Jak na bývalou spolužačku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 06:34:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na bývalou spolužačku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak na bývalou spolužačku  (Přečteno 11243 krát)
Study

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« kdy: 24. Srpen 2007, 13:24:31 »

Ahoj, mám taky problém.

Teď jsem skončil v červnu základku a ve třídě seděla předemnou jedna holka, která o mě projevovala zájem, furt se otáčela, usmívala se na mě apod. a tak jsem hledal vhodnou příležitost ji někam pozvat protože ona se furt bavila s kamarádkama (jinak je ale strašně tichá) a před nima mi to blbý a tak jsme pak byli se třídou na exkurzi ve městě po jejímž konci (v pátek) jsme měli rozchod ve městě takže pak šel každej s nějakým kámošem někam. Já jsem šel s kamarádem a ona šla taky s kamarádkou, můj kamarád šel k babičce a tak jsem pak šel sám (ona už s kámoškou byla někde jinde) na zastávku a nic mi nejelo a tak jsem šel pěšky na další zastávku a pak ještě na dál na další, na které ona čekala na bus a tak jsem se s ní dal do řeči ( povídal sem furt já ona akorát vždycky něco odpověděla jinak by bylo ticho nepodařilo se mně jí rozpodvídat) pak nás přerušila nějaká paní která něco hledala tak jsem ji poradil a pak už ji jel autobus a tak jsem jel s ní. Za tři zastávky jsem musel vystoupit (řidič navíc jel dost rychle než normálně, to abych měl ještě míň času Smutný ) a tak jsem jí pozval do kina a ona mě odpověděla, že už někam jede s rodičema na dovolenou na to sem reagoval no tak potom a ona na to (bylo na ni vidět jak se snaží něco rychle vymyslet, jak se z toho vyvlíct) že do kina moc nechodí a to už řidič přijel na zastávku na které jsem musel vystoupit a tak jsem se s ní rozloučil a vystoupil, už jsem stejně nevěděl co mám na to říct. Přitom ale nikam na dovolenou s rodiči nejela protože normálně chodila do školy. Ve škole to zase bylo normální furt se otáčela apod. Pak jsem za pár týdnů ve škole viděl (spíš slyšel) jak se s kamarádkou domlouvaj na co půjdou do kina, takže jsem se ujistil, že to byla výmluva (co už jsem věděl v autobuse). Mám se jí snažit někam pozvat, když o ni mám zájem nebo co mám dělat? Mám na ni pouze e-mail (ICQ ani číslo na mobil né) Chtěl bych slyšet názor někoho z vás jak byste to řešili vy. Díky za pomoc/rady/odpověď - když tak mi můžete napsat na e-mail. Oboum nám je 16let a každý jdem na jinou SŠ.
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Srpen 2007, 15:25:48 »

Holky v 16 bejvaj ještě docela poplašený, to kino bylo na ni asi moc hrr. Měl's ji pro začátek zkusit vytáhnout někam jen tak, sednout a pokecat (to nejni tak okatý; ale aspoň máš zas zkušenost Mrkající ) - a když by schůzka probíhala dobře, na konci ji zkusit pozvat do toho kina.

Jestli máš maila, tak nejni co řešit, použij ho. Napiš jí, jak se má, jak se měla o prázninách, jak to strašně uteklo... apod. Nenápadně nadhoď, že se ti s ní na základce vždycky fajnově povídalo a A) buď jí řekni o ICQ nebo B) ji rovnou někam pozvi (NE do kina, jenom ven, jak sem psal předtim). | Předpokládám, že ji znáš, tim pádem TY musíš nejlíp vědět, která varianta je lepší. Úsměv Hodně štěstí.
Zaznamenáno

Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 25. Srpen 2007, 18:50:00 »

To já bych doporučil raději variantu B.
Zaznamenáno
Study

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Srpen 2007, 15:22:30 »

Díky za rady. Zkusím to a pak napíšu jak jsem dopad.
Zaznamenáno
Study

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Srpen 2007, 07:47:20 »

No tak zatím mi na mail neodpovídá Smutný ...
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Srpen 2007, 10:02:46 »

Třeba se jen rozmejšlí... Kdy's jí ten mail psal?
Zaznamenáno

johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Srpen 2007, 11:32:30 »

Jak na bývalou spolužačku ? Těžko Úsměv Pokud to nemá ta holka v hlavě zafixované , že se spolužákama nechodí tak to máš stejne jedno ... Já sem se taky o bývalou spolužačku pokusil ale skončil som při tom že mi řekla : Se spolužákama nechodím  Podivený
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
Study

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Srpen 2007, 18:35:06 »

Stranger: mail jsem jí psal včera ráno

Johnny89: no nevim, nemyslím si, že by tohle byl její případ....celkově u nás ve třídě i na škole bylo hodně párů ze stejných tříd...
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Srpen 2007, 08:19:31 »

Stranger: mail jsem jí psal včera ráno
Jeden den (teď už teda dva) nic neznamená. Nemusela to ještě ani přečíst, třeba já chodim na poštu sotva jednou do tejdne... Nepříjemnou pravdou ale zůstává, že čim víc narůstá časovej odstup, tim se šance snižuje. Neutrální Bylo by od ní fér aspoň odpovědět, aby ti dala jasnou představu. I když třeba negativně, aspoň se ozvat. Jenže tyhle mladý holky... Podivený

Johnny89: no nevim, nemyslím si, že by tohle byl její případ....celkově u nás ve třídě i na škole bylo hodně párů ze stejných tříd...
Teď to musim trochu shodit, že tohle tzv. "chození" je na základkách úplně normální jev. Smějící se
Zaznamenáno

Study

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 31. Srpen 2007, 09:00:23 »

Stranger: doufám že odpoví podle mě asi není doma přece jsou prázdniny sice už poslední den...bude to jasný příští týden kdy už zase bude škola to už bude doma.... Když jsem ji před pár týdny přál mejlem k narozeninám tak mi odpověděla za den... Já na mail chodím taky tak jednou do týdne ale nechávám si na mobil posílat upozornění na nový maily (Když je to zadarmo proč to nevyužít)

K tomu tzv. "chození" na základkách to samozřejmě vím ale v devátých třídách už to aspoň u nás brali dospěleji než šestáci a sedmáci apod. ...
Zaznamenáno
Study

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 12. Září 2007, 13:02:35 »

Tak stále neodpovídá.. ach jo
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 12. Září 2007, 15:49:00 »

Hmm, tak je to asi v pytli. Neutrální Ale neva, po světě přece běhá i spousta jinejch fajn holek...

Jestli to chceš posichrovat, napiš jí, že je to škoda, že se ti docela líbila, ale že ji nebudeš nutit. (Ale DECENTNĚ, vyvaruj se litování nebo nedejbože prošení!) Na závěr mailu jí nezapomeň popřát hodně štěstí do budoucna. (Nepoužíval bych ani frázi typu "třeba se ještě někdy uvidíme". Musí to vypadat, že definitivně končíš, aby to mělo patřičnej efekt.) Stručně, jasně, výstižně. Možná odpoví, možná taky ne - ale ty odcházíš se vztyčenou hlavou.
Zaznamenáno

Study

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 30. Listopad 2007, 20:28:19 »

Tak mám pocit, že jí ten důležitej mejl co jsem jí posílal, ji vůbec nepřišel Ďábelský Kroutící očima. Ten den jsem posílal asi ještě 5 mejlů a ani jeden těm příjemcům nepřišel Kroutící očima takže na 99% ani jí. Tak jsem ji nedávno když měla svátek zkusil poslat mejl s přáním k svátku a ona za 4 dny poděkovala a ještě se omluvila za to, že odpovídá tak pozdě, že je zrovna mimo ČR...

Mám se ještě snažit??
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 30. Listopad 2007, 22:20:22 »

Tak to si rozhodni sám..
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Study

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Prosinec 2007, 15:04:35 »

tak jsem si jí řekl o ICQ, tak uvidim co bude dál...
Zaznamenáno
Study

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Leden 2008, 19:54:54 »

Tak povedlo se ICQ na ní mám Úsměv Teď akorát nevím o čem se s ní mám bavit abych dosáhl toho co jsem psal v prvním příspěvku...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 10. Leden 2008, 20:30:31 »

Povídej si s ní o tom, že ji někam chceš pozvat naživo, protože po ICQ je to na nic.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Leden 2008, 20:33:34 »

Averanger: čím to, že jsem od tebe podobnou odpověď očekával?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 10. Leden 2008, 20:57:53 »

Averanger: čím to, že jsem od tebe podobnou odpověď očekával?
To tedy skutečně nevím. Možná tím, že je to správně. Protože psaním po ICQ akorát vyčerpá témata  o kterých by se s ní moh bavit při balení. A pak až se sejdou, tak si najednou "nebude co říct".
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Study

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Leden 2008, 22:38:50 »

Když ji rovnou přes ICQ pozvu, tak si sice nevyplýtvám temáta o kterých bych se s ní mohl bavit osobně, ale nevím jestli by nebylo lepší, si s ní přes ICQ chvíli psát abych jí trošku rozpovídal a pak ji někam pozvat...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 12. Leden 2008, 21:38:19 »

Když ji rovnou přes ICQ pozvu, tak si sice nevyplýtvám temáta o kterých bych se s ní mohl bavit osobně, ale nevím jestli by nebylo lepší, si s ní přes ICQ chvíli psát abych jí trošku rozpovídal a pak ji někam pozvat...
IMO ne. Stejně jí budeš "rozpovídávat" znova, až se uvidíte naživo. Tohle je jen výmluva.

EDIT: Kdybych se takhle dřív nevymlouval sám, tak to sem nepíšu ^^
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS