Jak na "kamarádku" (známe se od dětství)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 12:44:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na "kamarádku" (známe se od dětství)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak na "kamarádku" (známe se od dětství)  (Přečteno 3933 krát)
mirek26

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 12. Listopad 2013, 00:19:59 »

Zdravím. Pánové, prosím o radu v této složité situaci - jít do toho nebo ne? Mě je 28, jí 24. Známe se od dětství, mě bylo 7 když se její otec (rozvedený, 2 dcery) seznámil a dal dohromady s mojí mámou. Byli spolu do mých asi 17 let. Takže sem tam společné prázdniny, víkendy, atd. Bral jsem ho tak trochu jako náhradního tátu, teď je to můj nejlepší kámoš. Vždy se vším pomůže a poradí. Teď k věci. Ta slečna o kterou mám zájem - sem tam jsme se potkali, navštívili v průběhu života. Sem tam jsem taky navštívil mého "kámoše" (pivko, atd.). Letos v létě jsem ho navštívil 2x. Z toho při druhé návštěvě k němu dorazily i jeho obě dcery. V té době jsem se vlastně dozvěděl, že obě bydlí ve stejném městě jako já. Ale zároveň ta má "kamarádka" byla zrovna zadaná. Domluvili jsme se (já a obě dcery), že se někdy u nás sejdem a zajdem třeba na pivko pokecat a tak. Tohle jsme učinili minulý PÁTEK. Seděli jsme v baru, pili pivo, kecali a hráli šipky (já, ona, její ségra s přítelem, její kamarádka z práce). Když v jednu chvíli odešla na WC, ptal jsem se její ségry kde má přítele. Řekla mi, že se rozešli (asi v září) ale že ještě u ní bude chvíli bydlet, že si našel jinou s dětmi. A v ten pátek jak jsme tak kecali a hráli šipky, všiml jsem se jak se na mě pořád usmívá, dokonce i když taky hrála šipky tak mi fandila a několikrát mně chytila za ruku a nebo pohladila. Seděli jsme vedle sebe. Když už ostatní odešli, dopili jsme, řekl jsem ji ať mi neuteče, už byla taky celkem dost "společensky unavená", já si odskočil na WC a pak jsem ji odprovodil domů. Bydlí asi 15 min ode mně. Před jejím barákem jsme se ještě domluvili, že mi někdy zavolá a že bude potřebovat ať ji poskládám a zprovozním nové PC. Pak jsme se rozloučili a šli oba k sobě domů. Byl jsem už taky celkem přepitý pivem, raději jsem nic v tu noc nezkoušel. Ale hned večer když jsme byli v tom baru tak jsem se prostě do ní zakoukal, prostě mě přitahuje. Připomínám že v mém střízlivém stavu.

Jenže teď je ten problém, že se známe dlouho a já nevím "jak na ni". Abych ji úplně nevyděsil nebo snad nenaštval, když ji řeknu, že se mi moc líbí a že bych chtěl být víc než jen kamarád - být s ní, bydlet, atd.  Mám to vůbec zkoušet? Nebo to prostě hodit za hlavu? Ona je pohodová holka, doma má kočky, má ráda zvířata, poslouchá stejnou hudbu jako já. Jen nejí maso. To mě trochu děsí, kuchařku, která uvaří vše bych právě celkem uvítal.

Prosím, poraďte, mockrát díky. Mirek
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Listopad 2013, 09:53:54 »

Tak a teď mi řekni, kde je problém?
Pokud sis správně vyložil její náznaky, tak se jí líbíš, což je první a nejdůležitější krok.

Proč bys to měl házet za hlavu? Vzchop se, pozvi ji ven, flirtuj, prober s ní vážná i nevážná a vtipná témata, trochu si ji dobírej, buď k ní upřímnej, chovej se přirozeně a ona ti ukáže, jestli ten zájem má, když ti to bude oplácet.

Pochval ji, že je příjemná ženská, dobře vypadá, skvěle se s ní bavíš atd. povzbuď ji tím k tomu, aby neměla strach se projevit, jestli se jí opravdu líbíš a chce víc.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS