Jak na hodnou holku?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 02:14:50

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na hodnou holku?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Jak na hodnou holku?  (Přečteno 34475 krát)
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 22. Únor 2008, 18:43:55 »

Tak co jsem z toho vycítil já, tak ta slečna je stydlivka, a možná se trošinku bojí. Ale jestli ji znáš a je milá, a je pravda, že doposud byla hlavně sama tak se tím hodně vysvětluje. říkáš, že jí trošičku znáš a podle toho co tady píšeš tak opravdu má zájem, ale bojí se toho ti to říct narovinu. Proto ten bubák, atd. Jen se utvrzuje jestli se chytneš, a když jo, tak zase začne hlodat červíček stydlivosti, no já nevím, co řeknou doma, nesmím se mu podbízet, nevím, pak to promyslí, zjistí, že udělala chybu zároveň pak napíše.
Já si myslím, že by jsi měl převzít iniciativu ty, trošku více, ne na icq, třeba zvednout mobil, zavolat,napsa, nebo ji někde odchytnout.
Todle je takový ukazatel, víš že je miloučká, líbí se ti, že nikoho nemá, případně neměla nebo jen chvíli. Kdyby se takto choval někdo, kdo už nějaký vztah absolvoval, asi by hledal jen povyražení.
Pokud se ti líbí, a chceš ji poznat máš velkou šanci, ale musíš trošičku jednat a neohlížet co kdy kdo pak řekne, to je nejhorší věc co můžeš udělat
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 24. Únor 2008, 21:51:54 »

tak na dnešek jsme byly domluveny že ona půjde na procházku se psem, a že já půjdu s ní. A to tak že mi dá dnes ještě vědět kdy půjde atd. Někdy před obědem vzkaz na lide.cz (upozorňuju že na mobil mi sama od sebe ještě nenapsala, i když má číslo a já jí párkrát psal):
ahoj, tak náš pes dneska umřel...asi měl mrtvici, je to škoda, ale nic s tím neudělám:( jak se máš? jsi tedy marod? (protože jsem jí 3 dny předtím když jsme se domlouvali psal, že mi není nejlíp, ale že snad marodit nebudu)...

Já jsem jí na to odpověděl, že je mi to líto a že chápu, že asi na tu procházku nebude mít náladu tak že to necháme na jindy (ona ale na tenhle vzkaz nečekala, protože se odhlásila z profilu, takže už byla předem rozhodnutá že nikam nepůjdem).

Večer napsala, že mě moc děkuje, že ji chápu.
Jenže právě já začínám mít pocit, že tím, že se nakonec vždycky zas nesejdeme (minule jde radši se psem, teď pes umře), tak že se to obrací tak, že se začínám snažit já, a v jejich odpovědích už nějaká moc snaha není (jako snaha o setkání od ní nezačla ještě nikdy, ale je to takový sušší ještě než před tím)

pak jsme ještě tak psali něco, psal jsem jí něco jako že už vím o co mi v životě jde a že mám jasno a že je to důležitý atd., a ona mi na to odepsala že ona má taky jasno co chce, ale zatím se jí to nějak nevyplňuje (tak kdoví co tím myslí).

Právě mi přijde, že už se dostávám do nějaké té žadonící role o to, aby se se mnou sešla (i když dávám bacha, a i když vzešla iniciativa od ní, tím že mi začala první psát a starat se jak se mám atak.) a nechce se mi zas příště psát jestli se mnou někam půjde.

Tak ted jsem vymyslel takovou lest, že se týden nepřihlásím na profil na net, schválně jestli se ozve na mobil:) nebo neví ještě někdo jak na ní (obecně) ??
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 24. Únor 2008, 22:02:00 »

A co se už konečně vyprdnout na ICQ/maily/mobily? Úsměv Si na začátku psal, že je od vás z vesnice, tak mi neřikej, že je to taková velkovesnice, že se za celej tejden ani jednou nepotkáte na návsi Úsměv

Navíc si neumim představit, že by byla natolik rafinovaná aby si vymyslela imaginárního psa, následně ho nechala  umřít a to vše jen proto, aby s tebou nemusela jít Šťastný

Já ji docela chápu, že s tebou nikam nechce, když jí ten pes umřel. Musim sice uznat, že máš smůlu, jak brno, ale nevzdával bych to, jestli jí chceš. Ale jestli to je jen takový, že si řikáš, že "by se to dalo zkusit", tak se na ňu vyprdni...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 24. Únor 2008, 22:02:33 »

Heh, nechci nic rikat ale me to prijde HODNE nerealny aby ji presne v den kdy mate jit ven umrel pes (pokud je to pravda tak se omlouvam) ale podle me uz nemohla vymyslet dalsi vymluvu tak pouzila tuhle. Podle me, kdyby o tebe fakt mela zajem tak si ten cas nekdy udela...
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 24. Únor 2008, 22:03:53 »

teda to je ale divna nahoda, ze slecne pojde pes presne v den, kdy ho mate jit konecne spolecne vencit ...  Znepokojený
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 24. Únor 2008, 22:07:19 »

No já si myslím že s tím psem si to určitě nevymyslela (má strašně ráda zvířata a ví, že bych ho mohl někde vidět příště, vím kde má babičku a jak pes vypadá).
Vesnice velká není, ale: ona je buď doma, a nebo jsou s rodinu na stavbě (její táta přestavuje starej barák) a ona tam je taky a nebo je právě u babičky a do školy jezdíme každej opačným směrem.

Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 24. Únor 2008, 22:07:39 »

No je to divná náhoda , ale psi umíraj , takže klidně to může být kravina a klidně to může být pravda . Pokud je to pravda tak je od ní jasný důkaz zájmu to , že ti dala vědět , protože třeba mě umřít pes tak nebudu komunikovat s nikým . Pokud je to výmluva tak není co dodat .
Takže bych si zjistila jak to s tím psem je .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 24. Únor 2008, 22:12:10 »

barbarela.trust: takže si myslíš že tím že mi dala vědět že jí umřel pes, tak to je projev zájmu??

Jinak s tím psem jí to věřím, to neřeším, jde mi spíš o to, jak to vést dál, abych se nedostal do role toho, komu na tom záleží víc...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 24. Únor 2008, 22:29:52 »

No, v tý roli bejt musíš Úsměv (teda budeš mít ten pocit) Jí o tebe klidně jít může, může na tebe myslet dnem i nocí, ale nevypadá, že by něco udělala Šťastný

A co se za ní stavit? Říct jí, že je ti to líto s tim psem a že bys jí chtěl trošku zlepšit náladu a že bys jí rád pozval na čokoládu (že je na nervy). Nebo tak něco?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 24. Únor 2008, 22:36:35 »

no jako řeknu ti to je pěkně nevděčná role  Šťastný
si pak akorát říkám: "Teď si jí napsal takovou krásnou věc a ona na to řekla jen HM" atd. a často pak váhám jestli teda ten zájem má nebo nemá a přestává mě to bavit, pokud tam občas nehodí taky něco milýho...
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 24. Únor 2008, 23:37:27 »

ahoj, tak náš pes dneska umřel...asi měl mrtvici, je to škoda, ale nic s tím neudělám:(

 Smějící se Smějící se Smějící se

vazne ma rada zvirata? Šťastný btw. chces holku na dopisovani, nebo na chozeni ven?
Zaznamenáno
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 25. Únor 2008, 00:03:14 »

Tak já takový dvě poznámky.

Tak za prvé Henry ji zřejmě zná, tedy zná pravděpodobně i jejího psa. Tudíž od ní by bylo bláznoství si myslet, že psa ustají někde mezi čtyřma stěnama. To je pro nějaký ty rejpaly.
Za druhé, já se vůbec nedivím, že nečekala na odpověď, já bych na nějakou vycházku neměl ani pomyšlení.

Henrymu pozici nezávidím, ona sama je podle chování zvláštní. Ale domlouvat něco přes profil na portalu, to uz je lepsi to icq, a uplne nejlepsi je mobil.
Zároveň, ale pokud víš, kde bydlí a kdy je doma sama, například jezdí ze školy dříve tak počkat zazvonit, "náhodou potkat", prostě něco kdy už budete tváří v tvář, pak teprve poznáš o co jde.
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
Aqua



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 02. Březen 2008, 17:01:51 »

Ahoj henry,
původně jsem nechtěla reagovat, ale nakonec mi to nedalo  Úsměv Bývala jsem totiž něco podobného-kluk se mi líbil pozval mě někam já se v prvním momentě těšila, jenže pak jsem začla přemýšlet: kam půjdem, co si spolu budem povídat, co po mně bude chtít? atd.. zkrátka měla jsem strach. Toto se opakovalo několikrát. No a jednou (asi před 3 roky) jsem poznala strašně milého kluka, staršího než jsem já. Dal mi na něj číslo a já mu teda napsala (už ani nevím co prostě takové obecné bla bla bla). Nějakou dobu jsme si psali a vše bylo OK, bydlí ode mně docela daleko, takže jsem nemusela řešit nějakou schůzku. Pak  jsem mu poslala "omylem"  Smějící se zprávu, která měla patřít někomu jinému. A on mně pozval na kafe (protože studuje vš kousek od mého bydliště). Já ho samozřejmě odmítla(opět ze strachu), jenomže teď po čase začínám vidět tu obrovskou chybu kterou jsem udělala, takže jsem mu napsala zprávu pod záminkou aby mi něco přinesl a tak nějak doufám že se z toho vyvine rande  Super!
A co jsem tímhle sáhodlouhým vyprávěním chtěla říct? Když se holka bojí, můžeš se snažit sebevíc ale paradoxně se bude bát ještě víc. U někoho (jako třeba u mně)ten "nestrach" nebo jak to mám nazvat vykristalizuje opravdu po dlouhé době, až když si člověk ujasní že mu na druhém opravdu moc záleží. Doporučila bych ti se s ní "náhodou" sejít a nebo jí zavolej!(nemusíš ji hned někam zvát, třeba se jen zeptej jak se má...musíš na ni opravdu ale opravdu POMALU) Je to sice běh na dlouhou trať ale pokud se to podaří, třeba budeš spokojen Úsměv Hlavně bych upustila od mailů, sms, icq atd... ať si zvyká na tvůj hlas
Přeju hodně štěstí a snad jsem ti aspoň trochu pomohla.
Zaznamenáno
Kenny

Karma: 0
Věk: 37
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 02. Březen 2008, 23:47:07 »

Zajímavá situace, to je fakt... Pak napiš, jak to s tou slečnou dopadlo, hodně štěstí  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 02. Březen 2008, 23:55:46 »

... ať si zvyká na tvůj hlas
To zní jak trénování labradora xD *no offense*
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Aqua



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 03. Březen 2008, 15:54:24 »

... ať si zvyká na tvůj hlas
To zní jak trénování labradora xD *no offense*

no uznávám, zní to blbě ale myslela jsem to dobře  Šťastný
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 09. Březen 2008, 12:20:55 »

No tak zatím je to na mrtvým bodě, nemám teď čas něco podnikat, píšu baklářku, ale v pátek jsem jí večer napsal sms, neodepsala, až dnes mi napsala na profil na net že nemohla, že nemá zatím kredit, což chápu, ale nevím proč mi to nenapsala už včera, když byla na profilu taky a dávala si tam nový fotky.... ale zeptala se aspoň jak se mám.....
ale přijde mi to celý nějaký divný.....
Zaznamenáno
antton



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - vychod
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 18. Květen 2008, 20:08:46 »

Zkus se ji treba tyden neozyvat, bejt invisible, nechodit na lide a tak... bud se ti ozve sama nebo kdyz se neozve, tak po tom tydnu prijd na lide "zrovna" v tu chvili kdy tam bude ona, at te vidi... a kdyz nenapise a ty ji jeste budes chtit napsat, tak se muzes vymluvit, ze si byl nekde pryc... kdyby te nahodou nekde zahlidla, tak muzes rict, ze si nemel cas, ze si psal tu bakalarku...
Zaznamenáno

GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 18. Květen 2008, 21:51:30 »

ahoj, tak náš pes dneska umřel...asi měl mrtvici, je to škoda, ale nic s tím neudělám:(

I takové věci se dějí, tohle bych neřešil. Ale je fakt, že bych s tebou měnit nechtěl, já bych na to už prostě neměl nervy, zdá se to jako běh na strašně dlouhou trať. Asi bych ji nechal trochu dýl v klidu co to s ní udělá, protože jak vidíš, tak když se snažíš tak to stejně nikam nevede. Potom napiš jak se to vyvíjí, je to zajímavý
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 19. Květen 2008, 20:19:16 »

jo zajímavý to je teda.....ještě jsme schůzku neměli, protože: jednou pršelo, jednou jí bylo špatně, jednou měl její bratránek narozky......atd, prostě všechny náznaky toho že nemá zájem a měl bych to zabalit....jenže:
jednou jsme zas tak kecali po netu, a já jsem něco napsal jakože bych rád věděl na čem jsem (jsem si řekl buď a nebo), a její odpověď mě mile překvapila: "Když jsme si začali psát, tak jsem myslela že budem kamarádi, ale zjistila jsem že nejsi vůbec špatnej, a že by nebylo špatný poznat se víc....ráda s tebou půjdu na procházku a uvidíme.....tak jsme se domlouvali, domlouvali, ale vždycky to z výše uvedených důvodů nevyšlo....ale pak zas napíše: "Ještě jednou se omlouvám, fakt je mi blbě, nechci aby sis myslel že se ti snad vyhýbám, už mě to samotnou štve že nám to nevychází!!"
Dneska jsem koukl na vzkaz na netu, kam se přihlásila po 3 dnech, i když věděla že jí odepíšu na jeden vzkaz co psala před 4 dny, kdy právě psala že jí není dobře....
a dnes píše mimo jiné: "Tak na kdy to domluvíme?Úsměv)) (i s těma 3 smajlíkama)....
.... takže uvidíme, držte palce Šťastný
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 19. Květen 2008, 20:32:25 »

já tu tvoji "slečnu" úplně chápu, mi se to taky stává....a připadala sem si už pak jako totální debil Šťastný....akorát krom bratránkových narozenin to je práce Stydlivý...
Ale pokud se fakt omlouvá a navrhuje jiné termíny, tak je to pořád dobrý.... S jazykem
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 19. Květen 2008, 20:53:16 »

Monny: když jí chápeš tak co se jí honí hlavou?? Šťastný
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 20. Květen 2008, 17:06:10 »

no že má asi nějakou představu, která musí být přesná....tzn procházka musí být jen za krásného počasí a pak se půjde do kavárrny....jenže to nejde když je škaredě a nebo je pátek večer a kavárna je plná Šťastný

Třeba to chce mít super a jiná představa ji znervózňuje
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 20. Květen 2008, 18:34:40 »

takže jako myslíš že chce mát všechno dokonalý a jakmile se to trochu vymyká její představě, tak už to radši odloží?? Šťastný zajímavý, nicméně ten hlavní důvod toho mi uniká....
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 20. Květen 2008, 19:02:25 »

je to jen můj názor no...ale možná to tak je....
Třeba má svůj scénář a nechce ho mít pokažený....
V čem nevidíš smysl?
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS