jak na ni?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 10:58:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak na ni?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak na ni?  (Přečteno 3918 krát)
george

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 17. Červen 2012, 13:06:32 »

Čau, potřebuju poradit s jednou holkou, jí je 18, mě 17. Poprvé jsme se potkali na vesnický zábavě, kde po mě celkem házela očkem, jenže v tý době jsem se zajímal o jinou. Teď se to změnilo, začal jsem si s ní psát a zalíbila se mi. Už jsem jí dvakrát zval ven, ale zatím to nevyšlo - jednou pršelo (oba jsme z vesnic, kde se nedá dělat nic jinýho než jít třeba do lesa... takže jsme to odpískali), podruhé to zrušila, protože se jí to nehodilo.

Dřív se mi zdálo, že se jí líbim, teď jakoby ztratila zájem. Mám pocit, že mě nebere jako potencionálního kluka a to chci změnit. Co byste udělali v mojí situaci? Mě napadlo prostě k ní přijít a pozvat jednoduše na rande. Žádný chození ven - rovnou do kina.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Červen 2012, 14:06:54 »

Zajímal ses o jinou, na ní kašlal...házela po tobě očkem - zajímal jsi ji, nevěděla kdo jsi.
Pak sis s ní začal psát, a dvakrát ji pozval ven... to znamená, že jsi jí dal najevo hodně zájmu. Takže přestala být motivovaná se o tebe zajímat.

Z čehož plyne, že bys na ni měl nějakou dobu kašlat, dát jí najevo trochu toho nezájmu, abys jí připravil o ten pocit, že tě má jistýho a že o ni usiluješ. Ideálně aby tě viděla s nějakou jinou babou. Díky tomu si uvědomí, že tě mohla mít a teď tě musí získat zpátky. Pak stačí jen dát vědět, navrhnout nějakou schůzku a dát do toho všechno.

Co se týče schůzky navrhuju jít radši někam do lesa, někam kde můžete kecat a líp se poznat, co v kině ? Koukat jen na film... Navíc... příroda nabízí víc možností než kino... ;-)
Zaznamenáno

george

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Červen 2012, 19:32:25 »

Teď jsem se o ní týden nějak nezajímal - byl jsem pryč, ale to ona neví  Smějící se musim to vyzkoušet s tou jinou holkou... poměrně často jezdíme stejným vlakem, tak prostě půjdu za jinou  Provokatér Díky za radu, dám vědět, jak pokračuju  Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS