Jak na hodnou holku?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 22:52:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na hodnou holku?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak na hodnou holku?  (Přečteno 34482 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 20. Květen 2008, 21:14:00 »

v tom proč je ten její scénář tak důležitej
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 31. Květen 2008, 19:41:45 »

tak další zprávy:

jak jsem psal naposled:

napsala: tak na kdy to naplánujem? navrh jsem 2 dny ať si vybere....ona že nemůže ani jeden...počkal jsem přes víkend a pak podle zpráv o počasí mělo být hezky, tak jsem jí v úterý napsal, jestli má čas ve čtvrtek v 6, případně středu, pátek....napsala jestli by to nevadilo že má odpolední, až někdy po 7.....napsal jsem jí že ne....
jenže: ona od tý doby co jsem jí to napsal (na vzkaz) se na ten vzkaz nepodívala, až ve čtvrtek v 8 (v sedm jsme měli mít sraz) a její reakce zněla: Ježis promiň, nedostala jsem se na profil (což je blbost, maj net doma) a že se musí začít učit na závěrky...a žádnej termín aby navrhla nic.....

...tak jsem si ulevil v tom smyslu že jsem jí napsal že je to zjaímavý, zeptat se na otázku a pak se ani nepodívat na odpověď....


a já  končím s iniciativitou Šťastný asi to nemá smysl....i když jsem si dělal naděje velký
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 01. Červen 2008, 11:38:24 »

hmmm no ona už se asi fakt začíná vykrucovat...nebo to bere jako tlaky....
Nech ji na chvíli být....jak říkáš, bez iniciativy....třeba ji to bude podezřelé a bude se zajímat....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 01. Červen 2008, 11:45:16 »

jo uvidím co odepíše, dělá za týden závěrečný zkoušky, tak třeba teď jen nemá náladu...uvidíme s čím přijde....nebudu to hrotit Šťastný
Zaznamenáno
1milaholka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 01. Červen 2008, 14:03:41 »

Podle mě je tahle slečna nejistá sama sebou a bojí se, že nebude vědět, jak se v které situaci s klukem zachovat. Není to její slabost a určitě to není, že by s Tebou nikam nechtěla jít. Prostě se jen bojí, že Tě zklame svým chováním, svou "nevědomostí". Co takhle ji pozvat někam, kde bude víc lidí a ať si sebou vezme třeba kámošku??? To už by se určitě necítila nejistá a možná by se její bloky alespoň částečně odstranily.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 02. Červen 2008, 13:06:24 »

1milaholka: jo, to mi taky napadlo... Kroutící očima

tak tohle mi odpověděla dnes po mé minulé "trošku ironické" odpovědi:

hele promin, já se moc omlouvám, já vím, že omluva to nezmění, ale já za to nemůžu, že jsem sem nemohla, páč nám nešel internet, nechtěla jsem ti to psát, protože by jsi to vzal jako blbou výmluvu, chápu že jsi nasranej, to ti neberu máš na to právo, patří mi to.....,

co si o tom myslíte??

za prvý v tom vidím to, že ta holka nemá moc sebevědomí.....

a za druhý myslím že kdyby holka neměla zájem tak to takhle rozepisovat nebude, já se v ní vážně nevyznám, ani nějak nevím jak na to reagovat, jestli jí napsat jako že se nezlobím (ale to by třeba mohla ona dojít k tomu, že se ke mě může chovat jak chce a mě to nevadí) nebo naopak trvat neustoupit a napsat zas něco ironičtějšího (jenže to by si zvlášť ona asi vzala moc k srdci a už by si myslela že jsem na ní naštvanej a ztratila by důvěru)
Zaznamenáno
mathews
*


Čo chcem v živote dosiahnuť ? skromne : Všetko !!

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: stejne me navštivit neprijdete,nač by vam to bolo ...
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 02. Červen 2008, 13:51:55 »

Reakcia na všetky problémy tu pritomných s nejakou babou => si chlap, vyrieš si to podla seba , lebo riešenia iných ti aj tak nepomožu ! a hlavne nikto nestresujte , ako sa spieva v jednom dobrom songu : you might think it´s over , but it is never over ! S jazykem pekný den všem
Zaznamenáno

Ak nič neočekavaš, nemužeš byt ani sklamaný !nikdy niesi tak dobrý, aby si nemohol byť lepšii,preto nikdy nehovor nikdy !
Rozdiel medzi Genialitou a Bláznovstvom je vyjadrený Uspechom ( => : 90% ťažkej prace na sebe, 5% štastia , 5% talent)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 02. Červen 2008, 16:20:59 »

...a za druhý myslím že kdyby holka neměla zájem tak to takhle rozepisovat nebude, ...
No, tak tohle už bys moh vědět, že je blbost Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 02. Červen 2008, 16:50:10 »

Avaranger:

Nu, jak se to vezme. Jo zažil jsem hodněkrát že se holka vymlouvá: "Promiň, nemůžu jedu tamhle a tamhle" "Musím se učit" "Nemám kredit" atd...to jo...

ale třeba tohle: "nechtěla jsem ti to psát, protože by jsi to vzal jako blbou výmluvu, chápu že jsi nasranej, to ti neberu máš na to právo, patří mi to.....," tím si myslím že by se holka který by to bylo jedno nezabývala.... Šťastný



Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 02. Červen 2008, 17:16:04 »

to může být jen zmírňování tvrdého dopadu...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 02. Červen 2008, 17:28:46 »

Monny: zajímavej názor..... Úsměv taky můžeš mít pravdu..... no uvidíme dál Smějící se
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 02. Červen 2008, 20:46:03 »

ze te to furt bavi hele, ja uz bych davno hledal jinde Mrkající

premyslel si i nad tim, ze kdyz je extremne narocny dostat ji vubec na rande, tak do postele to bude skoro nemozny? Nápad
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 02. Červen 2008, 21:16:21 »

afi: přemýšlel Šťastný a ne jednou, ale něco mi pořád říká zkus to Smějící se ale jasný že se nebudu hroutit když to nevyjde
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 03. Červen 2008, 22:02:06 »

ze te to furt bavi hele, ja uz bych davno hledal jinde Mrkající

Je to sice pravda, ale když si člověk pořád tajně doufá a říká si - co kdyby... Já jsem dopadl stejně, pořád jsem doufal a nakonec jsem spadl tak na hubu jak ještě nikdy a byla to fakt hrůza no, znáte to  Smutný

afi: přemýšlel Šťastný a ne jednou, ale něco mi pořád říká zkus to Smějící se ale jasný že se nebudu hroutit když to nevyjde

Radši se to snaž dotáhnout do konce co nejdřív, ptže jinak se fakt hroutit budeš  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS