. Přes net můžeš být upovídaný, vtipný, ale při osobní komunikaci můžeš být stydlivý a málo mluvit. Takže i přes tu "internetovou komunikaci" se nesnaž dělat ze sebe to, co nejsi. Při setkání by pak mohla být holka zklamaná.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 19. Květen 2008, 22:52:19 »

Vy to tu vsetci prilis vela riesite. Ked sa ti ta holka paci, vypytaj si od nej normalne cislo na mobil. Bud ti ho da alebo nie. Ked ti ho neda, tak vacsinou nema velmi zaujem zoznamovat sa. Pri maili alebo ICQ zase len pisete a nikam to nevedie. Toto je moja skusenost. Vacsinou tie dievcata nemaju problem dat mi mobil. Potom normalne zavolaj (nie sms). Po hlase ta trochu spozna, uvidi, ze si normalny a pokial to bude ako tak fajn, tak sa uskutocni aj schodzka. Hlavne do toho nedavaj vsetky svoje nadeje, ze s touto to musi vyjst, lebo budes zbytocne nervozny a ta holka to naozaj spozna. Za nasledok to potom bude mat to, ze na schodzku nepride.
Zaznamenáno
antton



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - vychod
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. Květen 2008, 10:57:12 »

Ja se takhle seznamil za posledni pul rok s 3 slecnama. Napsali sme si par vzkazu (do 10) a pak si bud ona nebo ja rekl o icq. Jedna mi dala mobil sama a od ostatnich sem ho nechtel. Vsechny 3 me uz nekam pozvaly, akorat je mi to na <I> pac vsechny bydlej daleko Šťastný
Jinak jedna zajimavost:
Vzdycky sem mel problem, bavit se s nekym koho z realu neznam, po icq delsi dobu. S touhle jednou slecnou si pisem/volame od silvestra kazdej den a vzdycky se je o cem bavit a casto to bejva nehorazna prdel Šťastný
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 21. Květen 2008, 17:30:35 »

Tak a jsem u toho. Se slečnou jsme si vyměnili pár zpráv a jen tak mimochodem jsem jí napsal, že by mohla přijít do jednoho klubu, kde se vyučuje jakýsi tanec (ještě jsem poslal webový odkaz, že skutečně je). Neodpověděla (ač byla přihlášena). Tak nevím, jestli tam mám jít naslepo a najdu ji tam, nebo se jí mám omluvit, že to bylo moc rychle, ale sháněl jsem narychlo někoho na tanec (třeba), nebo už se neozve nikdy...
Kéž by odpověděla třeba jen "ne"...jak já nesnášim to mlčení....ůůůů
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 21. Květen 2008, 18:35:32 »

myslim, ze predevsim prirozene:)

Muj nynejsi pritel si me vyhlidnul na foru, na seznamce omylem narazil na muj inzerat, a uz kutil plany:) Ja o nem nevedela nic, on znal asi rok moje prispevky z fora. Myslim, ze sme se videli asi tyden po tom, co sme si zacali psat, z duvodu, ze sme chteli zaparit NFS po siti, ale ja nemela NFS Úsměv Je pravda, ze pak sme se za nasledujici tri mesice videli "jen" trikrat, coz by vetsina lidi tady odsoudila asi stylem, ze ani jeden nemel zajem, a nijak se nesnazil. My se taky nesnazili. Proste to prislo.

Takze predevsim si padnout s holkou do noty. Kdyz si vymenite par mailu a budete z toho hodne rozpacity, radsi ji ani nikam nezvete. Kdyz si budete spolu sedet, tak to urcite nebudete resit tady na foru;) protoze k pozvani to dojde nejak samo.

Petanx > to je bohuzel neduh velkeho procenta slecen. Nevim, zda je to vychovou, nebo cim... ale bohuzel jich hodne malo umi rict co si opravdu mysli:(
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Květen 2008, 21:13:11 »

díky za názor Mawe47, holky opravdu často mlčí, místo toho, aby řekly pravdu (někdy i šaptnou, ale lepší špatná, než žádná).
Každopádně se teď ozvala a prý by šla ráda, jen by mě chtěla poznat nejdřív jinde  Úsměv (asi čekala, abych ji nemohl přemlouvat). No tak uvidíme... za poslední dobu je pro mě tohle jedna z mála opravdu věcí, který mě potěšily Šťastný
Zaznamenáno
Satyr

Karma: -3
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 31. Květen 2008, 14:11:21 »

diž ale bydli daleko od tebe tak je nejlepši neutralni puda např Zlin Praha        -) Ždár na Sazavou       mě přihral kamoš svou sestřanku nebyla moc sexi a furt do mě hustila jestli ju miluju ještě že sem ji neviděl nikdi normalně Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS