Jak na ni zapomenout?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:30:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na ni zapomenout?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak na ni zapomenout?  (Přečteno 17300 krát)
Oskar

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« kdy: 23. Březen 2007, 17:54:46 »

Čauky, potřebuju radu. Zamiloval jsem se do jedné slečny, ta udělala vše proto, abych se zamiloval. Prozvánění, smsky... Když jsem ji řekl, že k ní něco cítím, řekla mi, že je zadaná. Nicméně jsme si pořád psali, až ji ten její debil profilcoval mobil a začal mi vyhrožovat. To jsem vyřešil. Pak to zase bylo super, až jednou mi začala vyčítat snad i třetí světovou válku. Napsala, že se jí z mých inteligentních keců chce zvracet. Když jsem se jí zeptal, co má těmi inteligentními kecy namysli, ozvala se mi její spolužačka, že jí mám dát pokoj (té jsem to vysvětlil a dala pokoj). Nicméně se mě to hluboce dotklo a pořád to bolí. Nevím, proč to udělala, snažím se jí ignorovat a nemyslet na ni. Má to ale háček, často musíme být spolu - pracovní porady, školení. Já ji sice ignoruju, ona je z toho na větvi. A teď jsem u jádra problému. Mi se o ní zdá, nevím proč. Polední sen byl už hodně silné kafe. Zdálo se mi, že se mi ten její kretén směje do xichtu (je to kretén, jeho vyjadřovací prostředky jsou na úrovni doby kamenné a dělá pravopisné chyby). Jak se s tímhle mám vyrovnat??? Jak tomu zabránit? Já už nechci! Jsem z toho na dně. Vždycky mi to pokazí celý den.  Velmi smutný
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Březen 2007, 18:00:01 »

Mrkni na téma "Váš názor???" vím jak se cítíš  Velmi smutný
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Březen 2007, 18:34:55 »

Nj taky se mi stalo něco podobnýho, ale je to už dávno. Do jedné holky, o kterou sem měl zájem začal rýpat jeden můj "KÁMOŠ". A tak jak říkáš ty, že má kecy na úrovni doby kammené a dělá pravopisné chyby, to byl celý on Smějící se  Smějící se ...no co bych poradil, nevim. Vykašli se na ni.
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Březen 2007, 13:39:19 »

Je pitoma... co vic na to rict... Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Březen 2007, 18:40:00 »

Vis jak ji dostanes z hlavy ? Odpust ji ... a je to ! Vim, ze je to tezke, ale jde to. Prozival jsem neco podobneho.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Březen 2007, 22:10:02 »

100% souhlas s predchozim, pokud si jsi jisty ze to psala ona.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Březen 2007, 12:55:51 »

Vyrovnáš se s tím tak, že ji přestaneš psát smsky. Příchozí od ní ani nečti a hned je maž a už ti nic zkazit nemůže.
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
Oskar

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Březen 2007, 12:58:40 »

2 ja. Ta k.... si se mnou jenom hrála!!!! Právě jsem se mrknul na téma Váš názor??? - podivné chování holek. Pánové, jsem nepředstavitelně naštván. Poraďte mi, jak jí to mám vrátit.... Ta musí běhat dokola a řvát, kňučet a prosit o odpuštění... Jak bych jí měl psychicky narušit???? Piště. Provokatér
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Březen 2007, 14:07:26 »

nijak, tim ji jen davas zbran do rukou. i kdyz ti ted pomsta musi pripadat nepredstavitelne lakava, neulevi se ti a ona uvidi, ze ti to ublizilo, pritom ti nekdo takovy za to prece nestoji. jsou i lepsi holky.  Mrkající

bud nad veci, vykasli se na to a bez hledat takovou, ktera o tebe stat bude.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Březen 2007, 15:50:20 »

To Oskar:

Vis, neni problem nekomu hodne citove ublizit a tzv. ho dostat, ale co ti to prinese ? Chvily budes spokojeny, ze jsi vyhral a ona tise trpi, protoze chlubit se s tim asi tomu svemu nebude, ale prosim neklesej na jeji uroven.
Rikas si, me se to pise ... vim, jak to boli a ten pocit, ze nekdo nekoho prevezl je hrozny, ale nas zivot jde dal, sice pomalu, ale jde. Nic nez cas te totiz nevyleci.

Pokud je tvym jedinym smyslem zivota pomsta te slecne, aby se trapila za to co ti provedla ... prosim, ale ver, ze stastnejsi nebudes !
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Březen 2007, 17:29:53 »

Citace: "curtis"
Pokud je tvym jedinym smyslem zivota pomsta te slecne, aby se trapila za to co ti provedla ... prosim, ale ver, ze stastnejsi nebudes !
Znam lidi, kteri tomu druhemu udelali ze zivota peklo a nasledne "jakoze" se v nich neco zlomilo. Dotycne se omluvili a vysli z otoho lip nez do toho vlezli Šťastný Kdyz pak slysim "On se ke mne chova tak krasne i po tom, co sem mu provedla", tak me muze vzit cert  Ďábelský
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Oskar

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Březen 2007, 17:30:17 »

Mi by bohatě stačilo narušit ji ten její vztah s tím drvoštěpem. (Nemáte někdo polonium?) Šťastný  Na ni přímo jsem se vykašlal. Smsky jsem přestal psát hned, jakmile se odehrálo to, co je uvedeno v úvodu. Dokonce mi napsala zprávu "Je mi líto, jak jsem se k tobě zachovala. Pěkný večer."... Napsala, ale až po dvou týdnech, schodou okolností v pátek večer, když ležela sama doma se zápalem plic. Nevím, asi už se nikdy nebudu snažit o holku, které je 18... A takové to bylo pěkné - smsky, prozvánění a pak taková odplata. Já jsem prostě smolař. Tohle, v obdobném provedení jsem zažil už třikrát. Já snad žádnou ženskou nenajdu.
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Březen 2007, 18:03:24 »

To Oskar:

No kdyz ti bude lip ...

Narusit nekomu vztah, tak jak pises a jak si asi predstavujes, by u teto slecny asi nebylo nic sloziteho a sam jsi si skoro odpovedel. Kdyz byla sama psala ti, myslim ze je citove nevyzrala a nevi co chce ... toho se drz.
Casu mas dost a chut, jak je videt taky, ukaz ze si te zaslouzi a pak ...
zalezi jen na tve mire.

Co se tyka jejiho pritele pises ze je to "drvostep" ty ji narusis vztah s nim a ona si najde hned nekoho jineho a to uz treba "drvostep" nebude a tva sance bude uz nulova.

Ma rada je spis, nekaz si ted okamziky zivota tim, ze se ji budes snazit pomstit, podle me se na to moc soustredis a zbytecne na to padne moc energie, ktera ti pak bude chybet nekde jinde.

Jinak mohu se zeptat co jsi si stanovil jako latku u teto slecny, kdyz jsi si s ni zacal  ? Sex, manzelstvi, milenku ?
Zaznamenáno
Oskar

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Březen 2007, 18:51:43 »

2curtis. Upřímně, když jsem se s ní ponznal, nic moc jsem neočekával. Není ani nikterak krásná - poněkud křivé nohy... Ale Byli jsme spolu velice často. Minimálně dvakrát týdně, z toho vždy jeden celý den. Jednou jsem si všimnul, že se na mě dívá, pořád se kolem mě motala, sedala si vždy vedle mě. Pak mě začala prozvánět, desetkrát denně. Já po svých zkušenostech, z předchozích zklamání, neměl jsem nejmenšího zájmu jakkoliv se o ni pokoušet. Jenomže se poznala s mojí sestřenicí - ta, po tom co ji poznala lépe mě do toho v podstatě uvrtala - "Tereza je super holka, zkus to na ni." . Pravdou je, že jsem ji vnímal stejně. Byla mi sympatická a ty nedokonalosti mi v podstatě připadaly docela pěkné. Tak jsem přemýšlel, trvalo to čtyři týdny. A potom jsem začal. A bylo to perfektní, až na ten excess s tím jejím dlaždičem. Psali jsme si pořád. V prosinci to dokonce přesáhlo 400 zpráv (mám je skoro zadarmo). Témata byla různá - od toho, jak mě má ráda, že je ráda, že mě má..... Pak jsme se dostali na sexuální téma. To ale nebylo ve stylu hrc-prc. Dlouhé, s fantazíí psané zprávy. Já si pak uvědomil,  když si sedla v autě vedle mě, že dává můj život, moje práce smysl. S touto představou mi bylo krásně. Pak se ale něco zkazilo, ona najednou působila jako studený čumák. Za týden zase super, smsky, prozvánění a pak to co je nahoře na stránce. Ke každé z těch dvou krizí došlo v okamžiku,kdy náš vzájemný vztah byl nejkrásnější, možná nejintimnější.  Já už prostě nevím, jak to dohrát se ctí. Ozvat se jí přece nemůžu. To bych popřel sám sebe.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Březen 2007, 18:58:38 »

Neublizovala bych ji - pokud jsi ji mel vazne rad, at uz se zachovala jakkoli, vzpomen si na to pekne a tak si ji zapamatuj. Je to tezke, ale treba naucit se odpoustet, z vecnych pomst vznika jen zacarovany kruh, ktery nikomu nic dobreho neprinese. Takze co s ni? Muj recept by byl ji nijak zvlast nepsat, chovat se k ni jako k jakekoli jine holcem kterou znas.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Březen 2007, 19:14:33 »

To Oskar:

Takze z tve odpovedi vyplynulo, ze jsi s ni zadny sex nemel ... alespon jsem to tak pochopil a vse se pokazilo, jak jsi psal vyse.

Vis, snaz se ji pochopit ona hledala u Tebe to, co ji asi ve vztahu chybelo nejvic. Pozornost, neha a laskavost z tve strany ji dokazali uvadet do stavu, ktery u zen dokaze vyvolat nepredstavitelne veci. Mohu te ujistit, ale ze vse netrva vecne. Proste prisel den, kdy jak pises se vratila nohama na zem a uprime zacalo ji vadit, ze Tebe asi nikdy mit nebude.

Nechci se ji zastavat, jen chci rict, ze i mince ma dve strany.

Co by jsi od ni cekal ? Dobre opusti pritele, ale co dal ? Prerostl by Vas vztah v neco vic. V lasku na cely zivot ? Dokazes si predstavit, ze by jsi se vedle ni probouzel, sdilel s ni svoje starosti a radosti zivota. Byla by Ti oporou v nejtezsich chvilich a ty ji ?

Jak z toho vyit ze cti ? Zalezi co od ni a od vztahu cekas ?

Chces ji ? Bojuj ...

Ublizit ji ... neni to tezke a podle toho jak ji popisujes by to bylo i docela jednoduche, ale podle me to reseni neni a ja osobne bych to nedelal.
Uvidel bys, ze by to ublizilo i tobe.
Zaznamenáno
Oskar

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 27. Březen 2007, 10:01:02 »

Jo, chci ji, ale nevím jak bojovat. Já jsem v určitých věcech velice neústupný. To že bych se jí ozval je pro mě nepředstavitelné. Brzy se ale uvidíme, takže poraďte, jak se chovat. Ignorovat? Chovat se příjemně...to nepůjde. V čem tkví to, že pozná, že jsem lepší než ten kandidát na lobotomii? Musí existovat nějaký vzorek chování. A konečně, jak ji přimět, aby ona začala usilovat o mě?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 27. Březen 2007, 15:58:08 »

Citace: "Oskar"
To že bych se jí ozval je pro mě nepředstavitelné.
Lol, tak to to jednou budes mit tezky Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Oskar

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 28. Březen 2007, 10:24:26 »

Je to pro mě nepředstavitelné teď!!! Po tom co mi předvedla. Když se jí ozvu jako první, tak ta situace bude pro mě nevýhodná. Ptal jsem se na to, jak se k ní mám chovat, protože se s ní uvidím.
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 28. Březen 2007, 14:38:33 »

Citace: "Oskar"
Je to pro mě nepředstavitelné teď!!! Po tom co mi předvedla. Když se jí ozvu jako první, tak ta situace bude pro mě nevýhodná. Ptal jsem se na to, jak se k ní mám chovat, protože se s ní uvidím.


Zkus se pro začátek chovat tak, jak jsi psal, že ses choval než se seznámila s tvou sestřenicí - tzn., jestli jsem to správně pochopil, žádný zájem...
Zaznamenáno
Oskar

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 28. Březen 2007, 19:35:22 »

Tak to proběhlo. Ona - víceméně se tváří, že se vůbec nic nestalo. Já - tep 140, systolický tlak někde kolem 160. To mi fakt stálo za to.  Skara!!! Sakra!!! Sakra!!!  Velmi smutný Asi si zajdu pro neurol a budu ho užívat doživotně. To mi pak budou ženské úplně fuk.
Zaznamenáno
Oskar

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 29. Březen 2007, 09:00:01 »

Rozhodl jsem se, že ji dostanu.  Provokatér V sobotu s ní budu zase celý den. Poraďte jak na to. Jo a ještě by mě zajímalo, jak rozeznám signály, které mě mají informovat o tom, že by z mé strany byla žádoucí nějaká akce. Jsem v tom tak trochu analfabet. A za další - jak jí zahrát na city? Potřebuju ji dostat do role citlivé holčičky.
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 29. Březen 2007, 16:26:39 »

Citace: "Oskar"
Tak to proběhlo. Ona - víceméně se tváří, že se vůbec nic nestalo. Já - tep 140, systolický tlak někde kolem 160. To mi fakt stálo za to.  Skara!!! Sakra!!! Sakra!!!  Velmi smutný Asi si zajdu pro neurol a budu ho užívat doživotně. To mi pak budou ženské úplně fuk.


Pokud u Tebe nastava tento stav jenom kvuli jeji pritomnosti, tak na ni snad rovnou zapomen. Nedostanes ji. Sorry. Vlastni zkusenost  Velmi smutný  Velmi smutný
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Oskar

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 29. Březen 2007, 16:57:09 »

A co když jo??
Zaznamenáno
Oskar

Karma: 0
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 30. Březen 2007, 13:22:10 »

Tak znovu. Rozhodl jsem se, že ji dostanu.  V sobotu s ní budu zase celý den. Poraďte jak na to. Jo a ještě by mě zajímalo, jak rozeznám signály, které mě mají informovat o tom, že by z mé strany byla žádoucí nějaká akce. Jsem v tom tak trochu analfabet. A za další - jak jí zahrát na city? Zase se kolem mě bude motat, jak se ubránit???
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS