Jak na lepší sex?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 10:42:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na lepší sex?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak na lepší sex?  (Přečteno 5946 krát)
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« kdy: 07. Listopad 2009, 10:42:12 »

Zdravím. Chodíme spolu 2 a půl měsíce a pořád není naše milovaní to, co bych chtěl. Snažím se partnerce přivolávat ty nejpěknější orgasmy co dokážu. Podle jejího prosení Šťastný a zvuků, které u toho vydává bych řekl, že to co jí dělám ještě nezažila, jenže... Partnerku vzrušuji klidně i 2 hodiny v kuse a až vidím, že se celá chvěje nebo že se už snaží udělat samá nebo používá hrubou sílu k tomu, abych ji už konečně dodělal, tak teprve pak dílo dokončuji. Když vidím, že jí je něco nepříjemné, tak toho nechám, i když se mi to líbí. U jiných holek bych takové věci nedělal, hleděl bych především na sebe, ale tuhle miluji a chci, aby si to se mnou užívala... Chci od ní něco podobného, ale pokaždé se dočkám "jednorázového" udělání (žádné mučení ani dlouhodobá provokace ani přerušování onanie těsně před vyvrcholením => prostě "jednorázové" udělání = pro mě nic moc...). O orálním nebo análním styku ani nemluvím. Ona chce, abych byl šťastný (udělá mě vždy, když si o to řeknu), jenže chybí zkušenosti, které se jí snažím už delší dobu ukazovat, bohužel neúspěšně. Již několikrát jsme spolu řešili naše nejtajnější erotické sny, ale ani tak se pro mne situace nezměnila. Včera jsem jí na rovinu řekl, že naše milování není to, co bych chtěl a to, co jsem dříve (s jinýma) zažíval. Viděl jsem v jejím obličeji zklamání, ale říct jsem jí to musel. Počítám s tím, že to dnes budeme řešit, ale ani tak nedoufám, že se něco změní. Díky za rady...
Zaznamenáno
bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Listopad 2009, 11:03:36 »

Hmm, tak mně holka říct, že nedosahuju kvalit minulých milenců, tak se asi řádně naštvu a s dotyčnou vyběhnu až na půdu. Existuje něco jako milosrdný lži a určitě to šlo říct trošku ohleduplnějc, pokud se ti současnej stav nepozdává. Vůbec bych se nedivil, kdyby sis teď nějakou dobu nevrznul vůbec, protože ti nebude chtít přivodit další zklamnání, případně to bude ještě horší, jelikož z tebe začne bejt nervózní a sex už nebude to, na co se bude těšit. A člověk nedělá rád to, co mu nepřináší potěšení...

Je spousta holek, co nemusí orál, o análu nemluvě, ale rády to pro tebe nakonec udělají, protože tě mají rády (milujou), jenže to musí bejt v první řadě jejich přání, udělat tě pusou, a ne proto, že ti to tak dělala minulá.

Připomínání jiných a srovnávání s nima, to je v posteli jeden z největších zabijáků, tím sis, chlape, moc neposloužil...

Hele, poznat se intimě, to chce zkrátka čas, každýmu vyhovuje něco jinýho, mně by třeba zase nevyhovovalo, kdyby mě partnerka dělala 2 hodiny...začalo by mě to nudit, chce to se poznávat, poznávat, poznávat, mluvit, ale nevyčítat, to je cesta do pekel. Výsledky se pak dostaví vždycky, jen na ní nespěchej, když nemá zkušenosti, mladý holky jsou často zblblý z těch svejch dementních časopisů a keců s rádoby zkušenýma kamarádkama, kdy každá víc lže, než mluví pravdu.
« Poslední změna: 07. Listopad 2009, 11:07:27 od bezradnej » Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Listopad 2009, 12:01:25 »

Hele, taky myslim, žešs to úplně dobře nepoladil. Co bys chtěl po dvou měsících? Úsměv To neni žádná doba. Vezmi si jak ses dlouho učil jezdit na kole nebo na lyžích, než to bylo k něčemu...

Srovnávání, pravda, je špatná cesta. Říct to je rozhodně správně, ale ne takhle. Teď se dočkáš maximálně toho, že ti začne fakeovat, jen abys měl radost. Což je tragický. Když uvidíš ze dne na den nějaké zásadní zlepšení, tak si o tom promluvte znova, protože to znamená, že to prostě jen hraje a v klidu jí vysvětli, že jí miluješ i bez toho, akorát si nechtěl abyste před sebou měli nějaká tajemství a že jí chceš všechno říkat na rovinu. (plus se třeba omluvit za to, žes jí srovnával s bejvalýma, pokud chceš)

Nebo můžeš bejt velká alfa a může ti bejt jedno co si myslí S jazykem Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Listopad 2009, 12:54:31 »

Nebo můžeš bejt velká alfa a může ti bejt jedno co si myslí S jazykem Šťastný
Tohle je dost rozšířenej omyl... lhostejnost k partnerce neznamená bejt velká alfa, ale bejt pěknej kretén...

Podle mě si musíš uvědomit, že každá holka je trochu jiná a že všechny nejsou postelový bohyně. Navíc tě ani nenapadlo hledat chybu u sebe. Když jí nedáš najevo, co přesně chceš, tak co potom čekáš? ona to tak dělala, protože si myslela, že se ti to tak líbí (to jednorázový udělání). A ty najednou po dvou měsících na ní vychrlíš, že se ti to nelíbí, takže jsi jí prostě celou tu dobu "lhal" ... jinak říct holce, která neni moc dobrá, že neni moc dobrá, je pěkná zhovadilost... to jí akorát sníží sebevědomí a nic se nezlepší. Docela nechápu, proč jsi jí hned řekl tohle a nezkusil jsi jí nejdřív v posteli říct, co chceš, aby dělala... ona by to dělala a třeba by to bylo hned lepší... ale né, ty jí prostě narovinu řekneš, že tvoje předchozí byly lepší než ona... (tohle si mimochodem můžete dovolit říct partnerce jedině když je ve skutečnosti skvělá a vy jí chcete poškádlit. Jinak je to hnusný a zbytečný)
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Listopad 2009, 12:58:36 »

Nebo můžeš bejt velká alfa a může ti bejt jedno co si myslí S jazykem Šťastný
Tohle je dost rozšířenej omyl... lhostejnost k partnerce neznamená bejt velká alfa, ale bejt pěknej kretén...
Nechápat ironii je taky takovej rozšířenej problém Šťastný

Se zbytkem ovšem bezezbytku souhlasím Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Listopad 2009, 16:17:48 »

Já si myslím,že každá holka/žena je jiná,každá má své +/-.Ale říct jí že ostatní byli lepší,to ji podle mě muselo hodně zklamat=>omluv se.(Nemyslím tím nějaké soráč jo?)
Podle mě bys sis sní měl promluvit,a ještě jednou tak pozjišťovat co má ráda,a co ty.Možná,pokud je vaše užívání moc stereotypní,něco změňte(co,to už je na tobě)...
Psals žes jí "připravoval" 2 hodiny.Možná to někdy z opakuj.Ale místo toho "připravování" si udělejte večeři při svíčkách (nebo ji někam pozvi,ale podle mě je to doma lepší  Šťastný)Povídejte si očemkoliv(Hlavně tam nezatahuj,svoje operace,zranění atd... Mrkající)Myslím,že by mělo všechno přijít po zvolna,takže nemyslím se vysléct a makat 2 hodiny a nakonec to dokončit,ale pěkně pomalu,hrát si oblečení(nemyslím s legem...),hladit,líbat.A prostě,ani ne ty,ale aby si to ona užívala.
Mimochodem,jsou i ženy "které to v sobě drží" takže nevidíš jak si to užívají no.

...Co bys chtěl po dvou měsících? Úsměv To neni žádná doba. Vezmi si jak ses dlouho učil jezdit na kole nebo na lyžích, než to bylo k něčemu...

Náhodou,já když jsem jel poprvé na kole,tak ještě ten den jsem uměl jezdit bez přídavných koleček  Mrkající


A souhlasím stím,že se znáte ještě celkem krátce.Ikdyž první milování má přijít se mi zdá od jednoho do dvou měsíců,tak ladit to budete možná dýl.



P.S.Promluv si sní
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Listopad 2009, 16:32:40 »

...Co bys chtěl po dvou měsících? Úsměv To neni žádná doba. Vezmi si jak ses dlouho učil jezdit na kole nebo na lyžích, než to bylo k něčemu...
Náhodou,já když jsem jel poprvé na kole,tak ještě ten den jsem uměl jezdit bez přídavných koleček  Mrkající
A kdys poprvé na kole skákal / jel 60km/h atp? Úsměv Je rozdíl "být schopen dělat" a "umět" Úsměv

Ad "po dvou měsících stereotyp": Tyjo, tak kdyby to bylo stereotypem, tak to by měli větší problém než sex Šťastný Protože když jim něco co se děje dva měsíce přijde stereotypní, tak to nevim, co budou dělat po roce vztahu Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Listopad 2009, 16:40:31 »

Nebo můžeš bejt velká alfa a může ti bejt jedno co si myslí S jazykem Šťastný
A ty najednou po dvou měsících na ní vychrlíš, že se ti to nelíbí, takže jsi jí prostě celou tu dobu "lhal" ... jinak říct holce, která neni moc dobrá, že neni moc dobrá, je pěkná zhovadilost... to jí akorát sníží sebevědomí a nic se nezlepší. Docela nechápu, proč jsi jí hned řekl tohle a nezkusil jsi jí nejdřív v posteli říct, co chceš, aby dělala... ona by to dělala a třeba by to bylo hned lepší... ale né, ty jí prostě narovinu řekneš, že tvoje předchozí byly lepší než ona...

Bavili jsme se o tom už několikrát předtím a vždy z toho byla taková menší hádka. Je pravda, že jsem jí nikdy neřekl co PŘESNĚ po ní chci, ale řekl jsem, ať zapojí představivost, že já taky "vařím" z vody. Všímám si toho, co se jí líbí + kombinuji to s jejíma tajnými představami a chtěl bych, aby se pokusila o něco podobného... V úvodní zprávě jsem to psal, asi to z toho nevyplynulo dost zřetelně.
Zaznamenáno
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Listopad 2009, 16:46:51 »

Hox: Nepochopil jsi mě ve spoustě věcech. Já vím co má rada, několikrát jsem se o tom sní bavil a taky se jí ptám co konkrétně se jí líbí a co by chtěla. Stereotypní určitě není, jak říkal Avarang3r, jsme spolu teprve 2 měsíce a pokaždé zkoušíme při milování nové a nové metody. Tím připravováním je myšleno líbání po celém těle + jemné dráždění na intimních místech (nechci se o tom otevřeně bavit na veřejně přístupném fóru Mrkající). O to, aby si to užila ona se snažím vždy a (u ní) málo kdy hledím na sebe.

Sorry za spam, ale jsem trochu ve skluzu...
Zaznamenáno
bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Listopad 2009, 17:22:33 »

Bavili jsme se o tom už několikrát předtím a vždy z toho byla taková menší hádka. Je pravda, že jsem jí nikdy neřekl co PŘESNĚ po ní chci, ale řekl jsem, ať zapojí představivost, že já taky "vařím" z vody. Všímám si toho, co se jí líbí + kombinuji to s jejíma tajnými představami a chtěl bych, aby se pokusila o něco podobného... V úvodní zprávě jsem to psal, asi to z toho nevyplynulo dost zřetelně.

a je takovej problém jí říct, že chceš, aby ti to dělala pusou? tedy přesně jí říct, po čem toužíš? naznačování je mezi chlapem a ženskou zdrojem mnoha hádek a ukřivděnosti, páč se málokdy opravdu pochopí.... EDIT: Odstraněna zbytečná citace. Ava
« Poslední změna: 07. Listopad 2009, 17:36:59 od Avarang3r » Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Listopad 2009, 17:35:45 »

No jestli ono to ale nebude konfrontace toho, co si ona myslí, že by se ti líbilo, případně toho, co jí řekli kamarádky, že by se ti líbilo a toho co se ti ve skutečnosti líbí.

Nezapomínej, že holky neumí být (speciálně v sexu) tak racionální. Takže jedná jednak emočně (mě by se to líbilo pomalu a jemně ->je to moc pomalu a je to na prd) nebo zkratkovitě (líbí se mu to rychle -> je to moc rychlé a neužiješ si to). A když neví co, tak o tom nepřemýšlí zpětně (takhle holky nefungujou), resp. přemýšlí, ale ne kontruktivně, ale spíš ve smyslu, že se trápí tím, že to neumí. A protože z toho nic nevzejde, tak jde za kamarádkama a ty jí poradí, jak si MYSLÍ, že by se to klukovi MOHLO líbit. No a proto si tam, kde jsi Úsměv

Ale řešení nemám, to ne Úsměv I když jedno by mohlo být. Zkus myslet trochu víc na sebe. Jestli potřebuješ, tak do toho zaveď pravidelnost - jednou se budeš snažit, aby sis to užil sám, jednou budeš dělat první, poslední pro ni.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS