Jak na holky v dopravních prostředcích?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 05:50:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na holky v dopravních prostředcích?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak na holky v dopravních prostředcích?  (Přečteno 11784 krát)
Kejklir

Karma: -1
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 29. Listopad 2007, 19:36:35 »

S touhle situací se setkal asi každý, slečna vpluje do autobusu a přímo si říká o to aby sejí někdo ujal (nemyslím to lascitivně Úsměv ), pod vlivem jedněch nejmenovaných stránek jsem to už párkrát zkusil ale výsledky jsou nevalné. Moje metoda povětšinou zpočívá v tom že někde se slečnou vystoupím a ptám jí na první věc která by mohla být poblíž. Následně se optám na číslo, nebo tak. Já bych se tu rád věnoval tomu jak se na tohle dívají slečny a jak na to jdou jiní  Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Listopad 2007, 02:27:36 »

Možná na to jdeš moc rychle. Nejprve byz měl rozptýlit její "balící ostražitost" Úsměv Čiliže víc rozvíjet tu konverzaci o věci, na kterou se ptáš. A s číslem vyrukovat až po chvíli.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Listopad 2007, 09:38:35 »

Můj postup je následující:
Když se mě holka zaujme, tak začnu oční kontakt. Když holka holka nezareaguje do několika minut, zapomenu na ni, ať je jakkoliv zajímavá. Prostě nemá zájem (nejsem její typ, je štastně zamilovaná, má averzi k seznamování v dopravním prostředku atd.)
Když zareaguje, nasadím úsměv. Pokud se ona neusměje, zapomenu na ni.
Když se začne také usmívat, tak si s ní začnu "hrát" s pohledy a úsměvy. Třeba ji rozesmívám atd. Když to takhle pár minut dělám, tak už pro ní nejsem nějaké neznámé podezřelé individuum. Možná to je to, co říká Avaranger - snížím její "balící ostražitost".
Když je vhodná příležitost (třeba při tom výstupu, jak jsi psal, nebo se vedle ní uvolní místo) tak ji s úsměvem oslovím. Některé holky, když je dostatečně rozesměješ, tak začnou hovor samy, když je příležitost. Mě normálně holky neoslovujou, ale když se na sebe usmíváme, řada z nich začne sama Úsměv
Ještě mám zkušenost, že to moc nefunguje, když si řekneš "tak ted budu jeszdit autobusama, dokud nějakou nesbalím". Já jsem spíše pozornej, když normálně někam jedu. Příležitost se vždy objeví, když na ní nečekám.
Několikrát jsem zkusil uvedený postup, a holky vždy pozitivně zareagovaly. Více jak polovina z nich mi dala číslo. Ostatní se začaly omlouvat (s úsměvem), že někoho mají. Ale je na nich vidět, že je potěšilo, když jsem je oslovil.
Jednou byla reakce negativní. To když jsem ignoroval můj "algoritmus" Úsměv a oslovil jsem holku, kterou se mi nepodařilo rozesmát. Samozřejmně se nesmála ani při oslovení Úsměv

Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Listopad 2007, 10:31:15 »

Citace
Když se mě holka zaujme, tak začnu oční kontakt. Když holka holka nezareaguje do několika minut
-to se ti nekdy stalo? Ja mam skusenost ze kdyz se na holku divam, tak me zacne pozorovat vzdycky (a coz nechapu dokonce kdyz se na ni divam z uhlu kde me nemuze normalne videt natoz pri ocnim kontaktu), ale teda vysvetluji si to spise tak, ze kdyz nema zajem, tak me pozoruje naopak s neduverivosti jako "hrozi mi od toho uchyla nebezpeci" ?

Citace
Když zareaguje, nasadím úsměv. Pokud se ona neusměje, zapomenu na ni.
ok, cekat az se usmeje ona prvni, se fakt povede malo casto, ale zas je to takove spolehlive, dava to bonus do zacatku ne?

Citace
Když se začne také usmívat, tak si s ní začnu "hrát" s pohledy a úsměvy. Třeba ji rozesmívám atd. Když to takhle pár minut dělám, tak už pro ní nejsem nějaké neznámé podezřelé individuum. Možná to je to, co říká Avaranger  - snížím její "balící ostražitost".
teda asi nechapu jak to realizujes, ale ja bych spise ocekaval ze prave pri tom zacnes byt podezdrele individuum a jeji ostrazitost vzorste ne?
Usmat se jen tak a jit dal, to mi prijde takove bezne konformni. Ale v okamziku kdyz zacnes delat nejake kejkle, tak ji musi byt hned jasne ze ji balis, a pak zalezi na tom jestli te zaradi mezi "zoufale uchyly nejapne zadonici o prilezitostny sex"  nebo mezi "charzimaticke rozpustile suknickare"

- vubec ti to nechci nejak kritizovatm, naopak z toho vidim, ze uz 2 roky jenom nesmele opakuju prvni lekci a rikam si jaky sem machr ze mi to docela jde Úsměv ... ale ty veci v tech dalsich lekcich co mi nejsou jasne, prosim osvetli svym komentem.
« Poslední změna: 30. Listopad 2007, 10:36:15 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Listopad 2007, 20:40:24 »

0254
k tvému prvnímu komentáři:
nedělám to tak, že bych si stoupl půl metru před holku a čučel na ni. Ale spíše vejdu třeba do vagonu metra, rozhlídnu se. No a občas se stane, že zachytím nějaký náhodný oční kontakt. Když to byla opravdu náhoda, tak se ta holka pak už nepodívá. V opačném případě se podívá častěji
K tvému druhému komentáři:
když se holka na mě dívá, zkusím lehký, ale sebevědomý úsměv. A sleduji její reakci. Jak píšeš, když se usměje, máš z poloviny vyhráno.
K tvému třetímu komentáři:
Nedělám při tom žádné kejkle Šťastný. Prostě jde o takovou hru, kdy se na ní podívám a usměju, ona se usměje taky, třeba se otočí, že se trochu stydí, pak se podívá znova atd. Holky takovéhle hry milujou, vždyt to je v každém romantickém filmu.
Musíš odbourat představu, že holky každýho sledujou jako potenciálního úchyla. Já sice nejsem žádný krasavec, ale vypadám normálně, jsem slušně oblečenej. Takže vím, že když po mě holka pokukuje, tak to není proto, že jsem divnej, ale protože jsem jí zaujal. Takže pak je jednoduché se usmívat.

Nemysli si, většina holek taky nemá zkušenosti, že by je běžně balili kluci v dopravním prostředku. Většinou je oslovují maximálně nějací bezdomovci žebrající o peníze. Takže když se na ně začne usmívat nějaký i celkem obyčejný kluk, tak mají radost, že se stále klukům líbí. I kdyby byla zadaná, a nechtěla žádné seznámení, tak ji to radost udělá.

A proč myslíš, že by mělo vadit, když pozná, že jí balím? To je podle mě častá chyba, když kluk balí holku a snaží se hrát na to, že si s ní chce jen tak kamarádsky popovídat. Když neví jak na to, tak skončí právě jako "kamarád na popovídání". Zrovna v této rubrice jsou popsány desítky podobných situací Úsměv

Naopak pro řadu holek je přímo vzrušující představa, že jim "osud" přižene do cesty "tajemného neznámého", který se na ně usmívá. A s tím sexem - nemysli si, i holky mají svoje sexuální představy, když někoho zajímavýho potkaj v dopravnim prostředku.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Prosinec 2007, 11:45:37 »

tak galileo ze tohle mas bodik k dobru - perfektni postup, ktery bych (koukam, ze jiz jako jedna z mnoha Mrkající ) ocenila a ty 0254 se koukej priucit.

jiste, ze chceme videt zajem!!!! bohuzel to ocenime pouze u nekoho, kdo je nam sympaticky. kdyz nam ten clovek sympaticky neni, pak je vymluva "uchyl" casto jednodussi nez rict "promin, ne" - aspon mam takovy pocit z toho co tady ctu, ze se vam dari ziskat za reakce od holek. prece nejste vsichni, co sem chodite uchylaci Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
James Kolbern

Karma: -10
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Prosinec 2007, 13:04:20 »


 Mno, nechtěl bych vyvolat opětovné agrese vůči mé osobě, ale myslím si, že takováto technika nemůže funkovat na všechny...
 Přeci dnes a denně potkáváme (alespoň ve velkých městech) holky, kterou svojí vysáží připomínají holiwoodskou hvězdu spíše
 než obyčejnou českou holku. Já neříkám, že obyčejná česká holka je naprd, ba naopak, většinou je to holka do nepohody,
 dá se s ní povídat, žít, a často i přežít... ale není to holiwoodská hvězda... Kolikrát jste snili o špičkovém závodním voze za desítky
 miliónů korun i když jeho využití je prostě omezené ?
 
 Napište, jak nabalit pořádnou kočenu, hrdě jí vést po svém boku a dávat všem najevo, že na takovou mít nikdy nebudou !

 Když už pro nic, tak pro ten zážitek ! Zážitek z rychlé jízdy...
 
 ... aby si každá řekla: "toho chci, páč bude určitě úspěšnější, než můj starej" a aby si každý řekl: "kdybych měl takové auto, taky bych
 měl takovou kočenu", společně si zanadávat na bohaté a úspěšné lidi a žít dál českým životem až do smrti Úsměv

 Nevidím jediný důvod, proč by měla taková holiwoodská hvězda (v případě její cesty veřejným dopravním prostředkem, nebo prosté
 chůze po chodníku Úsměv) - mě nebo komukoli jinému věnovat jediný úsměv, jediný pohled... Ale všichni po nich toužíme a všichni je chceme, přestože jejich
 využití je omezené !

 Každý jedinec pohlaví mužského by měl zkusit sbalit takovou kočenu a když už pro nic, tak proto, aby si uvědomil, jaká je ten život "kurva"!

 ---------------------------------------------------------

 Upozornění pro moderátory a to zejména pro Kvarkopaka - slovo uvedené na konci na nikoho neukazuje, nikoho neuráží a je chápáno ve smyslu "zatáčky", článek
 nikoho neuráží, na nic a na nikoho nepoukazuje - pouze řeší obecně známou (i když často zuřivě odmítanou) pravdu...
Zaznamenáno
Kejklir

Karma: -1
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Prosinec 2007, 15:21:25 »

Jistěže že to co píšeš je pravda, ale na druhou stranu pokud holku přímo neoslovíš a nezkusíš to tak nevíš jetli ano nebo ne ať je ta holka kdokoli. To co píšeš o těch holywoodských hvězdách taky je na tom část pravdy, ale ta už záleží jenom na tobě jakou holku hledáš. Zpátky k tématu myslím si že výše popsané techniky celkem fungujíí, ale záleží především na slečně zda má náladu atd.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Prosinec 2007, 22:15:13 »

James Kolbern> nevidim jediny duvod proc by si mel nekdo narokovat mit holowodkou kocenu, ani proc by mel existovat nejaky postup jak takovou dostat, tady nejsme na nejakem mistrovstvi sveta, chceme si proste jen obcas taky zahrat.

Galileo -
-je mi taky jasne ze na nu necumis z blizka, ale holky pozoruji okoli dost na to ze si vsimnou i kdyz se na ne na chvilku zadivas docela z dalky
-vsak prave ze si taky myslim ze avarangeruv pojem "balici ostrazitost" je dost nevystizny proto ze holka naopak spise chce vedet ze ju fakt balis aby se sama dostala do nalady a zacalo ji to pripadat zajimave a vzrusujici. To sim tim chtel prave rici.

ale tady bude trochu problem
Citace
Musíš odbourat představu, že holky každýho sledujou jako potenciálního úchyla. Já sice nejsem žádný krasavec, ale vypadám normálně, jsem slušně oblečenej. Takže vím, že když po mě holka pokukuje, tak to není proto, že jsem divnej, ale protože jsem jí zaujal. Takže pak je jednoduché se usmívat.
Ja sice na jedu stranu obcas jako krasavec vypadam, ale na druhou stranu dost casto vypadam zarovne jako uchyl. Resp. jsem dost podivin a mam docela problem vypadat normalne, uz kvuli tomu jak nekdy hledim. Takze si fakt nejsem jisty kdy se na me holky divaji kvuli tomu ze se jim libim a kdy kvuli tomu ze sem exot, a kdy kvuli tomu ze bych mohl byt nebezpecny uchyl. Jako jasne asi se to da osetrit ... ale teda je to pro me asi tak tezke jako psat bez gramatickych chyb.

noghri > taky souhlasim, taky sem mu dal bod, a snazim se  Stydlivý
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Prosinec 2007, 23:02:59 »

Ta moje "balici ostrazitost" platí na první pohled a během prvních minut hovoru. Samozřejmně nemyslím celý večer, den, týden! Ale pokud nejsi hezoun a na holku vybalis v druhe vete zadost o cislo tak zi v sekci 1) zoufalec 2) uchyl 3) nejlepe nemotora

V prubehu baleni si slecna MUSI vsimnout Úsměv) To je jasny Mrkající A musi citi, že je balena a že je o ni zájem, jenže tohle zase vyžaduje zájem o "nechání se zbalit tebou" z její strany.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Prosinec 2007, 18:50:02 »

Nechci někoho odradit, ale podle mě je u tuhoto způsobu balení hodně důležitý vzhled, neříkám, že člověk musí být extra krasavec, ale sympatický vzhled je asi podmínkou. Každá holka má samozřejmě jiné preference, ale je potřeba si uvědomit, že daná osoba vás vůbec nezná, takže vás posuzuje prakticky jenom podle vzhledu. Čas na to, aby jste jí dokázali, že ač nejste žádný hezounek, jste jinak skvělý, zábavný a pohodový člověk, samozřejmě nebude. Pokud jí budete vzhledově nesympatiční, nebo se dokonce nebudete líbit, je šance nějak to ukecat poměrně malá a pravděpodobně budete za toho úchyla, zoufalce atd.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Prosinec 2007, 20:23:59 »

ber to treba jako v hudbe - kdyz si hezky nasadis sam sobe na zacatek moc vysoky standard ktery je pak obtizne drzet (mozna, cista teorie, prave nabrainstormovana)
kdyz ne tak postupne prekvapujes, a to postupne gradovani se do mysli vryva vice nez prvnotni impuls ktery dotycna stejne nebyla schopna pobrat Úsměv

teda rikam si ze tohle aspon plati tak ze kdyz mam nejak dobry najezd, tak to pak rychleji upada. Mozna by bylo rozumne vsechno umyslne nepouzit nazacatek ale rozlozit si to tak nejak postupne, aby se ten decay nekonal.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Prosinec 2007, 20:24:15 »

To NeverLetYouGo
NESMYSL. Už to tady píšu nejmín po třicáté (a holky, který tu příspívaj alespoň po sté). To že ty si vybíráš holky hlavně podle vzhledu, neznamená, že holky to dělají stejně. Ženský uvažujou jinak než chlapi.. Hodnotí podle jiných měřítek.

Já vypadám vzhledově spíše podprůměrně, nosím brýle, pleť nemám zrovna nejčistčí. Podle tvé představy by mě musela každá holka odmítnout jako uchyla. Přesto se mi minimálně jednou nebo dvakrát do měsíce stane, že si s nějakou holkou v dopravním prostředku vyměním úsměvy. A kdykoliv jsem se dal s takovou holkou do řeči tak byla milá. A více jak v polovině případů z toho bylo rande.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Prosinec 2007, 20:28:49 »

Tohle potvrzuju - prez onu ojedinelou fotku, obvykle vypadam jako (popr. jsem  Stydlivý ) onen uchyl, ale kdyz uz se s nejakou zacnu ve vlaku bavit tak je vzdycky moc mila (btw. kazdy cizi clovek je mily) ... dal sem nikdy nebyl
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
James Kolbern

Karma: -10
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Prosinec 2007, 21:23:37 »

Čas na to, aby jste jí dokázali, že ač nejste žádný hezounek, jste jinak skvělý, zábavný a pohodový člověk, samozřejmě nebude. 

Když je člověk hezounek a není skvělý, zábavný a pohodový, tak je na tom možná ještě hůř, než nějáké normální chlapisko, který tyto vlastnosti vlastní Úsměv...
Zaznamenáno
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Prosinec 2007, 14:58:08 »

Taak se mi nedavno stala takova vec. Nejsem nejak zvlast odvazny, ze bych prisel k holce a zacal si s ni povidat jen tak v mhd. Takze jsem byl z toho co se mi stlao opravdu mile prekvapeny. Jedu v tranvaji s jednou holkou, uz pri nastupovani si me tak nejak prohlizela. Celou cestu si me nevsimla, ale vystupovali jsme spolu na jedne zastavce a cekali tam na jinou tranvaj. Tak jsem si ji zacal taky prohlizet a ona se tak nejak zasmala nad nekym jak vypada myslim. A pak se podivala na me, tak jsem se usmal i ja na ni. Pak ke me prisel nejaky chlapek, uplne na srot byl a zacal do me neco hustit, nejaky veci blabla hrozny, tak jsem se na ni podival stejnym pohledem jako ona na me, takovym jako ach jo co to je za lidi. A ona se zacala z niceho nic usmivat. Pak jsme nastupovali do stejne tranvaje a povidali se zbytek cele cesty spolu. I kdyz jsme se vubec neznali bylo to fajn a cesta mnohem rychleji utekla oboum. Takze i kdyz ji nespis nikdy neuviidm, protoze kudy jsem jel nijak casto nejezdi.Tak jsem si na ni nevzal ani cislo, ale jak tady vidite, proste takovyhle prilezitosti k seznameni se proste dejou a mozna i kdybych s ni vystoupil a rekl si o cislo, mozna by mi ho i dala... Ale ani nebyla moc muj typ, ale fajn pokec to byl Úsměv Ale jak rikam jen tak k nekomu prijet bez toho aby dala najevo nejaky zajem nebo aspon dobrou naladu a otevrenost tim usmevem nebo necim, tak se neodhodlam Úsměv Takze asi tak, snad vam to nejak pomuze....
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 08. Prosinec 2007, 20:31:41 »

2 Skull
přesně takový situace jsou nejlepší na seznamování. Šťastný Jde o to naučit se využít podobných příležitostí. Většinou se to odehraje, když to člověk nečeká a není moc času na to, správně zareagovat. Ale někdy člověk ani nemyslí hned na seznámení a takový milý úsměv může zpříjemnit celý den
Zaznamenáno
Silver

Karma: -8
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 08. Prosinec 2007, 23:12:06 »

nevím no
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 09. Prosinec 2007, 18:02:57 »

to Galileo: Tak každá ženská má jiné preference, zdejší přispěvatelky představují opravdu malý vzorek, podle kterého nejdou dělat žádné závěry. Pro některou hraje vzhled důležitou roli, pro některou méně. Podle jakých měřítek tě asi hodnotí ženská v MHD, která stojí naproti tobě? Netvrdím, že vzhled je všechno, ale u toho způsobu seznamování hraje dost podstatnou roli, člověk s nadprůměrným vzhledem a sympatickým vystupováním má určitě větší šance než ten se vzhledem podprůměrným, to je prostě fakt, který nelze popřít. Neříkám, že ti, kteří nejsou žádní krasavci, se nemají šanci takhle seznámit, ale musí se trochu víc snažit, kompenzovat svůj nevalný vzhled něčím jiným.
Zaznamenáno
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Listopad 2008, 17:44:55 »

Čas na to, aby jste jí dokázali, že ač nejste žádný hezounek, jste jinak skvělý, zábavný a pohodový člověk, samozřejmě nebude. 

Když je člověk hezounek a není skvělý, zábavný a pohodový, tak je na tom možná ještě hůř, než nějáké normální chlapisko, který tyto vlastnosti vlastní Úsměv...

možná? Smějící se
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS