Jak na "icebreaking"?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:21:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na "icebreaking"?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak na "icebreaking"?  (Přečteno 6011 krát)
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« kdy: 16. Leden 2010, 00:53:01 »

Zdravím,

dneska u mě poprvé byla moje slečna stala se mi stala (ne)zajímavá věc. Došel jsem si pro ní na bus, navrhl jsem, abysme šli k nám (co taky venku v tý kose dělat Úsměv) a říkal jsem si, že bysme mohli kouknout na film. Problém je, že filmy mám na PC, to je u mně v pokoji a jediná možnost, jak se na ten film koukat, je ležet na posteli. Se slečnou jsem nebyl nějak moc oťukanej a bylo vidět, že se jí se mnou do postele moc nechce  Šťastný Trvalo mi snad čtvrt hodiny, než se mi podařilo jí dostat k tomu, aby si alespoň sedla  Úsměv No, pak bylo vesměs vyhráno a s výsledkem rande jsem spokojenej, ale jak jsem říkal - tuhle situaci jsem nezažil poprvý a nemám to rád Úsměv

Jak z holky dostat obavy typu "ten úchyl mě chce ojet na posteli", i když jsem to rozhodně neměl v úmyslu? Jednoduše, jak zlomit ledy, získat si její důvěru a dokázat jí, že mi opravdu jde jen o to, aby nestála uprostřed pokoje?Šťastný

Předem dík,
Fox Úsměv
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Leden 2010, 02:37:54 »

Když jseš spokojenej, tak si nestěžuj Mrkající

Pokud holku tak moc neznáš, tak je to docela velký sousto si ji vůbec vzít domů...divím se, že to šlo snadno, čekal bych větší odpor. Prolomit ledy by šlo eskalací dotyků, obejmutím, držením ruky (jinde než na pohovce) atd. Jinak bych řekl, že když už šla k tobě domů, tak si nemáš na co stěžovat. Větší problémy bych viděl právě v tom dostat ji tam.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Leden 2010, 09:37:26 »

určitě spolu chodíte?.... kdyby to byla tvoje holka, tak by jí nemělo dělat problém si s tebou lehnout do postele... já teda musim říct, že jsem se s timhle nikdy nesetkal... když s někým oficialně chodím, tak se k ní chovam už od začátku automaticky tak, jako bychom spolu už měli všechno Úsměv a ona pak ten pocit opravdu má a chová se ke mně stejně...
Zaznamenáno

Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Leden 2010, 10:43:47 »

určitě spolu chodíte?.... kdyby to byla tvoje holka, tak by jí nemělo dělat problém si s tebou lehnout do postele... já teda musim říct, že jsem se s timhle nikdy nesetkal... když s někým oficialně chodím, tak se k ní chovam už od začátku automaticky tak, jako bychom spolu už měli všechno Úsměv a ona pak ten pocit opravdu má a chová se ke mně stejně...
Problem byl v tom, ze jsme se vzdycky videli nekde na zabave nebo tak, proste v nejakym neutralnim prostredi. Ze pujdem k nam, to asi tak nejak cekala, ale spis myslim, ze nevedela, co si o ty posteli myslet Úsměv Jsem s ni chvilku a v tomhle smeru me moc ozkousenyho nema. A navic nezapominej na to, ze je nam obema 17, a to jsou vztahy na jiny urovni, nez kdyz je ti dvacet +.

A ja si nestezuju, 'slo to ale drelo to'. (v minulym case to nezni tak dobre Šťastný) Ale urcite to slo udelat lip.   
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Leden 2010, 11:31:01 »

bud caveman. proste ji posad na tu postel, dej ji nejakou hracku do ruky, at i kdyz je nervozni, ma si s cim hrat...treba sklinku s pitim... a v klidu pust film. ja mam spis ted jeden problem, jak prolomit ledy o chvili pozdeji, ale nejspis se dostavam k tomu, ze nema zajem o nic vic nez o film:D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Leden 2010, 12:14:35 »

nebo kašli na skleničku s pitím, posaď jí na postel a dej jí do ruky rovnou svojí hračku....
Zaznamenáno

Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Leden 2010, 12:28:43 »

bud caveman. proste ji posad na tu postel, dej ji nejakou hracku do ruky, at i kdyz je nervozni, ma si s cim hrat...treba sklinku s pitim... a v klidu pust film. ja mam spis ted jeden problem, jak prolomit ledy o chvili pozdeji, ale nejspis se dostavam k tomu, ze nema zajem o nic vic nez o film:D
Dával jsem jí svýho iPoda  Úsměv Film jsem pustil, ale než jsem jí dostal na tu postel...  Šťastný To "o chvíli později" taky nebylo nejhladší. Respektive, to "o chvíli později" nebylo.  Šťastný

nebo kašli na skleničku s pitím, posaď jí na postel a dej jí do ruky rovnou svojí hračku....
Šťastný
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Leden 2010, 12:53:31 »

no ja to ymslel spis tak, at si ji chvili nevsimas. ona se posadi sama, az se rozhledne...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Leden 2010, 15:27:35 »

no ja to ymslel spis tak, at si ji chvili nevsimas. ona se posadi sama, az se rozhledne...
Nevšímání může působit taky jako "trapný ticho", v týhle chvíli, jestli chápeš, co mám na mysli.
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Leden 2010, 19:53:29 »

Taky můžeš něco málo dělat a mluvit na ni, aniž by jsi si všímal co dělá - sice to může být zvláštní, mluvit s někým a nedívat se na něho, ale ona mezitím bude koukat po pokoji a pak si sedne.  Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Leden 2010, 21:55:29 »

myslel jsem to přesně jak píše buchy. prostě se věnuješ pouštění filmu, od toho jsi ji tam přece pozval:-D mezitím na ni můžeš v pohodě mluvit a věř tomu, že se posadí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 17. Leden 2010, 09:57:50 »

NAvíc, když to uděláš nějak takhle... v duchu "nevšímání si co konkrétně dělá", tak by mohlo třeba i dojít na otázku z její strany "Kam si mám sednout?" - nyní by přišla chvilka, kdy úplně bez problémů a bez jakéhokoliv úmyslu s normálním tónem hlasu "Třeba na postel..." a myslím, že by jí to nedělalo problém.
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS