Jak na přeASSování?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:45:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na přeASSování?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak na přeASSování?  (Přečteno 6743 krát)
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« kdy: 12. Září 2009, 13:24:13 »

Zdravím lidi,

tohle je můj první post a nenašel jsem žádnou sekci k představení (snad "O vás"?), ale protože mám pár otázek, vezmu to celý dohromady. Na úvod - ani ne za měsíc mi bude 17, a i když mám dost vyčteno, nějakou výraznou praxi nemám. Jinak post je takovej ode všeho trochu, ale nakonec jsem se ho rozhodl strčit sem, i když je to jak report, tak žádost o radu. Ale dost okecávání a k věci Úsměv

Včera jsem ještě se třema kámošema šel na zábavu a tam se mi povedlo sbalit jednu slečnu, kterou už dlouho znám a myslel jsem, že mi to s ní nikdy neklapne. Rozhodně to neni nic na vážnej vztah, na takovýhle akce nikdy nejdu s tím, že najdu něco "vážnýho", takže to bude asi tak, že je to taková kámoška plus Úsměv

Seběvědomí mi celkem nechybí (a když jo, dokážu se chovat tak, ať to na mě není poznat), ale tam jsem ztrácel kontrolu. Problém je v tom, že slečna je za 1. neskutečně pěkná (8/10 určitě Úsměv), takže do ní každej valí a tím víc "soupeřů" je potřeba vyřadit, a za 2. se poměrně lehko nechá "přebrat" (půl minuty jí nehlídejte a už jí neuvidíte), protože neumí říct ne (a ani ho nejspíš říkat nechce).

Hned jak jsem tam přišel, šel jsem k ní přisednout a tak nějak pokecat (jak říkám, je to kámoška, takže žádný problematický oslovování se nevedlo) a za 10 minut už jsem jí měl tak nějak omotanou kolem prstu, koukala se do očí, byla nakloněná ke mně, když jsem se naklonil dozadu, ona šla dopředu, a tak dále, však to znáte Úsměv

Problém je v tom, že když jsem s ní někam šel, každou chvíli se s někým zakecávala, a často jsem nevěděl jak jí z toho vytáhnout. Na baru si sedla s jejím kámošem, venku se zastavila s dalším, a tak dále. Jediný, co mě v tu chvíli napadlo, byla přesilová hra, jít k ní, dát jí ruku na bok, prostě vypadat, že "jsem ASS a jsem tady s ní, tak bacha". Takhle se zakecala asi 3x, a nakonec se zdálo, že o mě ztratila zájem - nechtěla jít ani tancovat, ani si přisednout ke stolu, tak jsem zkusil poslední možnost - ignorovat jí. To fungovalo tak napůl, ale stejně k ní nakonec někdo přišel, pak už o mně ani nevěděla a nakonec odešla.

Už jsem to vzdal, řekl si v hlavě, že jsem to posral a že sem jí nechal od sebe moc odtahovat, tak jí to prostě přešlo - přitom to na začátku vypadalo fakt nadějně.

Nakonec mě zachránilo, že slečna z nepochopitelných důvodů přišla asi po hodině, kdy jsem jí neviděl ani netušil kde je, zpátky k nám, sedla si, a od tý doby už jsem jí nepustil. Nakonec se my jí povedlo pěkně rozesmát, odsedla si k vedlejšímu stolu, kde nikdo nebyl a už mi bylo jasný, že to nesmím protahovat, jinak mi zase zmizí. Tak sem přisedl a do pěti minut jsme si vyměnili jazyk.

Nicméně svůj "úspěch" svádím spíš na štěstí, že přišla, než na cokoli jinýho. Z mojí strany jsem to podělal a vzal to tak, že jsem měl prostě štěstí, protože se vrátila.

Jak se mám dostat ze situace, kdy se u slečny staví kluk a zeptá se jí, jestli si s ním nedá něco k pití? Jiná hollka by třeba řekla, že ne (protože už na mě byla v podstatě nalepená, jak kdyby sme byli pár měsíců svoji), ale tahle slečna se prostě nechá. Nejsem ani její kluk, ani její táta, abych jí "odtáh". Jak mám skočit do rozhovoru, aniž by to působilo divně?

Fakt jsem se párkrát cítil dost mimo kontrolu a i když nakonec všechno klaplo, jsem ze sebe trochu zklamanej.

Díky,
Steamfox
« Poslední změna: 12. Září 2009, 13:34:16 od Steamfox » Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Září 2009, 13:45:57 »

Zkus mezi tvou kamarádkou a klukem skočit do rozhovoru a představit se mu s podáním ruky a pak se zkus s nim nějak rozkecat a ji vyšachovat  Úsměv . Potom ji to nebude bavit,jelikož se ji nevěnujete a bude odcházet, ty můžeš rozhovor ukončit a jít s ní.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Září 2009, 14:15:22 »

Zkus mezi tvou kamarádkou a klukem skočit do rozhovoru a představit se mu s podáním ruky a pak se zkus s nim nějak rozkecat a ji vyšachovat  Úsměv . Potom ji to nebude bavit,jelikož se ji nevěnujete a bude odcházet, ty můžeš rozhovor ukončit a jít s ní.
Když ono mi připadá, že když to udělám tímhle stylem, bude to působit trochu nuceně. Většinou to byly o celkem dost starší kluci (19+), se kterýma se v tomhle případě těžko "soupeří". Ale to o tom rozkecání a vyšachování jí - dobrej nápad. Měl jsem v hlavě jen to, že jí musím od toho kluka dostat, ale nenapadlo mě to udělat tak, že od něj nakonec odejde sama Úsměv Dík, příště vyzkouším Úsměv
Zaznamenáno

Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Září 2009, 14:38:07 »

Problém je v tom, že když jsem s ní někam šel, každou chvíli se s někým zakecávala, a často jsem nevěděl jak jí z toho vytáhnout. Na baru si sedla s jejím kámošem, venku se zastavila s dalším, a tak dále. Jediný, co mě v tu chvíli napadlo, byla přesilová hra, jít k ní, dát jí ruku na bok, prostě vypadat, že "jsem ASS a jsem tady s ní, tak bacha". Takhle se zakecala asi 3x, a nakonec se zdálo, že o mě ztratila zájem - nechtěla jít ani tancovat, ani si přisednout ke stolu, tak jsem zkusil poslední možnost - ignorovat jí. To fungovalo tak napůl, ale stejně k ní nakonec někdo přišel, pak už o mně ani nevěděla a nakonec odešla.


Ignorace je podle mě asi nejlepší řešení. Běž si taky pokecat s kámoškama, případně se seznámit s jinýma holkama. Vždyť na těhle akcích jich je hodně. A když to uvidí tak třeba bude žárlit a přijde sama... Úsměv
Zaznamenáno
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Září 2009, 15:31:52 »

Problém je v tom, že když jsem s ní někam šel, každou chvíli se s někým zakecávala, a často jsem nevěděl jak jí z toho vytáhnout. Na baru si sedla s jejím kámošem, venku se zastavila s dalším, a tak dále. Jediný, co mě v tu chvíli napadlo, byla přesilová hra, jít k ní, dát jí ruku na bok, prostě vypadat, že "jsem ASS a jsem tady s ní, tak bacha". Takhle se zakecala asi 3x, a nakonec se zdálo, že o mě ztratila zájem - nechtěla jít ani tancovat, ani si přisednout ke stolu, tak jsem zkusil poslední možnost - ignorovat jí. To fungovalo tak napůl, ale stejně k ní nakonec někdo přišel, pak už o mně ani nevěděla a nakonec odešla.


Ignorace je podle mě asi nejlepší řešení. Běž si taky pokecat s kámoškama, případně se seznámit s jinýma holkama. Vždyť na těhle akcích jich je hodně. A když to uvidí tak třeba bude žárlit a přijde sama... Úsměv
Řekl bych, že na tuhle holku to prostě neplatí. Ať už kvůli tomu, že v sobě mělo něco málo alkoholu, nebo kvůli tomu, že je relativně snadně přetáhnutelná. Jak říkám, zkusil jsem to a nepřipadalo mi, že to fungovalo.

Jinake pokud mě něco opravdu se*e, tak to, že se asi nedozvím, proč se nakonec vrátila.  Podivený
Zaznamenáno

Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Září 2009, 15:54:33 »

Jasně, jedna možnost je ovládnout tu konverzaci mezi ní a kámošem tím, že se přidáš a nenecháš se vyšachovat. Jiná možnost je ten holomráz - jít se taky bavit. Ty jsi nejspíš zvolil možnost b) a nakonec se vrátila a tys ji dostal. Tak co je za problém, třeba se vrátila, protože zafungoval tvůj holomráz.  Mrkající
Ale jestli říkáš, že se vrátila až po hodině, nebo kdy, tak tomu moc nevěřím. Každopádně volba postupu je na tobě, podle toho jak chceš působit.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Září 2009, 15:59:37 »

Jestli se vrátila až po hodině, tak to mohlo být i tím, že už tam neměla nikoho známýho, jenom tebe.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 12. Září 2009, 18:25:22 »

Jestli se vrátila až po hodině, tak to mohlo být i tím, že už tam neměla nikoho známýho, jenom tebe.
Známých tam měla dost Úsměv

Jasně, jedna možnost je ovládnout tu konverzaci mezi ní a kámošem tím, že se přidáš a nenecháš se vyšachovat. Jiná možnost je ten holomráz - jít se taky bavit. Ty jsi nejspíš zvolil možnost b) a nakonec se vrátila a tys ji dostal. Tak co je za problém, třeba se vrátila, protože zafungoval tvůj holomráz.  Mrkající
Ale jestli říkáš, že se vrátila až po hodině, nebo kdy, tak tomu moc nevěřím. Každopádně volba postupu je na tobě, podle toho jak chceš působit.
No, taky tomu moc nevěřím Úsměv I když po tom co přišla, tak ke mně skočila dost s radostí, tak kdoví.
Zaznamenáno

Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Říjen 2009, 19:06:44 »

právě se mi děje skoro stejna situace, taky sem assovanej a snažim se proti tomu bojovat Úsměv
Zaznamenáno

Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Říjen 2009, 23:09:44 »

Zjistil jsem že to neni zas až tak těžký, pokud se s těma lidma nějakej čas znáš.
Zrovna v úterý se mi povedlo po dobu mojí přítomnosti strhnout veškerou pozornost na mě.
Byl tam 1 kluk,HB,NG a pak já.

Začal jsem normálně, vatoval jsem a snažil se zapojit obě holky, i toho kluka jsem chtěl zapojit, ten řekl jednu větu a pak už nepromluvil a přenechal mi obě holky.
Pak už konverzace patřila mě a holkám, pak jsem sice udělal chybu že jsem se věnoval HB místo NG, ale nepovažoval bych to zas tak zlý.
Měl jsem z toho dobrej pocit.
« Poslední změna: 28. Říjen 2009, 23:19:43 od Abruzzi » Zaznamenáno

Mr.Kanistr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 25. Leden 2010, 17:47:32 »

asi to sem nepatří, ale co znamená být assovanej a pak ty zkratky HB, NG ? díky za pomoc Úsměv
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Leden 2010, 18:45:52 »

Mr.Kanistr: http://www.pickup.cz/dictionary.html
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Mr.Kanistr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 28. Leden 2010, 17:26:48 »

díky, tu stránku vubec neznám =)
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS