Jak na ni,kdyz jsem ji opustil kvůli jiné???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 06:08:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na ni,kdyz jsem ji opustil kvůli jiné???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak na ni,kdyz jsem ji opustil kvůli jiné???  (Přečteno 6620 krát)
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« kdy: 20. Únor 2008, 00:00:11 »

                 Jojo jsem to zase já.   Před pár dny jsem tady uváďel jek jsem se vykašlal na dvouletý vztah s bývalou kvůli jiné hezčí,a jak jsem zůstal sám a stěžoval si....

    Ale myslím si že jsem si uvědomil co ty dva roky pro mě znamenali a neuvěřitekně mě to teďka drtí......
                Potřeboval bych pradit a dozvědět se jestli u ní mám vůbec ještě šanci?????Když jsem byl v pohodě tak mi furt psala jak se mám co dělám a tak...
            ....teďka když jsem k.o. a ona to ví tak mi ani pomalu neodepíše....Na jednu stranu se ji ani nedivím...

    Chtěl bych poradit jak na ni abych ji dostal zpět a mohl obnovit vztah.Vím že to už nebude ono ale už jsme od sebe byli,ale to se vždy chovala jinak než teď.
    teďka je obzvlášť arogantní a má absolutní nezájem....Nevím jak na ni...
    Říkal jsem ji že lituji co jsem uďelal,že jsem byl zaslepen tou holkou,že jsem byl s nervama v kýblu ze smrti táty a pod strašným nátlakem nervů ale pořád nic...
    Řekl jsem ji i to že ji stále miluji a udělal bych vše proto aby jsme mohli být spolu....

    Poraďte mi prosím nějaký fígle nebo tak něco.....na tohle sám nestačím....nejhorší je že jsem si to udělal svoji blbostí....


 
Zaznamenáno

Petasek
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Únor 2008, 00:36:03 »

Nechat tomu měsíc, dva. Nevolat, nepsat. Když si nikoho za tu dobu nenajde tak, buď chce pořád tebe, nebo prostě nikoho nenašla. Tak jako tak dobře pro tebe. Pokud jí stále budeš i s chladnou hlavou chtít, tak se jí ozveš a někam jí pozveš. Nic nebudeš vysvětlovat. Pozvání a tečka. Až tam budete, tak
a) jí řekneš, jak se věci mají. A pak je to na ní.
a nebo
b) se budeš tvářit děsně v pohodě a že jí nepotřebuješ a půjdeš na to klasicky alfa-like Úsměv

P.S.: Stačí psát do jednoho threadu. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Únor 2008, 00:57:18 »

      A co je" klasicky alfa-like "??? Šokovaný Úsměv
Zaznamenáno

Petasek
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Únor 2008, 01:35:53 »

Jestli umíš anglicky http://www.cnn.com/2007/US/Careers/04/16/cb.alpha/index.html

Citace
When a guy walks into a room of people, he will either:

   1. Assume lower status and look around for a leader to follow or get approval from.
   2. Assume that he is the leader (or at least one of the leaders) and simply expect others to follow.

Typically, alpha males are like the second type of guy.
Nemam to označení rád, ale jeho definice nejvíc vystihuje to co sem chtěl říct Úsměv
Jinými slovy, alfa je ten, kdo je sebevědomý, vědom si své ceny se podle toho chová. Není ale nemyšlený. Dokáže se chovat vtipně, je dostatečně drzý, atp. No, ale ve zkratce: "Alfa chlap je sebevědomý a nechová se tak, že ženskou potřebuje. "
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Únor 2008, 01:51:38 »


     TO:Avaranger
  Veliké poděkování za vysvětlení!!!
   
To se teda ale budu muset přetvařovat Šťastný
Zaznamenáno

Petasek
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Únor 2008, 11:32:06 »

Přesně, taky si myslim jak říka Avaranger.. dej tomu chvili klid a pak se s ní prostě sejdi, přes mobil nic nevyřešíš ale možná až tě uvidí, tak si možná zase uvědomí, že tě má taky furt ráda.. ale zas tomu nedávej moc dlouho času, ono by to pak mohlo být i těžší, prostě nějaký ten týden, měsíc se mi už zdá i moc ale zaleží na tobě  Mrkající
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Únor 2008, 02:18:26 »

                  Každý týden jezdí po večerech do školy na angličtinu.....jsem pro ni jezdil 50km pravidelně 2 krát do týdne......
         Myslí te jsi že by bylo dobré jí tak za 14 DNŮ udělat přepadovku nebo ji na to upozornit????Teda jestli ja to vůbec dobrý nápad tam jezdit........?????
Zaznamenáno

Petasek
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Únor 2008, 12:06:11 »

Těžko soudit. Některou to potěší. Jiná bude hrotit, jestli jí pronásleduješ nebo co? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Únor 2008, 16:19:56 »

Jj souhlasim s Avem. Ale spis bych se ji zeptal a nabidl ji setkani jako kamaradi.
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
lotter



Karma: -12
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Lysá nad Labem
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Únor 2008, 05:12:59 »

                                   Myslim si čekat chvilku až na to trošku zapomene jak říkají ostatní....Pak se ozvat a pozvat!!!!!
              Nesmíš zase čekat dlouho,aby se někdo nevyskytl a nepokazil....Holky jsou v tomhla nevyspitatelné......
              Ale držím palce ať ti to vyjde.......A když ti to nevyjde,tak si začni užívat co to dá ať se pořádně vyblbneš jako já!!!!!!! Šťastný
Zaznamenáno

Sám jsem toho moc neprožil,ale jsem dost všímavý....teoretik
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 25. Únor 2008, 22:32:28 »

   Ahoj všichni...Tak jsem uposlechl a dělal mrtvího brouka,minulej týden 5dní do zedu mi napsala že bude lepší když se nebudem vídat a komunikovat spolu...

          Dnes mi sama od sebe napsala sms,jak se mám a tak...
          Tak jsme si poslali celkem 3sms jak se pracuje,jak je hezky a tak....Myslíte si že by už šlo ji někam pozvat(bojím se že odmítne)......nebo raději ještě chvilku vyčkat??
Zaznamenáno

Petasek
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Únor 2008, 01:57:15 »

Čekat Úsměv Broukomrtvit.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS